زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۱۵۳۱
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ
به به...آقای Asus ... چه عجب...از این ورا...دلم برات تنگ شده بود!! Big Grin
معلومه حسابی خررو زدی لت و پار کردیا....Tongue
...
امروز روز طراحی الگوریتمه...!...دیگه میخوام از پای PC بلند شم برم درس بخونم ..!!!
( لامصب از چسب قطره ای محکم تره ... نمیشه بلند شد )

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , asusx59sr , mohammadali1990 , avril22
ارسال: #۱۵۳۲
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ ب.ظ
آره واقعا amir v
آدم از همین چیزا دلش میسوزه
اگه به درد میخورد هم یه چیزی ...
اما حالا که داریم میریم دنبال تحصیلات آکادمیک باید با این دردسراش هم بسازیم ...
------

اما این روزا هم به سرعت میگذره .. و فقط خاطره ش به جا میمونه ! #جدی
مث زمان کنکور کارشناسی

---
دعا میکنم همه ی دوستای مانشتی سال دیگه این موقع وضعیتشون : دانشجوی کارشناسی ارشد باشه

به امید پیروزی ...

لطفا لبخند بزنید !
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mohammadali1990 , samaneh_aftab , avril22 , white bird , virtual girl
ارسال: #۱۵۳۳
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ
یه سوال بچه ها یه سوال.۵۰٪ پارسه شبکه کنترل جریان و دسترسی هم هست؟

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۵۳۴
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط H3NGAM3H.)
اما بچه ها راستی . مزخرف درسته نه مضخرفDodgy

لطفا لبخند بزنید !
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , asusx59sr
ارسال: #۱۵۳۵
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  به به...آقای Asus ... چه عجب...از این ورا...دلم برات تنگ شده بود!! Big Grin
معلومه حسابی خررو زدی لت و پار کردیا....Tongue
...

بسیار بسیار سپاس که به یاد من هستید. خر چیه؟ کل حیوانات اهلی و وحشی رو تیکه پاره کردم ، سرشون رو زدم در خونمون.
نه اونجوریم نیست. تازه امروز تونستم یکم بخونم.
خدایا ۱۰۰ میلیون تومن نزرت که تا شب مانشت نیام Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , mohammadali1990 , Amir V , avril22 , esisonic , virtual girl
ارسال: #۱۵۳۶
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  دوستان من ساختمان رو از روی مقسمی می خونم در کنارش به پارسه هم نگاه می کنم. حالا یه مشکلی که دارم اینه که وقتمو زیاد می گیره. مقسمی یه خوبی که داره اینه که همه چیو آماده نمی کنه و با خیلی از چیزا تو تستا آشنا میشی و مجبوری خودت یه راه حلی پیدا کنی و در نتیجه خیلی از مطالب رو حفظ نمی کنی. ولی پارسه واسه کوچیک ترین چیزو واسش فرمول گفته و واقعا اعصاب خورد کنه. حالا به نظرتون من پارسه رو بازم نگا کنم ؟!؟ یا فقط سر تیتر هایی مثل BTree که تو مقسمی نیستو ار پارسه بخونم ؟ معضلی شده این کتابای کنکورم واسه ما :| زودتر تموم شه راحت شیم بابا :|

حرف دلمو زدی Wink
زودتر به خوبی تموم شو کنکور ، میفهمی چییییییییی میگم یا نهههههه تموم شو به خوبی

من پوران پژوهش رو خوندم خیلی خوبه، مقسمی رو ندیدم ولی پارسه به نظرم خوب نیست. اگه میخواین تیترهایی که مقسمی نداره رو از کتاب دیگه ای بخونید، من پوران رو پیشنهاد میکنم. ولی مباحث مشترک رو از یک کتاب بخونید، همه شون تقریبا یکین فقط بیانشون فرق داره، چند تا کتاب مباحث رو تو ذهن قاطی می کنه.
۳
۰
ارسال: #۱۵۳۷
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  یه سوال بچه ها یه سوال.۵۰٪ پارسه شبکه کنترل جریان و دسترسی هم هست؟
آره دوست عزیز هست /... ازمون تا اخر زیر لایه mac هست/...

