زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۷۸۱
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
سلام.
بچه ها من دارم هوش رو از روی کتاب راهیان ارشد می خونم!!به نظرتون همین کتاب از نظر محتوایی کافیه؟
ولی احساس می کنم تست های آخر هر فصلش کمه!!کتاب راسل و پوران از نظر تست چه جوریه؟؟
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , forouzan , mohammadali1990 , mohandes-abedi
ارسال: #۷۸۲
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ
بچه ها خدا قوت،با یاری خداوند وتلاش خودتون با یک برنامه عالی خوب پیش برید تارتبه های عالی ۹۲بشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , *farnaz* , forouzan , mohammadali1990 , sheyda , nina69 , svk7
ارسال: #۷۸۳
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط ania_13.)
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  راستی بچه ها...یه راه حل پیدا کردم واسه اینکه بشه صبح زود در ساعت دلخواه بیدار شد :
..
۱-بعد از کوک کردن گوشی آنرا در دور ترین نقطه ی اتاق میزاریم تا وقتی صداش در اومد مجبور بشیم برای قطع صداش یکمی فعالیت انجام بدیم . اینجوری از رخت خواب بیدار میشیم و دوباره خوابمون نمیبره!!!
۲- بعد از بلند شدن باید یه فعالیت بدنی سبک انجام بدیم مثل دوش گرفتن یا نون گرفتن!! ( البته ورزش نکنید چون بدن هنوز آماده نیست)
۳- شما کاملا ً بیدا شده اید..!!! :-p

مرسی از راه حلاتون من کاملا موافقم قبلا گوشیمو از خودم دور میکردم که مجبور شم برسم سمتش تا یه فعالیتی کرده باشم اما همیشه یه نفر قبل از خودم صداشو قطع میکردTongue به تذکرمم گوش نمیداد واسه همین دیگه دورش نمیکنم اما یه راه که واسم معجزه کرد اینه مهمم نیست چه ساعتی تو شب بخوابم سر تایم بیدار میشم به اینصورت قبل از خواب ذهنمو تخلیه میکنم و تمرکز میکنم روی ساعتی که میخوام بیدار شم و به خودم قول میدم که حتما این ساعت بیدار شم باورتون نمیشه که چقدر واسم موثر بوده

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  راستی بچه ها...یه راه حل پیدا کردم واسه اینکه بشه صبح زود در ساعت دلخواه بیدار شد :
..
۱-بعد از کوک کردن گوشی آنرا در دور ترین نقطه ی اتاق میزاریم تا وقتی صداش در اومد مجبور بشیم برای قطع صداش یکمی فعالیت انجام بدیم . اینجوری از رخت خواب بیدار میشیم و دوباره خوابمون نمیبره!!!
۲- بعد از بلند شدن باید یه فعالیت بدنی سبک انجام بدیم مثل دوش گرفتن یا نون گرفتن!! ( البته ورزش نکنید چون بدن هنوز آماده نیست)
۳- شما کاملا ً بیدا شده اید..!!! :-p

مرسی از راه حلاتون من کاملا موافقم قبلا گوشیمو از خودم دور میکردم که مجبور شم برم سمتش تا یه فعالیتی کرده باشم اما همیشه یه نفر قبل از خودم صداشو قطع میکردTongue به تذکرمم گوش نمیداد واسه همین دیگه دورش نمیکنم اما یه راه که واسم معجزه کرد اینه مهمم نیست چه ساعتی تو شب بخوابم سر تایم بیدار میشم به اینصورت قبل از خواب ذهنمو تخلیه میکنم و تمرکز میکنم روی ساعتی که میخوام بیدار شم و به خودم قول میدم که حتما این ساعت بیدار شم باورتون نمیشه که چقدر واسم موثر بوده

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , forouzan , mohammadali1990 , esisonic , Engineer
ارسال: #۷۸۴
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ب.ظ
بچه ها گسسته کدوم فصلاش زیاد بهم ربط نداره... میخام بعضی از فصل هاش رو مث گراف بخونم...
کدوم فصل ها جزء پرتکرار ترین سوالات کنکور بوده؟ از روی پورانم میخام بخونم...حیفم میاد نخونمش و سوالاتش رو از دست بدم

I definitely will win
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , mohammadali1990 , mohandes-abedi , moha , sara_sb92
ارسال: #۷۸۵
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط Payam92.)
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  سلام پیام جان .
دقیقتر بگو کدوم فصلاش بیشتر تستاش رو مشکل داری که در حد توان راهنمایی کنم .

