زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۷۶
۲۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ ب.ظ
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
من پوران پژوهش خوندم ، تو اون زمان کم چاره ای نبود ، تستاش خوب بود ، ولی بعضی جاها رو خیلی کم گفته بود ، از ۵ تا تست ۳تا زدم ، درست
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۲۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ ب.ظ
دوستان من تو دروس مشترک ساختمان و نظریه رو تو کارشناسی خوندم ولی سیستم و منطقی رو نخوندم.حالا تو این فرصت میشه خوند و تست زد.
چه پیشنهادی برا این دو درس کاملا تازه تو این فرصت کم می کنید؟
۰
۰
ارسال: #۷۸
۲۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ)rise 90 نوشته شده توسط:  دوستان من تو دروس مشترک ساختمان و نظریه رو تو کارشناسی خوندم ولی سیستم و منطقی رو نخوندم.حالا تو این فرصت میشه خوند و تست زد.
چه پیشنهادی برا این دو درس کاملا تازه تو این فرصت کم می کنید؟

درس منطقی درس سختی نیست و می تونید از روی پوران پژوهش بخونید راحت پیش می ره .سیستم عامل هم می تونید فصل های مهمش مثل سمافور ها ، زمان بندی ها ، بن بست ها و... رو بخونید البته اگر تا حالا این درس رو نخونده باشید برای یادگیریش باید وقت بیشتری بزارید دیگه .
۰
۰
ارسال: #۷۹
۲۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ق.ظ)r.jafari نوشته شده توسط:  فقط ۱ سوال، تو مدت کم وقت میشه این کتاب و خوندش؟
اگه میشه ،من برم این کتابو بخرم.
من تو ۳ روز خوندمش Smile
بخر عالیه.

(۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  سلااااااااااام برو بچ ... به خاطر دیر اومدن معذرت ... عروسی خواهرم بود دیگ ماهم که خواهرررررر عروس ! نشد که بیام ...... Smile
سلام.
تبریـــــک Smile اوه اوه خواهر زن شدی خدا بخیر کنه Big Grin

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , r.jafari
ارسال: #۸۰
۲۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.
تبریـــــک Smile اوه اوه خواهر زن شدی خدا بخیر کنه Big Grin

مرسی ... اینو خوب گفتی راضیم ازت Smile

میگم اگه دو تا تاپیک کنیم بچه های کامپیوتر و آی تی جدا شن از هم و برنامه ریزی کنن جدا جدا قبول میکنی مدیربچه های آی تی شما بشی و راهنماییشون کنی امیر ؟

با بچه های نرم افزار اینجا زیاد آشنایی ندارم من خودم نرم افزار میخوام شرکت کنم آزاد رو ... اگه شما یا بچه های دیگه نظری دارین زود بگن دیگه ظرف ۲ روز آینده شروع کنیم .

مرسی

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , fateme_68
ارسال: #۸۱
۲۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ، توسط kati.)
(۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  با بچه های نرم افزار اینجا زیاد آشنایی ندارم من خودم نرم افزار میخوام شرکت کنم آزاد رو ... اگه شما یا بچه های دیگه نظری دارین زود بگن دیگه ظرف ۲ روز آینده شروع کنیم .

مرسی
می گم واجبه گروه های IT و نرم افزار از هم جدا شن؟
بعد اونوقت تکلیف هوش چیه این وسط ؟ میشه منم مدیریت هوش رو بگیرم دستم؟ (البته شوخی کردم)
راستی رستگاری مجددت رو تبریک می گم. Big Grin می شه یه ذره از نزدیک تر رستگار شی تا بهتر ببینیمت. آخه حساب عینکی ها رو هم بکن Big Grin Big Grin Big Grin Tongue
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Breeze
ارسال: #۸۲
۲۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  میگم اگه دو تا تاپیک کنیم بچه های کامپیوتر و آی تی جدا شن از هم و برنامه ریزی کنن جدا جدا قبول میکنی مدیربچه های آی تی شما بشی و راهنماییشون کنی امیر ؟
نه نمیشه Tongue
جدا از شوخی مشغله کاری خیلی زیاده وقت نمی‌کنم. خودت انجام بده روحِ برادر، هوگو چاوز نگهدارت باشه Big GrinTongue

There is no there there.
۴
۱
ارسال: #۸۳
۲۰ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ
سلام...
برای گرایشای آی تی من که اولیشو تجارت زدم دومیشو شبکه باید هم مدیریت بخونم هم معماری؟
اصلا درسهای آزاد آی تی چجوریه؟هر چی واسه سراسری خوندیم همونه؟Huh
...
۰
۲
ارسال: #۸۴
۲۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ق.ظ، توسط virtual girl.)
(۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  می گم واجبه گروه های IT و نرم افزار از هم جدا شن؟
بعد اونوقت تکلیف هوش چیه این وسط ؟ میشه منم مدیریت هوش رو بگیرم دستم؟ (البته شوخی کردم)
راستی رستگاری مجددت رو تبریک می گم. Big Grin می شه یه ذره از نزدیک تر رستگار شی تا بهتر ببینیمت. آخه حساب عینکی ها رو هم بکن Big Grin Big Grin Big Grin Tongue

نه والا واجب کفایی نیس ... مستحب بود حالا دوس ندارین که بی خیال ...

