زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۹۹۱
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  [quote='kati' pid='142272' dateline='1352273440']

دوست خوبم این طبیعی هستش!! Shy ناراحت نباش و بخون و ادامه بده....
ماهیت این درس اینجوریه! قبلاً هم گفتم پارسال من واسه این درس سه تا کتاب رو در حد حفظ کردن بلد بودم امام متاسفانه نشد حتی ۱ تست هم بزنم تو کنکور ولی نا امید نشیم بهتره می خونیم ایشالا که امسال سوالات بهتر باشه.
من الان فصل زمانبدی رو تموم کردم عصر فکر کنم سمافور ها رو شروع کنم.
امیدوارم موفق باشید Tongue ناراحت نباش.

مرسی دوستم از دلداریت...بله موافقم اصلا نباید نا امید شد..... ایشالا که این همه خوندن به هدر نرهSleepy
امیدوارم شما هم موفق باشید.Blush
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , asiehmohammadian
ارسال: #۹۹۲
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ ب.ظ
وای امروز اومدم تستای فصل مدارات ترکیبی مدار منطقی را بخونم چرا اینجوره؟اصلا انگار ربطی به این فصل نداره همش درمورد BCD و افزونی ۳ یعنی باید یه دوره دیگه فصل ۱ بخونم بعد برم سراغ تستاش.نا امید شدم از این تستا
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian
ارسال: #۹۹۳
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  بچه ها می دونم این موضوعی که می خوام بگم تکراریه ها.....(قبلا در موردش بحث شده!)
اما خیلی ناراحتم از دست این سیستم عامل!!! آخه چرا اینجوریه!!!Sadهر چی می خوام تست بزنم غلط از آب در می آد.به خدا احساس خنگی بهم دست داده همش احساس می کنم مشکل از منه.....Huh
(مخصوصا از دست این سمافور ها!!! )تازه سر بن بست ها هم دارم گیج می زنم....(تازه فکرمی کردم بن بست ها راحتن...) ای خدااااااا

با سلام:
اصلا خودتون را ناراحت نکنید اکثرا این فصل را مشکل دارن و به جای این که بفهمن ،حفظ میکنن >>>نتیجه این میشه که اگر یه ذره طراح سوال را بپیچونه نمیتونن حل کنن/...
به نظر من حتما voice سیستم عامل دکتر حقیقت مدرس پارسه را دانلود کنید و از اون گوش کنید بی نهایت مفیده/...(جزوه اون هم تو اینترنت هست اگر ندارید)
اگر voice 89را دانلود میکنید جلسه ۵ و ۶ و ۷ و مربوط به فصل همروندی و انحصار متقابل هست/...
موفق و پیروز باشید یا حق/...

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , MS.rezvan , sara_sb92
ارسال: #۹۹۴
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط mehrdad372.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ق.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  چرا کسی جواب من رو نمی ده؟پایگاه داده پارسه خوبه به نظرتون؟

من در مورد پایگاه داده پارسه اطلاعی ندارم اما من پایگاه داده مقسمی رو میخونم
خوبه بد نیست
سعی کرده هر سه تا مرجع اصلی رو پوشش بده

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  بچه ها می دونم این موضوعی که می خوام بگم تکراریه ها.....(قبلا در موردش بحث شده!)
اما خیلی ناراحتم از دست این سیستم عامل!!! آخه چرا اینجوریه!!!Sadهر چی می خوام تست بزنم غلط از آب در می آد.به خدا احساس خنگی بهم دست داده همش احساس می کنم مشکل از منه.....Huh
(مخصوصا از دست این سمافور ها!!! )تازه سر بن بست ها هم دارم گیج می زنم....(تازه فکرمی کردم بن بست ها راحتن...) ای خدااااااا

با سلام:
اصلا خودتون را ناراحت نکنید اکثرا این فصل را مشکل دارن و به جای این که بفهمن ،حفظ میکنن >>>نتیجه این میشه که اگر یه ذره طراح سوال را بپیچونه نمیتونن حل کنن/...
به نظر من حتما voice سیستم عامل دکتر حقیقت مدرس پارسه را دانلود کنید و از اون گوش کنید بی نهایت مفیده/...(جزوه اون هم تو اینترنت هست اگر ندارید)
اگر voice 89را دانلود میکنید جلسه ۵ و ۶ و ۷ و مربوط به فصل همروندی و انحصار متقابل هست/...
موفق و پیروز باشید یا حق/...
سلام
من اینکارو کردم ولی متاسفانه کیفیت صداها بسیار ضعیف بود
شما لینکی رو سراغ نداری که صداها از کیفیت بهتری سراغ داشته باشه برا دکتر حقیقت؟

من فکر میکردم فقط خودم تو درسا مشکل دارم
ولی میبینم دوستان هم مشکلاتی رو که من دارم رو دارن
همش مال تدریس استادهای بی سواد توی دانشگاه هاس
من ترم آخرم
ناپیوسته هستم
نظریه پاس نکردم
محاسبات پاس نکردم
کامپیایلر پاس نکردم
معماری استاد فقط فصل ۴ و ۵ رسید درس بده
خلاصه اوضاعمون بد جور داغونه
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , MS.rezvan , sara_sb92
ارسال: #۹۹۵
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها شبکه رو از کتاب حقیقت دارید میخونید یا کراس راس?