ممنون داش ارتا. امروز تستای فصل ۳ (حقیقت) دیدم خلاصه کلی شاکی شدم ۱۰ تا زدم ۱۱ تا غلط!!
نظرت چیه؟؟

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  راستی بچه ها...یه راه حل پیدا کردم واسه اینکه بشه صبح زود در ساعت دلخواه بیدار شد :
..
۲..

پیرو حرفای esisonic عزیز بگم یه تشت آب کنار تخت برای صحر خیزی شاید کارساز باشه!
از خانوم ania_13 کمال تشکر رو داریم اگه این جوری پست بذارن رکورد مانشت رو توی این ماه میزنیم.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , mohammadali1990 , esisonic , sara_sb92
ارسال: #۷۸۶
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ب.ظ
سلام دوستان من هم از اول مهر شروع کردم واسه آی تی دارم میخونم.فقط تو درس نرم افزار نمیدونم چه منبعی کامل تره؟؟دارم از رو پوران میخونم و پارسه..نظر شما چیه؟

زندگی قانون باور ها و لیاقت هاست...پس باور داشته باش لایق بهترین هایی...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۷۸۷
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بچه ها گسسته کدوم فصلاش زیاد بهم ربط نداره... میخام بعضی از فصل هاش رو مث گراف بخونم...
کدوم فصل ها جزء پرتکرار ترین سوالات کنکور بوده؟ از روی پورانم میخام بخونم...حیفم میاد نخونمش و سوالاتش رو از دست بدم

تا جای که من بررسی کردم گسسته سولاتش پخش و پلا میاد ولی همو گرافی که خودت گفتی و اعداد ، بازگشتی و چندتا دیگه شاید بشه گفت پایه ثابتن.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۳
۰
ارسال: #۷۸۸
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط *farnaz*.)
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  دوستان واسه هوش مصنوعی شما هم پوران میخونید؟
یا راسل خوندنش مهم و الزامیه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  بچه ها خدا قوت،با یاری خداوند وتلاش خودتون با یک برنامه عالی خوب پیش برید تارتبه های عالی ۹۲بشید.

چقدر خستگی با این جمله از تنم در اومد Blush آفتاب جون واسه من همیشه قوت قلبه Heart

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  سلام.
بچه ها من دارم هوش رو از روی کتاب راهیان ارشد می خونم!!به نظرتون همین کتاب از نظر محتوایی کافیه؟
ولی احساس می کنم تست های آخر هر فصلش کمه!!کتاب راسل و پوران از نظر تست چه جوریه؟؟

از روی کتاب ارسطو خلیلی میخونی؟ این کتابو میتونی با پوران واسم مقایسه کنی؟ واسه جواب سوالت به اینجا سر بزن
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , forouzan , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۷۸۹
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  تمریناتی که اورده شده تمرینات کتاب مانو هست.
تستهای این فصل رو خوب کار کنید تجزیه و تحلیل کنید.

مرسی دوسته گلمWink
چشم
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۷۹۰
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  بچه ها شمام با تست های OS مشکل دارین؟!
خودش نه ولی تستاش گیجم میکنن..
اگر از روی پارسه میخونی ی نکته بهت بگم. دکتر حقیقت سعیش بر این بوده که تست هایی رو بیاره که راحت حل نشن . اکثرا وقتی تست ها رو میخونن میبینن هیچکدومو بلد نیستن. اصولا توی آی تی انقدر سخت سوال نمیاد. اما کامپیوتر سوالهایی در همین سطح یا حتی سخت تر داره متاسفانه

