زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۷۹۶
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
من قاطیییییییییییی کردم Sad(

ویس معماری اجلالی حل تست واسه مانتیس ها ...

خیلی مبحث مزخرفیه مخصوصا سوال کنکور سال ۸۲!!!

راستی یه سوال من کتاب سوالات کنکور سراسری مدرسان مجموعه مهندسی کامپیوتر گرفتم و فقط زبان و ریاضیات و مشترک ها رو داره / روی جلدش نوشته (۱) یعنی جلد ۲ دروس تخصصی همه گرایشها رو داره

عجب گرفتاری شدماااا اون روز میخواستم کتاب سنجش کنکورهای اخیر بگیرم مغازه داره گفتم کامپیوترش نداره من حواس پرت بعد گرفتن مدرسان دقت نکردم Sad

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۷۹۷
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط ati karimi.)
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۲۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ)shahabkamali نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ)csharpisatechnology نوشته شده توسط:  [quote='samereh' pid='136980' dateline='1350152601']
بچه ها من از نظریه هیچی نمی فهمم، می شه یه کتاب بهم بگین تا بخونم؟؟؟؟؟؟

نظریه نویسنده جبل عاملی
اتنشارات ارکان
یکی از بچه های رتبه بالا اینو بهم توصیه کرد منم تازه خریدم
خیلی به زبان ساده توضیح داده.. خوشم اومد .Blush

استاد جبل عاملی یکی از استادان دانشگاه ازاد نجف اباد هستن که کتابشون خیلی خوبه وکلاساشونم تو موسسه ی دانش پژوهان اصفهان برگزار میشه.استاد من بودنTongue

۱کلاس کنکور ها تو اصفهان دیدم استاده درس نظریش جبل عاملی بود! یعنی همونه؟ که میگید؟ من درس نظریه رو کامل میفهمم اما یکم گیجم تو حل تستاش آخه مثلا تو ۱سوال ۴تا nfa که هزار تا رشته تولید میکنه بعد یکیش مثلا اون وسطاش یه ۰۰۱ تولید کرده که بقیش نمیکنه میشه جواب! ادم مگه چندتا حالت رو میتونه چک کنه؟ حالا به نظرتون کلاس برم تستارو میتونم راحت بزنم؟

(۲۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ)shahabkamali نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ)csharpisatechnology نوشته شده توسط:  [quote='samereh' pid='136980' dateline='1350152601']
بچه ها من از نظریه هیچی نمی فهمم، می شه یه کتاب بهم بگین تا بخونم؟؟؟؟؟؟

نظریه نویسنده جبل عاملی
اتنشارات ارکان
خیلی به زبان ساده توضیح داده.. خوشم اومد .Blush

۱کلاس کنکور ها تو اصفهان دیدم استاده درس نظریش جبل عاملی بود! یعنی همونه؟ که میگید؟ من درس نظریه رو کامل میفهمم اما یکم گیجم تو حل تستاش آخه مثلا تو ۱سوال ۴تا nfa که هزار تا رشته تولید میکنه بعد یکیش مثلا اون وسطاش یه ۰۰۱ تولید کرده که بقیش نمیکنه میشه جواب! ادم مگه چندتا حالت رو میتونه چک کنه؟ حالا به نظرتون کلاس برم تستارو میتونم راحت بزنم؟

ایشون استاد بنده بودن تو دانشگاه ازاد نجف اباد و در موسسه دانش پژوهان اصفهان کلاس کنکور دارن
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , shahabkamali
ارسال: #۷۹۸
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ق.ظ
امشب می خوام زود بخوابم میرم که زودی بخوابــــــــــــــــــــــــــــــــــم
این تصمیم من به اندازه تغییر گرایش محسن عظیمه !!!!!!:دی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , samereh , sara_sb92
ارسال: #۷۹۹
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ق.ظ، توسط esisonic.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  بچه ها امروز یه کارنامه جالب دیدم با رتبه ۱۲۸ امیرکبیر قبول شده بود .درصداش رو ببینید جالبه:
کد قبولی : نمره قبولی : رتبه : دانشگاه قبولی :
۷۶۰۸ ۶۴۴۴ ۲۴۱ دانشگاه صنعتی امیرکبیر

