زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۷۶
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ق.ظ
سلام! هم اکنون ساعت ۱۰، میخوام شرو کنم! Smile
مرسی از صحبتهای قشنگتون

ولی مجید جان اون که میگفتی سلول خاکستری بود نه گلبولها!!

تا شب هرکی بیشتر خوند....

[تصویر:  ahr.jpg]
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۷۷
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  من از مهر ویس و جزوه اش گوش دادم دیروز ویسهاش تمام شد! روند برنامه ای که دارم خوندن معماری نوبتش از امروز شروع شده، باز دارم جزوه اش میخونمش Smile درکنارشم کتاب راهیان و تست

سلام محبوبه خانم.

بخدا از اون روز اول که من دیدم شما هی داری میگی معماری معماری معماری Big GrinTongueWink.
پس چی شد این معماری Huh
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , mohammadali1990 , sara_sb92 , آلبالو , ADELZX
ارسال: #۷۸
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ق.ظ
سلام بچه ها
همگی خسته نباشین....
منم هستم..پیش به سوی موفقیت...

موفقیت هرگز پایان نمی پذیرد!!!
کلید موفقیت در دستان شماست.
اینجا صحبت از نا امیدی نیست.
» من پــیروز مـی شـم.
» من از موفقیت لبریزم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , jameshenas , dana12 , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۷۹
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  سلام محبوبه خانم.

بخدا از اون روز اول که من دیدم شما هی داری میگی معماری معماری معماری Big GrinTongueWink.
پس چی شد این معماری Huh
سلام آقای آرتا
دقت شما رو تحسین میکنمTongueBig Grin من مشکلم یکی دوتا نیست اتفاقات غیر مترقبه هم زیاد میافته واسم!
قرار بود ویس ها رو تا اخر مهر تمام کنم که خوندن کنکوریش رو از اول آبان !! میدونستم اگر بخوام خودم از روی یه کتاب کنکوری بخونم اصلا پیش نمیرم و مدام با کلی اشکال فصل بعدی شروع میکنم اما الان با گوش دادن کامل کلاس اجلالی به حد قابل قبولی برسم در معماریSmile

(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ق.ظ)naderx نوشته شده توسط:  به عنوان کسی که در معماری به درجه اجتهاد رسیدم ! خدمتون عرض کنم که حتمآ جزوه یا اگه نشد کتاب یوسفی رو هم بخونیدٰ ایشون شاید کتابشون در اول گنگ به نظر بیاد و بعضی از مسئله ها رو پیچونده ! ولی بسیار مفید خواهد بود و سیاه چاله های ذهن شما رو پر خواهد کرد. ( اینم بگم که من در عرض سه روز فول تایم تمام ویس اجلالی رو گوش کردم ! نه بخاطر کم بودن وقت، بخاطر علاقه به تدریس آقای اجلالی ! بیشترشونم بلد بودم ولی بازهم خودم رو شاگرد ایشون میدونم و کلام جذاب ایشان رو ستایش میکنم)
واااوو ۳ روز من یه جلسه ۳ساعت و نیمه گوش میکنم مغزم سوت میکشه !! اصلا نمیتونستم بیشتر یه جلسه گوش بدم
الان داغ نظریه کارگهی تازه شد Sad اونم نصفه نیمه مونده!!

جزوه یوسفی دانلود کردم واقعا واسه کسی که بخواد معماری با یوسفی شروع کنه خیلی سخته!! پشت سر هم نکته گفته / الان که اطلاعاتم نسبت به معماری بیشتر شده حداقل دلیل نگات گفته شده اش رو میفهمم!

اگر فرصت کنم حتما نگاهی بهش میاندازم

دوستانی که معماری فصل RTL رو تمام و کامل خواندند به یاری سبزشان نیازمندیم Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۸۰
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)kimiya_496 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.وقتتون بخیر...کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت ار کدوم انتشاراته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اهواز پیدا میشه؟؟؟؟؟؟؟
پیشاپیش از جواباتون ممنونم

از انتشارات پارسه ست.. از بچه هایی که کتاباشونو واسه تک فروشی تو تالار گذاشتن بگیر.. سعی کن سیستم عامل رو حتما با این کتاب یاد بگیری واسه کنکور.. یادمه خود پارسه این کتاب با زبان تخصصی رو هم تک فروشی میکرد تماس بگیر ببین
۱
۰
ارسال: #۸۱
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط ۵h4rk.)
(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  سعی کن سیستم عامل رو حتما با این کتاب یاد بگیری واسه کنکور..

