زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۶۶۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ
کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
ایول بچه ها خواهشا بگید فقط چنتا زدید همه درس ها رو میگم مثلا زبان ریاضی عمومی امار وو.. نظریه آنالیز مثل بچه های مهندسی بگید دیگه!!
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۶۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ب.ظ
چون از من هم خواستید نظر میدم.
بنظرم معمولا" تعداد اعتراضها به حدی نیست که سازمان سنجش اهمیت بدهد.
باید گفت تعداد قبولی بسیار پایین هست. یعنی آمار شرکت کننده در رشته ها و گرایشهای کامپیوتر حدود سی تا سی و پنج هزار نفر برآورد میشه ولی قبولی روزانه معمولا" کمتر از ۴۰۰-۶۰۰ نفر در کل رشته ها هست.
این چهار صد نفر تعداد هم شصت رصد پاسخگویی ، رتبه های تک رقمی هستند. وگرنه بقیه زیر پنجاه درصد جواب میدن.
برای حدود ۳۴۰۰۰ نفر فرقی نمیکنه که اعتراض کنند یا نکنند چون میدونن قبول نمیشن. بنابراین درصد اعتراض به سوالات گاهی در یک سوال به ۵۰ نفر تا صد نفر هم نمیرسه. چون خیلی از کسانیکه قبول میشن و سوال را غلط زدن هم اعتراض نمیکنن.
سازمان سنجش هم با توجه به آمار اعتراض نسبت به تعداد شرکت کننده خیلی مسئله را جدی نمیگیره. چون اعتراض قبل از استخراج نمره هست و این مورد نظر قرار نمیگیره که معترضین جزئ کسانی هستند که قبول میشوند یا شانس قبولی دارند.
حداقل در یک ازمون ده درصد افراد باید اعتراض کنند تا سازمان سنجش بخودش بیاد.
قبلا" هم که آقای دکتر قدسی اعتراض میکردند و تقاضای حذف سوالات را داشتند با توجه به متن نامه هاشون من تصورم اینه که از نظر علمی میگفتند سوال غلطه.

اشتباه در سوالات هم انواع مختلفی داره گاهی غلط تایپی است ، گاهی در جوابهاست مثلا" گزینه درست وجود نداره یا بیشاز یکی است و ......
ولی یه موضوع دیگه هم باید مورد اعتراض قرار بگیره ولی کسی اعتراضی نمیکنه و اون تغییر مکررتعداد سوالات در هر درس هست که بنوعی تضییع حقوق داوطلبان هست.
یعنی وقتی مثلا" امسال یک سوال گسسته زیاد و یکی از محاسبات کم میشه در واقع برای کسی که محاسبات خونده تغییر ضریب ریاضی و بدون اطلاع او تغییر میکنه داوطلب میخواسته ۲۵ درصد گسسته را نزنه ولی حالا ۵ سوال از ۱۶ تا را نمیزنه.

بنابراین مهمترین عامل بنظرم تعداد کم معترضین و درصد پایین نسبت به شرکت کنندگان هست. ۱۳۳ رشته هم هست و یه سازمان سنجش . طبیعی است که الویت بندی داشته باشه و به همه رشته ها یه جور اهمیت در اعتراض ندهد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , azad_ahmadi , SaMiRa.e , srj , good-wishes , Mänu , asiehmohammadian , shima_24 , fatima1537 , Amir V , mohammadali1990 , Adel01 , virtual girl , 8Operation , Payam92 , fa_karoon , nina69 , Engineer , reyhaneh64 , fatemehkh , kaviresabz , IT.setareh91 , هاتف , r.jafari , saaraa
ارسال: #۶۶۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ)mehrdad_rabbi نوشته شده توسط:  اگر نظرتون مثبت هست برای امنیت اطلاعات یا ای تی پیام بدید

من امسال فارق التحصیلیم به علت تغییر تو واحدهای درسی عقب افتاد... و متاسفانه از نیمه راه سست شدم و مطالعه رو رها کردم. اما برای کنکور ۹۳ مصمم هستم. میشه بیشتر درباره برنامتون توضیح بدید؟ من پیام خصوصیم مشکل داره و نمیتونم پیام بدم

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafsheh68
ارسال: #۶۶۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  چون از من هم خواستید نظر میدم.
.........................
................................

