زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)

ارسال: #۶۴۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)
(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ)shahram_sis نوشته شده توسط:  اونایی که مهر و عکس و سریال عددی سمت چپ ندارن،بعدا دوباره تلاش کنن.

دوستان این سریال تون باید ۱۱ رقمی‌ باشه در حاشیه کارت مهر هم باید داشته باشه کارت من برای بار دوم رفتم درست شد

دوستان بدانید و آگاه باشید برای دریافت نتایج چه بالای آسمانی سرمان خواهد آمد از الان کاسه صبر خود را به دریاچه خشک شده ارومیه گسترش دهید

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۶۴۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط Amir V.)
دوستانی که کارت نگرفتن توجه کنن.
سنجش یه سیستم LoadBalancing داره که ترافیک درخواستی رو روی چند سرور پخش میکنه.
من IP سرورهای اصلی رو پیدا کردم. واسه اینکه سریعتر بتونید کارتتون رو بگیرید، به جای اینکه از سایت سنجش برید، از یکی از لینکهای زیر برید تا بطور مستقیم و بدون واسطه (سیستم LoadBalancing) بتونید به وبسایت دسترسی پیدا کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوتای آخر نفتی ان به نظر.

There is no there there.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , unicornux , somaiebagheri , ENGii , esisonic
ارسال: #۶۴۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من دانشکده معماری و شهرسازی Tongue
میزارن ماشین ببری تو دانشگاه؟ یا باید با اتوبوس‌های داخلش بریم؟

فکر نکنم Dodgy
دقیق اطلاعی ندارم پس نظری نمیدمTongue

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۶۴۹
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ)razi_sh نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  

،یسری هم باید بین مسائل مقایسه کنی‌ یعنی‌ باید فهمید باشی‌
همین
مشکلم این مسائله
که شبیه الگوریتم های کتابه ولی یه جاهائیش رو تغییر میدن و مرتبه میخوانConfusedHuh
Sad
[/quote]

دوست عزیز شما که نباید حفظ کنید باید تریس کردن یاد بگیرید شاید اون کتابی‌ که خوندی بد توضیح داده

معمولا اگه یه الگوریتم غیر اشنا دیدی به جای N یک مقدار میدی بر اساس مساله معمولا ۳،۶،۸،۱۴ بعد مساله بر اساس این مقدار تست میکنی‌ چند بار تکرار می‌شه بر اساس تکرار برایN حالت تکرار در میاری مرتبه هم مشخص می‌شه

اولا یخورده مشکل شاید باشه اما اگه تست کار کنی‌ قلقش دستت میاد
امیدوارم منظورتو خوب فهمیده باشم

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۰
۰
ارسال: #۶۵۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  امیر پرایده؟؟؟؟Angel من انقدر تورو دوست دارم
پراید؟؟ Dodgy Sleepy
مگه من بابام چیکارس که پراید سوار شمTongue

There is no there there.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , srj , atti joon , shima_24 , Breeze
ارسال: #۶۵۱
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من دانشکده معماری و شهرسازی Tongue
میزارن ماشین ببری تو دانشگاه؟ یا باید با اتوبوس‌های داخلش بریم؟

فکر نکنم Dodgy
دقیق اطلاعی ندارم پس نظری نمیدمTongue

من دانشکده علوم اداری و اقتصادیم .وووووووووی دانشکده قدیمی.سال پیش فنی مهندسی بودم خیلی توپ بود.
اره میذارن ماشین ببریم اگه مثه پارسال باشه......
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , asiehmohammadian
ارسال: #۶۵۲
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط yarandish.)
قابل توجه دوستانی که مهر رو عکسشون نیست یا چند سانت مهر این ور اون ور شده :
مهر در واقع یه عکس GIF که روی عکس شما قرار گرفته پس اگه نهایت پس از چند بار تلاش ،مهر روی عکس قرار نگرفت ، خودتون روی عکستون قرارش بدید !
این مهر :

با تغییر ساده کد سایت ، یا انتقال این مهر به روی عکس با نقاشی یا فتوشاپ امکانپذیره ، فکر کنم خیلی کمتر از مراجعه به مرکز رفعه نقص وققتونو بگیره ، موفق باشید .

