زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه

ارسال: #۱۶
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ق.ظ، توسط Amir V.)
RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه
(۰۱ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  حالا خدا رو چه دیدی شاید یه دانشگاه قبول شدیم . بگو ای شالله؟
نه آقا، من کجا و شما کجا. اما انشالله...

نقل قول: امیر جان حیف یه گرایش نیستیم وگرنه تو یکی از اونایی هستی که من خیلی حال میکنم که توی یه کلاس باشیم معلومه از اون آدم های پایه ای .
پایه همه چی هستیم داداش Wink ایشالا.

نقل قول: اما اگه منظورت شمارش جایگشت و ترکیب ایناست که اشتباه ترین کار ممکن رو داری میکنی مخصوصا واسه تو که آی تی هستی و گسسته هم مشترکه چون معمولا چند سوالی همیشه از اینا میادش همین پارسال کلی سوال اومده بود .
از این داداشت بشنو و حذفش نکن هنوز وقت هست بخونیش.
آخه شماها که آمار خوندین این هم براتون آسونه. اما من نه... حالا به نظرت تستهاش آسونه یا نه مزخرفه؟
اما باشه به خاطرت سه چهار ساعت میزارم یه دور میخونم ببینم چی میشه:-)

نقل قول: به قول آقای زرین تا اینجا اگه کسی یه دور رو هم زده باشه رتبش حدودای ۵۰۰ هستش.
جدی؟؟ پس من دیگه نمیخونم. امام رضا مشهد قبول شم کافیهBig Grin

There is no there there.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۱۷
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ق.ظ، توسط mos_hos.)
آری خورشید ثابت کرد :
حتی طولانی ترین شب نیز با اولین تیغ درخشان نور به پایان می رسد ، حتی اگر به بلندای یلدا باشد ...
بیدار و امیدوار باش
خورشیدی در راه است ...

یلدای همه دوستان مبارک.
آذر ماه هم خیلی زود تموم شد و زودتر از اون چیزی که فکر میکنیم روز کنکور میرسه و دیگه اون موقع است که حسرت روزای از دست رفته رو میخوریم.یه جمله خیلی زیبا از هیتلر خوندم که میگه: "اشک هایی که پس از هر شکست ریختم همان عرق هایی بود که برای پیروزی نریختم"
دوستان بیاید یه کاری نکنیم که کار به حسرت خوردن بکشه.بیاید یه کاری کنیم که به جای اشک ریختن، خنده رو لب پدر و مادرمون بشینه.بیاید یه کاری کنیم که به داشتن همچین فرزندی افتخار کنند.دوستان وقت زیادی باقی نمونده و باید قدر ثانیه ثانیه این روز ها رو بدونیم.همین ۵۰ روز باقیمونده میتونه یه عمر سرنوشت همه ما رو عوض کنه. مگه خدا خودش توی قرآن نگفته: "سرنوشت هیچ قومی را تغییر ندادیم مگر به دست خودشان". پس چرا ما این کارو نکنیم؟! دوستان، ما وامثال ما هیچی از رتبه های تک رقمی کم نداریم و فقط اونها خواستند و توانستند. پس چرا ما نتونیم!
رفقا بیاین به هم قول بدیم که واسه رسیدن به هدفمون تمام تلاشمون رو کنیم
من امشب به همتون قول میدم که تمام تلاشمو واسه رسیدن به هدفم میکنم و قول میدم که دو رقمی بشم
هر کی مرد میدونه بسم الله
من اولین و آخرین بار که کنکور ارشد میدم ومیخوام یه طوری باشه که حداقل اگه نتونستم دیگه با خیال راحت سر رو بالش بزارم و عذاب وجدان نداشته باشم که چرا بیشتر تلاش نکردم

دوست دارم بعد از کنکور همتون رو خوشحال ببینم

(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من که تابع مولد+نظریه اعداد و شمارش رو گذاشتم کنار.
امیر جان به نظر من حذف شمارش اشتباه محضه از من میشنوی حتما بخونش. بخش شمارش رو اگه یخرده روش کار کنی حتی بدون دونستن فرمول ها هم میشه تستهاش رو زد و فقط کافیه که سوال رو خوب بفهمی و خیلی راحت میتونی با قدرت تحلیل خودت جواب رو بدست بیاری.

