زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۵۱
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
(۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  می خواین جامون و عوض کنیم؟
من حاضرم!
فقط می خوام از این جو دور شم!

Big Grin
آخه جامو اگه با شما عوض کنم‌، دوباره یه روزی به این مرحله خواهم رسید و باید برسم ... هرچه زودتر این مراحل طی بشه بهتره‌!
................................................................................​........................................................
ما تا چند ۱۰ سال دیگه باید درس بخونیم ... درس هم درسه دیگه ... چه کتاب های کارشناسی چه ارشد ... بهتره این درس رو با لذت بخونیم ... درس رو وسیله ای برای رسیدن به هدف قرار ندیم ... بلکه خود هدف درس باشه .... در واقع الآن دقیقا درس هدف هست. من به وضوح میبینم ...

آخه این همه فشار اونم یه جا؟
خسته‌ام واقعا!ما ادمیم ماشین درس خوندن که نیستیم!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۹۵۲
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ ق.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
درسته !!!

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۱۹۵۳
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  آخه این همه فشار اونم یه جا؟
خسته‌ام واقعا!ما ادمیم ماشین درس خوندن که نیستیم!

ببین عزیز دلم شما زندگی نمی کنی که درس بخونی درس می خونی که زندگی کنی یعنی همه زندگی درس نیست جزئی از اونه ولی باید سعی کرد ازش لذت برد درسته گاهی وقتا فشار زیاده دائما در مقام مقایسه نباش این کار رو بدتر می کنه هیچ دو نفری قابل مقایسه نیستن چون شرایط‌، روحیات، امکانات و خیلی چیزای دیگشون مشابه هم نیست .سعی کن اون کاری رو که انجام میدی طوری انجام بدی که خودت راضی باشی به قول امام ما مامور به وظیفه ایم نه نتیجه .شما تلاشت رو بکن توکل به خدا .مهم نیست بقیه چقدر از تو جلو‌تر یا عقب ترن مهم اینه که در زمان حال شما بهترین کاری که می تونید بکنبد چیه زندگی رو همین لحظات تلخ یا شیرین یا همین پستی بلندیا می سازن ممکنه واسه هر کسی در یه موقعیتی پیش بیاد مهم اینه که چطور باهاش برخورد کنید.

سعی کن اونچه رو که می خوای و می تونی انجام بدی با لذت و ارمش و حداکثر توان انجام اونوقت بقیش با خداست مطمئن باش خودش درستش می کنه

ببخشید زیاد حرف زدم اگه حالت نصیحت داشت یا بدرد نمی خورد از این گوش بشنو از اون یکی در کنBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , mosaferkuchulu , مهشاد , **sara** , Maryam-X , SarahArshad , Bache Mosbat
ارسال: #۱۹۵۴
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ ق.ظ
حق با شما ست اما این روزا همه چی بر عکس شده!حتی یه نفر هم نیست که بتونم درست و حسابی باهاش حرف بزنم و بدون اینکه جبهه گیری کنه فقط و فقط به حرفام گوش بده!
آخه هر کسی یه ظرفیتی داره!من نمی تونم بیشتر از روزی ۴-۵ ساعت بخونم(روزایی که تا ظهر کلاس دارم)!
خوب چی کار کنم؟چرا هیچ کس درک نمی کنه نمی تونم بخونم یعنی چی؟؟؟Sad

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
ارسال: #۱۹۵۵
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
من درک می کنم کلاس ادم رو خسته می کنه من ممکنه روزی که دو ساعت کلاس دارم کلا روزم خراب شه
هیچ کس تعیین نمی کنه که شما باید روزی چند ساعت درس بخونید الا توان شما همیشه کمیت مهم نیست این که بخواید با خستگی زیاد درس بخونید که بازدهی نداره دائما اینو تکرار نکن که این میزان خوندن کمه من باید بیشتر بخونم کسی این قدر نمی خونه و... بگو من این هفته میان ترم دارم اونا رو خوب می خونم چون معدل هم در کنکور و هم زمانی که ارشد قبول شم مهمه و از هفته اینده با تلاش بیشتر و انرژی مضاعف ادامه میدم بدون این که چیزی رو از دست بدم .