روزانه مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی

نام درس درصد
زبان عمومی و تخصصی(انگلیسی) ۰
ریاضیات ۷/۰۲
دروس مشترک(ساختمان داده ها،نظریه زبان ها و ماشین ها،مدارهای منطقی،معماری کامپیوتر،سیستم عامل) ۵۹/۲۶
دروس تخصصی معماری کامپیوتر ۰
دروس تخصصی هوش مصنوعی ۲۴/۵۶
دروس تخصصی نرم افزار

واقعا ً این مشترکا چقدر تأثیر داره...!!!

کد قبولی : نمره قبولی : رتبه : دانشگاه قبولی :
۷۶۲۹ - -۵۸۹۸ -۴۴۵ دانشگاه صنعتی امیرکبیر

شبانه مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی

نام درس -درصد
زبان عمومی و تخصصی(انگلیسی) : ۶۷/۷۸
ریاضیات : ۱/۷۵
دروس مشترک(ساختمان داده ها،نظریه زبان ها و ماشین ها،مدارهای منطقی،معماری کامپیوتر،سیستم عامل) : ۳۹/۵۱
دروس تخصصی معماری کامپیوتر : ۰
دروس تخصصی هوش مصنوعی : ۱۵/۷۹
دروس تخصصی نرم افزار : ۱۶/۶۷

این ها رو تو بخش ۲ مشاوره مدرسان شریف قسمت حداقل کارنامه های قبولی دیدم...!!!..!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , jameshenas , moha , Mehran , sara_sb92
ارسال: #۸۰۰
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ق.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ)۵h4rk نوشته شده توسط:  دوستان ببخشید بحث تاپیکو منحرف کردم، اینکارو فقط به خاطر تسکین روح اون شخص مریض کردم!!!! Big Grin
به بحثتون ادامه بدید و دیگه بحث مثبت و منفی رو بذارید کنار.

این افراد حتی ارزش توجه کردنم ندارن، چه برسه به بحث کردن راجبشون!!!

اصلا این مثبت ومنفی ها هیچ اهمیتی نداره.اهمیت جمع شدن بچه ها دور هم اینه که آخر سر (نتیجه هممون ) مثبت ترین نتیجه ای بشه که تو فکرمونم نمیگنجه .

دوستان ما تو این فاروم جمع شدیم که درحد توان به همدیگه کمک کنیم .
بیایید در این مورد هم به این دوست مریضمون کمک کنیم این دعا رو هر روز براش بخونیم .

دعای شفای بیمار

بسم الله الرحمن الرحیم یا منزل الشفا و یذهب الداء صل علی محمد و اله و انزل علی وجهی الشفاء »»

البته دوست عزیز میدونیم که خودت هم از این بیماری رنج میبری خودت بیشتر از ما تکرارش کن ما هم هر کاری از دستمون بر بیاد میکنیم Big GrinBig Grin
لطفا زود خوب شو.Big GrinBig Grin:

الهی که شفا پیدا کنی تو
واسه دردات دوا پیدا کنی تو

برای سلامتی و شفای عاجل همه بیماران علی الخصوص (این بیمار مجازی ) صلوات.
۸
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Mehran , ADELZX , sara_sb92
ارسال: #۸۰۱
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ق.ظ، توسط Mohammad-A.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  پارسه از همه کامل تره. اما حالا شروع کنی به خوندن واسه کنکور ۹۳ تمومش میکنی. من که خریدمش. دو جلد ۵۰۰ صفخه ای. انقدر وضعیت ناجور شد که بدون اینکه حتی بازش کنم تصمیم گرفتم معماری بخونمBig Grin

