زمان کنونی: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۷۶
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۵۵ ب.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
به آقا فرداد هر وقت بگین استراحت می گه وقت ندارم!
کاش یکی به من می گفت یه کم به خودت استراحت بده!با سر میرفتم واسه استراحت!(تا روزی ۱۶ ساعت هم اگر بگین پایه ام، بیشتر نه دیگه!اخه من هیچ وقت از خوابم نمی زنم که استراحت کنم)Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , مهشاد
ارسال: #۱۵۷۷
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۳)...
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۵۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  به آقا فرداد هر وقت بگین استراحت می گه وقت ندارم!
کاش یکی به من می گفت یه کم به خودت استراحت بده!با سر میرفتم واسه استراحت!(تا روزی ۱۶ ساعت هم اگر بگین پایه ام، بیشتر نه دیگه!اخه من هیچ وقت از خوابم نمی زنم که استراحت کنم)Big Grin

تازه می گن آدم وقتی از خواب پا می شه یکی دو ساعت باید استراحت کنه .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Lantern
ارسال: #۱۵۷۸
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ب.ظ
خوب شد این سازمان سنجش پول من و خورد !در عوضش این همه ادم از این حرف من خندیدن!کلی ثواب کردم دل چند نفر و شاد کردم.

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , انرژی مثبت , Bache Mosbat
ارسال: #۱۵۷۹
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  خوب شد این سازمان سنجش پول من و خورد !در عوضش این همه ادم از این حرف من خندیدن!کلی ثواب کردم دل چند نفر و شاد کردم.
حالا تمام کسانی که از حرف خانم مسافر کوچولو خندیدن باید پولی که از ایشون خورده شده رو جمع کننBig GrinTongue
یا میشه یه کار دیگه کرد از سازمان سنجش بخوایم پول تعداد بیشتری رو نده تا بچه‌ها بیشتر بخندنBig GrinTongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , parimehraban , maryami
ارسال: #۱۵۸۰
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  سوال اول از هاتف‌: پرویز اقبالیان رو چقدر دوس داری ؟؟Wink
سلام
تو هم که شمسی پوری که!!! آها، شمسی پور دانشگاه شده، یکی از دانشکده هاش رئال مادریده؟
اونم توی حیاط پشتی بازی می کنن نه؟ بهمونجا که بارون اومده بود دریاچه شده بود؟!

آقای اقبالیان که اگر به وقتش خدمتشون برسی، خیلی خوب و کار راه اندازن، بعضــــــــــــی وقت‌ها خوب اعصاب ندارند دیگه.
من دوستشون دارم Big Grin

هاتف جان یکی از دوستان میخاست پروژه پایانی ارائه بده و منم باهاش همراه شدم .
اونجا بود که با اقبالیان آشنا شدم .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۱۵۸۱
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  راستی من سرشماری هم نشدم. جزء جمعیت هم بحساب نیومدم. هر چی جمعیت ایران را اعلام کردند یکی بهش اضافه کنید!!!!Big Grin
کی جرأت کرده مدیرکل ما رو سرشماری نکنه؟!اصلاً کی جرأت این جسارتو به خودش داده؟!Big Grin

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Masoud05
ارسال: #۱۵۸۲
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ق.ظ
کی سرشماری شد ما که نفهمیدیم !!! Big Grin

ارسال: #۱۵۸۳
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  کی سرشماری شد ما که نفهمیدیم !!! Big Grin
ای بابا!نه مدیر کل‌، نه مدیر بخش‌، اینجا چه خبره ؟! هیچکس سرشماری نشده ؟! نکنه تو مانشت قرار گذاشته بودین مانشتی‌ها سرشماری نشن من خبر نداشتم و سرشماری شدم؟ آره‌! اینطوریاست؟!

