زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصد مشترک رو چطور بیارم بالا؟(۲۰ روز مانده به کنکور)

ارسال:
۲۶ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
درصد مشترک رو چطور بیارم بالا؟(۲۰ روز مانده به کنکور)
با سلام

چطوری میتونم درصد مشترکمو بیارم بالا ؟ درصدم تقریبا رو ۲۰ هست چطور به ۴۰ برسونمش؟

تو این ۲۰ روز باقی مونده چطور تسلطمو بیشتر کنم؟

لطفا کمکم کنید
۷
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Mänu , sheyda , Engineer
ارسال:
۲۶ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ
RE: درصد مشترک رو چطور بیارم بالا؟
آره بچه ها ... بگید چجوری میشه آورد بالا ...

۱
۱
ارسال:
۲۶ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۵۹ ب.ظ
درصد مشترک رو چطور بیارم بالا؟
سلام

وقتی یه آزمون میدیم؛تستهایی که داریم به سه دسته تقسیم میشن برامون:

۱- تستهایی که کاملا مسلط هستیم و سریع و بدون هیچ مشکلی میزنیم
۲- تستهایی که ابدا بلد نیستیم و هیچی ازشون نمیدونیم
۳-مواردی که شک داریم ، نصفه نیمه میزنیم و آشنا بنظر میرسند ولی ما نمیتونیم اون تستها رو بزنیم

اینها دسته بندیهایی هست که اساتید مشاور کانون فرهنگی به بچه های کنکور کارشناسی میگن

اما حالا میخوایم تو این فرصت باقیمونده حداکثر استفاده رو داشته باشیم
بنظر من شما دسته ۱ رو یه مرور اجمالی داشته باشید که فراموش نشن
دسته ۲ رو کلا بذارید کنار
بچسبید به دسته ۳ تا کاملا بهشون مسلط بشید
در کنارش هم کنکور آزمایشی داشته باشید که محدوده یادگیریتون رو بتونید محک بزنید

[تصویر:  ahr.jpg]
۹
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , Xilinx , پرهام , teacherpc , virtual girl , user22 , mehdi.nine , sara502 , kaviresabz
ارسال:
۲۶ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط ONLY-IT.)
خوب جواب سوالتون واضح است Big Grin
درصدای مشترک رو با زدن تست ها ی درست دروس مشترک میشه بالا آورد راه حلشم همینه
۷
۳
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
به سختی :دی

جدا از شوخی برای ۴۰ زدن باید ۱۱ تا از ۲۷ تا رو درست زد... یعنی خودتونو برای ۱۱ تا سوال آمده کامل کنین...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: teacherpc , virtual girl , Engineer , avril22
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ق.ظ
۱۱ تا سوال یعنی از هر درسی ۲-۳ تا سوال!!!! بستگی به سوالات داره بشه یا نه!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Engineer
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ق.ظ
من همیشه درس مشترکم بین ۴۰ تا ۶۰ بوده و هیچوقت تو این درس سوم بیشتر نشدم، ام ای کاش وقتشو رو تخصصی میزاشتم. کاری نیست که با ۲۰ روز انجام بشه. اما بهترین راهش اینه که تست های ۲ ۳ سال اخیر رو به دقت تمام حل کنی و نکاتشو روی یک کاغذ بنویسی. آزمون های آزمایشی هم سوالشو به دقت تمام بررسی کن و نکاتشو رو کاغذ بنویس. توی دو هفته ی آخر که برای من اسمش هم سطح سازیه، بسیار بسیار به درد بخوره
۹
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Engineer , 8Operation , samaneh_aftab , avril22 , maryam.raz , sara502 , neda_Network
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  من همیشه درس مشترکم بین ۴۰ تا ۶۰ بوده و هیچوقت تو این درس سوم بیشتر نشدم، ام ای کاش وقتشو رو تخصصی میزاشتم. کاری نیست که با ۲۰ روز انجام بشه. اما بهترین راهش اینه که تست های ۲ ۳ سال اخیر رو به دقت تمام حل کنی و نکاتشو روی یک کاغذ بنویسی. آزمون های آزمایشی هم سوالشو به دقت تمام بررسی کن و نکاتشو رو کاغذ بنویس. توی دو هفته ی آخر که برای من اسمش هم سطح سازیه، بسیار بسیار به درد بخوره

سلام .
میشه بگید چطوری مشترکارو رنقدر خوب میزنید؟
از روی چه کتابایی میخونید؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)alizadeh_leila20 نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  من همیشه درس مشترکم بین ۴۰ تا ۶۰ بوده و هیچوقت تو این درس سوم بیشتر نشدم، ام ای کاش وقتشو رو تخصصی میزاشتم. کاری نیست که با ۲۰ روز انجام بشه. اما بهترین راهش اینه که تست های ۲ ۳ سال اخیر رو به دقت تمام حل کنی و نکاتشو روی یک کاغذ بنویسی. آزمون های آزمایشی هم سوالشو به دقت تمام بررسی کن و نکاتشو رو کاغذ بنویس. توی دو هفته ی آخر که برای من اسمش هم سطح سازیه، بسیار بسیار به درد بخوره