مرسی عزیزم ... نه باو ما تو عمرمون فخط یه بار به رستگاری رسیدیم که اونم تموم شد ورفت ... همین خوفه ! Wink

(۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  نه نمیشه Tongue
جدا از شوخی مشغله کاری خیلی زیاده وقت نمی‌کنم. خودت انجام بده روحِ برادر، هوگو چاوز نگهدارت باشه Big GrinTongue

خدا اموات شما رو هم بیامرزه ... یه کار خواستیم بهتون بندازیما Big Grin

نه من از صبح تا عصر سرکارم فک نکنم برسم ... دیگه تا جایی که بتونم میام سرمیزنم ... مرسی

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Amir V
ارسال: #۸۵
۲۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ق.ظ
سلام دوستان برنامه ریزی را بذارین از بعد از عید

خوب الان که دیگه چیزی تا عید نمونده عیدم که نمیشی درس خوند

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۱
۱
ارسال: #۸۶
۲۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
دوستان درس الگوریتم رو شما به چه صورتی می خونین. بهترین کتاب برا این درس چیه و رو چه مباحثی بیشتر تمرکز می کنید؟
۱
۱
ارسال: #۸۷
۲۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ ب.ظ
سلام
به نظر من عید فرصت خوبیه واسه دوستانی که میرن سرکار از جمله خود من، برنامه ریزی و زودتر شروع کنین لطفا
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۸۸
۲۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  اگر بهم منفی بدید این پست را ور میدارم
عنوان این پست:
(خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد)

جز این عنوان درمورد هرچی بحث میشود یکی ازدواج میکنه مباجثی ازدواج میاد تویه این تایپک یکی مدیریت میخواد میاد این پست یکی میخواد هوش مصنوعی رو کلا از مهندسی کامپیوتر ورداره یکی مضغله داره یکی کرده اینجارو تایپک فتحه برای رو چاوز معلوم نیست بخدا

به هرحال دوستان یکی گفته بود در مورد الگوریتم چی بخونیم از چی بخونیم یکی از دوستان جزوه و ویس استاد سید جوادی رو آپ میکنند اونو دانلود کنید بخونید خیلی بهتون کمک میکنه وهم تویه زمان هم تویه یادگیری و حل تست فعلا به اون یکی درسا برسید تا اینو زحمتش رو بکشند پ کنند وقتی آپ کردن من لینکش رو تویه همین تایپک قرار میدم
یا علی

شماخودشو ناراحت نکن. Tongue حرف شما دزست ولی اینجا یه گروهیم دیگه به هر حال تا جایی هم که امکانش باشه به همدیگه کمک می کنیم.
وسطش هم حالا شوخی هایی می شه اما شما خیالتون راحت نمی ذاریم از بحث درس دور شیم. قبلا هم تاپیک هامون همین جوری بوده... حالا کی می خواد هوش رو از مهندسی کامپیوتر برداره؟!!! نه واقعا من می خوام بدونم؟!!! Dodgy Cool
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , Amir V , virtual girl
ارسال: #۸۹
۲۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ
پس کی قراره شروع کنیم ؟ Undecided به نظر من از ۵ام ۶ام عید شروع کنیم چون اول عید آخه کی می تونه درس بخونه!! ولی بازم هرچی بقیه دوستان بگن Shy
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , virtual girl
ارسال: #۹۰
۲۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط Amir V.)
جناب nasrolah.

بحث همونطور که میبینید مضمونش راجع به کنکور هست و اون پستهایی که نقل قول کردید در مورد جدا سازی تاپیک IT و کامپیوتر بود که با دو جمله شوخی هم همراه بود.

شما هم لطفا به من و بقیه نگید چیکار کنیم و چیکار نکنیم. مضمون بیشتر از ۹۰% پست‌ها مرتبط با تاپیک هست.

درضمن با معرفی منابع و ... هم کاملا موافقم و از همه تقاضا دارم توی بحث‌ها شرکت کنند و مطمئنا خودمم تا جایی که بتونم کمک میکنم.

موفق باشید.

(۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  پس کی قراره شروع کنیم ؟ Undecided به نظر من از ۵ام ۶ام عید شروع کنیم چون اول عید آخه کی می تونه درس بخونه!! ولی بازم هرچی بقیه دوستان بگن Shy

به نظرم ماکزیموم ۲ ماه لازمه! یه مرور و تسته دیگه... البته واسه من خوندن معماری هم هست! :-|

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , kati , avril22 , virtual girl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۳۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۲۶ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۰۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۰۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۴۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۰۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۵۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۵۷۷ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۰۸ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close