ارسال: #۱۵۸۴
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ممنون از این همه صحبتای دوستانه مانشتیهای عزیز.
فقط من یک درد و دل دوستانه و کوچک واسه آقایون دارم (حرف مردونه است!!!)شاید یک تجربه کوچک هست:
دوستان خوب ،من و شما با این اوضاع و احوال ،فرصتهایی که پدر هامون داشتند را نداریم و البته نخواهیم داشت. علتهاش را هم همه تقریبا" میدونیم.
انشاء ا... که همه تون در کنکور و ارشد و دکترا قبول بشید و راه علم و تحقیق را بخوبی طی کنید ولی اگه بهر دلیل نشد و دو سه بار تلاش کردید و نشد فکر نکنید دنیا به آخر رسیده ،مطمئن باشید راههای موفقیت خیلیهاش به کنکور ارشد ختم نمیشه. پس زیاد اصرار نکنید و خیلی در اینمورد با خانمها رقابت نکنید . یا لا اقل اگه فکر میکنید باید قبول شید زندگی و کار را تعطیل نکنید. کاری برای خودتون دست و پا کنید و بطور موازی درس هم بخونید.

من پارسال ارشد شرکت نکردم امسال هم قصد شرکت نداشتم و اگر مشکل سربازی نداشتم شاید تا دو سه سال دیگه هم شرکت نمی کردم. دلیل اینکه تصمیم گرفتم شرکت کنم دیدم هرکاری می خوام بکنم نیاز به کارت پایان خدمت هست و من هم تا اعزام بشم چند ماهی طول می کشه و بهتر دیدم توی این مدت بخوانم برای ارشد که بیکار نباشم. الان هم اگر سماجت خانوادم نبود و هزینه ای را متقبل نشده بودن(پارسه. خدا به راه راست هدایتشون کنه Big Grin) همین دو ماهی هم که خواندم دیگه ادامه نمی دادم. نه به این دلیل که علاقه ای به ادامه درس خواندن ندارم و یا دیگه خسته شدم. واسه اینکه به نظرم خواندن صرف وقت تلفن کردن هست و نتیجه ای نداره. به نظرم آدم باید توی زمینه ای مشغول به کار بشه و بتونه توی زمینه کاریش تحصیل کنه که باعث پیشرفتش بشه. الان خیلی طرح‌ها واسه کار دارم و خیلی هم بهش خوشبینم ولی تنها مشکل خدمت هست که جلوی خیلی از برنامه‌ها را گرفته. چند وقت پیش یکی از دوستان خبری گذاشته روی سایت که نصف فارق التحصیلان دکتری بیکار اند و این به نظر من خیلی بد هست که شخصی که دکتری گرفته بخواد بیکار بمونه. بد واسه اینکه کسی که دکتری می گیره باید خودش بتونه کسب و کار ایجاد کنه. به هر حال می خوام بگم به نظرم زیاد روی کنکور حساسیت نشان ندین و استرس به خودتان راه ندین، این هم مسیری هست در طول زندگیتان. این طور فکر کنین که قبول نشدن توی کنکور به معنی یک ایست و ماندن از رسیدن به هدف نیست. میشه از راه های دیگه به زندگی ادامه داد.
این حرفم به این معنی نیست که تلاش نکنین. خودم همین الان تا اونجا که بتوانم سعی می کنم قبول شم و اگر قبول شم هم خیلی خوشحال می شم هم با کله میرم Big Grin ولی اگر نشدم هم برام مسئله یا یک شکست بزرگ نیست. کارهای دیگری هم هست که میشه براشون تلاش کرد و از کنکور هم مهمتر باشه.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۱۵۸۵
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۴۲ ق.ظ
دارم سر ریز میییییی شم!
چقدر من امروز درس خوندم!بیاین بهم تبریک بگین!
چه حس توپی دارم!ااااههههههه

ارسال: #۱۵۸۶
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ق.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۴۲ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  دارم سر ریز میییییی شم!

به سلامتی مبارک باشه Big Grin
ان شاا... که همیشه همین طور خوب بخونید

سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۱۵۸۷
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۴۲ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  دارم سر ریز میییییی شم!

ما بهت افتخار می کنیم Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , انرژی مثبت
ارسال: #۱۵۸۸
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(23 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۴۲ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  دارم سر ریز میییییی شم!

ما بهت افتخار می کنیم Smile
اجازه خانوم ما یه راه جدید واسه خودمون پیدا کردیم که عملی تره!البته فقط یه روز تست شده اما خوب جواب داد!Smile

ارسال: #۱۵۸۹
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ ب.ظ
به ما‌ام یاد بده پس که ما هم درس خون شیم: دی .

سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۱۵۹۰
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  به ما‌ام یاد بده پس که ما هم درس خون شیم: دی .
این جاست که میگن شاگرد از استاد جلوزده!

سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۳,۷۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۱,۶۱۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۸۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close