زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۲۱۱
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
(۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  نه بابا. من اینقدر درگیر کارم اصن نرسیدم یه نگا بندازم! یعنی هنوز یه صفحه هم نخوندم :|

من کتابا رو واسه سراسری آسفالت کردم، الان دیگه به هیچ عنوان حس و حالش نیس.

من که باورم نمی شه درس نمی خونید....حالا منم دلم می خوادبه خاطر منفی قبلی که بهم داده بودید الان تلافی کنم ....(آخه تو دلم مونده ) اما به هیچ عنوان حس و حالش نیست..... Big Grin Tongue
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۲۱۲
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ب.ظ، توسط mahsarasht.)
(۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  سلام
پس شما واس سراسری نخوندید که شروع کردید... من خوندم واس سراسری .اما هییییییییییییییچ فرقی نداره...اصلا نترس..مگه داری میری جنگ؟؟؟ نترس..فقط بخوووون.همین!!بخون!قبول میشی باور کن اینو... قبولی... ریاضیاتو نخون..بچسب به زبان تخصصی ...گسسته هم فصل منطق،درختها رو بخون..
سایر درسایی هم که گفتی الان حضور ذهن ندارم کدوم فصلا راحته...ایشالله دوستان بگن یا بعدا مینویسم.

خیلی ممنون از روحیه دادن و راهنمایی هاتون .....SmileSmile باشه ..این نا امیدی ازم دور شه همه چی حله ..۷روز خوندم ۳ روز ول کردم ....دو باره دارم میخونم Smile مرسی....آره اگه بدونیم هر درس کدوم مباحث مهم تره ....اگه اون کتاب نرسیم بخونیم لاقل فصل اهای
مهم رو بخونیم

گسسته این فصل ها که گفتین میخونم ....الگوریتم هم اگه راهنمایی کنن دوستان ممنون میشم Smile Smile

(۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  سلام
پس شما واس سراسری نخوندید که شروع کردید... من خوندم واس سراسری .اما هییییییییییییییچ فرقی نداره...اصلا نترس..مگه داری میری جنگ؟؟؟ نترس..فقط بخوووون.همین!!بخون!قبول میشی باور کن اینو... قبولی... ریاضیاتو نخون..بچسب به زبان تخصصی ...گسسته هم فصل منطق،درختها رو بخون..
سایر درسایی هم که گفتی الان حضور ذهن ندارم کدوم فصلا راحته...ایشالله دوستان بگن یا بعدا مینویسم.

خیلی ممنون از روحیه دادن و راهنمایی هاتون .....SmileSmile باشه ..این نا امیدی ازم دور شه همه چی حله ..۷روز خوندم ۳ روز ول کردم ....دو باره دارم میخونم Smile مرسی....آره اگه بدونیم هر درس کدوم مباحث مهم تره ....اگه اون کتاب نرسیم بخونیم لاقل فصل اهای
مهم رو بخونیم

گسسته این فصل ها که گفتین میخونم ....الگوریتم هم اگه راهنمایی کنن دوستان ممنون میشم Smile Smile

واسه پیروز شدن باید متفاوت باشی!
۱
۱
ارسال: #۲۱۳
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ب.ظ
سلام
ببخشید من کجا باید سوالام رو بپرسم؟
میشه به این ج بدید
الگوریتمی بنویسید که سه عدد را از ورودی گرفته، کوچکترین و بزرگترین عدد را به همراه پیغام مناسب چاپ کند؟
۲
۳
ارسال: #۲۱۴
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ب.ظ
یه منفی بهت میدم واسه اینکه فاز منفی دادی Tongue

قبولی آزاد کار سختی نیست. این مدت باقی مونده رو بچسب بهش قول میدم قبول میشی :-)

قول دادی ها Smile))

مرسی بابت منفی Smile) سپاسگذاری Tongue

آره میگن بخونی قبولی !!!منم امیدوارم .....بخووووون بخوووووونBlush

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۲۱۵
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ب.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)jokerenemy نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید من کجا باید سوالام رو بپرسم؟
میشه به این ج بدید
الگوریتمی بنویسید که سه عدد را از ورودی گرفته، کوچکترین و بزرگترین عدد را به همراه پیغام مناسب چاپ کند؟
سلام. به مانشت خوش اومدی.

