زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۹۰۱
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستان دو تا سوال لطف کنید جواب بدید فوریه.

اولیش اینکه من بهمن ۹۰ پروژم رو براشتم و شهریور دو ماه پیش دفاع کردم و کارای فارغ التحصیلیم رو کردم. تاریخ فارغ التحصیلی رو بزنم ۶/۹۱ اوکیه؟

سوال دوم اینکه موقع تست زدن به نظرتون تستهای کنکور آزاد رو هم بزنم یا نه؟

تشکر.
فکر کنم اینارو باید از آموزش بپرسی ولی احتمالا اوکیه

من که از مشاور پرسیدم گفت بزار آخر اگه وقت کردی بزن. تمرکزت روی سراسری ها باشه. چون اگه دقت کنی بعضی از سوالهاش تو مباحث ساختمان داده یک قرن زمان لازم داره.
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , Amir V , H3NGAM3H
ارسال: #۹۰۲
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  اولیش اینکه من بهمن ۹۰ پروژم رو براشتم و شهریور دو ماه پیش دفاع کردم و کارای فارغ التحصیلیم رو کردم. تاریخ فارغ التحصیلی رو بزنم ۶/۹۱ اوکیه؟

من هم بهمن ماه پروژه گرفته بودم و تیرماه دفاعم بود وتمام شدن کارهای فارغ التحصیلی ، گواهی پایان تحصیلاتم راکه گرفتم همون تیرماه زده پایان تحصیلات رو ، امیدوارم گفته هام کمکتون بکنه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , Amir V
ارسال: #۹۰۳
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ
بچه ها یکی بگه من چی کار کنم؟ یه روز توپم بعد وسط همون روز به کل قفل میکنم؟!!!! چیکار میکنید در این شرایط؟

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , H3NGAM3H
ارسال: #۹۰۴
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ
سلام
بچه ها یه سوال!! می شه منو راهنمایی کنید لطفا...Confused
می خوام بدونم شما ها در مورد نحوه ی زمان بندی برای پاسخ دادن به سوالات دفتر چه چی کار می کنید؟
مثلا از کل زمان مربوط به دفتر چه ۱ (۱۸۰ دقیقه ) که شامل دروس زبان ، ریاضیات و مشترک ها می شه ،واسه هر بخش چه مدت زمانی رو (برای پاسخ دادن)در نظر می گیرید؟
یک چیز کلی وجود داره یا بسته به خود شخص داره؟
۰
۰
ارسال: #۹۰۵
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  بچه ها یکی بگه من چی کار کنم؟ یه روز توپم بعد وسط همون روز به کل قفل میکنم؟!!!! چیکار میکنید در این شرایط؟

چیزی که مهم اینه: حتی وقت هایی هم که حالت بده خودت رو مجبور کنی بخونی. با وجود احساس بدت بازم ادامه بدی. ته
اون روز وقتی ببینی با اینکه حالت خوب نبود خوندی و یاد گرفتی حالت خوب میشه. Smile
یواش یواش روزهای بد کمتر می شن چون به این باور می رسی که حتی احساسات بدت هم نمی تونن جلوتو بگیرن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , H3NGAM3H , sheyda
ارسال: #۹۰۶
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  اولیش اینکه من بهمن ۹۰ پروژم رو براشتم و شهریور دو ماه پیش دفاع کردم و کارای فارغ التحصیلیم رو کردم. تاریخ فارغ التحصیلی رو بزنم ۶/۹۱ اوکیه؟

من هم بهمن ماه پروژه گرفته بودم و تیرماه دفاعم بود وتمام شدن کارهای فارغ التحصیلی ، گواهی پایان تحصیلاتم راکه گرفتم همون تیرماه زده پایان تحصیلات رو ، امیدوارم گفته هام کمکتون بکنه.
رفتم سایت دانشگاه واسه من تاریخ فارغ التحصیلی رو زدن ۷ شهریور. نیازی به گرفتن گواهی و... نیست؟ یه وخ گیر ندن الکی...

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۹۰۷
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ق.ظ
سلام به مانشتی های معتادBig GrinBig Grin
امروز بالاخره از تو طراحی الگوریتم از پیچیدگی زمانی رفتیم به برنامه نویسی پویا و ضرب ماتریس ها....انرژیمون دو چندان میشد وقتی کد هافمن رو حل میکردیمBig GrinTongue
یعنی تو ساختمان داده سر پر یا خالی بودن صف ها دیگه داشتم قاطی میکردم از بس فرمول داره...نمیدونم اشاره گر اول صف باشه یا قبل صف...
من اگه بدونم کی این قبل و بعد رو درست کرده +یک و -یک میکنمش...Big Grin
ثبت نام ارشد همه در ۲دقیقه...رکورد کمتر از اینم داشتیم عایا؟Tongue
راستی از داش asus... هم تشکر بابت سوالات که عکس گرفتنHeart

