زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه

ارسال: #۷۶
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ
سلام و وقت همه دوستان پرانرژی بخیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر.....
واسه بانک تست منم می خوام بانک پارسه رو بگیرم!ده سال اخیر! کسی گرفته بدونه چجوریه!؟(واسه IT)

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۷۷
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه
(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  من میخوام مجموعه تست های سالهای قبل مدرسان شریف رو بگیرم به نظرتون خوبه؟؟؟
جواب های غلط نداره که؟

مدرسان من دارم غلط داره به نظرم خوب نی.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۸
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  سلام به همه
بچه ها کسی هست معماری مانو وخونده باشه؟
تواین وقت کم ارزش داره بخونمش؟
من پورانم دارم اگر تنها اون و بخونم خیلی ضرر میکنم؟
خواهش میکنم کمکم بکنید
ممنون
من هر دو رو خوندم. پوران مطالب رو جامع و منسجم آورده فقط اگر جایی را درک نکردی به مانو رجوع کنی متوجه میشی. به نظر من پوران بخونی بهتره و راحت تر میتونی تست بزنی. موفق باشی.

خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد:
او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد.
او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد.
او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , asiehmohammadian
ارسال: #۷۹
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط Hamed92.)
(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  سلام و وقت همه دوستان پرانرژی بخیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر.....
واسه بانک تست منم می خوام بانک پارسه رو بگیرم!ده سال اخیر! کسی گرفته بدونه چجوریه!؟(واسه IT)
به من که گفتن واسه کامپیوتر و آی تی نداره؟؟ چاپ شده؟ چنده؟!

asiehmohammadia
شما چطور پیام نور بودی مانو رو نخوندی؟
پوران کپی مانو.موضوع افزایش قدرت حل مسئله اس نه افزایش حجم اطلاعات.ترجیحا رو تستا وقت بزارید و با دوستی کسی که واردتره رفع اشکال کنید
۰
۰
ارسال: #۸۰
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط Eng_Sara.)
من مجموعه سوالات پارسه رو دارم! البته کتاب نیست جزوه بود ، خود موسسه داد اما سالهای ۸۵ تا ۸۸ !!!!
عملاً همچین مفید نیست Big Grin
نمیدونم چاپ جدیدشون چطوره!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسی خرید کرده از اینجا؟ خیلی طول میکشه تا برسه؟؟

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۰
ارسال: #۸۱
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ق.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  نمی دونم چجوری باید جواب بدم. مثل سیخ دو سر داغه. از هر طرف .... Big Grin فقط امیدوارم همیشه موفق باشی Smile
شما بگید...من سیخ رو از وسطش میگیرم !!! Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , sara_sb92
ارسال: #۸۲
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط nina69.)
خسته نباشید همگی
بچه ها من نمیدونم چم شده
افسردگی گرفتم الان که مثلا وقت مرور و کلی برنامه واسه خودم چیدم
هزار تا فکر و خیال امده سراغم
امانم بریده
همش در حال فکرای منفی هستم
از کنکور گرفته تا مرگ و ......، سرما خوردگی هم مزید برعلت شده
خدا اخرش بخیر کنه

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , virtual girl , avril22 , deh-ab , sara_sb92
ارسال: #۸۳
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  شبا خواب کنکور میبینم. خواب ترسناک مث فیلما.
یکی میاد خفم میکنه بعد یکی رو دیوار با خون مینویسه sanjesh.org خخخ.
اما جدی هر چی جلوتر میریم سخت تر میشه. اما ما قویتر از این حرفاییمHeartHeartHeart

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

داش امیر جن گیر خبر کنم؟!!!!Big Grin

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , avril22 , aatwo , deh-ab
ارسال: #۸۴
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ق.ظ، توسط esisonic.)
اصن این امیر یه جور باحالیه...مثل خودم ییهو توهم کنکور میزنه!!!
ولی من بعضی شبا خواب کنکور میبینم...اما همش استرسه...چون تو خواب هم چیزی بلد نیستم Big Grin...!!!

