زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تا ۲-۳ سال آینده مانشت تو همه گرایشها و مقاطع اعضایی با تجربه و به اندازه کافی داره

ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط unique_as14.)
تا ۲-۳ سال آینده مانشت تو همه گرایشها و مقاطع اعضایی با تجربه و به اندازه کافی داره
تا حالا فکرشو کردید...
تا ۲-۳ سال آینده مانشت تو همه گرایشها و مقاطع اعضایی با تجربه و به اندازه کافی داره...
الان که من میبینم امسال ما تو مانشت رتبه بالا کم نداریم / تا ۲-۳ سال دیگه اینا فارغ التحیل میشن، تازه هر سال اعضای بیشتری میان و رتبه های بهتری میان که این میتونه منبع و راهنمایی با تجربه کافی برای داوطلبین جدید باشه که از همه گرایشها نیاز به استفاده از تجربه سال قبلیا دارن / حتی میتونه مرجع خوبی برای دانشجوهای ارشد باشه که دوستان فارغ التحصیل شده تو درساشون کمک بگیرن / همین جا میتونم بگم مانشت تا چند ساله آینده بهترین راهنمای داوطلبان و دانشجویان کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و آی تی خواهد بود / و من افتخار میکنم که عضو این انجمن هستم

با تشکر از دکتر تنهایی و دیگر مدیران سایت
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , Jooybari , **sara** , MONA_STAR , narges_r , uniquegirl , najme60 , admin , homa , hadi-sadjad , انرژی مثبت , Parva , reyhaneh64 , alirrrrrr , آرمین
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ب.ظ
بله این حرفتون درسته، به شرط اینکه دوستانی که قبول می شن، نگاهی هم به پشت سر بندازن

هر از گاهی به مانشت سر بزنن!

*****شکست پله های موفقیت است*****
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , uniquegirl , najme60 , homa , انرژی مثبت
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  بله این حرفتون درسته، به شرط اینکه دوستانی که قبول می شن، نگاهی هم به پشت سر بندازن

هر از گاهی به مانشت سر بزنن!

تو مانشت داریم به سمتی می‌ریم که یه جورایی خود بچه‌ها اشتیاق به ادامه همکاری داشته باشند. کنکور ارشد تنها یکی از کنکورهای پیش رو هست. ان شا الله در آینده بخش کنکور دکتری، جذب هیات علمی و یه همچین چیزهایی فعالیتشون بیشتر بشه.
نهایت آرزوی ما اینه که مانشت تبدیل یه دانشگاه بزرگ از دانش‌آموختگان این رشته بشه. البته من چند جا سر زدم و دیدم، همین الان هم جو علمی مانشت از برخی دانشگاه‌های دولتی بالاتره.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , unique_as14 , homa , **sara** , raha0067 , s.sadri , hamidkhl , berkeley , a.hooshmand , blackhalo1989 , انرژی مثبت , najme60 , alirrrrrr , iMohammad
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ
دکتر وجود سایتی جهت فعالیت مشابه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
به زبان فارسی به نظر من خیلی زیاد هست.

اگر امکان برنامه ریزی برای ورود به این بخشها برای شما وجود داشته باشد فکر کنم هم استقبال خوبی بشود و هم نیاز زیادی در جامعه باشد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۲۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۳۸ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۹۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۹۴۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۴۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close