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۳
۰
ارسال: #۱۵۳۸
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  اما بچه ها راستی . مزخرف درسته نه مضخرفDodgy

مضخرف یعنی خیلی مزخرف Tongue

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , virtual girl
ارسال: #۱۵۳۹
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  .منم ۳روز بود میخاستم بخرم مسواک از سر کوچه. بلاخره امروز قسمت شد.مسواک چقدر گرون شده.خیابونا چقدر عوض شده ....
ارزش نداره بخاطر اون ۲ تا دندون کلی پول مسواک بدین.
اقلا ژل بخرین چون ۳ تا تار مو دارین از نظر اقتصادی قابل چشم پوشیه Smile.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی
............................................ هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Amir V
ارسال: #۱۵۴۰
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط Eng_Sara.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  :
(30 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
جالب بودBig GrinBig GrinBig Grin
.منم ۳روز بود میخاستم بخرم مسواک از سر کوچه. بلاخره امروز قسمت شد.مسواک چقدر گرون شده.خیابونا چقدر عوض شده ....

Big Grin یاد اصحاب کهف افتادم تو غار چندین سال خوابیده بودن!! ۵تومنی ندادی واسه مسواک؟ Big Grin Tongue
ولی من زیاد بیرون میرم! کارای چرت و پرت! همش هم می ترسم تو این رفتن و اومدنا سرماااا بخورم.....
موفق باشید...

(۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ب.ظ)farhadk نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  .منم ۳روز بود میخاستم بخرم مسواک از سر کوچه. بلاخره امروز قسمت شد.مسواک چقدر گرون شده.خیابونا چقدر عوض شده ....

ای خدا....... من چقدر خندیدم! دمتون گرم
راست میگه دیگه از دار دنیا دو تا دندون داری واسه اونم رفتی چند هزار تومن دادی مسواک؟ Tongue

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , farhadk , Amir V
ارسال: #۱۵۴۱
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  آره واقعا amir v
آدم از همین چیزا دلش میسوزه
اگه به درد میخورد هم یه چیزی ...
اما حالا که داریم میریم دنبال تحصیلات آکادمیک باید با این دردسراش هم بسازیم ...
آره اما همه چیز تحصیلات آکادمیک نیست! مخصوصا تو رشته‌ی ما.

باید خودمون فعال باشیم... یه مصاحبه از بچه های امسال میخوندم، طرف امنیت قبول شده بود. کلی خوشحال بود که داره میره امنیت میخونه فکر کرده بود الان اونجا قراره بهش کرک کردن پسوردها و SQL Injection و DOS Attack یاد بدن... اما حقیقتا اینطور نیست. به نظر من تو دوره تخصصی CEH خیلی چیزای خوب و به درد بخورتری میشه یاد گرفت.
تنها فایده‌ی ارشد به نظرم دو تا چیزه (که خودمم فقط به خاطر همین دوتا میخوام ارشد بخونم):
۱/ اسمش! یعنی اینکه بگن فلانی کارشناسی ارشد داره و یا دکتره و در ادامش طرف استاد دانشگاهه!
۲/ آشنایی با افراد مختلف و چیز یاد گرفتن ازشون (نه لزوما چیز علمی) و استفاده از تجربیاتشون.

زیاد حرف زدم. دیگه واقعا برم درس Big Grin

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , elhameli , avril22 , virtual girl
ارسال: #۱۵۴۲
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  :
(30 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
جالب بودBig GrinBig GrinBig Grin
.منم ۳روز بود میخاستم بخرم مسواک از سر کوچه. بلاخره امروز قسمت شد.مسواک چقدر گرون شده.خیابونا چقدر عوض شده ....

Big Grin یاد اصحاب کهف افتادم تو غار چندین سال خوابیده بودن!! ۵تومنی ندادی واسه مسواک؟ Big Grin Tongue
ولی من زیاد بیرون میرم! کارای چرت و پرت! همش هم می ترسم تو این رفتن و اومدنا سرماااا بخورم.....
موفق باشید...

(۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ب.ظ)farhadk نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  .منم ۳روز بود میخاستم بخرم مسواک از سر کوچه. بلاخره امروز قسمت شد.مسواک چقدر گرون شده.خیابونا چقدر عوض شده ....

