زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۴۰۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ق.ظ، توسط fsi2013.)
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ)azmoon92 نوشته شده توسط:  سه ساله که عمرمو پای کنکور ارشد گذاشتم نمیدونم چرا اینجوری میشه !!! چرا سوالای کنکور حساب کتاب ندارن !!! چرا یه سال آسونه یه سال سخته ؟؟؟؟

وقتی امسال ریاضیش انقدر سخت بود برای منی که خیلی برای ریاضی وقت گذاشته بودم ..... خیلی بد شد سوالارو که دیدم نفسم بند اومد هیچ وقت تو تصورم نبود که فقط یه دونه ریاضی جواب بدمو برم سراغ مشترکا HuhHuhHuhHuh واقعا تو روحیه ام تو حل مشترکا تاثیر منفی داشت .... باور کنید از دیروز تا حالا تو شوکم .... خیلی پشیمونم که ۳ سال خودمو معطل کنکور کردم چه احمق بودم که فکر میکردم هرکسی زحمت بکشه حتما نتیجه میگیره !!!!!

فک نمیکنم کسی بالای ۱۰ تا ریاضی زده باشه همه همین طوری بودیم. من خودم تو کنکور های ازمایشی نمیشد یه دونه سوال محاسبات اشتباه جواب بدم ولی اصن سوالای محاسبات و هم نتونستم از روشون بخونم تازه میگن یکی شون توی کنکور پارسه اومده بوده Sad

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  توکل میکنیم ولی نباید از تلاشم دست برداریم هرچند اگه ماهم کلی سوالای غلط و بهشون بدیم بازم بعید می دونم کسی به فکر ما باشه
بله منظورم فقط این بود که نا امید نشید، این که سوالات غلط رو گزارش کنید هم خوبه هم لازم، منم فرصت کنم اونجا میام.
منم مثل شما کنکور دادم، شاید نه به اندازه شما اما به اندازه ی خودم هم تلاش کردم ولی اون بعید دونستن تون یعنی نا امیدی دیگه برادر، حالا امیدوارم نتایج که اومد و مصاحبه شما رو خوندیم خوشحالمون کنی.

اون بعید بودن یعنی نشون دادن عمق فاجعه یه مدل بزرگ نمایی هستش به کوته فکری اونایی سوال طرح میکنن و اونایی که قراره سوالای اشتباه رو حذف کنن حاالا اینکه چقدر سر جلسه دانشجو به هم میریزه و استرس بهش وارد میشه.
اگه امید نداشتیم و به خدا امیدوار نبودیم که از وضع و اوضاع کشور باید میرفتیم خودکشی میکردیم منم با حرفای شما موافقم ولی خدا میگه تا کسی خودش نخواد تغییری واسش ایجاد نمیشه باید خودمون بخوایم که این وضع عوض شه باید خودمون بخواییم که سوالا استاندراد شه. اونا دقیقا هدفشون چیه؟ سوالای مرجع کنکور و نمی بیننن؟!!! از درس های رشته ی ما بی خبرن؟! چه مشکلی دارن که هر سال باید این همه مشکل توی سوالا باشه؟! چرا باید ادم بی سواد بذارن واسه طرح سوال؟! چرا هیچ ثباتی توی کارشون نیست یه سال خیلی اسون یه سال خیلی سخت! کی میخوان یه کم میانه رو باشن !!!!! به نظر من کلا هیچی نمیفهمن!

HeartTongue
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezaei.m
ارسال: #۴۰۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ق.ظ
منم خیلی خراب کردم مشترک تخصصی که دیگه بدترینش بود!!خدایی دلم به حال خودم میسوزه که ۷ ماه سختی دادم به خودم! همچنین دلم به حال دوستای خوبم توی مانشت کسایی مثل ۸Operation , Amir V و.... میسوزه درسته شاید کم همدیگر رو بشناسیم اما من هر بار میومدم میدیم کسایی مثل اینا پست گذاشتن یا جواب سوالارو دادن خلاصه باید صبر کرد ببینیم خدا چی میخواد!!فقط دعا کنین زیر ۴۰۰ بتونم بیارم آبروم میره بخداSad!!
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , 8Operation , avril22 , Amir V , Mänu , Engineer
ارسال: #۴۰۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  امیر از بچه های خواسته بود که بعد کنکور عکس خودشونو بزنن،
پس چرا خودش و بقیه نزدن؟

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  * خدایا چه قبول شوم و چه قبول نشوم تو را شکر به خاطر این چند ماه که به من توفیق تلاش کردن دادی..
لایک ..آفرین