فکر کنم وقت بشه برای خواندن این کتاب چون همین الان ۳ ماه بیشتر زمان باقی مانده.
فقط باید تایم بیشتری گذاشته بشه.
البته با اینکه خودم هم همین رو دارم میخوانم اما برداشتم اینه که دکتر طبرسا برای رشته مدیریت نوشته این کتاب رو که برای آی تی هم خب استفاده میکنند. تنها مشکلش همینه که با دید رشته مدیریت نوشته شده.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , ana_12345
ارسال: #۸۰۲
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ ق.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  نظریه نویسنده جبل عاملی
اتنشارات ارکان
من یه دونه دارم که نوشته: چاپ اول-زمستان ۸۸ که خب تستای ۳ سال اخیر رو نداره
واسه شما چاپ چنده؟
۴
۰
ارسال: #۸۰۳
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ق.ظ
بچه ها جون جواب منم بدین دیگه

لغت زبان چی بخونم؟!!!!!!!!!!!!

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۳
۰
ارسال: #۸۰۴
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ ق.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  بچه ها جون جواب منم بدین دیگه

لغت زبان چی بخونم؟!!!!!!!!!!!!
منظورت چ کتابیه؟

۵۰۴
۱۱۰۰ for toefl
english 4 the student of IT
english 4 the student of computer
va ...

(۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  امشب می خوام زود بخوابم میرم که زودی بخوابــــــــــــــــــــــــــــــــــم
این تصمیم من به اندازه تغییر گرایش محسن عظیمه !!!!!!:دی

به نظر من تصمیم تـــــــــــــو به مراتب مهـــــــمتر و گــــــــــــنده تره :دی

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , sara_sb92 , white bird
ارسال: #۸۰۵
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ، توسط skygirl_00.)
[/quote]

منم با امار به جنون میرسم
فقط فصل ۱ با فصل ۵ رو بخونم میتونم ۲ تا تست سر کنکور بزنم؟
Sad

آمار سکتم میده... فقط وقت میگیره.. این همه فرمولو کجای مغزم جا بدم؟Sad
[/quote]

خوب آمار خوبیش اینه که هر چند فرمولاش زیاده اما راحت میتونی درک کنی ،آمار پارسه حجیم هست ،قبول .اما زیاد چیز گنگی نداره مثلا مثل ریاضی مهندسی نیست برای من، نسبت به آمار گنگ تره.
اما شما وقتی یه درسو انتخاب کردی و داری میخونیش اونوقت از فصل ۵ یا مثلا ۱ یا مثلا هر دوتایی که خوندی سوالی نیاد چه حسی میگیری؟ واقعا نمیگی کاش اون ۳ فصلم خونده بودم!!!! نمیخوام ناراحت شی بزور ی درسو بخونی.خیلی به جای حذف یک درس چند تا فصلو انتخاب میکنن که خیلی بهتر ازحذفه.اما پیشنهاد میکنم دوست خوبم آمار پارسه رو بخون فرمولاشو تو ی دفتر یادداشت کن هر از چند گاهی نگاه بنداز. هر چند من خودم تا حالا ۲ فصل از آمار خوندم و هر چند بازم اشکالاتی دارم توش...

بچه ها من برای زبان ،زبان عمومی نمیخوام بخونم،فقط میخوام تخصصی کامپیوتر رو بخونم اخه نحس ۵۰۴ و لغات تافل و .. رو دارم نه گرامر بلدم. برای زبان تخصصی،یه کتاب تخصصی زبان از مقسمی دارم برای کاردانی به کارسناسیمه،همونم بخونم؟!!
بچه ها خوش بحالتون ما ساخت وساز داریم تو خونمون.... یعنی ۲ روزه هیچی نخوندم .دارم میمیرم

۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92
ارسال: #۸۰۶
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ق.ظ
من درسام ۵۰ درصدش تمام شد بجز این نرم افزار کوفتی که اصلا حس خوندنش نیست
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran , sara_sb92
ارسال: #۸۰۷
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ق.ظ، توسط matin724.)

