زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۹۹۱
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ب.ظ
سلام دوستان.
بچه چطوری تونستین به کارنامتون نگاه کنین؟
به کجا میرین؟همپا که نشون نمیده!!!!!!!!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۹۲
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ب.ظ
دوستان میشه یه کتاب واسه آمار احتمال واسم معرفی کنید.
کتاب مهندس محسن محبی کیا چطوره؟؟؟
۰
۱
ارسال: #۹۹۳
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ب.ظ)ali.329 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
بچه چطوری تونستین به کارنامتون نگاه کنین؟
به کجا میرین؟همپا که نشون نمیده!!!!!!!!!!

my.parsehportal.com/

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.329
ارسال: #۹۹۴
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ)samereh نوشته شده توسط:  دوستان میشه یه کتاب واسه آمار احتمال واسم معرفی کنید.
این کتابی رو که شما میگید رو نمیدونم چطوره...ولی من خودم آمار پارسه میخونم..برای طورانیه..
خوب و ساده گفته...من راضیم ازش

I definitely will win
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samereh , MS.rezvan
ارسال: #۹۹۵
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ق.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  فکر نمیکردم اینطور بشه آزمونتون! با اون همه تایپیکای تموم کردم درسا و خوندنشون.حتما مرور نداشتید... پس تا آزمون بعدیRolleyes
دقیقا ً هم همینطوره...من از وقتی که شروع به خوندن کردم هم خلاصه نوشتم و هم تست زدم...
یه سر رسید دارم که خلاصه ی همه ی درسا توشه...!!!...
مشکل اینجاست که وقتی برای دوره کردن نداشتم!!!
الآن نشستم دارم ۲۵ درصد دوم رو کامل میخونم...دیگه نمیخوام خراب کنم!!!
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  این کتابی رو که شما میگید رو نمیدونم چطوره...ولی من خودم آمار پارسه میخونم..برای طورانیه..
خوب و ساده گفته...من راضیم ازش
۹۰ درصد مانشت این محسن طورانی رو خوندن...Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , samereh , sara_sb92 , MS.rezvan
ارسال: #۹۹۶
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  سلام آرتا جووووون ببخشید عزیزم که نبودم الان بچه ها بهم خبر دادن داشتم میخوندم نمیرسیدم بیام از امشب به بعد در خدمت همتونم بازم معذرت میخوام از همه دوستام Heart

سلام .
یادمه که خانوم آفتاب گفتن که شما آزاد قبول شدین و دیگه ارشدی شدین !!! الان که میبینم یه رتبه ی خوبه علوم تحقیقات هم اون بالا زدین .
واقعا ارشدی شدین ؟ اگه که نه خوب بگین که چیکارا کردین؟ درسا خوب پیش رفته؟

پ.ن: برای ما نکته مفیدی که قبلا تو این گروه بود همین مشاوره های امثال شما بود که کم شد، جدیدا هم که متاسفانه گروه به سمت بحث های ...

این رتبه واسه علوم تحقیقات تهران رتبه جالبی نیست حتی واسه تکمیل ظرفیت، ولی تجربه خوبی بود. تو این مدت داشتم رو بعضی درسا که زیاد کار میبردن وقت میذاشتم درسای مثل معماری- ساختمان داده & الگوریتم- نظریه- هوش مصنوعی
معماری پورانو خوندم ولی به نظرم اجلالی مفهومی تر تدریس میکنه ویس هاشو که دیدید خیلی زیادن ولی ارزش گوش کردن دارن مطلبی رو نگفته نمیذاره نمیخوام واسه این درس با اشکال برم سر جلسه
ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو هم که دارم با CLRS، پارسه و پوران میخونم. این درسم چون تحلیلیه زیاد کار میبره و بیشتر باید تمرین از CLRS حل کنی و تست زیاد بزنی
نظریه رو هم با ویس کارگهی و حل تمرینات کتاب لینز پیش میرم
واسه هوش هم چون گرایشم سخت افزار بوده این درسو پاس نکردم دارم از رو چند کتاب (راسل و مقسمی و کتاب و ویس پارسه) پیش میرم تا اشکالی واسم نمونه
اگه اینا رو کامل یاد بگیرم دیگه مشکلی ندارم چون بقیه درسا واسم کاری ندارم

کلا هر کاری میکنید سعی کنید با آزمونای پارسه یا نصیر یا ... پیش برید. نمیگم حتما شرکت کنید ولی طبق روش اونا پیش برید بهتره.. چون ۷-۸ مرحله از خودتون آزمون میگیرید و دانایی خودتونو میسنجید و اشکالای کارتونو متوجه میشید، تو زمان مشخصی مجبورید مبحث رو تموم کنید و مدام تست کار کنید همین باعث میشه واسه آزمون اصلی با امادگیه بیشتری حاضر شید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , maryam.raz , آرتا , آلبالو , sara_sb92 , MS.rezvan
ارسال: #۹۹۷
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ق.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  جامعه آماری پارسه واقعی هست یعنی تمام ۱۰۹۰ رو میتونید تو سیستم اسم و مشخصتاشون جستجو کنید و ببینید.
مدرسان رو نمیدونم واقعی هست این جامعه آماری یا نه.

