زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۸۷۱
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ق.ظ، توسط aida fazeli.)
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  سلام بچه ها منم از امروز می خوام به جمعتون تو این گروه ملحق بشم.البته بعضی وقتا سر میزدم و مطالبو میخوندم و زودی میرفتم.ولی یه مدته که انگیزم کم شده و خوب درس نمی خونم و واسه تحریک انگیزم میخوام بیشتر تو گروه باشم.من از مهر شروع کردم به خوندن البته تابستون یه مقدار رو تقویت پایم کار کردم.درس هایی که از اول مهر تا الان خوندم:
مدار منطقی ، نظریه ، پایگاه ، گسسته ، محاسبات و زبان ۵۰۴ تموم شدن
کامپایلر ، ساختمان و معماری تا ۳ یا ۴ روز دیگه تموم میشن
بقیه رو هم هنوز شروع نکردم.
(البته ۸ روز رو به خاطر انجام کارهای فارغ التحصیلی از دست دادم)
بچه ها به نظرتون خوب خوندم یا نه؟

هیشکی نبود یخرده روحیه به من بده؟!!!! چه استقبال گرمی!!!!! در اولین حضورم اصلا تحویل گرفته نشدم!!!!!!!!

سلام
دوست عزیز شما که عاااااالی پیش رفتی .....تو باید به ما روحیه بدیWinkناراحت نشو.بچه ها سرشون شلوغه واسه درسا...اگر ازشون راهنمایی بخوای حتما کمکت میکنن..فقط پیشنهاد میکنم رو درسایی که ضریب بالا تری دارن بیشتر سرمایه گذاری کن.
موفق باشی

(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  سلام
یکی از دوستام یادش رفت غیر انتفاعی ثبت نام کنه و انگار زود همه اطلاعاتو وارد کرد و ندید. میشه بعدا کاری کرد؟ ویرایش اطلاعات کی هست! البته من هنوز ثبت نام نکردم و نمیدونم.

سلام
مهلت ویرایش تا همون سه شنبه۱۶ آبان ساعت۲۴ که مهلت ثبت نام هست،هست.یعنی تا فردا.

زندگی قانون باور ها و لیاقت هاست...پس باور داشته باش لایق بهترین هایی...
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , skygirl_00 , sara_sb92
ارسال: #۸۷۲
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ق.ظ، توسط sheyda.)
[تصویر:  141859_1_1379088121.jpg]

[تصویر:  ahr.jpg]
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345 , forouzan , s.sadri , sara_sb92 , shark
ارسال: #۸۷۳
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ق.ظ
سلام به همه .Smile
میگم مهندسی نرم توی فصل برنامه ریزی پروزه این فرمول هایی مثلفرمول های تخمین بر مبنای use case و موارد دیگه رو باید حفظ باشیم یا موارد حفظی متنی مثل اختلاف روش های مختلف تخمین و .... کافی هستش ؟

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , sara_sb92
ارسال: #۸۷۴
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط H3NGAM3H.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  سلام به همه .Smile
میگم مهندسی نرم توی فصل برنامه ریزی پروزه این فرمول هایی مثلفرمول های تخمین بر مبنای use case و موارد دیگه رو باید حفظ باشیم یا موارد حفظی متنی مثل اختلاف روش های مختلف تخمین و .... کافی هستش ؟

سلام

فکر نکنم ، من که تاحالا تست محاسباتی از این بخش ندیدم

-------

اصلا از وضعیت درس خوندن خودم راضی نیستم ...

لطفا لبخند بزنید !
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , ana_12345 , sara_sb92
ارسال: #۸۷۵
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ب.ظ
سلام به همه ی دوستان.راستش من دارم برای هوش می خونم تا حالا معماری گسسته هوش ساختمان نظریه و مدار رو خوندم.اما از محاسبات عددی هیچی نمیدونم و تاحالا هم نگاش نکردم.خواستم بدونم چطور درسیه میشه خوندش یا وقتمو حدر ندم.آخه ریاضیم ضعیفه.ریاضی مهندسی رو هم کنار گذاشتم.توروخدا راهنمایی کنید....