من لایه های بالا رو از کتاب کراس خوندم لایه های پایین پارسه. ظاهرا فقط خوندن راس به این درد میخوره بفهمی شبکه یعنی چی، و هرچند که سال گذشته سوالا از کراس بود، چون توش مثال حل نکرده ، من که خوندمش بازم ۳ پرسش نخست رو نتونستم پاسخ بدم. همون حقیقت رو خوب بخونیم بهتره

سوالای پارسال شبکه رو با حقیقت واقعا نمیشد همشو زد؟
نمیدونم کار بیهوده ای میکنم از رو حقیقت میخونم یانه؟
بعضیا میگن از روی کراس راس بخونیم تستای حقیقت رو بزنیم.اگه کتاب حقیقت فایده نداره بشینم کلا از رو کراس راس بخونم؟

کسی نظری نداشت؟
۳
۰
ارسال: #۹۹۶
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ
امروز فصل ۵ آمار شروع کردم به نسبت اون دفعه که بدون دونستن فصل ۴ خوندم، این دفعه خیلی وضعم بهتر بود Smile
ولی خب بعضی موضوعا خیلی بهم شبیه یکم قاطی شون کردم! ولی واسه فصل اخر مثال زیاد در بخش درسنامه نیست Sad

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  من فکر میکردم فقط خودم تو درسا مشکل دارم
ولی میبینم دوستان هم مشکلاتی رو که من دارم رو دارن
همش مال تدریس استادهای بی سواد توی دانشگاه هاس

یه مشکلش اینه و با شما موافقم
مشکل دیگه اش اینه موقع تحصیل به آینده فکر نمیکنیم و فقط به اخر ترم فکر میکنیم و بعد ضربه اش رو هم میخوریم!

دقیقا مثل کنکور سراسری که میخواهیم درسهای ۴سال همه رو باهم بخونیم الانم درسای ۴-۵ ترم رو میخوایم در طول ۶-۷ ماه بخونیم و از بر باشیم ...
نمیدونم چرا عبرت نمیگیریم!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr , virtual girl , asiehmohammadian , mehrdad372 , MS.rezvan , sara_sb92
ارسال: #۹۹۷
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۱ ب.ظ، توسط fatemenp.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون کتاب پایگاه داده پارسه خوبه؟

نه پایگاه پارسه افتضاحی بیش نیس , مقسمی بخون

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  بچه ها می دونم این موضوعی که می خوام بگم تکراریه ها.....(قبلا در موردش بحث شده!)

اگه بعد از خوندن فصل۴ و قبل از تست زدن :
بتونی تشخیص بدی که هر پیشنهادی آیا شرط پیشرفت ،شرط انتظار محدود(بن بست وقحطی)،شرط انحصار متقابل در الگوریتم برقراره یا نه ،به نظرمن مشکل از خوندن شمانیست.

همه با این فصل مشکل دارن ناراحت نباش به نظر من با تکرار درس میشه , تستا رو تحلیلی بزن نه کنکوری

فقط انسانهای احمق از واژه ی غیرممکن استفاده میکنند .
" من میتونم به آرزو هام برسم چون میخوام "
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , Payam92 , sara_sb92
ارسال: #۹۹۸
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ ب.ظ
دوستان چند وقتیه میبینیم از هر ۱۰ پست یکیش در مورد نا امیدی و بی انگیزگی برای ادامه کار هستش...
خب این یه چیز طبیعیه واسه همه اتفاق افتاده و میوفته . خب راهکار چیه؟
هر کی یه تاکتیکی برای بازگشت روحیه داره یکی با گوش دادن به اهنگ یکی با تفریح یکی..
بعضی هام کلا بی خیل میشن تا سال بعد یا شاید برای همیشه خودشونو مغلوب کنکور میبینم.
حالا من چی میخوام بگم؟
خیلی از این ناامیدی ها از مشخص نبودن هدف میاد.
یه چیزی بگم که هدف و ارزو با هم فرق دارن.مشخصه همه آرزو دارن کنکور ۹۲ نفر اول بشن بدون توجه به شرایط و تواناییشون.
اما هدف باید با فکر و در نظر گرفتن خیلی چیزا مشخص بشه.
من میگم همین الان بشین فکر کن ببین چی داری و چی میخوای؟
بعدش هدفتو معلوم کن و همین جا بنویس (( و هر موقع نا امید شدی بیا این صفحه رو نگا کن هدفتو ببین و چشاتو ببند ،حس کن این همون لحظه ایه که
به هدفت رسیدی )) چه حسی داری هان؟؟ در پستت نمیگنجی انرژی به همه سلولهای بدن وارد میشه نه؟ نگو نه چون یکی هر هفته این کارو میکنه..
وای چی شد.
من از خودم شروع میکنم:
امسال ، تهران ، امیررررر کبیر ، ۱۰۰
تو چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , asiehmohammadian , mehrdad372 , jameshenas , m@hboobe , *farnaz* , MS.rezvan , esisonic , sara_sb92
ارسال: #۹۹۹
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  سوالای پارسال شبکه رو با حقیقت واقعا نمیشد همشو زد؟
نمیدونم کار بیهوده ای میکنم از رو حقیقت میخونم یانه؟
بعضیا میگن از روی کراس راس بخونیم تستای حقیقت رو بزنیم.اگه کتاب حقیقت فایده نداره بشینم کلا از رو کراس راس بخونم؟