پارسه از ۱۰۹۰ بیشتره احتمالا چون هنوز بعضی از نمایندگی ها پاسخبرگاشون رو نفرستادن
برا من هنوز کارنامه نیومده
۰
۰
ارسال: #۹۹۸
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ ب.ظ
سلام دوستان
لطف میکنید زمان بندی آزمون های پارسه رو بذارید من تو آزمونای پارسه شرکت نکردم ولی میخوام از برنامش استفاده کنم برنامشو از مانشت دانلود کردم ولی زمان بندی آزمونارو ندارم!
۰
۰
ارسال: #۹۹۹
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ب.ظ
باز دیشب زلزله اومد!!نمیدونم این زلزله چرا زوم کرده رو شیرازSad
بچه های نرم واسه پیاده سازی چه کتاب تستی استفاده میکنید؟

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال: #۱۰۰۰
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  سلام دوستان
لطف میکنید زمان بندی آزمون های پارسه رو بذارید من تو آزمونای پارسه شرکت نکردم ولی میخوام از برنامش استفاده کنم برنامشو از مانشت دانلود کردم ولی زمان بندی آزمونارو ندارم!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ)samereh نوشته شده توسط:  دوستان میشه یه کتاب واسه آمار احتمال واسم معرفی کنید.

آمار فقط پارسه طورانی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zer0ne , samereh
ارسال: #۱۰۰۱
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ
سلام دوستان بالاخره رتبه منم اومد .
برنامه درس خوندنم با پارسه یکی نیست و تقریبا از ۵۰ درصد اول با آزموناش هماهنگ میشم (مثلا ریاضی فقط گسسته و آمار زدم) ولی باز خدا رو شکر رتبه بد نشد حداقل یه روحیه واسه ادامه کار شد.

رتبه نرم ۸

مشترک ۵۲
عمومی ۴۲
ریاضی ۲۶
زبان ۳۴

پ.ن : خدا رو شکر اون انتظاری که از موسسه پارسه داشتم با توجه به آشنایی قبلی باز مثل همیشه واقعا سوالات خوب بودن، توی یکی از دبیرستان های خیلی خوب شهر برگزار میشد که تازه ساخته، محیط عالی و ساکت آزمون هم سر موقع برگزار شد و دفترچه ها رو سر وقتش تعویض کردن اکثر بچه ها تا اون دقایق آخر سر جلسه بودن.
خدا کنه که تا آزمون آخر همین روال توی موسسه باشه. واقعا تجربه ی پارسه توی این زمینه خیلی عالیه
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ADELZX , svk7 , *farnaz* , jameshenas , Payam92 , maryam.raz , sara_sb92 , MS.rezvan
ارسال: #۱۰۰۲
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  باز دیشب زلزله اومد!!نمیدونم این زلزله چرا زوم کرده رو شیرازSad
جدا؟!!!
حالت اماده باش یادتون نره
چند بار با شدت کم بیاد بهتر از یه دفعه اومدنه.
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  بچه های نرم واسه پیاده سازی چه کتاب تستی استفاده میکنید؟
من از مقسمی میخونم.درکل خوبه و خلاصه پرات هست.
البته یه کتاب از طورانی هم داشتم ولی مقسمی رو انتخاب کردم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , sara_sb92 , samereh
ارسال: #۱۰۰۳
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ ب.ظ
یه نکته خوبی که مدرسان داره(بر خلاف پارسه) اینه که تو برنامه ریزی دیگه اون آخرا به جای آزمون ۵۰% دوم ، یه ازمون جامع گذاشته که کارایی بیشتری داره(با تو جه به این که کنکورم ۱۰ روز زودتر برگزار میشه نسبت به پارسال و ازمون جامع باید زودتر شروع بشه)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , H3NGAM3H
ارسال: #۱۰۰۴
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  سلام دوستان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آمار فقط پارسه طورانی

میشه لینک برنامه پارسه رو هم بزارید.ممنون

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۰
۰
ارسال: #۱۰۰۵
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۰ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  میشه لینک برنامه پارسه رو هم بزارید.ممنون

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۰۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۲۴۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۵۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۷۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۷۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۰۰۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close