سلام .
میشه بگید چطوری مشترکارو رنقدر خوب میزنید؟
از روی چه کتابایی میخونید؟

خوب همه ی وقتمو گذاشتم روی اینا، نتیجش این شد که سیستم عامل و هوش پایگاه هنوز تست درست حسابی نزدم
۱
۱
ارسال: #۱۰
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۵۶ ب.ظ
ما ۵ ماهه داریم بدبختی میکشیم تا درصد مشترکامون بیاد بالا دیگه.نمیخام نا امیدتون کنم اما تویه ۱۵ یا ۱۶ روز که نمیشه ۲۰ درصد مشترک رو بالا برد.میدونید ۲۰ درصد مشترک یعنی چی؟؟؟؟؟؟
۲۰ درصد اختلاف بین دروس مشترک فاصله بین قبولی روزانه توی تهران تا قبولیه پیام نور جزیره ی خارکه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۶
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , parinaz_ashraf
ارسال: #۱۱
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ ب.ظ
سعی کن رو ساختمان و منطقی مسلط بشی.
البته من خودم احساس می کنم صفر صفرم شما ها چی؟؟؟

الهی و ربی من لی غیرک(خدایا غیر از تو کسی رو ندارم)
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۲۲ ب.ظ
اصلا ناامید نباش دوست من
به نظر من مهندسی نرم تو همین مدت یک کتاب کنکوری مثل پوران راهیان ارشد یا مقسمی رو هر شب ۳ ساعت بخون تا حداقل ۲ دور بشه کامل و تستهاشو دقیق بزن
از بابت ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم اگر کتابای کنکوریشو خوب خوندی و تستای کنکورای سالای قبل رو میتونی بزنی زیاد نگرانشون نباش چون سطح سوالات ساختمان داده و طراحی الگوریتم آزمون های آزماشی(مخصوصا ساختمان داده های پارسه) بالاتر از کنکوره و همه تقریبا میدونن سطح سوالای این ۲ درس در رشته ی آی تی به سختی سوالای مهندسی کامپیوتر نیست

شبکه هم اگه خوب نتونستی بخونی به نظر من نیمه دوم کتاب حقیقت مخصوصا ۲ لایه ی آخرو خوب و مفهومی و عمیق بخون خیلی خودتو پایبند تستای انتقال داده یی آزمون آزمایشی نکن .

همه ی تلاشتو بکن و سعی کن ۲/۳ از تایم باقیماندتو رو مشترک بزاری
یکی از دوستام سال قبل، مهندسی نرمو شبکرو ۲ ماه آخر تازه شروع کرد و درصد مشترکش ۴۰ و خورده یی شد.
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , maryam_ak , 8Operation , sara502 , virtual girl , neda_Network , shima_24 , user22
ارسال: #۱۳
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۰۳ ب.ظ
سلام

من هم پیشنهاد دوستان رو دارم ... خود من فقط بخاطر درصد دروس مشترک (۵۷) تونستم رتبه قبولی بیارم ... با اینکه در طول یک سال روش وقت گذاشتم! اما تاثیر ماه آخر و بخصوص هفته آخر ( و در مورد من حتی روز آخر) خیلی زیاد بود.

در مورد رشته خودم ( آی تی) تست ها از روند خاصی پیروی میکردن و معمولا تکراری میومد ... به همین دلیل تست های ۴/۵ سال آخر رو چند بار بزنید که ملکه ذهنتون بشه... تو این ۱ ماه که تست میزنید نکته هاش رو حتما بنویسید اما خیلی کوتاه ...

در مورد خیلی از درسها مثل طراحی الگوریتم من تو ۲ ورق A3 همه فرمول ها، نکات و پیچیدگی ها رو یه جا نوشتم و هفته و روز آخر فقط به اونها نگاه میکردم! خیلی مفید بود ... سر جلسه چیزی نبود که یادم رفته باشه ... با این روش یکی از عوامل عدم قبولی در کنکور که فراموشی هست حذف میشه ...

اگه سوال ها مفهومی و سخت بیاد با یک ماه نمیشه به جایی رسید! اما حتما سوالاتی پیدا میشه که تکراری یا نزدیک به سوال های سال پیش هست! پس بهتره روی این جنبه تمرکز کنید.

امیدوارم که موفق باشید

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۱۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , avril22 , parinaz_ashraf , maryam_ak , 8Operation , sheyda , asusx59sr , maneshty , maryam.raz , younes , majid67110 , mhbftdb , ali123321 , Adel01 , zer0ne , sohrablou , sara502 , virtual girl , Mänu , neda_Network , Mohammad-A , shima_24 , ADELZX , user22 , dear-saideh
ارسال: #۱۴
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
اگه سیستم عامل و معماری تون رو مسلط باشین با زدن بیشتر تستای این ۲ تا درس درصدتون خود به خود بالا میره چون بیشتر بچه ها بیخیال این ۲ تا درس میشن.برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت می کنم Smile
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ ب.ظ
خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون

منم از هر کی میپرسم میگن با تکرار تستهای قبل. ولی همش سوالم اینه که زیاد که تو کنکور تکراری نمیاد واقعا تکرارشون تاثیر داره؟ اما با این حال همین کارو فقط میشه انجام داد
بیشتر سوالا رو تا نصفش میرم برای بقیش ایده ای ندارم

و یه سوال دیگه : من برای نرم افزار ، پوران رو خوندم که به نظرم کمه. یکی از روستام گفت کتاب سپاهان رو بگیرم به نظرتون الان بگیرم فایده داره؟
۲
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۰۰۳ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۱۶۵ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۵۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۹,۸۶۸ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۱,۸۲۱ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۱۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۶۸ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۱۲۵ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۰۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co
  الگوریتم SRT زمانبندی کوتاه ترین زمان باقی مانده Happiness.72 ۶ ۱۷,۰۱۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirjo0on

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close