۳ تا از پرسشهای پارسال رو با پارسه به هیچ عنوان نمیشد پاسخ داد و سه تا هم با یک نگاه میشد پاسخ داد.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , moha , talash , sara_sb92
ارسال: #۱۰۰۰
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  ..........
من از خودم شروع میکنم:
امسال ، تهران ، امیررررر کبیر ، ۱۰۰
تو چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ای بابا چرا ۱۰۰ ؟؟
اینطور که بچه های سایت میبینم ماشالله همه درسخون و مطمئنم تمام رتبه های زیر ۱۰۰ برای دوستان مانشته . Smile
( ستاد روحیه دهی گروه درسی مانشت Big Grin )
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , asiehmohammadian , deh-ab , sara_sb92
ارسال: #۱۰۰۱
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ق.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ق.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  چرا کسی جواب من رو نمی ده؟پایگاه داده پارسه خوبه به نظرتون؟

آره خوبه ولی یه نگاهی هم به کتاب رانکوهی و مقسمی هم بنداز
مطمئن باش پایگاه رو فقط مقسمی بخونی کم کم ۷۰ یا ۸۰ زدی...شک نکن...
خیلی هم خلاصه و مفید گفته

این ترم برا اینکه سر کلاس انقلاب نرم....الکی گفتم سرکار میرم و از این حرفا...گفته باید بیای یه ۱۰ دقیقه در مورد یه موضوعی از دوارن معاصر و اون زمان ها صحبت کنی...منم میخام از تحصیل دانشجویان در خارج از کشور از زمان امیر کبیر تا الان یه چیزای اجمالی پیدا کنم ارائه بدم...اگر دوستانی تحقیقی،سایتی،مطلبی خوبی داشتن خوشحال میشم بهم اطلاع بدن ...مرسی

I definitely will win
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , asiehmohammadian , sara_sb92
ارسال: #۱۰۰۲
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ ب.ظ
استراتژی فروش کتاب...
در سایت فقط عنوان کتابها موجوده و قیمت هم برمیگرده به چندین چاپ پیش!
موقع خرید قیمت روی جلد میبینی میخوای پول رو حساب کنی که.... (۸۰۰۰)
لیست جدیدی درمیارن و نگاه میکنند قیمت جدیدش رو میگن!(۱۰۰۰۰)

تو خونه بهم میگن همه مثل تو باشن دنیا هیچ غمی و چون و چرا ندارهBig Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mehrdad372 , asiehmohammadian , sara_sb92
ارسال: #۱۰۰۳
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  استراتژی فروش کتاب...
در سایت فقط عنوان کتابها موجوده و قیمت هم برمیگرده به چندین چاپ پیش!
موقع خرید قیمت روی جلد میبینی میخوای پول رو حساب کنی که.... (۸۰۰۰)
لیست جدیدی درمیارن و نگاه میکنند قیمت جدیدش رو میگن!(۱۰۰۰۰)

تو خونه بهم میگن همه مثل تو باشن دنیا هیچ غمی و چون و چرا ندارهBig Grin

یعنی من اینقد کتاب خریدم و فروختم که حد نداره...
هرچی سرمایه داشتم ریختم به پای کتابBig Grin
امسال نتیجه بگیرم به امید خدا...همه ی کتاب هام رو دسته بندی میکنم و میدم به سال بعدی هاAngel

I definitely will win
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , sara_sb92
ارسال: #۱۰۰۴
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ
بچه ها فصل بندی نرم افزار کتاب سالخورده و هاشمی طبا مثل همه؟لطفا زود جواب بدید.

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۳
۰
ارسال: #۱۰۰۵
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ
بچه ها کسی لینک واسه حل تمرین clrs ساختمان داده که ترجمه فارسی باشه داره خواستم بخرمش ولی جایی پیدا نکردم.البته طراحی الگوریتمو پیدا کردم اما اینو نه اگه کسی داره ممنون میشم بزاره لینکشو
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۹۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۸۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۶۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۶۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close