خیلی ممنون که شرکت کردین در بحث ما. والا نمی دونم چی بگم یه بخشی از بی دقتی خودماست. اما بخش اعظم این مساله ربط پیدا میکنه به نحوه برگزاری و سوالات و تعداد اونا نبود نظارت دقیق و لازم تو هر مرحله از ازمون؛ از سوال طرح کردن تا مشکلات مربوط به حوزه ها ... . اصلا معنایی نداره سوال اشتباه طرح بشه و یا غلط تایپی داشته باشه. من هم فکر کنم دیگه بیشتر از این، بحث رو ادامه دار نکنم. اما واقعا می خوام یه جوری باشه که این مشکل حل بشه. انشالله اگه بشه اقدام کرد به اطلاع دوستان خواهم رسوند.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , fatemehkh
ارسال: #۶۶۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ)mehrdad_rabbi نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی تو تایپیک تا حدی متوجه وضعیت شدم بنده نیز تا حدی دچار مشکلات شما شدم برای کنکور امسال برای رسیدن به حد مطلوب برای سال اینده از هم اکنون دوباره تلاش رو شروع خواهم کرد
من این پیشنهاد رو دارم چند نفر جمع بشیم بصورت گروهی (در یاهو یا ایمیل) تحلیلی بکنیم از وضعیت خودمون بعد با برنامه بصورت گروهی درس بخونیم (گروهی منظورم ۴-۵ نفره) هستش به اینصورت هم میتونیم به همدیگه روحیه بدیم و خوب همدیگر رو انالیز بکنیم
بنده حتی فکر می کنم هر کدوم از ما تو بازه های زمانی که تعیین بکنیم برای دیگری باید تست طراحی بکنه(خودش رو بزاره جای طراح سوال!) و تست بده برای نفر بعدی و دیگری نیز همین طور
خلاصه من فکر می کنم این سری میتونیم بهترین جای ممکن در بیایم با برنامه ریزی و انجام شیوه ایی که براتون توضییح میدم
اگر فردی تمایل داشت و مثبت هست بنده خوشحال میشم برای کنکور سال بعد شما نیز در گروه حضور داشته باشید
رشته مورد نظر
فناوری اطلاعات (امنیت- شبکه - ای تی)
موفق باشید
سلام.
من هستم.هر برنامه ای داشتید منو هم در جریان بذارید.یا علیSmile

آنچه رخ داده را باید پذیرفت اما آنچه را روی نداده ، می توان به میل خویش بنا نمود . ارد بزرگSmile
۰
۱
ارسال: #۶۶۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه ها، واسه اینکه این چند ماه رو بتونیم استفاده کنیم، چند تا پیشنها دارم واسه آموزش و کار کردن دور هم.
از بین این تاپیک ها کدومش رو فکر میکنید بهتره؟
١- پیکربندی و کانفیگ سرویسهای شبکه مثل DHCP,DNS,RRAS,Remote Desktop, Clustring و...
٢- مباحث مسیریابی و سوییچینگ سیسکو
٣- معرفی و پیکربندی VoIP روی تجهیزات سیسکو
٤- معرف و بحث راجع به فایروال مایکروسافت Forefront TMG

من مباحث ۱ و ۴ رو در حد حرفه ای و ۲ و ۳ رو بطور نیمه حرفه ای میتونم واستون ارائه کنم.

لطفا نظر و پیشنهاتون رو بگید.
سلام.
خیلی پیشنهاد جالب و درستیه. دوستان روی کمک من هم در مبحث ۲ حساب کنید.