I definitely will win
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , H3NGAM3H , asusx59sr
ارسال: #۹۰۸
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ ق.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  [quote='asusx59sr' pid='141806' dateline='1352059613']
نقل قول: شما اگر آخرین واحدی که گرفتی تابستون امسال بوده، ۶ /۹۱ فارغ التحصیل شدی. حتی اگر ۶ ماه دیگه آخرین نمرتو گرفته باشی. ملاک واحد داشتن توی ترمه نه اینکه وقتی که مدرکتو دستت میدن. تاریخ رو اشتباه بزنی واست مشکل پیش میاد. ضمنا معافیت تحصیلی ظاهرا یک ساله و شما هیچ مشکلی نخواهید داشت. هرچند داخل دفترچه ۶ ماه نوشته ولی یکی از دوستانی که خودش مشکل داشت و پیگیری کرد ظاهرا به این نتیجه رسید که دفترچه ی سال قبل رو تغییر ندادند و همون ۶ ماه نوشته. میتونید تماس بگیرید.
ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردین
من در واقع این واحدارو واسه ترم قبل تابستون برداشتم و از دانشگاه واسه همه دانشجوها واسه تحویل پروژه تا ۹۱/۱۰ فرصت دادن بنابه گفته شما اگه من تاریخ آخرین واحدی که گرفتم اونوقت حتی نمیتونم بزنم ۹۱/۶ چون من ترم تابستونی نداشتم و ۸ ترمه تموم کردم حالا موندم کدوم تاریخ رو بزنم! بهمون تو اون اطلاعیه ای که استاد مسئول پروژه ها داده بود گفته بود دانشجویانی که میخوان زودتر فارغ التحصیل شن میتونن زودتر از زمان مقرر پروژه هاشون رو تحوبل بدن من از این جملش اینطور برداشت میکنم که انگار آخرین نمره که قرار داده شه اون موقع زمان فارغ التحصیلیمون هست! نظر شما چیه؟
یه سوال هم راجع به معدل داشتم الان معدلم ۱۷/۰۱ هست ممکنه با دادن نمره های ۵ واحد کم یا زیاد شه من همون ۱۷/۰۱ رو بزنم اگه خدای نکرده کم شه یه موقع گیر ندن؟
راستی نگفتین کد نظام وظیفه رو چی بزنم ۶ رو بزنم یا چی؟
باید دو نسخه از صفحه ۲۸ دفترچه ببرین دانشگاه تعداد واحدهایی جاری پاس شده و معدلتونو براتون تایید می کنن یه نسخه پیش خودتون یه نسخه هم باید بزارن تو پرونده تون. فعلا بهش نیازی نیست اما وقتی قبول بشین باید مدرکی باشه که ثابت کنه زمان شرکت
در کنکور معدلتون ۱۷/۰۱ بوده اون نسخه ثابت می کنه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ania_13
ارسال: #۹۰۹
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط Amir V.)
Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
دوستان یه سوال دیگه اینکه توی درختها، ارتفا و سطح رو از کجا بفهمیم که از صفر شروع کنیم یا یک؟؟

بعضی سوالا سطح و ارتفاع رو از ۱ شروع کردن به شمارش و بعضیا از ۰!!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , H3NGAM3H , sara_sb92
ارسال: #۹۱۰
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  رفتم سایت دانشگاه واسه من تاریخ فارغ التحصیلی رو زدن ۷ شهریور. نیازی به گرفتن گواهی و... نیست؟ یه وخ گیر ندن الکی...

فکر نکنم ، بهتون نگفتند کی برید گواهی بگیرید ؟
ولی مشکلی نیست ، موقع ثبت نام که گواهی فارغ التحصیلی نمیخواد ، شما هم برای اطمینان میتونید به گفته دوستمون با سنجش تماس بگیرید .
باید ببخشید من بیشتر نمیدونم . Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , sara_sb92
ارسال: #۹۱۱
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال دیگه اینکه توی درختها، ارتفا و سطح رو از کجا بفهمیم که از صفر شروع کنیم یا یک؟؟

دقیقا مخصوصا که تو کتاب مقسمی هر دقیقه یه چیزی گفته

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , sara_sb92
ارسال: #۹۱۲
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ق.ظ
آره دقیقا مقسمی!:|

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , white bird
ارسال: #۹۱۳
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال دیگه اینکه توی درختها، ارتفا و سطح رو از کجا بفهمیم که از صفر شروع کنیم یا یک؟؟

دقیقا مخصوصا که تو کتاب مقسمی هر دقیقه یه چیزی گفته

منم قبلا دقیقا این مشکلو داشتم اما طی تحقیقاتی که کردم و در مانشت به نتیجه رسید؛ این بود

عمق و ارتفاع همیشه از صفر شروع میشه اما سطح معمولا از یک شروع میشه ولی نسبت به دوست داشتن طراح ممکنه صفر باشه البته اینجور نیست که هر دو حالتش در تست باشه!

کجای مانشت خوندم اینو نمیدونم فقط میدونم ارسال های قدیمی بودBig Grin

اینقدر با این عبارات منظم سرو کله زدم که خدا میدونه!
داشتم با حل تمرین که از مانشت گرفتم چک میکردم درست حل کردم یا نه Undecided نصفشون رو نداشت!!

فردا زبانهای مستقل از متن افتتاح میشوندBig Grin جالبی اینه ۲۵% اول پارسه فصل ۱ تا ۴ لینزه ۲۵% دوم ۵و۶و۷! Confused

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۹۱۴
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ، توسط sheyda.)
“The two most important days in your life are the day you were born and the day you figure out why.”
— Mark Twain

دو روز مهمترین روزهای زندگیتون هستند یکی روزی که بدنیا میایید و دیگری روزی که میفهمید چرا _ مارک تواین

[تصویر:  142054_1_1379088061.jpg]

[تصویر:  ahr.jpg]
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: svk7 , srj , *farnaz* , sara_sb92 , jameshenas , asusx59sr , H3NGAM3H , zer0ne , tayebe68
ارسال: #۹۱۵
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ق.ظ
بچه به نظرتون من که برا ای تی شرکت میکنم و رشتم هم ای تی بوده کامپیوتر هم شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟/

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۰۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۴۸۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۴۴۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۵۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۷۰۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۱۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۰۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close