زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۸۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
کاش مهمونامون زودتر برن، خسته شدم Sad از عصر اومدن یه ریز دارن بحث میکنن Huh Huh

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲۸۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط parsaNA.)
با نظر فرداد موافقم . بهتره که هیچ تاپیکی تبدیل به بحث خصوصی بین دو یا تعداد معدودی کاربر نشه . گفتم بهتره چون لفظ "باید" مناسبش نیست . و خود همین حرف منتج میشه به این که این قانون مستحب رو رعایت کنیم . اگه دو نفر می خوان با هم صحبت یا کل کل کنن ، می تونن از سیستم چت استفاده کنن . لزومی نداره تو این تاپیک یا تاپیک های دیگه اینکارو رو بکنند . امیدورام کسی از حرفام ناراحت نشه . ولی خب ما باید تحمل نقدپذیری مون رو بالا ببریم . وقتی ایرادی از ما گرفته می شه ، منطقی فکر کنیم و بعد جبهه بگیریم . البته اینا که گفتم به این معنی نیست که خودم مبرا هستم . اتفاقا اینا شامل حال خودم هم میشه و باید رعایت کنم . من هم تا حالا پیش اومده که کل کل کنم .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , mfXpert
ارسال: #۳۲۸۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ ب.ظ
ظاهرا" آقای بارسا صرفا" از لحن من ناراحتند. من از ایشان از بابت لحن پست که بنظر ایشان تهاجمی بوده رسما" عذرخواهی میکنم .

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۲۸۹
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ ب.ظ
من هم علاقه ای به بحث با شما ندارم کما اینکه قبلا هم بحث مفصلی هم شد ولی باز هم روند قبل رو پیش گرفتید.
در جواب شما همین بس که "مستبد" هستید!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۳۲۹۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ب.ظ
انشاءالله ایشون هم ناراحت نباشن و از دلشون دراومده باشه و کوتاه بیان
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۲۹۱
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ب.ظ
یه روز بدون کاپیتان تمرین کردیدااااااSmile حتما من باید باشم تا دعوا نکنید Huh

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , barca
ارسال: #۳۲۹۲
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط موج.)
درجه تب دلهای مانشتی (دلتنگترین ها)Smile
mosaferkuchulu ۴۰۴
انرژی مثبت ۲۴۱
Fardad-A ۱۷۸
Bache Mosbat ۱۳۳
maryami ۱۳۰
sasanlive ۱۰۵
parva ۱۰۴
ronaldo ۹۶
luna ۹۳
Ferestadeh ۸۵
barca ۸۵
fatima1537 ۸۳
na.farzane ۷۷
blackhalo1989 ۷۶
mamat ۶۴
narges_r ۶۰
Maryam-X ۵۵
Masoud05 ۵۳
SarahArshad ۵۲
۵۴m4n3h ۵۱
admin ۵۰
afagh1389 ۵۰
mohanddes ۴۵
موج ۴۲
Eternal8620 ۳۹
firouzi.s ۳۸
uniquegirl ۳۷
هاتف ۳۵
باد ۳۵
samanium ۳۳
danialfx ۳۰
ریحانه ۳۰
aminamini ۲۹
arshad91 ۲۹
farazin ۲۸
parimehraban ۲۷
parsaNA ۲۶
pos ۲۵
hanif ۲۴
Potential ۲۴
arshad90 ۲۴
nimaaa ۲۳
ملیکا ۲۳
mthsh ۲۳
hsh88 ۱۹
homa ۱۹
nafiseh1366 ۱۷
malekinasab ۱۶
HighVoltage ۱۵
NoOne ۱۵
polarisia ۱۵
alidata ۱۳
saam ۱۲
Soheil ۱۲
summer_66 ۱۱
matina ۱۱
ایرسا ۱۱
Br2012 ۱۱
ec_a_j ۱۱
Mile Stone ۱۱
saba_1984 ۱۰
mehan ۱۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , ronaldo , Fardad-A , barca , maryami , Masoud05 , - rasool - , pos , parsaNA , mamat , narges_r , Lantern , Helmaa , Msccom , uniquegirl , sasanlive , diligent
ارسال: #۳۲۹۳
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط fatima1537.)
به نظر من بهتره ما خودمون رو در نظر نگیریم و خودمون رو جای دیگرون بذاریم تا ببینیم اونها درباره ما چه نظری دارند.
این شوخیها بد نیست خیلی هم خوبه آدم همینجوری کلی مشکل گریبانش رو گرفته و مجبوره خودش رو با مسائلی سرگرم و شاد کنه.
ولی اینکه اگر کسی تذکر بده مگر با ما خصومتی داره؟ فقط میخواد برحسب تجربه ای که داره محیط رو برای دیگران هم در نظر بگیره