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , maneshty , zer0ne , sajjad.am988 , tayebe68
ارسال: #۶۵۳
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ق.ظ
خیلی جالبه وقتی میبینی حوزه امتحانیت (پیام نور بابل) پیاده ۱۰ دقیقه باهات فاصله داره اونوقت حوزه خواهران افتاده خارج از شهر بابلسر پردیس دانشگاه مازندران!!!! یعنی یکی که قاءم شهریه نیوفتاده ساری افتاده بابلسر.۴ صبح باید حرکت کنه فکر کنم!!!

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid_c
ارسال: #۶۵۴
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
یاااااااااااااااااعلییییییییییییییییییExclamation
کارتمو گرفتم!!!!Big Grinجان خودم انگار شاخ غول شکستم.خداییش سروکله زدن با این سرعت اینترنت وسازمان سنجش و چاپگر،صبر ایوب میخواد.Angel
به امید قبولی همه ی مانشتی های عزیز بفرست صلواتو.

آنچه رخ داده را باید پذیرفت اما آنچه را روی نداده ، می توان به میل خویش بنا نمود . ارد بزرگSmile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine , tayebe68 , maryam.raz , neda_Network
ارسال: #۶۵۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط mehdi.nine.)
الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
منم که دانشگاه بوق علیم(بوعلیBig Grin) هیشکیم نیست که Sad
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Payam92
ارسال: #۶۵۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستانی که کارت نگرفتن توجه کنن.
سنجش یه سیستم LoadBalancing داره که ترافیک درخواستی رو روی چند سرور پخش میکنه.
من IP سرورهای اصلی رو پیدا کردم. واسه اینکه سریعتر بتونید کارتتون رو بگیرید، به جای اینکه از سایت سنجش برید، از یکی از لینکهای زیر برید تا بطور مستقیم و بدون واسطه (سیستم LoadBalancing) بتونید به وبسایت دسترسی پیدا کنید:

دوتای آخر نفتی ان به نظر.

امیر جان ضمن تشکر،میشه بگی چجوری اینا رو پیدا کردی؟؟؟

آنچه رخ داده را باید پذیرفت اما آنچه را روی نداده ، می توان به میل خویش بنا نمود . ارد بزرگSmile
۲
۰
ارسال: #۶۵۷
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  قابل توجه دوستانی که مهر رو عکسشون نیست یا چند سانت مهر این ور اون ور شده :
مهر در واقع یه عکس GIF که روی عکس شما قرار گرفته پس اگه نهایت پس از چند بار تلاش ،مهر روی عکس قرار نگرفت ، خودتون روی عکستون قرارش بدید !
این مهر :

با تغییر ساده کد سایت ، یا انتقال این مهر به روی عکس با نقاشی یا فتوشاپ امکانپذیره ، فکر کنم خیلی کمتر از مراجعه به مرکز رفعه نقص وققتونو بگیره ، موفق باشید .
واقعا کهRolleyes

drink 8 glasses of water a day

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid_c
ارسال: #۶۵۸
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  خیلی جالبه وقتی میبینی حوزه امتحانیت (پیام نور بابل) پیاده ۱۰ دقیقه باهات فاصله داره اونوقت حوزه خواهران افتاده خارج از شهر بابلسر پردیس دانشگاه مازندران!!!! یعنی یکی که قاءم شهریه نیوفتاده ساری افتاده بابلسر.۴ صبح باید حرکت کنه فکر کنم!!!
قائمشهر تا دانشگاه مازندران نیم ساعتهمش راهه .. حوزه من علوم فنون بابل
۰
۰
ارسال: #۶۵۹
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ)ENGii نوشته شده توسط:  امیر جان ضمن تشکر،میشه بگی چجوری اینا رو پیدا کردی؟؟؟
با چند تا Ping و جینگولک بازی...
بعد کنکور مفصل میگم اگه بودی.

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ENGii
ارسال: #۶۶۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط svk7.)
(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
منم که دانشگاه بوق علیم(بوعلیBig Grin) هیشکیم نیست که Sad

من که هستمBig Grin.منم افتادم بوعلی دانشکده ادبیات

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  حوضه منم اینجاست : دانشکده فنی وحرفه ای شماره دوتهران /شهیدشمسی پور/
اوع افتادی مقره ما

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۹۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۲,۱۲۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۷۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۲۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close