زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۲۸۶
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ق.ظ
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(02 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه‌ها به نظرتون اگه معماری ۰ بزنم بقیه رو ۵۰ بزنم، شبکه قزوین میارم؟ میخوام معماری نخونم.
آره قطعن قبولی .
همین یدونه درس رو میخواستی بخونی اونم زدی زیرش ! Smile
آره بابا تمبلیم میشه. به قول تهرونیا حسش نی! Tongue

There is no there there.
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , shima_24
ارسال: #۲۸۷
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ
سلام.دوستان برای درس محاسبات عددی چه فصل یا مبحثی در کنکورهای سال های پیش آزاد ازش بیشتر سوال اومده؟با توجه به وقت کم باقیمانده اگر راهنمایی کنید کدوم فصل مهمتره ممنون می شم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj
ارسال: #۲۸۸
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط mahsarasht.)
بچه ها من نرم افزار گذاشتم ۲۵ تا ۳۰ فقط بخونم به نظرتون تو ۵ روز تموم میشه کرد خووووووووووبه خوب؟
کتاب پوران خوبه ؟یا کتاب دیگه ای هم معرفی میکنید؟؟؟

(۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۵۹ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  من خودم دارم تستای زبان تخصصی ۱۰ سال پیش آزاد رو کار میکنم!همین و بس!! نمیدونم درسته یا اشتباه..

منم دارم همین کار میکنم البته پایه زبانم خوبه

بهت مسج دادم عزیزم مرسی

یه سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من دقت کردم اونایی که به درس ریاضی پاسخ دادن ترازشون خیلی بالا تر رفته ؟؟به طوری که با نمونه همون کارنامه
حتی اگه طرف تخصصی هم بیشتر زده ترازش خیلی بالاتره.....مگه ضریب ۲ نیست
چجووووووووریه کههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واسه پیروز شدن باید متفاوت باشی!
۰
۰
ارسال: #۲۸۹
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ ق.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ)mahsarasht نوشته شده توسط:  یه سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من دقت کردم اونایی که به درس ریاضی پاسخ دادن ترازشون خیلی بالا تر رفته ؟؟

آره همینطوره فک میکنم چون اکثرن درصدای کم تری میزنن ارزش بالاتری داره !

۰
۰
ارسال: #۲۹۰
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ
سلام
بچه ها یکی کمک کنه من استرسی شدم....!!!
همه دارن میخونن... من یکی خوش خوشانمه...یکی بود یکی نبوده درس خوندنم...
استرس گرفتم شدید..با اینکه خودم تو همین تایپیک به خیلی هااا گفتم کار سختی نیس قبولی..اما باز ته دلم از خودم میپرسم قبول میشم؟ آخه همش زیر ۱۰ روزه استارت زدم! اما ماشاا.. بچه ها اکتیو..البته برای سراسری خوندم از پارسال
اما خوب یادم ررفته....مهندسی نرم نخوندم تا حالا..ریاضیاتم نگاه ننداختم.... من ورودی مهر دانشگاه آزاد رو میخوامم...

یه سوال دارم ازتون، تکمیل ظرفیت رو برام توضیح بدید..من تا به حال برخورد نکردم با چنین شرایطی و زیاد نمیدونم چه طوریه...یعنی مثلا کسی نتونست آزاد دانشگاه x رو بیاره ..یعنی ۸۰ نفر مثلا ظرفیت داشته..که اون نیاورده و اون نفر ۸۵ ام بوده که میتونسه قبول شه...حالا تو مهر ماه از این ۸۰ نفر،۳۰ نفرشون میرن و ۵۰ نفرشون ثبت نام نمیکنن...دوباره دانشگاه کی این نفر ۸۵ ام مارو برای ثبت نام دعوت میکنه؟؟مهر ماه ؟یا بهمن ماه؟
پس تکمیل طرفیت مرحله دوم باز چیه؟بعضی ها بهمن میرن!

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۰
۰
ارسال: #۲۹۱
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ق.ظ
واسه هوش فقط شبکه های عصبی و منطق فازی باید بخونیم؟یعنی از بقیه فصلها سوالی نمیاد؟

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , kati
ارسال: #۲۹۲
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  پیشنهادتون برای زبان تخصصی کدام کتاب هست ؟ پارسه یا راهیان ارشد یا مقسمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۵۹ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  من خودم دارم تستای زبان تخصصی ۱۰ سال پیش آزاد رو کار میکنم!همین و بس!! نمیدونم درسته یا اشتباه..

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  سلام
همه دارن میخونن... من یکی خوش خوشانمه...یکی بود یکی نبوپده درس خوندنم...
استرس گرفتم شدید..با اینکه خودم تو همین تایپیک به خیلی هااا گفتم کار سختی نیس قبولی..اما باز ته دلم از خودم میپرسم قبول میشم؟ آخه همش زیر ۱۰ روزه استارت زدم! اما ماشاا.. بچه ها اکتیو..البته برای سراسری خوندم از پارسال
اما خوب یادم ررفته....مهندسی نرم نخوندم تا حالا..ریاضیاتم نگاه ننداختم.... من ورودی مهر دانشگاه آزاد رو میخوامم...