اگه چیزی هست که گفتنش ارومت می کنه بگو من گوش میدم

سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۱۹۵۶
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ ق.ظ
.

پرنده فقط یک پرنده بود

پرنده گفت‌: " چه بویی‌، چه آفتابی‌، آه
بهار آمده است
و من به جستجوی جفت خویش خواهم رفت . "

پرنده از ایوان
پرید‌، مثل پیامی پرید و رفت
پرنده کوچک بود
پرنده فکر نمیکرد
پرنده روزنامه نمیخواند
پرنده قرض نداشت
پرنده آدمها را نمیشناخت
پرنده روی هوا
و بر فراز چراغ های خطر
در ارتفاع بی خبری میپرید
و لحظه های آبی را
دیوانه وار تجربه میکرد

پرنده‌، آه‌، فقط یک پرنده بود

.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , Parva
ارسال: #۱۹۵۷
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ ب.ظ
خدایا صبرمون رو دوچندان کن تو این روزهای سخت.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern
ارسال: #۱۹۵۸
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ ب.ظ
(۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  به قلم راست نیاید صفت مشتاقی
سادتی احترق القلب من الاشواقی

نشود دفتر درد دل مجروح تمام
لو اضافوا صحف الدهر الی اوراقی

به دو چشم تو که گر بی تو برندم به بهشت
نکنم میل به حوران و نظر با ساقی

این دوتا که پر رنگ کردم یعنی چی؟

ارسال: #۱۹۵۹
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ ب.ظ
کاش این کارو انجام نداده بودم!خدایا عاقبتشو بخیر کن!

ارسال: #۱۹۶۰
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  به قلم راست نیاید صفت مشتاقی
سادتی احترق القلب من الاشواقی

نشود دفتر درد دل مجروح تمام
لو اضافوا صحف الدهر الی اوراقی

به دو چشم تو که گر بی تو برندم به بهشت
نکنم میل به حوران و نظر با ساقی

این دوتا که پر رنگ کردم یعنی چی؟
فکر کنم معنی دومی اینه که حتی اگر که صفحات روزگار به این اوراق (اوراق دفتر درد دل) اضافه شوند (البته مطمئن نیستم Tongue)

سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۱۹۶۱
۰۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط Lantern.)
(۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  خدایا صبرمون رو دوچندان کن تو این روزهای سخت.

*وَإِن تَصْبِرُواْ وَتَتَّقُواْ فَإِنَّ ذَلِکَ مِنْ عَزْمِ الأُمُورِ*(سوره آل عمران-آیه ۱۸۶)
*و[لى] اگر صبر کنید و پرهیزگارى نمایید این [ایستادگى] حاکى از عزم استوار [شما] در کارهاست*

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mamat , mosaferkuchulu , SarahArshad , **sara** , firouzi.s , Parva , Fardad-A
ارسال: #۱۹۶۲
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۰۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  این دوتا که پر رنگ کردم یعنی چی؟
اولی یعنی: عزیزان دلم از شدت شوق سوخت
دومی:حتی اگر روزگار به اوراق دفتر درد دلم اضافه کند
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Bache Mosbat , mosaferkuchulu , Fardad-A
ارسال: #۱۹۶۳
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ق.ظ
خدایا‌! ببخش که بعضی وقتا در مورد ادما اشتباه فکر می کنم.همیشه نمی شه بهشون گفت ولی بجاش هر چه خوبی و شادی هست نصیبشون کن. امیــــــــن

سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , mamat , SarahArshad , Breeze
ارسال: #۱۹۶۴
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ
فکر کنم تا یکی دو هفته‌ی آینده وقت نفس کشیدنم ندارم Sad . حتی وقت انار خوردن .!

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۱۹۶۵
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ ق.ظ
وقتی به بودن یه نفس عادت کردی نبودنش اذیتت می کنه احساس می کنی یه چیزی کمه .خدایا هر جا که هست سلامت وتندرست نگهش دار حتی وسط آبها‌ی خروشانت‌! کنار دریا نیستی اما نگاهت از دور دستها به ته آبهاست ودلت ....
خدایا بهم آرامش بده !!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: مهشاد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close