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۴۰۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  پس چرا خودش و بقیه نزدن؟
چی بگم محمد علی جان! Smile
امیر خودش یادش رفته فک کنم! نه امیر؟!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Amir V
ارسال: #۴۱۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ق.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  نه امیر؟!
امیر به قول خودش باز جغد شده
آخر شب میاد ج بده:دی

چقدر شلوغ شده مانشت از دفعه قبلی ک میومدم ها ...پست های خود آدم گم میشه Smile)))

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۴۱۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ ب.ظ)mostafa8026 نوشته شده توسط:  سلام، رفقا
راستش من این دفعه سومه دارم کنکور ارشد میدم، سال اول رتبم شد: ۸۰۰،Confused پیام نور و غیر انتفاعی نرفتم!!! گفتم سال بعد می خونم!! سال بعدش (یعنی ۹۱) عین (...) خوندم، یعنی روزانه، برنامه ریزی داشتم و از ۶ صبح تا ۱۲ شب برنامه داشتم!!! که با عوض شدن روال کنکور (یه روزه شدن و کم شدن سوالات و اشتباه بودن بیشترشون و سوالات مسخره os) رتبم شد ۱۸۰۰!!!!! Sad یعنی ..دم. ... اون سال رفتم دانشگاه آزاد هم شرکت کردم و قبول شدم!! باز دوباره امسال هم شرکت کردم و ۴ روز مونده بود به شروع کنکور ، یه مروری خلاصه های سال قبلم رو کردم.Undecided
امسال نسبت به سال قبل ساده تر بود و منم راضی ترم!!! خدا رو شکر خوب دادم. تا ببینیم، یه جا درست و درومن قبول میشیم یا نه!!
فقط چند تا سوال:Huh
۱- اون سوال ساختمان داده مربوط به index sort، میشد : آرایه ای وجود دارد که n-1 جابجایی انجام میشه؟Huh
۲- سوال سیستم عامل مربوط به multi level queue می شد ۳۹؟؟؟؟؟؟Huh
۳- اون سوال Pl میشد: خطای منطقی؟Huh
۴- سوال پایگاه داده: فرزندام میشد؟Huh
۵- اون سوال LL چی مشد؟Huh

۱- من با توجه به گزینه ها یه آرایه مثال زدم و تمام گزینه هارو روش امتحان کردم که همینی شد که شما میگید
۲- من شونصد بار امتحان کردم هی میشد ۴۰ و خورده ای دیگه نزدمش
۳- فک کنم میشد نحوی چون یه کاراکتر اضافه داشت و باید به روش حذف کاراکتر اضافه خطاش رو برطرف میکردی!!
۴- آره میشد فرزندان به شرط اینکه رابطه ای باشه
۵- LL بود یا LR (?) فک کنم LR بود که باید مجموعه پیش بینیش رو باید انتخاب میکرد! منظور از (LR(1 همون CLR هستش
۰
۰
ارسال: #۴۱۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ
من موندم تو کار خدا Huh هر کی بیشتر تلاش کنه انگاری کمتر نتیجشو میبینه ها
خیلی از دوستام که نصف من درس نمیخوندن و همش میومدن پیش من رفع اشکال از من بهتر دادن کنکورشون رو
Dodgy

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , comp_s , Mänu , n_h
ارسال: #۴۱۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
سلام
از اون خواب ۱ شب قبل کنکور وضعیت خودمو فهمیدم (خنده داره وقتی خودتو توی یه موسسه ارشد ببینی و حس کنی یکی از استادهای عالی کنکورور دیدی و باهاش حرفم زدی!!)

پیش خودم گفتم کنکورم یه امتحان مثل بقیه اون همه امتحان پیام نور که دادم اصلا نترس لازم هم نیست تا اومدی خونه بیای سوال و جوابهاتو چک کنی

سر جلسه که بودم میشد تشخیص داد کی خونده کی واسه قبولی اومده و کی سیاهی لشکره

اول که از سر جلسه پا شدم گفتم فکر کنم رتبه بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ میشم و خودمو زدم به بیخیالی و با خنده خونه اومدم ولی همینطور وجدانم قلقلکم میداد که بیام مانشت ببینم بقیه به سوالا چطور جواب دادن دیشب اصلا نخوابیدم توی دلم ناراحت بودم بروز نمیدادم

امروز اگر اومدم مانشت تنها واسه اینه بگم الان وقت خوبیه که همه چیز رو بزاریم کنار به خودمون برسیم به همه اون کارایی که میخواستیم انجام بدیم بخاطر کنکور به تعویق انداختیم
به خودمون آرامش بدیم که یه روز از زندگی بوده و گذشته و رفته
چقدر بچه هایی بودن از همین مانشت که ۲ یا حتی ۳ سال کنکور دادن بخاطر هدفی که داشتن تونستن انگیزه خودشون رو حفظ کنن مطمئنا کارمون واسه سال بعد هم اگر بخواهیم شروع کنیم کمتره ولی الان وقتش نیست که باز به معقوله کنکور فکر کنیم اگر برنامه ای دارید حداقل بگذارید برای بعد از اومدن نتایج اولیه