دوست عزیز تو لینک زیر درباره کتاب دکتر حقیقت بحث شده و به نظرم تو این وقت کم نخوندنش بهتر از خوندنشه. کتاب موسوی طیبی از انتشارات پوران پژوهش میتونه جایگزین خوبی برای این کتاب باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان یه سوال داشتم:
من برا محاسبات دارم از رو پوران میخونم ولی یکم خلاصه گفته و بعضی جاهاشو خوب توضیح نداده و از اونجایی که من این درسو تو دانشگاه پاس نکردم، میخواستم ببینم کتاب راهیان ارشد چجوریه؟ یعنی اونم خلاصه گفته یا کاملتر از پورانه؟ یا اگه اونم خلاصه گفته پس من چه خاکی به سرم کنم (چه کتابی بخرم)؟
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , younes , sara_sb92
ارسال: #۸۲
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ب.ظ)۵h4rk نوشته شده توسط:  من برا محاسبات دارم از رو پوران میخونم ولی یکم خلاصه گفته و بعضی جاهاشو خوب توضیح نداده و از اونجایی که من این درسو تو دانشگاه پاس نکردم، میخواستم ببینم کتاب راهیان ارشد چجوریه؟ یعنی اونم خلاصه گفته یا کاملتر از پورانه؟ یا اگه اونم خلاصه گفته پس من چه خاکی به سرم کنم (چه کتابی بخرم)؟
منم وضعیت شما رو دارم
باید بگم کتاب راهیان خلاصه تر از پوران هست! من پوران رو ندارم اما کتابفروشی که نگاهی بهش انداختم به نظرم کامل تر هست
محاسبات فقط باید نگاه کنی کدوم نوع سوالات درصد طرح شدنشون بیشتره و اون مباحث رو فرمول هاش رو مدام تکرار کنی و مرحله بعد باید مهارت سریعی در محاسبات بدون اشتباه(!) داشته باشی حداقل میشه یه درصدی از گرفتUndecided

(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  کتاب پوران دارم، اصلا دلش نیومده توضیح بده درسو. هنوز تو حافظش موندم... گیجم توش برم راهیان بخرم الان؟
نمیدونم چی بگم آخه چون خودم فقط راهیان دارم .از طرفی بعضا میگن این دو کتاب مکمل همهIdea
یکی از کاربرا MSZ دیده بودم قبلا گفته بود با خوندن موازی پوران و راهیان تونسته سطح خودشو خوب بالا بیاره

من خودم چون میدونستم کارم با کتاب خوندن راه نمیافته از همون اول نیت کردم که تمام ویس های اجلالی گوش بدم!

(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)meris نوشته شده توسط:  سلام
لحظه ها به کام
بچه ها برنامه مشخصی تو سایت هستش برای خوندن؟یا اینکه هر کی با پلن خودش جلو میره؟
متشکررررررم
برنامه ریزی مشخص مشخص که نیست!
اما هرکسی نسبت به شناختی که از خودش داره یا بر نامه های آزمون پیش میره
یا اینکه از برنامه ریزی بچه هایی که رتبه برتر بودند و مصاحبه هاشون در سایت موجوده .
موفق باشیدSmile

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۱
۰
ارسال: #۸۳
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ب.ظ
از دوستان کسی میتونه به من بگه که کامپایلر تا چه صفحه ای از کتاب پوران در ۲۵% دوم پارسه سوال میلد?
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۸۴
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ب.ظ
من هم هستم دوستان

