زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای شمایی که میگی خیلی افسرده ام و می ترسم قبول نشم میگم

ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ
سلام .....
نمیخوام شعاری حرف بزنم ولی تو این چن روز خیلی ناراحت بودم از اینکه خیلی خوب خونده بودم ، برای شریف آماده بودم و حالا امیدوار به قبولی شبانه اصفهان شدم ! اما دیشب به یه چی فکر کردم خیلی دلم آروم شد ، بعد چن شب تونسم راحت بخوابم:

مگه شما روز اولی که برای کنکور شروع کردین به خوندن ، توکل نکردین؟ مگه دفترچه کنکور را با یاد خدا و توکل بر او باز نکردین؟ پس چرا ناراحت باشیم؟
مطمئن باشیم اگه توکل کردیم هر چی بشه به صلاحمونه و هر کسی هر چی خونده به حقش میرسه ، حالا شاید یه عده بگن : ما خیلی خوب خوندیم و حقمون این نیست که اینطور غلط زدیم و قبول نمیشیم ....آخه شما از کجا میدونی که اگه شریف و امیرکبیر بری حتما موفقی و اگه مثلا اصفهان قبول بشی موفق نیستی ؟ از کجا معلوم شاید اگه شریف میرفتی یه مشکلاتی برات به وجود میومد که زندگیت را داغون میکرد ؟ اگه حتی خداینکرده قبول نشی چه اتفاقی برات میوفته ؟ از کجا میدونی که اگه قبول بشی میتونی موفق باشی و به آرزوهات میرسی و بدون اون نمیتونی ؟ شاید اگه یه سال دیگه بدی رتبه ۱ بشی شاید اگه امسال قبول میشدی از یه سری شرایط خیلی خوبی که برات پیش میاد محروم میشدی و......

پس اگه توکل کردیم ، بسپاریم به خودش . اون خودش میدونه که چی به صلاحمونه

و من یتوکل علی الله فهو حسبه ، ان الله بالغ امره قد جعل الله لکل شیی قدرا

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۴۰
۸
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110 , hasanppp , unicornux , mehrdad372 , kashir , dont9 , elin123 , nina69 , slinda , Eternal , ramzi , Mohammad.K , zeinab , foranyone , x86 , biniyaz2009 , mis masi , pershang , kaviresabz , M@A , IT.setareh91 , younes , Solmaziranica , neda_Network , mammad_asir , ana9940 , arashkk , گنجشک , Bahar_t , xani , Engineer , z69e , ati314 , Nima Masghadi , parizad1 , M.Amin.M , amnhck123 , SSaber , Payam92 , deh-ab , saiedattar , رقابت , hossein-sy , cs03 , persian_boy , hamed68 , Nara , good-wishes , Behzad TP , tiger2012 , Mohammad-A , rata
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ
مرسی irisadaf

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۱
۱
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  سلام .....
نمیخوام شعاری حرف بزنم ولی تو این چن روز خیلی ناراحت بودم از اینکه خیلی خوب خونده بودم ، برای شریف آماده بودم و حالا امیدوار به قبولی شبانه اصفهان شدم ! اما دیشب به یه چی فکر کردم خیلی دلم آروم شد ، بعد چن شب تونسم راحت بخوابم:

مگه شما روز اولی که برای کنکور شروع کردین به خوندن ، توکل نکردین؟ مگه دفترچه کنکور را با یاد خدا و توکل بر او باز نکردین؟ پس چرا ناراحت باشیم؟
مطمئن باشیم اگه توکل کردیم هر چی بشه به صلاحمونه و هر کسی هر چی خونده به حقش میرسه ، حالا شاید یه عده بگن : ما خیلی خوب خوندیم و حقمون این نیست که اینطور غلط زدیم و قبول نمیشیم ....آخه شما از کجا میدونی که اگه شریف و امیرکبیر بری حتما موفقی و اگه مثلا اصفهان قبول بشی موفق نیستی ؟ از کجا معلوم شاید اگه شریف میرفتی یه مشکلاتی برات به وجود میومد که زندگیت را داغون میکرد ؟ اگه حتی خداینکرده قبول نشی چه اتفاقی برات میوفته ؟ از کجا میدونی که اگه قبول بشی میتونی موفق باشی و به آرزوهات میرسی و بدون اون نمیتونی ؟ شاید اگه یه سال دیگه بدی رتبه ۱ بشی شاید اگه امسال قبول میشدی از یه سری شرایط خیلی خوبی که برات پیش میاد محروم میشدی و......