من و خیلی های دیگه یه سندرومی داریم به اسم سندروم شب امتحان...!!!
به محض اینکه فعال میشه خود به خود میشینی حسابی درس میخونی
الآن فکر کنم مال من فعال شده...
منی که تا دیروز نهایت ۴ ساعت میخوندم امروز الکی الکی ۶،۵ ساعت خوندم...!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , virtual girl , avril22 , H3NGAM3H
ارسال: #۸۵
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۰۳ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  داش امیر جن گیر خبر کنم؟!!!!Big Grin
من خودم جنگیرم مصطفی جان Tongue

بچه‌ها دعا کنید ارشد رو خوب بدم، یه برنامه آموزشی سطح بالا در حد لِیدی گاگا واسه مانشت میزارم Heart اما فعلا لو نمیدم که آموزشِ چی!

دوستان لطفا اینجا رو ببینید:

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , H3NGAM3H , asiehmohammadian , sir_ams , 8Operation , mos_hos
ارسال: #۸۶
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ ق.ظ
بچه های من دارم واقعا دیونه می شم احساس می کنم هیچی بلد نیستم شما چی؟مثل من هستید؟خدا به خیر کن این یه ماه رو..

الهی و ربی من لی غیرک(خدایا غیر از تو کسی رو ندارم)
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , sir_ams
ارسال: #۸۷
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ولی من بعضی شبا خواب کنکور میبینم...اما همش استرسه...چون تو خواب هم چیزی بلد نیستم Big Grin...!!!

وای این یه تیکه رو خیلی خوب گفتین. Big Grin
آره منم وقتی خواب کنکور می بینم وحشت می کنم چون منم تو خواب هیچی بلد نیستم. Tongue !!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۸۸
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط esisonic.)
(۰۳ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ق.ظ)kati نوشته شده توسط:  وای این یه تیکه رو خیلی خوب گفتین. Big Grin
آره منم وقتی خواب کنکور می بینم وحشت می کنم چون منم تو خواب هیچی بلد نیستم. Tongue !!!!
دقت کردین تو خواب سوأل ها منطقی نیست؟؟...اصن پارامتر های سوأل ها به هم ربطی ندارن!!!
دلیلش هم فقط استرسه!

و اما امروز...باید هر طور شده یه فصل از آمار (طورانی) رو دوره کنم!!! لامصب ۵۶ صفحه است...اونم A4...!!!
...
دقت کردین Asus خیلی وقته نیومده؟؟؟...دلم براش تنگ شده!!...خیلی درس خونه...کاش منم مثل اون بودم!

۱
۰
ارسال: #۸۹
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  خسته نباشید همگی
بچه ها من نمیدونم چم شده
افسردگی گرفتم الان که مثلا وقت مرور و کلی برنامه واسه خودم چیدم
هزار تا فکر و خیال امده سراغم
امانم بریده
همش در حال فکرای منفی هستم
از کنکور گرفته تا مرگ و ......، سرما خوردگی هم مزید برعلت شده
خدا اخرش بخیر کنه

اگه لازمه کمک حرفه ای بگیرید.برای کنترل افکار منفی داروهایی وجود داره
۰
۰
ارسال: #۹۰
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
این روزا همه این حالو هوا رو دارن استرس افسردگی بی حوصلگی کم کاری. اینا همش طبیعیه چه اونایی که دارن مرور میکنن چه اونایی که هنوز یه دور نزدن.
ولی هنوز فرصت هست و میشه به هدف رسید. تو این روزا که زمان کمه و روحیه بچه ها به این وضع رسیده چند نکته رو میگم که قبلا هم اشاره هایی کرده بودم.