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۲
۰
ارسال: #۸۷۶
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۸ ب.ظ
اینم آزمون ۲۵% اول ماهان IT

soalate Mahan 25% aval 91.zip
اندازه فایل: ۵/۶ MB

pasokhname 25% aval mahan it.pdf
اندازه فایل: ۴۳۵/۰۲ KB
۱۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , sara_sb92 , ana_12345 , aida fazeli , fatemenp , M@A , samaneh_aftab , ania_13 , Mehran , moha , *farnaz* , deh-ab , deepnip , asiehmohammadian , Shady205 , شاپری , ayfer.a11 , MS.rezvan
ارسال: #۸۷۷
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط mos_hos.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  یه مدت بود صبحا خواب میموندم و بلاخره چارشو پیدا کردم!
چند روزه alarm گوشیمو عوض کردم یه صدای وحشتناک روش گذاشتم صبح وقتی زنگ میزنه تا مرزه سکته میرم!!!!
امتحان کنید حتما جواب میده
چی جواب میده؟ بیدار شدن یا سکته؟ Big Grin

نترس رفیق اگر به خاطر این کار سکته کنی و خدا نکرده بمیری حداقلش اینه که مرگ با افتخار داشتی و بهتر از خواب غفلته!!!!!Big Grin

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ق.ظ)aida fazeli نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  [quote='mos_hos' pid='141593' dateline='1351977710']
سلام بچه ها منم از امروز می خوام به جمعتون تو این گروه ملحق بشم.البته بعضی وقتا سر میزدم و مطالبو میخوندم و زودی میرفتم.ولی یه مدته که انگیزم کم شده و خوب درس نمی خونم و واسه تحریک انگیزم میخوام بیشتر تو گروه باشم.من از مهر شروع کردم به خوندن البته تابستون یه مقدار رو تقویت پایم کار کردم.درس هایی که از اول مهر تا الان خوندم:
مدار منطقی ، نظریه ، پایگاه ، گسسته ، محاسبات و زبان ۵۰۴ تموم شدن
کامپایلر ، ساختمان و معماری تا ۳ یا ۴ روز دیگه تموم میشن
بقیه رو هم هنوز شروع نکردم.
(البته ۸ روز رو به خاطر انجام کارهای فارغ التحصیلی از دست دادم)
بچه ها به نظرتون خوب خوندم یا نه؟

هیشکی نبود یخرده روحیه به من بده؟!!!! چه استقبال گرمی!!!!! در اولین حضورم اصلا تحویل گرفته نشدم!!!!!!!!

سلام
دوست عزیز شما که عاااااالی پیش رفتی .....تو باید به ما روحیه بدیWinkناراحت نشو.بچه ها سرشون شلوغه واسه درسا...اگر ازشون راهنمایی بخوای حتما کمکت میکنن..فقط پیشنهاد میکنم رو درسایی که ضریب بالا تری دارن بیشتر سرمایه گذاری کن.
موفق باشی

مرسی دوست عزیز ولی به نظر من تراز خیلی مهمتر از ضریبه و طبق آماری که من گرفتم ترتیب اولویت ها اینطوره:
۱-مشترک ۲-زبان ۳-ریاضی ۴-تخصصی
البته من به شخصه چون هم پایه ریاضیم ضعیفه و هم خوندن ریاضات خیلی وقتگیره تخصصی رو به ریاضیات ترجیح میدم.

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , forouzan
ارسال: #۸۷۸
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ)nader618 نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان.راستش من دارم برای هوش می خونم تا حالا معماری گسسته هوش ساختمان نظریه و مدار رو خوندم.اما از محاسبات عددی هیچی نمیدونم و تاحالا هم نگاش نکردم.خواستم بدونم چطور درسیه میشه خوندش یا وقتمو حدر ندم.آخه ریاضیم ضعیفه.ریاضی مهندسی رو هم کنار گذاشتم.توروخدا راهنمایی کنید....

