زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۱۵۰۱
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ
بچه هااااااااااااااااا!

خوندن ریدینگ های زبان تخصصی تکنیک خاصی داره؟
هر کسی که بلده میشه لطفا منو راهنمایی کنه.من خیلی مشکل دارم با اینا.
پیشاپیش سپاس بابت راهنماییهاتون ایشاالله موفق باشید.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۵۰۲
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۴۶ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
بچه ها این روز ها نمیدونم من افتادم تو سر بالایی یا کلا خاصیت محرمه...Undecided
دستم به کتاب نمیره...
نمیدونم چیکار کنم...خیلی ناراحتم

I definitely will win
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sheyda , Shady205 , avril22 , virtual girl
ارسال: #۱۵۰۳
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بچه ها این روز ها نمیدونم من افتادم تو سر بالایی یا کلا خاصیت محرمه...Undecided
دستم به کتاب نمیره...

فکر کنم فقط شما نیستید , منو دوستم هم که با هم میخونیم اینجور شدیم

فقط انسانهای احمق از واژه ی غیرممکن استفاده میکنند .
" من میتونم به آرزو هام برسم چون میخوام "
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , avril22 , virtual girl
ارسال: #۱۵۰۴
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ ب.ظ
دوستان من ساختمان رو از روی مقسمی می خونم در کنارش به پارسه هم نگاه می کنم. حالا یه مشکلی که دارم اینه که وقتمو زیاد می گیره. مقسمی یه خوبی که داره اینه که همه چیو آماده نمی کنه و با خیلی از چیزا تو تستا آشنا میشی و مجبوری خودت یه راه حلی پیدا کنی و در نتیجه خیلی از مطالب رو حفظ نمی کنی. ولی پارسه واسه کوچیک ترین چیزو واسش فرمول گفته و واقعا اعصاب خورد کنه. حالا به نظرتون من پارسه رو بازم نگا کنم ؟!؟ یا فقط سر تیتر هایی مثل BTree که تو مقسمی نیستو ار پارسه بخونم ؟ معضلی شده این کتابای کنکورم واسه ما :| زودتر تموم شه راحت شیم بابا :|
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵۰۵
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  دوستان من ساختمان رو از روی مقسمی می خونم در کنارش به پارسه هم نگاه می کنم. حالا یه مشکلی که دارم اینه که وقتمو زیاد می گیره. مقسمی یه خوبی که داره اینه که همه چیو آماده نمی کنه و با خیلی از چیزا تو تستا آشنا میشی و مجبوری خودت یه راه حلی پیدا کنی و در نتیجه خیلی از مطالب رو حفظ نمی کنی. ولی پارسه واسه کوچیک ترین چیزو واسش فرمول گفته و واقعا اعصاب خورد کنه. حالا به نظرتون من پارسه رو بازم نگا کنم ؟!؟ یا فقط سر تیتر هایی مثل BTree که تو مقسمی نیستو ار پارسه بخونم ؟ معضلی شده این کتابای کنکورم واسه ما :| زودتر تموم شه راحت شیم بابا :|

حرف دلمو زدی Wink
زودتر به خوبی تموم شو کنکور ، میفهمی چییییییییی میگم یا نهههههه تموم شو به خوبی
۳
۱
ارسال: #۱۵۰۶
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ ب.ظ
موافقم! حال و هوای محرم یکم رو آدم تاثیر میزاره!!!
بچه ها من فعلاً تصمیم نگرفتم برم ثبت نام کنم یا نه!! اگه از ترم مهر شروع کنم که دیگه نمیشه واسه سال دیگه بخونم!!!
نمیدونم! اتفاقاً پارسال هدفم مجازی بود!!! ولی الان که قبول شدم.... دو دلم!!! شاید چون تکمیل ظرفیت قبول شدم و یه جورایی نصف راه ارشد سال دیگه رو با شما دوستای گلم جلو اومدم دلم نمیاد بیخیال ارشد سال دیگه بشم!!!!!
نمی دونم....!!!!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sheyda
ارسال: #۱۵۰۷
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ ب.ظ
مطممئنید ترم مهر جساب می شه؟ ببینید اگر از بهمن باید برید که مشکلی نیست تا بهمن خوب بخونید بعد ترم بهمن رو برید و کنکورتون رو هم دادید اگر خوب شدید و قبول شدید این یکی رو انصراف بدید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۱۵۰۸
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  حرف دلمو زدی Wink
زودتر به خوبی تموم شو کنکور ، میفهمی چییییییییی میگم یا نهههههه تموم شو به خوبی
من که به این نتیجه رسیدم که واسه هر درسی هر چقدر بخونی بازم کمه. پس بهتره همین مطالبی که تو همون کتابی که خوندیو کامل بلد باشی که حداقل اینارو از دست ندی. کتاب بیشتر خوندن فقط باعث آشفته شدن بیشتر ذهن آدم میشه. اونم تو این حجم بالای مطالب!
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال: #۱۵۰۹
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ، توسط Eng_Sara.)
(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  مطممئنید ترم مهر جساب می شه؟ ببینید اگر از بهمن باید برید که مشکلی نیست تا بهمن خوب بخونید بعد ترم بهمن رو برید و کنکورتون رو هم دادید اگر خوب شدید و قبول شدید این یکی رو انصراف بدید.