اولا افکار منفی رو هر جور شده از خودتون دور کنید و چون دور نمیشن یا بنویسید رو کاغذ که بعدا بهشون فکر کنید یا افکار مثبت رو جایگزین کنید. مثلا اگه فکر میکنید درسا رو بلد نیستید و قبول نمیشید( که یک فکر منفیه)‌ رو کاغذ مثبتشو بنویسید( مثلا: هنوز ۱ماه زمان دارم، سرعتمو میبرم بالا، همش میشینم میخونم تا تموم کنم کتابا رو، حافظه من قابل مقایسه با هیچ کس نیست و یادگیری حجم بالایی از مطالب در زمان پائین واسه من از آب خوردن راحت تره و ...). شماها همه خلاقید و هزاران فکر مثبت رو میتونید جایگزین افکار منفیتون کنید فقط فکر کنید و رو کاغذ بیارید کاغذو لای صفحه ای که دارید میخونید بذارید و مدام به خودتون تلقین کنید. شماها با افکار منفیتون باعث شدید که ذهن شگفت انگیزتون که هنوز دانشمندا نتونستن به عجایبش پی ببرن به خواب بره و حتی یک مطلب پیش پا افتاده و ساده رو هم یاد نگیره.
یک نکته مهم رو میگم امیدوارم بچه ها متوجه شن و بهش عمل کنن. ببینید بچه ها یک نظریه هست که میگه: یادگیری اصلا تو فکر اتفاق نمیفته که ما فکرو مدام تو مطالعه دخیل میکنیم.مثلا وقتی میخوایم کتاب نظریه رو بخونیم به خودمون میگیم من تو سه روز اینو میتونم بخونم و میخونید ولی اگه فرداش این کتابو امتحان داشته باشید و هیچیشو هم بلد نباشید با سرعت خارق العاده ای میخونید همشم یاد میگیرید و نمره کاملشو هم میگیرید. اتفاقی که بارها واسه هممون مواقعی که امتحان داشتیم افتاده و از درسایی که باهم تو یه روز یا ۲ روز متوالی افتادن نمره بهتری گرفتیم چون مانع فکر رو از رو ذهنمون برداشتیم و شروع کردیم به خوندن. پس یادگیری ربطی به فکر نداره بلکه در ضمیر ما اتفاق میوفته ولی چون ما فکر رو مثل سایه ای رو ضمیر قرار میدیم ضمیر ما به خواب میره و شکوفا نمیشه. درسته که ما برای حل مسائل روشون فکر میکنیم ولی یه فکر دیگه هم هست که روش غالب میکنیم مثلا میگیم تو ۴ ساعت حلش میکنم پس ۴ ساعت طولش میدید ولی اگه فکر کنید الان حلش میکنم همون موقع حل میشه پس این نشون میده شما میتونید ولی افکارتون نمیذاره.
واسه همینه که باید مانع فکر رو از رو ذهنتون بردارید و اگه شدیدا خسته اید یا خوابتون میبره یا سروصدا هست یا هرچی شما بخونید و این خوندن رو ادامه بدید یعنی وسطش ول نکنید چون میبینید انگار نمیشه!!!( اون فکره که میگه نمیشه. رهاش کنید.) ولی وقتی ادامه میدید میبینید آره انگار دارم یاد میگیرم و خوشحال میشید و سرعتتون هم میره بالا.
پس تو این زمان باقیمونده اولا مطمئن باشید میتونید فقط باید افکار منفی رو دور کنید دوما مدام بخونید تا واقعا دیگه خوابتون بگیره سوما از تلقینات مثبت استفاده کنید تا اثر شگفت انگیزشو ببینید
اون پستی رو هم که قبلا گذاشته بودم که خدا رو بالا سرتون احساس کنید و .. رو هم دوباره یه نگاهی بندازید

امیدوارم که هممون موفق شیم
۱۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , H3NGAM3H , jameshenas , virtual girl , asiehmohammadian , deh-ab , sara_sb92 , user22 , m@hboobe , mos_hos , mhbftdb , jafarir , darklady , Mänu

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۸۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۵۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۱۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close