محاسبات عددی درس سختی نیست و با یادگرفتن مفهوم درس می شه مسئله هاش رو راحت حل کرد....(البته محاسبات مسئله هاباید با ماشین حساب باشه ولی خوب تو کنکور یه جوری می دن که بشه از پسش بر اومد..) و با توجه به درس هایی که تا الان خوندید پیشرفت خوبی داشتین و فکر کنم وقت می شه که این درس رو هم بخونید...
موفق باشید
۳
۰
ارسال: #۸۷۹
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ)nader618 نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان.راستش من دارم برای هوش می خونم تا حالا معماری گسسته هوش ساختمان نظریه و مدار رو خوندم.اما از محاسبات عددی هیچی نمیدونم و تاحالا هم نگاش نکردم.خواستم بدونم چطور درسیه میشه خوندش یا وقتمو حدر ندم.آخه ریاضیم ضعیفه.ریاضی مهندسی رو هم کنار گذاشتم.توروخدا راهنمایی کنید....

شما تا حالا درسای به نسبت سختر را خوندی.محاسبات پیش اونا چیزی نیست.حتما میتونی بخونی درس راحتیه.خیلی شیرینه.چون تا حالا نخوندیش چنین احساسی داری.پورانم خیلی خوب توضیحش داده.میتونی یادش بگیری موفق باشی
۱
۰
ارسال: #۸۸۰
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
اینم مسائل مربوط به iPC در کتاب سیستم عامل پارسه

OS parse - ipc problems part 1.zip
اندازه فایل: ۵/۴۲ MB

OS parse - ipc problems part 2.zip
اندازه فایل: ۳/۱۹ MB
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , humorkhan , samaneh_aftab , *farnaz* , zer0ne , jameshenas , sara_sb92
ارسال: #۸۸۱
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ
سلام
من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟به نظرتون از الان که نیمه ی آبان هم رد شده، شروع به خوندن واسه ارشد کنم فایده ای داره؟؟؟؟؟؟؟
لطفا نظرتون رو بگید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , fatemesoleimani , sara_sb92
ارسال: #۸۸۲
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ
امیدوارم همه بچه هایی که با دل و جون دارن تلاش میکنن تا وارد مرحله ارشد بشن بار آخری باشه که دارند ثبت نام ارشدو انجام میدن. از ته دلم گفتم
آمیییییییییییییییییییییییین
خدایا یکیشم من

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , sara_sb92 , mos_hos
ارسال: #۸۸۳
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)mrasoul نوشته شده توسط:  سلام
من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟به نظرتون از الان که نیمه ی آبان هم رد شده، شروع به خوندن واسه ارشد کنم فایده ای داره؟؟؟؟؟؟؟
لطفا نظرتون رو بگید

به نظر من اگه مسمم هستی برای خوندن الانم دیر نیست.شروع کنی خوبه فقط باید نسبت به بقیه بچه ها تلاش بیشتری بکنی ولی اگه خوب بخونی میتونی.منم خودم میخونم ولی به صورت جدی نه.دیگه از الان میخوام شروع کنم جدی بخونم.انشالله نتیجه میگیریم اگه خدای نکرده قبولم نشدیم تجربس برای سال دیگه
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , sara_sb92
ارسال: #۸۸۴
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ ب.ظ
بچه ها لطفا کمک کنید !!!

یکم از نحوه برخورد با تست های حافظه صحبت کنید من خُل شدم دیگه Sad

هر درسی به بخش تستهای حافظه میرسم قفل میکنم!! Sad

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۸۸۵
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ)banafsheh68 نوشته شده توسط:  شبکه هم یه هو تغییر کرد و زیاد شد و...................

شبکه چیش تغییر کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورت زیاد شدن مبحث ازمونتون ؟؟؟؟؟

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۹۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۷۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close