لطفا هر سوال رو توی بخش مناسب خودش بپرس:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

There is no there there.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , انرژی مثبت
ارسال: #۲۱۶
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط nasrolah.)
دوستان بنده ۶ روز میخونم ۲ روز نمیخونم هه هه هه هی اینجوری تکرار میشه این روزا یه حالی دارم وقتی نمی خونم حالت تهوع پیدا میکننم فکر می کنم دلم واسه درس تنگ میشه میزنه به معده معده هم حالت تهوع ایجاد میکنه
ولی خودمونیما عجب ، ععجججججججججب استدلال هایی دارم من
امروز رفته بودم طبیعت دلم برا درس تنگ شد از شب شروع میکنم دوباره بخونم
دوستان یکی بیاد یکم روحیه بده خوده بنده سعی میکنم به همه روحیه بدم ولی گاهی اوقات خودمم کم میارم

دوستان واسه من یدونه کمپین روحیه دادن به نصراله بزنید نیاز دارم هه هه هه
i love dostan
پلیز روحیه
آقا یک بار این روحیه رو نوشتم یادم افتاد یک چیز
یکبار یدونه تایپک داده بودم نوشته بودم پلیز روحیه
۳ ۴ نفر وقتی شب میان تایپک هارو بخونند چشما فرو رفته بزور دارند میخونند جمله هارو یک چشم باز یک چشم بسته همینجوری که داشتن میخوندن روحیه رو زوجیه خونده بودن
یعنی پلیز روحیه رو خونده بودن پلیز زوجیه آقا منم فرداش یه سری زدم به پیام های دریافتیام آقا چشمتون روزه بد نبینه یعنی انتظار هرچیزی رو داشتم جز این
یعنی زهرترک شدمااا پسرها میدوند چی میگم
۳ ۴ نفر پیام داده بودن
من میتونم زوج خوبی واسه شما باشم
اسم فرنگیز نام پدر چنگیز نام مادر : روح انگیز
این پیام رو که دیدم ها دیگه بقیه رو نگاه نکرد کلا از اون سایت فراریدم

هنوز هم اسم اون سایت میاد بدنم به لرزه میفته

بچه ها زیاد سر بزنید به این تایپک
یا علی

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , sahar121 , mohamad304
ارسال: #۲۱۷
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ب.ظ، توسط sahar121.)
حالب بوووود. بازم که روحیه میخواین.توبه نکردید »دی :-)
روجیه؟؟؟ اونم واس کسایی که سراسری خوندند؟؟
همش ۲ روز خوندم تا ب حال اونم ۲ فصل اول الگوریتم!!همین و بس.... خیلی عقبم از بیشتر شماها.!! ؟
دوستان چطور؟اعلام کنید

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۰
۱
ارسال: #۲۱۸
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط deh-ab.)
سلام به همه دوستان:
خیلی خوبه که دارین برا ازاد میخونین من که بعد از اون افتضاح تو سراسری عزم را جذب کردم برم خدمت.
برای همتون ارزوی موفقیت میکنم انشاا... اونایی که سراسری امتحان دادن قبول بشن و اونایی هم که می خوان ازاد امتحان بدن سعیشون را کنن که فردا افسوس نخورن.
موفق و پیروز باشید.

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۲۱۹
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ب.ظ
سلام به همه
لطفا راهنماییم کنید؟ Sad
من کنکور دولتی اصلا ندادم، کنکور آزاد ثبت نام کردم اما هیچی نخوندم ،هم it واسه قزوین هم کامپیوتر نجف آباد،
الانم مشغول کارآموزیم و تا بیام خونه میشه ۷ شب
خیلی وقت کمی دارم
لطفا راهنماییم کنید چیا را بخونم؟ چیکار کنم؟ کدوم مباحث راحتره؟
خیلی ناراحتم Sad