آن کس که علم خواند و مرور نکرد، به آن ماند که گاو راند و تخم نیفشاند Smile
۳
۱
ارسال: #۶۶۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ)s.sadri نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ)mehrdad_rabbi نوشته شده توسط:  اگر نظرتون مثبت هست برای امنیت اطلاعات یا ای تی پیام بدید

من امسال فارق التحصیلیم به علت تغییر تو واحدهای درسی عقب افتاد... و متاسفانه از نیمه راه سست شدم و مطالعه رو رها کردم. اما برای کنکور ۹۳ مصمم هستم. میشه بیشتر درباره برنامتون توضیح بدید؟ من پیام خصوصیم مشکل داره و نمیتونم پیام بدم
درود
پیغام خصوصی بنده نیز مشکل داره تعدا گروه نهایتا ۵ نفره هست که ۳ نفر تکمیل شده ۲ نفر نیاز هستش
وفاداری به برنامه ایی که میدیم یه اصل هستش طراحی تست یادگیری مفهومی وهدفمند تو برنامه دقیقمون هست
تمایل داشتید اطلاع بدید بچه ها خوشحال میشن با هم باشیم
همه ما مانشتی هستیم
۰
۰
ارسال: #۶۶۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ
کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  امیدوارم همگی موفق باشین شنیدم نسبت به پارسال سوالا راحت بود دیگه برین خودتونو برا مهر ماه آماده کنین
نه به نظر من فقط مبانیش سخت بود.نظریه هم به جز دو سه تست آبکی بقیه اش سخت بود.گسسته رو من پارسال خیلی بهتر زدم.میزان پیچیدگی تستهای ساختمان هم بهتر از پارسال نبود من به جرات میگم با مهندسی در رقابت تنگا تنگ بود این تستهای ساختمان!Smile.فقط معماری خوب بود.البته من با ابنکه معماری رو خیلی وقت گذاشتم ولی از تستهای مهندسی فقط یکی تونستم بزنم.ولی برای علوم وضع بهتر بود
۰
۰
ارسال: #۶۶۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط Mänu.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  خدایا شکرت که اومدی سر کنکور و گفتی عزیزم میدونم کل کتابای کوفتی و تمام تستا را واردی و برا یه رقمی اومدی اما عزیزم من در صورتی میتونستم کمکت کنم که سوال از کتابای مرتبط بدن تا بخوام برم بگردم جواب این سوالا را برات پیدا کنم چند سالی طول میکشه اما عزیزم بعضیاش جواب ندارن و اینگونه بود که خدا گفت بنده ی من حل کن و برو جلو من پارسال کنکور دادم و تا الان سوالا ۹۱ هنوز تو ذهنمه و امسال سوالا ۹۲ هر شب حس میکنم سر کنکورم و رو جوابا فکر مینم و بدیش اینه به جواب نمیرسم ممنونم از مسئولان سنجش چون هیچ کس نمیتونه همزمان میلیونها نفرا بزاره سر کار خواستیم بریم کار گفتن کار نیست برو درس بخون اومدیم درس بخونیم اینجوری شد میترسم فردا خواستیم خودکشی کنیم طناب پاره شه با تشکر از مسولان مربوطه ما نسل سوخته نیستیم نسلی هستیم که هروز تفتمون میدن تا قشنگ برشته شیمHuh

من هر وقت پست های شما رو میخونم دلم آروم میگیره،خدایی قبل کنکورو خیلی انرژی میدادی

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۶۷۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ق.ظ
ما که رفتیم مدرسان شریف تو سایتش ثبت نام کردیم درصدای تخمینی دادیم ..یه رتبه بهمون داد..یکم امیدوار شدیم..یکم ناامید شدیم..اما خب
وضعیت کلیو فککنم بهم داد..دیگه بی خیال ..دیگه زندگی..دیگه..

مارا که تو منظوری/ خاطر نرود جایی...(سعدی )
۱
۰
ارسال: #۶۷۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ق.ظ
غلط املایی اینجا رو ببینید !!! می خواسته بنویسه بزرگترین عدد صحیح کوچکتر یا مساوی !!!

