زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۹۴۶
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  میدونم همه قبولیم
من از همیشه بیشتر تلاش کردم پس باید بهتر نتیجه بگیرم.این یه قانونه.
میدونم از الان تا کنکور هم حداکثر تلاشمو میکنم.پس بهترین نتیجه ممکن رو می یارم

راستی آنالیز ترکیبی تو گسسته چیه؟

جایگشت و ترکیب و ... فصل دوم پوران(شمارش)

ممنون من فکر میکردم تابع مولده؟ پس تابع مولد تو آزمون پارسه نیس؟نخونیم اصلا؟

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۹۴۷
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ ب.ظ
[تصویر:  149255_1_1379087161.jpg]

[تصویر:  ahr.jpg]
۶
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , sohrab1 , 8Operation , deh-ab , sir_ams , Amir V
ارسال: #۹۴۸
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
به نظرتون دو فصل آخر منطقی پوران مهمه؟؟
کاهش حالات و مدارات آسنکرون و رقابت و اینا....؟؟
دوست عزیز این دو فصل حجمشون کمه و زود میشه تمومشون کرد و سوالاشم تا حدودی راحته.و تستای آخر فصل این ۲ فصل کلا حدود ۴۰ تا میشه که خیلی هاش تکرار یه موضوعه.این چند سال اخیر از مدارهای ترتیبی زیاد سوال اومده شاید از این مباحث هم امسال بیاد.
۰
۰
ارسال: #۹۴۹
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
بدترین عذاب واسه یه پوشت کنکوریو دارم تجربه میکنم!!
روبه رو اتاقم دارن ساختمون میسازن!!!
یا صدای داد زدن کارگرها میاد...یا صدای انواع ماشین آلات ساختمون سازی
آخه چراااااااااااااااااا [تصویر:  149261_1_1379087161.gif]

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb , deh-ab , شاپری , Amir V
ارسال: #۹۵۰
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط mahsa_a3moon.)
سلام. همگی خسته نباشید
یه راهنمایی میخوام
من تا یکی دو هفته دیگه همه کتابهارو تموم میکنم(ان شاءالله) و واسه آزمونها هم به همشون رسیدم(عقب نموندم)
(میدونم روش نمیشه حساب کرد ولی توی همه آزمونها ترازم بالای ۷۵۰۰ بوده. حداقل اینه که خیلی ضعیف نیستم!)
به نظرتون توی فرصت باقی مونده اگه کتاب جدید و تست های تالیفی بیشتر کارکنیم بهتره(+دوره اشکالات)، یا اینکه همون قبلیها رو مرور کنیم؟(آخه کتابهایی که قبلا خوندم یا پوران و مقسمی و... هست که تستهای سالهای قبل رو داره و بعضی هاش خیلی آسونه، سخت تر هاشم چون یکی دو بار خوندم ناخواسته حفظ شدم)
کلاً کتاب جدید خوندن خوبه؟
مثل این که معرفی کردن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا کتابهای خوبی که توصیه کردن و نخوندم(مثل کتابهای راهیان ارشد و...)
۱
۰
ارسال: #۹۵۱
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ ب.ظ
سلام
دوستان من این فصل های استنتاج در مرتبه اول و فصل مباحث تکمیلی را از کتاب راهیان ارشد خوندم . ولی تو این دو فصلی که گفتم خیلی با تستاشون مشکل دارم . یعنی احساس میکنم با این مباحثی که خوندم نمی تونم خیلی تستای این دو فصل را بزنم .
حالا به نظرتون این دو فصل را از چه کتاب دیگه ای بخونم. آیا سعید راحتی این دو فصل را خوب توضیح داده ؟
دومین سوالم اینه که من وقتی تست های هوش را که میزنم جوابشون را هم از کتاب راهیان نگاه میکنم و هم از کتاب پوران . اما خیلی تستها هستند که جواب دو کتاب با هم فرق میکنه. نمیدونم آیا کتاب دیگه ای هم هست که بشه با اطمینان به جواباش اطمینان کرد یا نه ؟
فقط اینو میدونم که جوابای کتاب راهیان طبق کلید سنجش نیست و خودش با معلومات خودش تست ها را حل کرده . درباره پوران هم نمیدونم .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , 8Operation
ارسال: #۹۵۲
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ب.ظ
تو توزیع سوالات که از پارسه است چند سال اخیر ازش سوال نیومده...، واسه منی که تازه شروع کردم واسه کنکور بخونم، به نظرتون وقت بذارم؟؟ یا بی خیال شم؟؟؟
منم نمیخام بخونمش...زیاد روشون مانور ندین...از رو همون تفسیره هر فصل که مهمتره بخونیدش...
(امضاء تون خیلی باحالهBig Grin)

I definitely will win
۲
۰
ارسال: #۹۵۳
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ب.ظ
تو توزیع سوالات که از پارسه است چند سال اخیر ازش سوال نیومده...، واسه منی که تازه شروع کردم واسه کنکور بخونم، به نظرتون وقت بذارم؟؟ یا بی خیال شم؟؟؟