درود
پاسخگویی درخصوص مسائل دینی بحثی فرسایشی هست
در خصوص اینکه گفتید مثلا اصفهان دربیای یا پلی تکنیک فرقش چیه یا شایدم می خواستید بنویسید اصلا درنیاید باید بگم تو ایران زمین تا اسمان تفاوت میزاره در سرنوشت فرد . با این تورم و بیکاری و هزارتاچیز دیگه که باعث شده اکثر جامعه عقلشون تو چششون باشه پس شریف و پلی تکنیک با صنعتی اصفهان زمین تا اسمان فرق داره حالا بماند بحث در نیامدن کنکور
۹
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: pershang , عزیز دادخواه , abbas91
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۳۰ ب.ظ
RE: برای شمایی که میگی خیلی افسرده ام و می ترسم قبول نشم میگم
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  سلام .....

توکل بخدا بهت قوت قلب میده
اما دوست عزیز خدا هیچ کسی رو بدبخت نمیکنه هیچ کسی هم خوشبخت نمی کنه تو کاره بندگانش دخالت نمیکنه صد البته توانایی این کار رو داره اما چنین کاری نمی کنه فقط تلاش و شانسه(اتفاقه که اسمش رو میزارم شانس)

نمی دونم این چه فرهنگیه هر اتفاقه بدی میوفته میگن حتما خدا خواست حالا اگه اتفاق خوب بیوفته کمتر به این موضوع فکر میکنن
بابا این طرزه تفکر رو عوض کنید
البته دلیلش شاید این باشه ما انسانها اینقدر گاهی در برابر مشکلات و اتفاقات بد گاهی ضعیف میشیم که میخوایم اونو بندازیم گردن خدا و سرنوشت که یه جوری خودمون رو ارضا کنیم که با این مشکل کنار بیایم به این طریق
خدا خیلی بزرگتر از اونه که شما فکر میکنید

drink 8 glasses of water a day

۱۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , fateme66 , M.Amin.M , rata
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  سلام .....

درود
پاسخگویی درخصوص مسائل دینی بحثی فرسایشی هست
در خصوص اینکه گفتید مثلا اصفهان دربیای یا پلی تکنیک فرقش چیه یا شایدم می خواستید بنویسید اصلا درنیاید باید بگم تو ایران زمین تا اسمان تفاوت میزاره در سرنوشت فرد . با این تورم و بیکاری و هزارتاچیز دیگه که باعث شده اکثر جامعه عقلشون تو چششون باشه پس شریف و پلی تکنیک با صنعتی اصفهان زمین تا اسمان فرق داره حالا بماند بحث در نیامدن کنکور
منظورم این نیست که دانشگاهها تفاوت ندارن صد البته تفاوت دارن .من گفتم شاید یکی شریف قبول بشه ولی بعد هزار جور مشکل براش پیش بیاد که درسش را تحت تاثیر بذاره ولی اگه اصفهان قبول بشه هیچ مشکلی را نداره . ضمنا الان همه فارغ التحصیلان شریف به نظر شما جایگاه مناسبتری نسبت به دیگر دانشگاهها دارن؟ خیلی شرایط دیگه تو موفقیت آدم موثره

۳
۲
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ب.ظ
شعر نگو دوست عزیز
پس کلا ممکنه با این فلسفیدن شما هرموجود زنده ایی بمیره پس ارشد رو کلا بیخیال رو این منطق لیسانس هم اضافی گرفتیم چون قراره بمیریم
۴
۱۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  شعر نگو دوست عزیز
پس کلا ممکنه با این فلسفیدن شما هرموجود زنده ایی بمیره پس ارشد رو کلا بیخیال رو این منطق لیسانس هم اضافی گرفتیم چون قراره بمیریم
وای خدای من !!!! چرا هر چی من میگم حتما میخواین موضع بگیرین؟

اولا من این بحث را کلا برای کسایی گذاشتم که به توکل اعتقاد دارن ، اگه شما این مسائل را به قول خودتون فرسایشی میدونین حداقل از این نظرا ندین ...... من گفتم مگه معنای توکل این نیست که ما باید تموم تلاش خودمون را بکنیم و آخرش را بسپاریم به خدا .... پس هر چی اتفاق بیوفته را یقین بدونیم به صلاحمون بوده ، حالا اینکه شما میخواین حرف مرا یه جور دیگه تعبیر کنین دیگه خودتون میدونین

۱۶
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_t , amnhck123 , ماه بانو
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ق.ظ
دارم به این فکر میکنم که اونایی که به این تاپیک و برای حرفهای قشنگ دوستمون امتیاز منفی دادند واقعا چطور آدم هایی هستند....

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
۱۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: mis masi , mammad_asir , M.Amin.M , deh-ab , saiedattar , رقابت , rata , mehrdad372

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۵۷۸ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۴۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۱۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۹۲ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
Lightbulb فروش کتابهای ارشد انفورماتیک پزشکی خیلی ارزان homiii ۲ ۵,۰۰۱ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۹۸ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  قبول شده های علوم کامپیوتر ۹۷ AminKH ۰ ۱,۸۱۱ ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AminKH
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۵۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۳۴۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  کلاس خیلی خوب برا جاوا ممنون میشم معرفی کنید sogiii ۴ ۴,۹۷۴ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close