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۰
ارسال: #۶۷۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ)mehrdad_rabbi نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی تو تایپیک تا حدی متوجه وضعیت شدم بنده نیز تا حدی دچار مشکلات شما شدم برای کنکور امسال برای رسیدن به حد مطلوب برای سال اینده از هم اکنون دوباره تلاش رو شروع خواهم کرد
من این پیشنهاد رو دارم چند نفر جمع بشیم بصورت گروهی (در یاهو یا ایمیل) تحلیلی بکنیم از وضعیت خودمون بعد با برنامه بصورت گروهی درس بخونیم (گروهی منظورم ۴-۵ نفره) هستش به اینصورت هم میتونیم به همدیگه روحیه بدیم و خوب همدیگر رو انالیز بکنیم
بنده حتی فکر می کنم هر کدوم از ما تو بازه های زمانی که تعیین بکنیم برای دیگری باید تست طراحی بکنه(خودش رو بزاره جای طراح سوال!) و تست بده برای نفر بعدی و دیگری نیز همین طور
خلاصه من فکر می کنم این سری میتونیم بهترین جای ممکن در بیایم با برنامه ریزی و انجام شیوه ایی که براتون توضییح میدم
اگر فردی تمایل داشت و مثبت هست بنده خوشحال میشم برای کنکور سال بعد شما نیز در گروه حضور داشته باشید
رشته مورد نظر
فناوری اطلاعات (امنیت- شبکه - ای تی)
موفق باشید

سلام
مثل اینکه پیام خصوصی مشکل داره پیامم ارسال نمیشه، امسال به خاطر یه سری مشکلات از کنکور آی تی جا موندم خیلی خیلی ناراحتم و تصمیم دارم که ایشالا جبران کنم.
اگه امکانش هست من هم میخوام تو گروه هایی که پیشنهاد دادید باشم
۱
۰
ارسال: #۶۷۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ق.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  سلام
مثل اینکه پیام خصوصی مشکل داره پیامم ارسال نمیشه، امسال به خاطر یه سری مشکلات از کنکور آی تی جا موندم خیلی خیلی ناراحتم و تصمیم دارم که ایشالا جبران کنم.
اگه امکانش هست من هم میخوام تو گروه هایی که پیشنهاد دادید باشم
درود
بهتون تو پروفایلتون جواب لازم داده شد
منتظرم
۱
۰
ارسال: #۶۷۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ، توسط nimam.)
کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
۱۳۰- برای یافتن تقریبی از وارون عدد حقیقی [tex]A\neq 0[/tex] به روش نیوتن کدام یک از روابط تکراری زیر صحیح است؟

این تست از تست‌های تالیفی کتاب آنالیز عددی پوران پژوهش بوده. جواب هم میشده گزینه‌ی ۴ یعنی [tex]x_{n 1} = x_n(2-Ax_n)[/tex]

۱۲۷- فرض کنید [tex]Ax=b[/tex] یک دستگاه معادلات خطی شامل n معادله و n مجهول است. اگر جواب این دستگاه به یک روش مستقیم با [tex]O(n^2)[/tex] عمل ضرب و جمع به دست آمده باشد، A یک ماتریس ........ است.
۱) مثلثی
۲) قطری
۳) قطری غالب
۴) نواری با طول نوار دست کم [tex]\left \lfloor \frac{n}{2} \right \rfloor[/tex]

من این رو گزینه ۱ جواب دادم یعنی مثلثی. کس دیگه‌ای این رو جواب داده؟ گزینه ۲ که نمیشه چون اگه قطری بود که با back substitution می‌شد در [tex]O(n)[/tex] حل کرد. گزینه‌ی ۴ هم که فکر کنم زده تو اتوماتا و احتمال زیاد درست نیست. ولی خوب روش Gaussian Elimination و Gauss-Jordan برای ماتریس‌های معین مثبت و غالب قطری پایدار هست و نیاز به pivoting (محورگزینی) نداره و ممکنه ۴ درست بوده باشه. ولی خوب من هنوز به نظرم گزینه‌ی یک درست‌ترین جواب هست چون تجزیه‌ی LUP هم از مرتبه‌ی [tex]O(n^2)[/tex] هست که برپایه‌ی تجزیه‌ی ماتریس به دو ماتریس مثلثی هست.
۰
۰
ارسال: #۶۷۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ق.ظ
بچه ها بنظرتون گرایش هوش مصنوعی حداکثر تا چه رتبه ای میشه روزانه قبول شد ؟؟؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۰۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۴۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۳۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۱۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close