من خودم بخاطر کم کاری هایی که واسه کنکور کارشناسیم داشتم واسه ارشد خیلی زیاد فکر واسش داشتم میخواستم خاص باشم حداقل در بین اطرافیانم ولی خب ...
آزاد شرکت کردم تنها واحد علوم تحقیقات خوزستان واسه اینکه اگر واقعا راهمو خواستم از کنکور دیگه جدا کنم حداقلش اینکه توی شهر خودم باشم و بتونم شغلی داشته باشم
واسه آزاد هم فقط ۵۰ روز قصد دارم بخونم!! ولی ۵۰ روز جدی.

فعلا برنامه ای که دارم انجام کارهایی هست که به بهانه کنکور به تعویق انداختمش و کارهایی که علاقه دارم یاد بگیرم

ببخشید پرحرفی کردم امیدوارم همگی در زندگی موفق باشید

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , mahdokht91 , Engineer , saaraa , ayfer.a11 , آلبالو
ارسال: #۴۱۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ)msn_issue نوشته شده توسط:  دوستان اون سوال نانو حافظه ی معماری رو کسی زده !؟!؟!
به نظرم سوالش غلط بود ...
من ۱۶۰۰۰+۱۵۰۰۰ بدست آوردم که تو گزینه ها نبود !

من اینو زدم ۱۶۹۰۰۰

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۰
۰
ارسال: #۴۱۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ب.ظ
امروز از خواب ساعت۱۰ بیدار شدم...هی از خواب میپریدم میگفتم دیر شده پاشم درس بخونم،بعد یادم میوفتاد که کنکور رو دادیم...نمیدونم چیکار کنم...فعلا بی برنامه ام...کلی کار عقب افتاده دارم،دارم برنامه ریزی میکنم که چیکار کنم...

I definitely will win
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , virtual girl , mohammadali1990 , shima_24 , Amir V , good-wishes , Mänu , zibaziba
ارسال: #۴۱۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ)msn_issue نوشته شده توسط:  دوستان اون سوال نانو حافظه ی معماری رو کسی زده !؟!؟!

من اینو زدم ۱۶۹۰۰۰

منم ۳۱ درآووردم ولی سوال اشتباه بود باید مینوشت میزان سرفه جویی که جواب میشد ۳۱-۲۰۰ که میشد ۱۶۹ .
من دیشب سوالارو گرفتم وبررسی کردنم . اونایی که شک داشتم رو اشتباه فرض کردم با این فرض درصد ها م اینا شد :
زبان : نمیدونم (۹ تا زدم)
ریاضی : ۲۳ ( ۴ درست | ۱ غلط)
مشترک ۵۶ ( ۱۶ درست | ۲ غلط)
تخصصی نرم ۴۷ (۹ درست | ۴ غلط)
تخصصی هوش ۲۹ ( ۵ درست | ۱ غلط)
باز هم معلوم نیست چند تا از درست ها واقعا درسته و چند تا از غلط ها واقعا غلطه چون دو به شک ها رو غلط حساب کردم .
۰
۰
ارسال: #۴۱۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سلام
دوستان
زبان ۲ تا ریدینگ تقریبا
من مشترک ۱۰ یا ۱۱ بیشتر نزدم
ریاضی ۷ تا
تخصصی نصفش زدم
با احتساب یکی دو تا تست غلط
امیدی هست؟
اخه شما مشترکاتون خوب زدید
من سولات اشتباه معماری و سیستم وقتم زیاد گرفت

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۱
۰
ارسال: #۴۱۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
کسی میدونه اگه ۵ تا ریاضی غلط زده باشم چند منفی میگیرم؟بدون هیچ صحیحیSad

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
۰
۰
ارسال: #۴۱۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ)msn_issue نوشته شده توسط:  دوستان اون سوال نانو حافظه ی معماری رو کسی زده !؟!؟!

من اینو زدم ۱۶۹۰۰۰
اگه امکان داره میتونید بگید چطور ۱۶۹۰۰۰ آوردید؟ سپاس

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۰
۰
ارسال: #۴۲۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ)Engineer نوشته شده توسط:  کسی میدونه اگه ۵ تا ریاضی غلط زده باشم چند منفی میگیرم؟بدون هیچ صحیحیSad

فکر کنم میشه ۱۰%
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۰۰۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۲۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۱۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۳۸۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۱۴۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۴۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۹۸ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close