یه سوال دارم ازتون، تکمیل ظرفیت رو برام توضیح بدید..من تا به حال برخورد نکردم با چنین شرایطی و زیاد نمیدونم چه طوریه...یعنی مثلا کسی نتونست آزاد دانشگاه x رو بیاره ..یعنی ۸۰ نفر مثلا ظرفیت داشته..که اون نیاورده و اون نفر ۸۵ ام بوده که میتونسه قبول شه...حالا تو مهر ماه از این ۸۰ نفر،۳۰ نفرشون میرن و ۵۰ نفرشون ثبت نام نمیکنن...دوباره دانشگاه کی این نفر ۸۵ ام مارو برای ثبت نام دعوت میکنه؟؟مهر ماه ؟یا بهمن ماه؟

استرس این روزها تا حدی طبیعی هست مثلا پدیده ای عجیب در من اینه که استرس باعث برهم ریختگی خوابم شده!
ولی قاعده کلی در دانشگاه آزاد اینه که کسی با دست خالی بر نمی گرده مخصوصا شما و بچه هایی که دارند زحمت می کشند پس نگران نباشید و نهایتش اینه که شهری رو با تراز پایین تر قبول شید و یا در بهمن ماه و یا تکمیل ظرفیت دوم نتیجه ای دیگه رو بگیرید پس به فعالیت تون ادامه بدید بدونید به این زودی ها Game OVer نمی شید کافیه یکبار شرکت کنید و تا نتیجه بگیرید .هر کس در حد تلاشش نتیجه میگیره!
من پارسال نخونده و با درصد های نجومی و برخی منفی آشتیان و قشم رو قبول شدم! پس جای نگرانی نیست.
یه نگاهی هم به تراز های آزاد و درصد ها بندازید مقایسه شرایط الان شما با اونا می تونه به شما کمک کنه و استرس رو کم کنه که بی مورده این استرس......
همگی دوماه دیگه میان اینجا نتایج قبولی شون هم اعلام می کنند شما و خیلی از دوستان دیگه جزو اونها هستید!
موفق باشید همگی
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال: #۲۹۳
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ق.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  واسه هوش فقط شبکه های عصبی و منطق فازی باید بخونیم؟یعنی از بقیه فصلها سوالی نمیاد؟

دوست خوبم من پارسال همین کارو کردم. هوش راهیان همون قسمتهایی که میگفتن تو آزاد میاد رو خوندم
بعد سرجلسه دیدم شانس من مثل سراسری ازش سوال دادن. یعنی اصلا اون مباحثی که خونده بودم نبود Dodgy

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , MoonRise , shima_24
ارسال: #۲۹۴
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۴ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  دوست خوبم من پارسال همین کارو کردم. هوش راهیان همون قسمتهایی که میگفتن تو آزاد میاد رو خوندم
بعد سرجلسه دیدم شانس من مثل سراسری ازش سوال دادن. یعنی اصلا اون مباحثی که خونده بودم نبود Dodgy

خدا خیرتون بده .تکلیفمون رو معلوم کردید....
ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۲۹۵
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۴۴ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۴ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ق.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  واسه هوش فقط شبکه های عصبی و منطق فازی باید بخونیم؟یعنی از بقیه فصلها سوالی نمیاد؟

دوست خوبم من پارسال همین کارو کردم. هوش راهیان همون قسمتهایی که میگفتن تو آزاد میاد رو خوندم
جدا کمک کردید
ممنون
شبکه های عصبی رو هم بخونیم؟

خدا کافیست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۲۹۶
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ، توسط maryami.)
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ)viona نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۴ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ق.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  واسه هوش فقط شبکه های عصبی و منطق فازی باید بخونیم؟یعنی از بقیه فصلها سوالی نمیاد؟

جدا کمک کردید
ممنون
شبکه های عصبی رو هم بخونیم؟
خواهش میکنم
به نظر من بخونین
به شخصه، اگه من بودم همه مباحثو میخوندم

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24
ارسال: #۲۹۷
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  سلام
همه دارن میخونن... من یکی خوش خوشانمه...یکی بود یکی نبوده درس خوندنم...

امسال دیگه احتمالا اگر تکمیل ظرفیت باشه فقط تکمیل مرحله اول باشه و دیگه خبری از تکمیل مرحله دوم نیست

drink 8 glasses of water a day

۲
۱
ارسال: #۲۹۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ق.ظ
سلام
از استرس داره خفه میشم......
احساس میکنم هیچی بلد نیستم
انشاا.. امسال همه اون شهر مدنظر قبول بشیم

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۲۹۹
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ ق.ظ
[/quote]

امسال دیگه احتمالا اگر تکمیل ظرفیت باشه فقط تکمیل مرحله اول باشه و دیگه خبری از تکمیل مرحله دوم نیست
[/quote]
این خبر بر په اساسیه ؟

خدا کافیست...
۰
۰
ارسال: #۳۰۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ق.ظ

[/quote]
این خبر بر په اساسیه ؟
[/quote]
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۵ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۹ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۳۲ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۱۲ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۲۳ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close