تالار گفتمان مانشت
تا ۲-۳ سال آینده مانشت تو همه گرایشها و مقاطع اعضایی با تجربه و به اندازه کافی داره - نسخه‌ی قابل چاپ

تا ۲-۳ سال آینده مانشت تو همه گرایشها و مقاطع اعضایی با تجربه و به اندازه کافی داره - unique_as14 - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ

تا حالا فکرشو کردید...
تا ۲-۳ سال آینده مانشت تو همه گرایشها و مقاطع اعضایی با تجربه و به اندازه کافی داره...
الان که من میبینم امسال ما تو مانشت رتبه بالا کم نداریم / تا ۲-۳ سال دیگه اینا فارغ التحیل میشن، تازه هر سال اعضای بیشتری میان و رتبه های بهتری میان که این میتونه منبع و راهنمایی با تجربه کافی برای داوطلبین جدید باشه که از همه گرایشها نیاز به استفاده از تجربه سال قبلیا دارن / حتی میتونه مرجع خوبی برای دانشجوهای ارشد باشه که دوستان فارغ التحصیل شده تو درساشون کمک بگیرن / همین جا میتونم بگم مانشت تا چند ساله آینده بهترین راهنمای داوطلبان و دانشجویان کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و آی تی خواهد بود / و من افتخار میکنم که عضو این انجمن هستم

با تشکر از دکتر تنهایی و دیگر مدیران سایت

تا ۲-۳ سال آینده مانشت تو همه گرایشها و مقاطع اعضایی با تجربه و به اندازه کافی داره - hamidkhl - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ

بله این حرفتون درسته، به شرط اینکه دوستانی که قبول می شن، نگاهی هم به پشت سر بندازن

هر از گاهی به مانشت سر بزنن!

تا ۲-۳ سال آینده مانشت تو همه گرایشها و مقاطع اعضایی با تجربه و به اندازه کافی داره - admin - 14 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ب.ظ

(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  بله این حرفتون درسته، به شرط اینکه دوستانی که قبول می شن، نگاهی هم به پشت سر بندازن

هر از گاهی به مانشت سر بزنن!

تو مانشت داریم به سمتی می‌ریم که یه جورایی خود بچه‌ها اشتیاق به ادامه همکاری داشته باشند. کنکور ارشد تنها یکی از کنکورهای پیش رو هست. ان شا الله در آینده بخش کنکور دکتری، جذب هیات علمی و یه همچین چیزهایی فعالیتشون بیشتر بشه.
نهایت آرزوی ما اینه که مانشت تبدیل یه دانشگاه بزرگ از دانش‌آموختگان این رشته بشه. البته من چند جا سر زدم و دیدم، همین الان هم جو علمی مانشت از برخی دانشگاه‌های دولتی بالاتره.

تا ۲-۳ سال آینده مانشت تو همه گرایشها و مقاطع اعضایی با تجربه و به اندازه کافی داره - a.hooshmand - 14 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ب.ظ

دکتر وجود سایتی جهت فعالیت مشابه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
به زبان فارسی به نظر من خیلی زیاد هست.

اگر امکان برنامه ریزی برای ورود به این بخشها برای شما وجود داشته باشد فکر کنم هم استقبال خوبی بشود و هم نیاز زیادی در جامعه باشد.