بریم که ایشالا درسا رو له کنیم آبشونو بریزیم تو لیوان ... نوش جان Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , ana_12345 , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۸۵
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ، توسط ۵h4rk.)
(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  منم وضعیت شما رو دارم
باید بگم کتاب راهیان خلاصه تر از پوران هست! من پوران رو ندارم اما کتابفروشی که نگاهی بهش انداختم به نظرم کامل تر هست
محاسبات فقط باید نگاه کنی کدوم نوع سوالات درصد طرح شدنشون بیشتره و اون مباحث رو فرمول هاش رو مدام تکرار کنی و مرحله بعد باید مهارت سریعی در محاسبات بدون اشتباه(!) داشته باشی حداقل میشه یه درصدی از گرفتUndecided

جالبه آخه من سه تا کتاب برای این درس دارم و هیچ کدوم کامل نیستن!!!! (نیکوکار، جهش، پوران)
اکثر سوالای کنکور که از بخش "حل عددی معادلات" میاد راجع به همگراییه ولی تو هیچ کدوم از این کتابایی که من دارم همگرایی رو به صورت کامل توضیح نداده و هیچ مثالی راجع بهش نیست که آدم بتونه تمرین کنه و یاد بگیره.
۲
۲
ارسال: #۸۶
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ب.ظ
سلام دوستان

من ۸ فصل از گریمالدی رو رو خوندم (+ همه تمریناش) و خدایش در عین قابل فهم بودن خیلی زمان بره!

به نظر شما بخش تابع مولد و توابع بازگشتی رو بوران خوب گفته و کافیه یا که همون گریمالدی رو بخونم؟!!

در ضمن من ۳ درس زبان و معماری و مدیریت رو به خاطر این گسسته ی بد قلق گذاشتم کنار!
۱
۰
ارسال: #۸۷
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۷ ب.ظ، توسط Eng_Sara.)
(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  از دوستان کسی میتونه به من بگه که کامپایلر تا چه صفحه ای از کتاب پوران در ۲۵% دوم پارسه سوال میلد?

Big GrinBig Grin یادمه که دقیقاً همین مشکل رو من داشتم! Big Grin کامپایلر ۲۵% دوم پارسه اصلاً معلوم نیست تا کجاست!!
بخون بره خدا خیر بده....
البته امسال دیگه نمی خونم!!
موفق باشید...

وای بچه ها من پارسال آی تی رتبه ام شده بود ۱۵۰۰
امسال دارم واسه زیر ۱۰۰ می خونم!! به نظرتون می تونم؟؟؟
خیلی استرس دارم... بچه ها اگه تجربه ی کاهش رتبه دارید بگید!!!
پشت کنکور موندن رتبه رو کم می کنه یا زیاد؟؟ می ترسم نتیجه خوبی نگیرم....

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Hamed92 , sara_sb92
ارسال: #۸۸
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ ب.ظ
سلام..دوستان خیلی ممنونم از جواب هاتون.موفق باشید
۱
۰
ارسال: #۸۹
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط ۵h4rk.)
(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  وای بچه ها من پارسال آی تی رتبه ام شده بود ۱۵۰۰
امسال دارم واسه زیر ۱۰۰ می خونم!! به نظرتون می تونم؟؟؟
خیلی استرس دارم... بچه ها اگه تجربه ی کاهش رتبه دارید بگید!!!
پشت کنکور موندن رتبه رو کم می کنه یا زیاد؟؟ می ترسم نتیجه خوبی نگیرم....

من تجربشو داشتم، کنکور کاردانی به کارشناسی، سال اول ۱۴۰۰، سال دوم زیر ۲۰.
مسلما رتبتون نسبت به پارسال بهتر خواهد شد. شما فقط باید مصمم باشید و حداکثر تلاشتونو بکنید.
در ضمن هدفتونو یکم بزرگتر انتخاب کنید (تک رقمی). هدف، هرچه دست نیافتنی تر، تلاش برای به دست آوردنش بیشتر. Heart
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92 , آرتا
ارسال: #۹۰
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ ب.ظ
سلام
شماها طراحی و پیاده سازی و ازروچی میخونین ؟
من کتاب پرات ترجمه سالخورده و دارم ولی خوب خیلی زیاده
من تا ته کتاب برسم که اولش یادم رفته

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۶۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۴۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۳۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۵۷۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۸۷۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۵۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close