فصل آخر یعنی آسنکرون مهم نیست.اکه به تستای آخرش نگاه کنید میبینید تو ده سال اخیر نیومده.
اما فصل کاهش حالات مربوط به مدارات ترتیبی میشه که مهمه و سوالای نسبتا زیادی ازش اومده.همین آزمون قبلی پارسه اون سوال همپوشانی از این فصل بود.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , mhbftdb , lvlina_r
ارسال: #۹۵۴
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  ممنون من فکر میکردم تابع مولده؟ پس تابع مولد تو آزمون پارسه نیس؟نخونیم اصلا؟

تابع مولد هم هست حل روابط بازگشتی-تابع مولد که میشه فصل سوم پوران

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۱
۰
ارسال: #۹۵۵
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
دوستمو امروز گفتم کلاس داری برو یه سوال بپرس واسم از آموزش
بهش گفتن چرا اسمشو واسه فارغ التحصیلان ننوشته و پرونده اش هنوز اینجاس باید بره بخش دانش آموختگان.....
بیچاره بجای من در به در دنبال امضا و مهر بودهBig Grin

حضور بچه ها کم شده از جمله خودم اما در مورد من فکر بد نکنید Big Grin بیشتر ساعات تند میگذرن تا من تند پیش برم!!!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۲
۰
ارسال: #۹۵۶
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان من این فصل های استنتاج در مرتبه اول و فصل مباحث تکمیلی را از کتاب راهیان ارشد خوندم . ولی تو این دو فصلی که گفتم خیلی با تستاشون مشکل دارم . یعنی احساس میکنم با این مباحثی که خوندم نمی تونم خیلی تستای این دو فصل را بزنم .
حالا به نظرتون این دو فصل را از چه کتاب دیگه ای بخونم. آیا سعید راحتی این دو فصل را خوب توضیح داده ؟
دومین سوالم اینه که من وقتی تست های هوش را که میزنم جوابشون را هم از کتاب راهیان نگاه میکنم و هم از کتاب پوران . اما خیلی تستها هستند که جواب دو کتاب با هم فرق میکنه. نمیدونم آیا کتاب دیگه ای هم هست که بشه با اطمینان به جواباش اطمینان کرد یا نه ؟
فقط اینو میدونم که جوابای کتاب راهیان طبق کلید سنجش نیست و خودش با معلومات خودش تست ها را حل کرده . درباره پوران هم نمیدونم .

سلام جوابای کتاب پارسه هم تا حد زیادی قابل اعتماد هست پوران هم خوبه فک کنم ترکیب این دو بهترین باشه !
واسه خوندن مطالب هم باز پوران رو پیشنهاد میکنم البته کتبای دیگه رو نخوندم!

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
۰
۰
ارسال: #۹۵۷
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  حضور بچه ها کم شده از جمله خودم اما در مورد من فکر بد نکنید Big Grin بیشتر ساعات تند میگذرن تا من تند پیش برم!!!
روزا خیلی گند میگذره... Undecided

There is no there there.
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , jameshenas , *farnaz* , nina69
ارسال: #۹۵۸
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ق.ظ
کسی میتونه جواب بده یه سری سوال از فصل سیم بنده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
ارسال: #۹۵۹
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ق.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  سلام

مبحث استنتاج رو من از پوران خوندم اما چند بار ، فصل نچسبی هست اما یکم که روش وقت بزاری و تست بزنی ( خصوصا تست تالیفی چون برای هوشش تست کمه ) دستت میاد چی به چیه.
من از کتاب مجموعه سوالات گسترش علوم پایه خیلی راضی بودم مخصوصا برای درس هوش مصنوعی . کتاب پارسه اگه اشتباه نکنم خیلی خوب حل کرده اما همه تست ها رو نداره . کتاب پوران هم حل تست هوش مصنوعیش اصلا برام جالب نبود.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , deh-ab , maryam.raz
ارسال: #۹۶۰
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
(۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  مبحث استنتاج رو من از پوران خوندم اما چند بار ، فصل نچسبی هست اما یکم که روش وقت بزاری و تست بزنی ( خصوصا تست تالیفی چون برای هوشش تست کمه ) دستت میاد چی به چیه.
صحبتای مسعود جان درسته ...مسعود جان ما خبلی بهت ارادت داریم....ولی توصیه من به همه دوستانی که در مباحث مفهومی هوش مشکل دارن اینه که اگه می تونید درسنامه بخش های موردنظرتونون از کتاب جدید راهیان بخونید....بنظر من که توضیحاتش از کتابای پوران،ناقوس،پارسه بهتره حتی از خود راسل!
همگی پیروز و پر انرژِی باشیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــد بچه ها......
منو هم دعا کنید..........

(۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  حضور بچه ها کم شده از جمله خودم اما در مورد من فکر بد نکنید Big Grin بیشتر ساعات تند میگذرن تا من تند پیش برم!!!
روزا خیلی گند میگذره... Undecided

نمی دونم امیر جوون چرا واسه من داره این چند روز زود میگذره.....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , white bird , deh-ab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۶۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۳۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۰۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۰۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۰۶۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۹۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close