ممنون از شما دوستان
۰
۰
ارسال: #۲۲۰
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ب.ظ
وفت باسه خوندن که نداری فقط مجبوری تست های ازاد سال های قبل رو بزنی....
ریاضی بیخیال شو ....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamad304
ارسال: #۲۲۱
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ
به نظر من ساختمان داده و طراحی الگوریتم و نظریه(بجز فصل تورینگ) خیلی مهمه.
سیستم عامل تقریبا همه فصل ها ساختمان گسسته مبانی شمارش (چون تو ازاد امار احتمالات نداریم) و گراف ها
پایگاه داده و مدار منطقی
من همه رو دارم از کتاب های پوران و مقسمی می خونم ۲ هفته اخر هم تست می زنم.اگر کسی راهنمایی دیگه ای داره ممنون می شم
۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamad304
ارسال: #۲۲۲
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  به نظر من ساختمان داده و طراحی الگوریتم و نظریه(بجز فصل تورینگ) خیلی مهمه.
سیستم عامل تقریبا همه فصل ها ساختمان گسسته مبانی شمارش (چون تو ازاد امار احتمالات نداریم) و گراف ها
پایگاه داده و مدار منطقی
من همه رو دارم از کتاب های پوران و مقسمی می خونم ۲ هفته اخر هم تست می زنم.اگر کسی راهنمایی دیگه ای داره ممنون می شم

شما الان که دارین میخونین تست نمیزنین ..؟؟؟
آخه منم تصمیم داشتم همین کار بکنم
و اینکه دارم کتاب به کتاب میخونم تا امرو پایگاه و مدار منطقی( تا امشب) تموم مینم خلاصه مینویسم که
۲ هفته آخر تست بزنم و مرور باهم
اما میترسم!!!
شاید بهتر باشه همه باهم خوند؟؟؟و همزمان تست!!!!!
چون زمان کمه و اینکه منم شاغل هستم تا ساعت ۳ که میرسم خونه .....!!!انگیزه ام بود که اگه یه کتاب تموم کنم
لاقل خیالم راحته که خوندم و تو مرور میتونم سری نگاه کنم تست بزنم اینجوری سرعتم بیشتره تا همه باهم و همزمان!!
نظر شما چیه؟؟؟؟

۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , mohamad304
ارسال: #۲۲۳
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ ب.ظ
سلام
دیدم دوستان در مورد نحوه خوندن بحث کردن گفتم منم یه نظر بدم-به عنوان کسی که حدود چهارو نیم ماه واسه سراسری خوندم میگم به هیچ عنوان کتاب تموم نکنید بذارید کنار حتما سعی کنید توو هفته به همه دروسی که برنامه واسه خوندنش دارید نسبت به اهمیت و سختیش زمان بذارین و حتما بعد پایان فصول تست بزنید حتما حتما به ۲ دلیل اول اینکه دیگه زمانی ندارین دوم اینکه وقتی درسو خوندی اگه تستاشو بزنی هم بیشتر ملکه ذهنت میشه هم مسلط تر میشی-به استثنای بخشای تمام تئوری دروس که اونارو تستاشو باید نزدیک آزمون مرور کنید-شما هفته آخر باید فقط تستایی که قبلا زدین و توشون مشکل داشتینو مرور کنین- بعد این همه حرف یه نکته خیلی مهم و روحیه انگیز اینکه تستای سال پیشو از همین جا دانلود کتین متوجه میشین که تستاش واقعا ساده ان البته خوب میدونم من قبلا خوندم ولی همین که با گذشت ۲ ماه از کنکور سراسری با همون اطلاعات ته مونده میشه چشمی تستارو زد یعنی سادست- منم از شنبه میخوام شروع کنم ببینم میشه خوند یا نه!!از طرفی ام نمیدونم میخوام آزاد بخونم یا نه!! آخه هنوز توو شوکه سراسری ام-امیدوارم همه دوستان موفق باشن الانم دارم میرم یه جای خاص واسه همه دوستای گلم از ته دل دعا میکنم راهشونو پیدا کنن
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , mohamad304
ارسال: #۲۲۴
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ ب.ظ
سلام بچه ها چندتا کتاب تست بهم معرفی کنید ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۲۵
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ب.ظ
سلام بچه ها ..همه خوب هستید؟ به نظرتون باتوجه به اینکه سیستم عامل پارسال همش ازفصل سمافورهاآمد(نمیخوام این فصل بخوانم)
سیستم عامل بخوانم یابیخیالش بشم؟(من فقط خودموبرای ساختمان داده و منطقی و محاسبات و پایگاه داده و طراحی الگوریتم آماده کردم وشاید یکم مهندسی نرم ب نظرتون کم نیس؟؟؟)
۱
۳

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۹۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۶۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۲۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۴۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۱۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۹۰۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۹۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۴۹ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۳۱ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close