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , tayebe68 , white bird , nina69 , Shady205 , jameshenas , mahsa_a3moon , CATIGA , younes , deh-ab , jafarir , kimidoonekekie
ارسال: #۱۸
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۰۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  امیر جان به نظر من حذف شمارش اشتباه محضه از من میشنوی حتما بخونش. بخش شمارش رو اگه یخرده روش کار کنی حتی بدون دونستن فرمول ها هم میشه تستهاش رو زد و فقط کافیه که سوال رو خوب بفهمی و خیلی راحت میتونی با قدرت تحلیل خودت جواب رو بدست بیاری.
جدی؟ از رو چی بخونم؟ من پوران دارم و قلی‌زاده.

There is no there there.
۲
۰
ارسال: #۱۹
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ق.ظ
سلم به همه بچه های درس خون مانشتی.
امیدوارم تو این ماه و ماه دیگه هم مثه قبل تلاشمون کم نشه.

پیروزی نزدیک است و از ان توست...........................
۳
۰
ارسال: #۲۰
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  مشکل اینه که این تابع مولد در دسر شده!به نظرتون ارزش داره بشینم بخونمش و کلی وقت بزارم روش یا اینکه وقتشو بزارم روی تست بقیه مباحث گسسته!؟
بله به نظر من ارزش داره(البته اگر به روند تست زنی لطمه ای وارد نمیکنه).چون جزء محتمل ترین سئوالات بوده واغلب سالها اومده.البته بیشتر برای رشته مهندسی از نوع سئوالاتی بوده که مربوط به مسائل شمارش میشه ، نه اون سئوالاتی که با روشهای ریشه یابی و جواب عمومی و اختصاصی قابل حل هستند.اگر کم تست کار کردید مسلما بیشترین وقتتون رو بذارید روی تست کارکردن و یه گوشه ای از وقتتون اگر شد این هم کار کتید.سعی کنید از روی همون پوران بخونید اگر یاد نگرفتید و وقت بود برید سراغ گریمالدی(گریمالدی هم بیشتر روی ریشه یابی و جواب عمومی و خصوصی تمرکز کرده)

درمورد مبحث شمارش هم به نظر من حداقل مرور و به خاطر آوردن روابطش میتونه کمک کننده باشه برای حل مسائل دروسی مثل ساختمان و گسسته.هرچند مسائل شمارش گسسته خیلی بیشتر نیاز به کار و تمرین داره.ولی هرسال دیدیم که توی ساختمان از مسائل مربوط به شمارش گره .... دادند.یه دیدکلی داشته باشیم بد نیست
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , deh-ab
ارسال: #۲۱
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ق.ظ
سلام
دی شد!
یه کم میترسم
آرزو میکنم همه مون بتونیم بهترین تلاشمون رو بکنیم و به بهترین نتیجه ای که خیرمون هست برسیم

[تصویر:  150078_1_1379086861.jpg]

[تصویر:  ahr.jpg]
۱۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , Amir V , 8Operation , svk7 , Parva , mos_hos , آلبالو , mhbftdb , tayebe68 , younes , deh-ab , asiehmohammadian , jafarir , m@hboobe , virtual girl
ارسال: #۲۲
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
سلاااااام
بالاخره رفتیم تو دی ماااه!! Blush
راستش من قبل این که شروع کنم واسه کنکور بخونم فکر می کردم که این دوران بدترررین و طو لانی ترین دوران زندگیم می شه اما حالا که به این جا رسیدم می بینم وای چقدر زود گذشت!! شاید توی این مدت همه چیز واسم عالی نبوده ولی نمی تونم بگم بد بوده بلکه شاید یکی از تجربه ها ی قشنگ زندگیم بشه واسه اینکه واسه چیزی که می خوام دارم نهایت سعی و تلاشم رو می کنم.
امیدوارم هم خودم و هم همه ی دوستای مانشتیم بتونیم از این ماه نهااایت استفاده رو بکنیم.(البته یه خورده می ترسمااا !!! Confused ولی باز می گم توکل بر خدا)
همگی موفق باشید. Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sheyda , sir_ams , mos_hos , jameshenas , tayebe68 , deh-ab , avril22
ارسال: #۲۳
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ
اول بگم که به نظرم ماه ها با هم هیچ فرقی ندارن.همونطور که مرداد یک برنامه داشتم الان هم یک برنامه ای دارم که باید بش عمل کنم.تازه اونموقع عادت به درس خوندن نداشتم و تست هم نمزدم.این یم ماه و بیستم روز همش تست و تفریحه :-))
دوم اینکه امروز ازمون پارسه مشهد خیلی غایب داشت.صندلی خالی زیاد بوددددد.بقیه جاها چی?
۲
۰
ارسال: #۲۴
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(01 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  امیر جان به نظر من حذف شمارش اشتباه محضه از من میشنوی حتما بخونش. بخش شمارش رو اگه یخرده روش کار کنی حتی بدون دونستن فرمول ها هم میشه تستهاش رو زد و فقط کافیه که سوال رو خوب بفهمی و خیلی راحت میتونی با قدرت تحلیل خودت جواب رو بدست بیاری.
جدی؟ از رو چی بخونم؟ من پوران دارم و قلی‌زاده.
من گریمالدی رو نخوندم ولی به نظرم فصل اول آمار پارسه شمارش رو خوب گفته و مثالهای زیاد و جالبی داره که تقریبا واسه اکثر حالته ای شمارش مثال حل کرده و خیلی میتونه بهت کمک کنه. بیشتر از ۳، ۴ ساعت وقتتو نمیگیره.
کتاب آمار پارسه رو لینکش رو قبلا تو همین مانشت دیدم ولی الان یادم نیست کجا بود. یه سرچ کنی پیداش میکنی