Shy ممنون از راهنمایی خوبتون. آقای Amir V هم همین پیشنهاد رو کرده بودن الان یه سوال برای من پیش اومده یعنی من سال دیگه امکان داره همین مجازی رو هم قبول نشم؟!!!!!!!!!!!!!! Big Grin

شیرینی هم مشمول دوره های روزانه میشه توی مانشت!!!! Big Grin مجازی که شیرینی دادن نداره!!!!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۱۵۱۰
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  معضلی شده این کتابای کنکورم واسه ما :| زودتر تموم شه راحت شیم بابا :|
کاش فقط معضل بود...!!! Big Grin
...ای خدا...زودتر این ۱۹ بهمن فرابرسه...!!!...نمیدونین بچه ها چقدر دلم میخواد برگردم سرکار قبلیم...!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۳
۰
ارسال: #۱۵۱۱
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بچه ها این روز ها نمیدونم من افتادم تو سر بالایی یا کلا خاصیت محرمه...Undecided
دستم به کتاب نمیره...

منم اینجوری شده بودم تصمیم گرفتم به جای خوابیده خوندن قدم بزنم امروز کلی با این روش جلو رفتم. اگه حوصلت کم شده درسای آسون رو بخون مثل زبان یا ریاضیا

(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  بچه هااااااااااااااااا!

پیشاپیش سپاس بابت راهنماییهاتون ایشاالله موفق باشید.

زبان تخصصی پارسه+ سایت ها و کتاب هایی که تو فصل اولش معرفی کرده واسه تقویت بیشتر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sheyda
ارسال: #۱۵۱۲
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  دوستان من ساختمان رو از روی مقسمی می خونم در کنارش به پارسه هم نگاه می کنم. حالا یه مشکلی که دارم اینه که وقتمو زیاد می گیره. مقسمی یه خوبی که داره اینه که همه چیو آماده نمی کنه و با خیلی از چیزا تو تستا آشنا میشی و مجبوری خودت یه راه حلی پیدا کنی و در نتیجه خیلی از مطالب رو حفظ نمی کنی. ولی پارسه واسه کوچیک ترین چیزو واسش فرمول گفته و واقعا اعصاب خورد کنه. حالا به نظرتون من پارسه رو بازم نگا کنم ؟!؟ یا فقط سر تیتر هایی مثل BTree که تو مقسمی نیستو ار پارسه بخونم ؟ معضلی شده این کتابای کنکورم واسه ما :| زودتر تموم شه راحت شیم بابا :|

منم این مشکل رو بین پوران و پارسه دارم . اما بدترین چیز ممکن ۲ مرجعی بودن توی یک درس . با نظر خودت به یکیش اعتماد کن و برو جلو .من چون با پوران شروع کردم به پوران اعتماد می کنم و فقط یه جاهای خاص پارسه رو یه نگاه می ندازم . خودت رو درگیر خوندن حداکثر از هر دو تا کتاب نکن .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mhbftdb , white bird
ارسال: #۱۵۱۳
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط sheyda.)
(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  بچه هااااااااااااااااا!

سلام

هر نوع ریدینگ یا متن از سه قسمت درست شده، به ترتیب: مقدمه ، مطلب اصلی و نتیجه گیری . که هرکدوم میتونن شامل یک یا چند پاراگراف باشن.و در مطالب علمی معمولا مطلب حول توضیح یک مورد خاص هست که بهش میگن ایده اصلی یا main Idea .که این ایده اصلی حدودآ در آخرین جملات پاراگراف مقدمه گفته میشه و در پاراگرافهای متن این نکته باز میشه و بسط پیدا میکنه و در پاراگرافهای نتیجه گیری هم چکیده و یا نتیجه ای از کل متن رو میگن.توی ریدینگها ممکنه پاراگراف نتیجه رو ندن یا قدمه رو خیلی موجز بیارن که خودتون متوجه میشین.

پس تو گام اول سعی کنید کل متن رو یه دور خیلی سریع و روان بخونید و اونو به قسمتهایی -از لحاظ نوشتاری- بشکنید
از اونجایی که مطالب علمی و تخصصی رو ممکنه قبلآ شنیده باشید؛ پس اگه لازم شد به اون مطالب پیش زمینه ذهنیتون هم یه مراجعه کوچولو داشته باشید.
اگه معنی کلمه ای رو نمیدونستید ؛ ادامه بدین و سعی کنید از ادامه مطلب معنی کلمه رو استنباط کنید .
اگه مطلب رو حدودا تونستین حدس بزنید درباره چیه؛ اونوقت یه نگاه به سوالا بندازین که ببینید جواب کجاست اما همونموقع هم جوابشونو ندین و کل مطلب رو کامل بخونیدو به نکاتی مثل :ضمایر که به کدام مورد درحال اشاره هستن ، بخشهای توضیحی و clause , phrase و موارد خاص مورد توجه نویسنده بوده ،زمان افعال ،نوع جمله بندی و نوع توضیح و بسط مطلب ... دقت کنین.

فعلا من همینا به ذهنم رسید که بگم Wink

[تصویر:  ahr.jpg]
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , 8Operation , atti joon , mohammadali1990 , sara_sb92 , H3NGAM3H , mahak.k , Spresso
ارسال: #۱۵۱۴
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ب.ظ
کسی جزوه آقای سید جوادی برا طراحی الگوریتم سال ۹۰ رو داره؟

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۵۱۵
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بچه ها این روز ها نمیدونم من افتادم تو سر بالایی یا کلا خاصیت محرمه...Undecided
دستم به کتاب نمیره...

فکر کنم فقط شما نیستید , منو دوستم هم که با هم میخونیم اینجور شدیم

من رو در غم خودتون شریک بدونیدExclamation(میخواستم شکلک گریه بذارم نبود... اینو گذاشتم)

می دونی مشکلم چیه!!!!!!!!!!!
مشکلم اینه که : این روزا عده ای یه جوری زیرآبی میرن که دلت میخواد بهشون بگی : من نگاه نمیکنم , بیا بالا یه نفسی بکش لااقل خفه نشی!!!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , jameshenas , mohammadali1990 , fatemenp

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۸۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۳۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۹۶۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۸۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۸۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۸۹۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۸,۷۵۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۹۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close