زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۲۶
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  کلا دیگه در مورد خوراکی ها حرف نمی زنم.
پس فکر کنم دیگه تو مانشت پست ندید.Tongue

این خانم انرژی مثبت هرچی پست میزنن در زمینه خوراکیه. جدی دقت کنید. حتی برداشتشون از عید هم به خوراکی ربط داره. فکر کنم خاطراتشون هم توش خوراکی داشته باشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۲۲۷
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ
حالا که انرژی مثبت به خوراکی علاقه دارن ... من یه چشم اندازی برای خودم تعیین کردم که اگه بهش برسم ( البته زمانش مشخص نیست شاید چندین سال طول بکشهBig Grin )خودم دعوتشون میکنم برای شیرینی و ناهار و شام و ...Big Grin

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۳۲۲۸
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ب.ظ
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم؛
زیرا درگیر دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند.
اینجا زمین است ، زمین گرد است !

تویی که مرا دور زدی ..... فردا به خودم خواهی رسید !!!!

حال و روزت دیدنیست

[تصویر:  99687907715295763434.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mosaferkuchulu , uniquegirl , pos , farazin , **sara** , Msccom , diligent
ارسال: #۳۲۲۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
اخه چرا mathworks ایرانو تحریم کرده؟چراااااااااااااااااااااااااااااااا؟
(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  شاید چندین سال طول بکشه
خانم انرژی مثبت که نمیتونن این همه تحمل کنن. نمیشه اول شام اینا بدید بعد موفق بشید؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , انرژی مثبت , farazin , alidata
ارسال: #۳۲۳۰
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط uniquegirl.)
(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ب.ظ)alidata نوشته شده توسط:  من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم؛
زیرا درگیر دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند.
اینجا زمین است ، زمین گرد است !

اومده بودم یه همچین چیزی بنویسم... اما به بهترین شکل، حرف دلمو یکی گفتRolleyes

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alidata
ارسال: #۳۲۳۱
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ
بارسا جان جو این تاپیک یه خورده دل گیر شده ، یه چندتا سانتر بکش من حد بزنم Big Grin

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: farazin
ارسال: #۳۲۳۲
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط ronaldo.)
من اینجام Smile

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
ارسال: #۳۲۳۳
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۵ ب.ظ
من اگه تو آفساید می موندم که ۵۲ تا گل نمیتونستم بزنم Big Grin داداش سرعت منو دست کم گرفتی ؟؟Smile
شما بفرست من میرسم Wink

ارسال: #۳۲۳۴
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ب.ظ
عجب روز خوبی....عجب حس خوبی...!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۳۲۳۵
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  شاید چندین سال طول بکشه
خانم انرژی مثبت که نمیتونن این همه تحمل کنن. نمیشه اول شام اینا بدید بعد موفق بشید؟

Big Grin نه دیگه
تازه من باید مشخصات (اسم و ...) خانم انرژی مثبت رو بدونم که چند سال دیگه بتونم پیداشون کنمBig Grin

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۳۲۳۶
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  عجب روز خوبی....عجب حس خوبی...!
حس عاشقیهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , farazin
ارسال: #۳۲۳۷
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ب.ظ
انرژی گفته دیگه نمیخام حرف از خوردنی بزنم ( بحق چیزای نشنیده ) الان بگی بستنی با سر میاد !!! ریحانه خانم نظرت چیه یه بوفه تو مانشت بزنیم !!

ارسال: #۳۲۳۸
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ ب.ظ
بارسا جان ، برو که بریم .

ارسال: #۳۲۳۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  عجب روز خوبی....عجب حس خوبی...!
حس عاشقیهBig Grin

آره میبینیشBig Grin چه با ایما و اشاره هم میگهBig Grin

ای بابا!ما باز یه کلمه اومدیم نوشتیم اینا گیر دادن!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۳۲۴۰
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط ronaldo.)
مسافر گیر کجا بود !!! بچه های اینجا اهل این جور حرفا نیستن ، فقط حقیقتو بیان میکنن ، مبارک باشه Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۵۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close