ای خدا....... من چقدر خندیدم! دمتون گرم
راست میگه دیگه از دار دنیا دو تا دندون داری واسه اونم رفتی چند هزار تومن دادی مسواک؟ Tongue
چرا ظاهر آدما رو مسخره میکنید.منم دلم به این دوتا دندون و۳ تار موم خوشه.شما به همونم میخندید. ایشاله از مهر میرم دانشگاه شریف.تحصیل کرده میشم.میام بیرون.پولدار میشم.هم دندون میکارم هم مووووووووووو

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , H3NGAM3H , nasi1391
ارسال: #۱۵۴۳
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
از دیروز تا الان دارم هوش مصنوعی میخونم از روی کتاب راهیان ارشد نوشته ارسطو خلیلی. خیلی کتابش عالیه این درسو به راحتی یادت میده به بچه هایی که با یادگیری هوش مصنوعی مشکل دارن توصیه میکنم حتما این کتابو تهیه کنن. من خودم با مرجع مشکل داشتم، چون همش میگفتن باید راسل رو بخونی ترجمه راحتی رو تهیه کردم و خوندم ولی واسم یکم گنگ میومد و طولانی، رفتم سراغ کتاب پارسه اونم کلی گویی کرده بود و بیشتر به درد جمع بندی میخورد البته حل تستاش خوبه، کتاب مقسمی رو گرفتم واسه شروع خیلی خوب بود ولی اینم کلی گویی کرده و بیشتر به درد همون شروع و جمع بندی میخوره. ولی از اون موقع که با راهیان شروع کردم هم خیلی خوب یاد میگیرم هم دلم نمیاد کتابو زمین بذارم تا تمومش نکردم. حتی بعضی از بچه ها میگن با خوندن این کتاب دیگه نیازی به راسل هم نیست.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , elhameli , fa_karoon
ارسال: #۱۵۴۴
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ
سلام
کسی حل تشریحی کنکور ۹۰ it رو نداره؟
۱
۰
ارسال: #۱۵۴۵
۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  از دیروز تا الان دارم هوش مصنوعی میخونم از روی کتاب راهیان ارشد نوشته ارسطو خلیلی. خیلی کتابش عالیه این درسو به راحتی یادت میده به بچه هایی که با یادگیری هوش مصنوعی مشکل دارن توصیه میکنم حتما این کتابو تهیه کنن. من خودم با مرجع مشکل داشتم، چون همش میگفتن باید راسل رو بخونی ترجمه راحتی رو تهیه کردم و خوندم ولی واسم یکم گنگ میومد و طولانی، رفتم سراغ کتاب پارسه اونم کلی گویی کرده بود و بیشتر به درد جمع بندی میخورد البته حل تستاش خوبه، کتاب مقسمی رو گرفتم واسه شروع خیلی خوب بود ولی اینم کلی گویی کرده و بیشتر به درد همون شروع و جمع بندی میخوره. ولی از اون موقع که با راهیان شروع کردم هم خیلی خوب یاد میگیرم هم دلم نمیاد کتابو زمین بذارم تا تمومش نکردم. حتی بعضی از بچه ها میگن با خوندن این کتاب دیگه نیازی به راسل هم نیست.

یعنی پوران خوب نیسHuhمن فقط مرجعش یعنی راسل و دارم ولی حجمش واسم سنگینه تازه همین پوران رو هم میخوام از کتابخونه بگیرم تو نمایشگاه کتاب هرچی دنبال هوش راهیان گشتم پیدا نشد یعنی کلا اصلا غرفه نداشت الآنم دیگه وقت بیرون رفتن و دنبال کتاب گشتن نیسConfused به نظرت من از رو همین پوران بخونم کافیه دیگه نه پیش زمینه ای هم دارم از هوش تو دانشگاه راسل و خوندم البته به جز چند فصل آخرShy
و یه سوال دیگه واسه پایگاه داده کی میدونه مقسمی بهتره یا رانکوهی؟ من وقت خوندن یکیشو دارمHuh
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۱۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۵۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۲۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۰۸۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۰۲۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۹۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close