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , deh-ab
ارسال: #۲۵
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ
سلام به دوستان پرانرژی دیماه!
امیدوارم سال دیگه این موقع مشغول خوندن واسه امتحانات پایان ترم یونی باشیم!
بچه ها کسی ساختمان داده ارشد سپاهان داشته؟تستهاش خوبه؟
حس میکنم جایی تعریفش شنیدم!

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahabkamali , آلبالو , deh-ab
ارسال: #۲۶
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ب.ظ، توسط saharrr.)
نه اصلا خوب نیست سپاهان خوب نیست

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
۰
۱
ارسال: #۲۷
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط Eng_Sara.)
بچه هایی که امروز آزمون دادن چطور بود دوستان؟
وای از دست این بی دقتی، در کل خوب بود وضعیتم ولی این بی دقتی هام یکمی درصدامو میاره پایین!خیلی از دست خودم عصبانیم!!! فکر کن ۱۰۰% به موضوع احاطه داری اما تو تله میفتی!!!!!!
Big Grin این یعنی هنوز ۱۰۰% احاطه ندارم...

همگی خسته نباشید....با توکل به خدا دی ماه رو هم شروع کنیم.
با آرزوی موفقیت برای همه

(۰۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  اول بگم که به نظرم ماه ها با هم هیچ فرقی ندارن.همونطور که مرداد یک برنامه داشتم الان هم یک برنامه ای دارم که باید بش عمل کنم.تازه اونموقع عادت به درس خوندن نداشتم و تست هم نمزدم.این یم ماه و بیستم روز همش تست و تفریحه :-))
دوم اینکه امروز ازمون پارسه مشهد خیلی غایب داشت.صندلی خالی زیاد بوددددد.بقیه جاها چی?

آزمون ۲۵% چهارم پارسه بود امروز؟ ۵۰%دومش اواسط دی ماه هست؟(من کلاً با این ۵۰% دوم مخالفم!!!)

آزمون ما هم امروز خیلی بیش از اندازه غایب داشت!!! این غایبا همون سیاه لشکریا هستن یا به خاطر برف نتونستن بیان؟ Huh
Big Grin کاش روز کنکور هم برف بباره!!! Big Grin
فکر میکنم از ۳۰-۴۰ نفر کلاً ۵نفر بودیم امروز تو آزمون!
موفق باشید

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , deh-ab
ارسال: #۲۸
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۱ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  
(01 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  کتاب آمار پارسه رو لینکش رو قبلا تو همین مانشت دیدم ولی الان یادم نیست کجا بود. یه سرچ کنی پیداش میکنی
سایت خود پارسه داره
کوش؟ اگه لینک داری بده بی زحمت.

(۰۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  اول بگم که به نظرم ماه ها با هم هیچ فرقی ندارن.همونطور که مرداد یک برنامه داشتم الان هم یک برنامه ای دارم که باید بش عمل کنم.تازه اونموقع عادت به درس خوندن نداشتم و تست هم نمزدم.این یم ماه و بیستم روز همش تست و تفریحه :-))
خخخ نگو که تو یک کلاس بودی با منTongue یه ندا میدادی میومدم پیشت حامد یکم چخ چخ میکردیمBig Grin

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , deh-ab , sheyda
ارسال: #۲۹
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۵۴ ب.ظ
بعضی بچه ها اصلا کمک نمی کنن
آقا یکی به من کمک کنه یه عالمه اشکال دارم

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , deh-ab
ارسال: #۳۰
۰۱ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۲۳ ب.ظ
کسی تست های کتاب حق جو حل کرده؟
حل تشریحیش کسی نداره؟
من خودم یه کلید پیدا کردم از سوالاش ولی به نظرم غلطه

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , deh-ab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۰۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۱۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۳۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۰۰۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۸,۹۵۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۹۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close