به نظر من اگر تاپیکهای سرگرمی نباشه تاپیکهای درسی هم زیاد دلچسب نیست و خیلی خشک میشه و من که واقعا محیط برام خسته کننده و به دور از تنوع میشه
من همه پستها رو میخونم و همه عکسها رو نگاه میکنم همه این بحثهای محدود چند نفره هم برام جالبه و همه رو میخونم و بعضی وقتها هم خنده دارن . ولی باید توجه به روند کار و ادامه بحثها هم داشت .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , Bache Mosbat
ارسال: #۳۲۹۴
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۰۱ ق.ظ
لونا خانم همش ۲ تا از من کمتر پست دادن Smile

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۳۲۹۵
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  دل تنگ ترین های مانشت Smile
mosaferkuchulu ۴۰۴
انرژی مثبت ۲۴۱
Fardad-A ۱۷۸
Bache Mosbat ۱۳۳
maryami ۱۳۰
sasanlive ۱۰۵
parva ۱۰۴

Masoud05 ۵۳

من ۵۳ تا تو این بخش ارسال داشتم Huh چقدر عمر سریع طی میشه Confused البته کو تا ۴۰۴ تا Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۳۲۹۶
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
چقدر من بی اراده ام یعنی تو این زمینه تکم. نمی تونم نیام مانشت!!! Sad
من عذر می خوام بابت پستم. طبق معمول خوشی زده بود زیر دلم. معمولا سریع رفرش می شم.

من واقعا این قدر پست داشتم؟!!! واقعا باید برم یه سریاشو پاک کنم. اخه واسه بقیه عادی تره نه منی که از مهر ۸۹ تا خرداد ۹۰ اصلا نبودم کلا اصلا بدلایلی نمی تونستم بیام اونوقت رتبه ۲ رو دارم!!!!!!! خدا رو شکر انگشت شمار دلم می گیره معمولا سعی می کنم درد دل تنگ رو نگم ولی خوب ارسال همین جوری زیاد دارم. فکر کنم باید یه عذر خواهی از همه خصوصا دکتر داشته باشم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , hkarimi , Bache Mosbat , sasanlive
ارسال: #۳۲۹۷
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
از این رفرشهام به ما یاد بدین.خیلی لازم داریم!Smile
شما که همه پستهاتون صرف انرژی مثبت دادن به دیگران شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , barca , sasanlive
ارسال: #۳۲۹۸
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ق.ظ
این کاربر محترمی که داره همینجوری منفی میده . حتی به درصدهای کنکور بچه ها هم رحم نمیکنه بهش اخطار میکنم که دست برداره از اینکار.
دوست نداریم شب عیدی اسمش را اینجا بزنیم و عذرشون را بخواهیم.برای من که خوشایند نیست. امیدوارم برای ایشان هم نباشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , Sunshine Off , reyhaneh64
ارسال: #۳۲۹۹
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ ق.ظ
من که دیگه منفی دادن ها برام عادی شده برای بقیه هم بهتره عادی بشه.هستند ادمهایی که اگر نشون بدیم ناراحت شدیم باعث بدتر شدن عملشون میشه.این عکس العملهاخوراکشونه و دوست دارن اذیت کنند و یه جایی رو به هم بریزن و تو جامعه آشفتگی بوجود بیارن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , aminamini
ارسال: #۳۳۰۰
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ ق.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  من که دیگه منفی دادن ها برام عادی شده برای بقیه هم بهتره عادی بشه.هستند ادمهایی که اگر نشون بدیم ناراحت شدیم باعث بدتر شدن عملشون میشه.این عکس العملهاخوراکشونه و دوست دارن اذیت کنند و یه جایی رو به هم بریزن و تو جامعه آشفتگی بوجود بیارن.
تو بخش درسی یه نفر به همه منفی داده بود . بخش درسی که دیگه منفی دادن نداره اونم از نفر اول به آخر . البته من اونجا ارسالی نداشتم که بخاطر خودم بگم ، اما این کار صحیح نیست احتمالا اون بنده خدا از چیزی ناراحت بوده والا در حالت عادی قطعا اینجوری نیست Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close