منم با امار به جنون میرسم
فقط فصل ۱ با فصل ۵ رو بخونم میتونم ۲ تا تست سر کنکور بزنم؟
Sad

آمار سکتم میده... فقط وقت میگیره.. این همه فرمولو کجای مغزم جا بدم؟Sad
[/quote]

خوب آمار خوبیش اینه که هر چند فرمولاش زیاده اما راحت میتونی درک کنی ،آمار پارسه حجیم هست ،قبول .اما زیاد چیز گنگی نداره مثلا مثل ریاضی مهندسی نیست برای من، نسبت به آمار گنگ تره.
اما شما وقتی یه درسو انتخاب کردی و داری میخونیش اونوقت از فصل ۵ یا مثلا ۱ یا مثلا هر دوتایی که خوندی سوالی نیاد چه حسی میگیری؟ واقعا نمیگی کاش اون ۳ فصلم خونده بودم!!!! نمیخوام ناراحت شی بزور ی درسو بخونی.خیلی به جای حذف یک درس چند تا فصلو انتخاب میکنن که خیلی بهتر ازحذفه.اما پیشنهاد میکنم دوست خوبم آمار پارسه رو بخون فرمولاشو تو ی دفتر یادداشت کن هر از چند گاهی نگاه بنداز. هر چند من خودم تا حالا ۲ فصل از آمار خوندم و هر چند بازم اشکالاتی دارم توش...

بچه ها من برای زبان ،زبان عمومی نمیخوام بخونم،فقط میخوام تخصصی کامپیوتر رو بخونم اخه نحس ۵۰۴ و لغات تافل و .. رو دارم نه گرامر بلدم. برای زبان تخصصی،یه کتاب تخصصی زبان از مقسمی دارم برای کاردانی به کارسناسیمه،همونم بخونم؟!!
بچه ها خوش بحالتون ما ساخت وساز داریم تو خونمون.... یعنی ۲ روزه هیچی نخوندم .دارم میمیرم
[/quote]
شما زبان تخصصی پارسه را همراه با ویس بخون خوبه

(۲۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)یگانه نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ)matin724 نوشته شده توسط:  سلام . من میخام به عنوان رشته دوم شرکت کنم . ولی تو همین مهندسی کامپیوتر هم موندم . شما از علوم کامپیوترچیا خوندین؟

اگه برای نرم افزار میخونیددیگه نیازی نیست برای علوم کامپیوتر بخونیدهمه درسای علوم را نرم افزارداره!
برای معماری کامپیوتر میخونم
۱
۱
ارسال: #۸۰۸
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ق.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  بچه ها خوش بحالتون ما ساخت وساز داریم تو خونمون.... یعنی ۲ روزه هیچی نخوندم .دارم میمیرم

آخ آخ...
یعنی مگه میشه کاری کرد..ما اسباب کشی داشتیم و کمی هم بنایی...
یعنی ۲روز عملا فلج شده بودم....
ولی غصه نخورید...سعی کنید که انگیزه تون رو قوی نگه دارید و به خودتون بگید که چقد دلم برا خوندن تنگ شده...
زود تموم میشه ناراحت نباشین

I definitely will win
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , skygirl_00
ارسال: #۸۰۹
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ب.ظ
سلام دوستان
نمیدونم چرا برای طراحی الگوریتم سرعت خوندنم اینقدر پایینه .... با اینکه ضعیف نیستم توش! تا میام یه الگوریتم رو trace کنم ۱ ساعت طول میکشه ... این طبیعیه آیا ؟!

۰
۰
ارسال: #۸۱۰
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ب.ظ
سلام
من امروز هیچی نخوندم
به نظرتون اگر ریاضی مهندسی و حذف کنم خیلی ضرر میکنم؟؟؟؟؟؟
آخه من رشته ام IT بوده خیلی سخته من هیچی نمیفهمم!

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۰۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۲۰۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۴۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۶۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۶۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۶۶۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close