زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۲۱
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ ب.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
ای خدا با همه سختی هایی که واسه این کنکور میکشم یعنی با همه شب نخوابیدن ها، با همه بد بیاریها، با همه مشکلاتی که هرکی از راه میرسه تو خونه واسم بوجود میاره، با همه کارهایی که از صبح تا شب رو دوشمه و شب از خستگیش با زور قهوه و نسکافه خودمو بیدار نگه میدارم، باز ازت ممنونم که واسم این اراده رو مهیا کردی که پا پس نکشم، به من این فرصت رو دادی که خودمو تو شرایط سخت محک بزنم.
تشکر میکنم چون میدونم و اطمینان دارم جواب این زحمتهامو میدی، حتی اگه ندی هم میزارم پای حکمتت.
و من پا پس نخواهم کشید.
خلاصه شکر شکر شکر، خدایا شکر.

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , - rasool - , parimehraban , farzaneh1991 , mina1 , Bache Mosbat , narges_r , najme60 , Lantern , Parva
ارسال: #۱۳۲۲
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
(۰۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  ای خدا با همه سختی هایی که واسه این کنکور میکشم یعنی با همه شب نخوابیدن ها، با همه بد بیاریها، با همه مشکلاتی که هرکی از راه میرسه تو خونه واسم بوجود میاره، با همه کارهایی که از صبح تا شب رو دوشمه و شب از خستگیش با زور قهوه و نسکافه خودمو بیدار نگه میدارم، باز ازت ممنونم که واسم این اراده رو مهیا کردی که پا پس نکشم، به من این فرصت رو دادی که خودمو تو شرایط سخت محک بزنم.
تشکر میکنم چون میدونم و اطمینان دارم جواب این زحمتهامو میدی، حتی اگه ندی هم میزارم پای حکمتت.
و من پا پس نخواهم کشید.

بعد از هر سختی آسانی هست!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , - rasool -
ارسال: #۱۳۲۳
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ
گفتم خدایا از همه دلگیرم، گفت حتی از من؟
گفتم خدایا دلم را ربودند،گفت پیش از من؟
گفتم خدایا چقدر دوری،گفت تو یا من؟
گفتم خدایا تنهاترینم،گفت پس من؟
گفتم خدایا کمک خواستم،گفت از غیر من؟
گفتم خدایا دوستت دارم،گفت بیش از من؟
گفتم خدایا اینقدر نگو من،گفت من توام تو هم من
 سپاس‌گزاری شده توسط: f_a , sahar121
ارسال: #۱۳۲۴
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ ب.ظ
بخدا اگه خدمت نبود . بیخیال ارشد میشدم و..Sad(

دارم با پای پیاده از مانشت بالا می رم.
پاهام خسته شده. یکی دستمو بگیره .
Blush

هر دم از ایمان و کفر . میشوم خالی و پر
ارسال: #۱۳۲۵
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  ای خدا با همه سختی هایی که واسه این کنکور میکشم
این نیز بگذرد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat
ارسال: #۱۳۲۶
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  ای خدا با همه سختی هایی که واسه این کنکور میکشم یعنی با همه شب نخوابیدن ها، با همه بد بیاریها، با همه مشکلاتی که هرکی از راه میرسه تو خونه واسم بوجود میاره، با همه کارهایی که از صبح تا شب رو دوشمه و شب از خستگیش با زور قهوه و نسکافه خودمو بیدار نگه میدارم، باز ازت ممنونم که واسم این اراده رو مهیا کردی که پا پس نکشم، به من این فرصت رو دادی که خودمو تو شرایط سخت محک بزنم.
و من پا پس نخواهم کشید.

یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور

کلبه‌ی احزان شود روزی گلستان غم مخور

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: mamat
ارسال: #۱۳۲۷
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ ب.ظ)unification نوشته شده توسط:  بخدا اگه خدمت نبود . بیخیال ارشد میشدم و..Sad(
بالاخره این شتره رو باید زدش رفت!!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۳۲۸
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ق.ظ
وقتی به جاهای سخت و پیچیده درس میرسم خیلی بهم فشار میاد ضربان قلبم تند میشه سرم داغ میشه واعصابم خورد میشه اخرشم بلند میشم میرم پای کامپیوتر.دواش به نظر شما چیه وکلا تمرکزم خیلی پایینه
ارسال: #۱۳۲۹
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۲۷ ق.ظ
دلم بخاطر همه دلهای گرفته، گرفتهSad
ارسال: #۱۳۳۰
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۳۰ ب.ظ
این روزا خاطرات تلخ پارسال رو برام زنده میکنه
چیزی نمیتونم بگم
فقط اینکه " خدایش بیامرزد"

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
ارسال: #۱۳۳۱
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط هاتف.)
نه !‌ / شکایت نکن / کوه هم که باشد / گاهی / دم ِ غروب که می شود / انگار دلش می لرزد ...
به خدا قسم / اصلا" انگار طور دیگری ست !‌ / انگار ایستاده می افتد / ایستاده می گرید / و ایستاده می میرد ... / پس گلایه نکن
کوه! کوه!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
ارسال: #۱۳۳۲
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
وقتی دلم می گیره به خودم می گم گلایه نکن!مگه تو زندگیت چی کم داری؟اینا که درد نیست!بهانه های بچه گانه است !یا شاید درد آدم های بی درد!حتما خیلی بی درد شدی که فکر می کنی این هم درد بزرگیه! بی دردی هم بد دردیه!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , انرژی مثبت
ارسال: #۱۳۳۳
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۲۷ ب.ظ
چرا من اینجوری شدم؟چرا درس نمی خونم؟؟؟؟

ارسال: #۱۳۳۴
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  وقتی دلم می گیره به خودم می گم گلایه نکن!مگه تو زندگیت چی کم داری؟اینا که درد نیست!بهانه های بچه گانه است !یا شاید درد آدم های بی درد!حتما خیلی بی درد شدی که فکر می کنی این هم درد بزرگیه! بی دردی هم بد دردیه!

می گن اگه همه‌ی مردم درد هاشونو بذارن وسط و بگن هرکی می خواد هر دردی رو برداره همه باز درد خودشونو بر می دارن . چون خدا اندازه‌ی ظرفیت هر کس قابلیت تحمل داده بهش . عزیز ممکنه دردی که از نظر شما درد نیست ولی آزارت می ده برای بقیه حتی تحملشم مشکل باشه . Heart
(۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۲۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  چرا من اینجوری شدم؟چرا درس نمی خونم؟؟؟؟

دوست من ربات که نیستی Smile . بافر مغزت پر شده صبر کن به حافظه‌ی بلند مدتت انتقال داده شه . یه ذره استراحت کن . بعد دوباره شروع کن .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , erkin
ارسال: #۱۳۳۵
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  وقتی دلم می گیره به خودم می گم گلایه نکن!مگه تو زندگیت چی کم داری؟اینا که درد نیست!بهانه های بچه گانه است !یا شاید درد آدم های بی درد!حتما خیلی بی درد شدی که فکر می کنی این هم درد بزرگیه! بی دردی هم بد دردیه!

می گن اگه همه‌ی مردم درد هاشونو بذارن وسط و بگن هرکی می خواد هر دردی رو برداره همه باز درد خودشونو بر می دارن . چون خدا اندازه‌ی ظرفیت هر کس قابلیت تحمل داده بهش . عزیز ممکنه دردی که از نظر شما درد نیست ولی آزارت می ده برای بقیه حتی تحملشم مشکل باشه . Heart
(۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۲۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  چرا من اینجوری شدم؟چرا درس نمی خونم؟؟؟؟

دوست من ربات که نیستی Smile . بافر مغزت پر شده صبر کن به حافظه‌ی بلند مدتت انتقال داده شه . یه ذره استراحت کن . بعد دوباره شروع کن .

بافر مغزم پر نشده!خل شدم!یه هفته است هیچی نخوندم!Sad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close