واسه منم سوالای پارسه خیلی سختن
اما شاید اگه وقت شه در کناره تستهاش،تستهای مقسمی رو بزنم

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  بچه ها واسه مدیریت چی میخونید من دارم جلد ۱ پوران میخونم ... چی بخونم دیگه ؟؟؟؟؟؟

منم پوران میخونم واقعا عالیه
فقط فراموش نکنید که واسه مبانی مدیریته،پس رفتار سازمانی رو از چی میخونید؟

مبانی رفتار سازمانی از رابینز
۲
۱
ارسال: #۷۹۱
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  پیرو حرفای esisonic عزیز بگم یه تشت آب کنار تخت برای صحر خیزی شاید کارساز باشه!
عمرا ً اگه اینکار رو انجام بدم...یه بار تو بچگی این کار را انجام دادم...نصفه شب ندیدمش افتادم توش...!!! Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha , white bird , mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۷۹۲
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ق.ظ
سلام بچه ها منم از امروز می خوام به جمعتون تو این گروه ملحق بشم.البته بعضی وقتا سر میزدم و مطالبو میخوندم و زودی میرفتم.ولی یه مدته که انگیزم کم شده و خوب درس نمی خونم و واسه تحریک انگیزم میخوام بیشتر تو گروه باشم.من از مهر شروع کردم به خوندن البته تابستون یه مقدار رو تقویت پایم کار کردم.درس هایی که از اول مهر تا الان خوندم:
مدار منطقی ، نظریه ، پایگاه ، گسسته ، محاسبات و زبان ۵۰۴ تموم شدن
کامپایلر ، ساختمان و معماری تا ۳ یا ۴ روز دیگه تموم میشن
بقیه رو هم هنوز شروع نکردم.
(البته ۸ روز رو به خاطر انجام کارهای فارغ التحصیلی از دست دادم)
بچه ها به نظرتون خوب خوندم یا نه؟

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asusx59sr , Engineer , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۷۹۳
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط *farnaz*.)
امشب باید طراحی الگوریتمو شروع کنم نمیدونم چرا این درسای تحلیلی پیش نمیرن امروز داشتم تستای ساختمان داده رو کار میکردم دیدم بعضیاشون تمرینای CLRS، مثل تست ۱ سال ۸۹ که تمرین ۵-۲-۵ کتاب CLRS ویراست ۲/ یا تست ۲ کنکور ۸۰ تمرین ۱-۲-۱۲
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asusx59sr , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۷۹۴
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۵ ق.ظ
فصل اول طراحی الگوریتم پوران تمرینای خوبی داره، نکته دارن نکاتش از CLRS استخراج شده که بعضیاش تستای کنکور بوده
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asusx59sr , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۷۹۵
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ ق.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ق.ظ)moha نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  بچه ها شمام با تست های OS مشکل دارین؟!
خودش نه ولی تستاش گیجم میکنن..
اگر از روی پارسه میخونی ی نکته بهت بگم. دکتر حقیقت سعیش بر این بوده که تست هایی رو بیاره که راحت حل نشن . اکثرا وقتی تست ها رو میخونن میبینن هیچکدومو بلد نیستن. اصولا توی آی تی انقدر سخت سوال نمیاد. اما کامپیوتر سوالهایی در همین سطح یا حتی سخت تر داره متاسفانه

واسه منم سوالای پارسه خیلی سختن
اما شاید اگه وقت شه در کناره تستهاش،تستهای مقسمی رو بزنم

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  بچه ها واسه مدیریت چی میخونید من دارم جلد ۱ پوران میخونم ... چی بخونم دیگه ؟؟؟؟؟؟

منم پوران میخونم واقعا عالیه
فقط فراموش نکنید که واسه مبانی مدیریته،پس رفتار سازمانی رو از چی میخونید؟

مبانی رفتار سازمانی از رابینز
یعنی باید هم مبانی مدیریت خوند هم مبانی رفتار سازمانی؟ من فکر می کردم مبانی مدیریت کافیه. نیست؟
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mohandes-abedi , moha , forouzan , sara_sb92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۹۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۶۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close