زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۸۳۶
۲۰ اسفند ۱۳۹۸, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
......

چرا پاک کردی اخه منم مجبور شدم پاک کنم !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۳۸۳۷
۲۰ اسفند ۱۳۹۸, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۹ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۱۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تنهایی بمونم یا برم شهرستان !
من که تصمیم گرفتم خونه نرم، چون اگه برم خونه و کرونا با خودم ببرم منزل، قشنگ میشم ناقل ویروس.

++ متاسفانه داشتم ماکارونی درست میکردم که نصف ماکارونی ها ریخت توی سینک و بیخیالش شدم، اینم از شانس ما.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam
ارسال: #۵۳۸۳۸
۲۰ اسفند ۱۳۹۸, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ++ متاسفانه داشتم ماکارونی درست میکردم که نصف ماکارونی ها ریخت توی سینک و بیخیالش شدم، اینم از شانس ما.
می شستی اشون اشکال نداشت سینک ظرف شویی تمیزه Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۳۸۳۹
۲۱ اسفند ۱۳۹۸, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۴۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ++ متاسفانه داشتم ماکارونی درست میکردم که نصف ماکارونی ها ریخت توی سینک و بیخیالش شدم، اینم از شانس ما.
می شستی اشون اشکال نداشت سینک ظرف شویی تمیزه Smile
بله ولی نه سینک خونه مجردی Big Grin
ارسال: #۵۳۸۴۰
۲۱ اسفند ۱۳۹۸, ۰۹:۳۹ ق.ظ
سلام دوستان
کسی اموزش خوبی برای سرورهای hp مخصوصا کار با محیط ilo سراغ ندارین؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۵۳۸۴۱
۲۱ اسفند ۱۳۹۸, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۰۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
نقل قول:
نقل قول: ++ متاسفانه داشتم ماکارونی درست میکردم که نصف ماکارونی ها ریخت توی سینک و بیخیالش شدم، اینم از شانس ما.
می شستی اشون اشکال نداشت سینک ظرف شویی تمیزه [تصویر:  smile.gif]
بله ولی نه سینک خونه مجردی
بله متوجه شدم Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۳۸۴۲
۲۱ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۳۹ ب.ظ
تنها چیزی که این بی‌شرفا بلدن اینه که هرکی در برابر بی‌مسئولیتی و بی‌کفایتی‌های خودشون پرپر شد رو برچسب شهید بزنن بهش. شهید خدمت‌رسانی (مدافعان سلامت) قبل از شهید شدن نیاز به امکانات و تجهیزات داره. شما امکانات و تجهیزات رو فراهم کنید به اندازه کافی، انشالله که کسی از عزیزان کادر درمانی فوت نمیشه.
خدا بهشون صبر و تندرستی بده واقعا.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , khayyam , marvelous
ارسال: #۵۳۸۴۳
۲۱ اسفند ۱۳۹۸, ۰۷:۵۷ ب.ظ
از دندان درد دارم میمیرم
تمام دندون پزشکیا تعطیل کردن
دارم دیونه میشم

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam
ارسال: #۵۳۸۴۴
۲۱ اسفند ۱۳۹۸, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط khayyam.)
بدترین حالت ممکن اونجاست که تنها باشی ، مریض هم بشی دیگه اینو نمیشه کاریش کرد ( فاتحه ) .

(۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۳۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  تنها چیزی که این بی‌شرفا بلدن اینه که هرکی در برابر بی‌مسئولیتی و بی‌کفایتی‌های خودشون پرپر شد رو برچسب شهید بزنن بهش. شهید خدمت‌رسانی (مدافعان سلامت) قبل از شهید شدن نیاز به امکانات و تجهیزات داره. شما امکانات و تجهیزات رو فراهم کنید به اندازه کافی، انشالله که کسی از عزیزان کادر درمانی فوت نمیشه.
با همین کلید واژه ها ۴۰ ساله مردم همیشه سر صف کشیدن سر می شکنن Exclamation

(۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۵۷ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  از دندان درد دارم میمیرم
دارم دیونه میشم
بلاخره یه جایی پیدا میشه مراکز شبانه روزی جایی ،
خدایش امسال دم عیدی بدترین سالی هست که من یادمه تا به امروز هر سال شاید گرونی و بی پولی بود ولی بیماری نبود و مردم با کوچکترین چیزا خوشحال بودن حتی مسافرت با همون پراید
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , marvelous
ارسال: #۵۳۸۴۵
۲۱ اسفند ۱۳۹۸, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۲۷ ق.ظ، توسط Riemann.)
پدیده‌ی ghosting بده، مخصوصا وقتی که روت اعمال بشه : ))

+ امروز دومین روزی هست که سیستم خوابم درست شده و عین آدم شب میخوابم و صبح بیدار میشم. قبلا ۶ صبح میخوابیدم و ۲ بعد از ظهر و حتی ۴ بیدار میشدم. بسیار خوشحالیم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۳۸۴۶
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۱۳ ب.ظ
حذف لیورپول از لیگ قهرمانان اروپا، انتشار آلبوم خراسانیات شجریان، پیش فروش آلبوم مجاز هیچکس بعد از ۹ سال (۱۲ فروردین میاد) از خبرهای خوشحال کننده‌ی چند وقت اخیر بود به نظرم.
به همین مقدار اندک هم دلخوش باشید

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۸۴۷
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۱۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بدترین حالت ممکن اونجاست که تنها باشی ، مریض هم بشی دیگه اینو نمیشه کاریش کرد ( فاتحه ) .

(۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۳۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  تنها چیزی که این بی‌شرفا بلدن اینه که هرکی در برابر بی‌مسئولیتی و بی‌کفایتی‌های خودشون پرپر شد رو برچسب شهید بزنن بهش. شهید خدمت‌رسانی (مدافعان سلامت) قبل از شهید شدن نیاز به امکانات و تجهیزات داره. شما امکانات و تجهیزات رو فراهم کنید به اندازه کافی، انشالله که کسی از عزیزان کادر درمانی فوت نمیشه.
با همین کلید واژه ها ۴۰ ساله مردم همیشه سر صف کشیدن سر می شکنن Exclamation

(۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۵۷ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  از دندان درد دارم میمیرم
دارم دیونه میشم
بلاخره یه جایی پیدا میشه مراکز شبانه روزی جایی ،
خدایش امسال دم عیدی بدترین سالی هست که من یادمه تا به امروز هر سال شاید گرونی و بی پولی بود ولی بیماری نبود و مردم با کوچکترین چیزا خوشحال بودن حتی مسافرت با همون پراید

خب اینا گفتن یه کاری میکنیم قدر پراید رو هم بفهمید.
من تا بازارچه ی دم خونه میرم و برمیگردم برای خرید های روزمره، دیگه ماهی نیست، دیگه سبزه نیست، هیچی نیست، کلی دستفروش هست فقط و مغازه ها تعطیلن.
یادمه شنیده بودم این جنسای قاچاقی که وارد میکنن رو میدن این دستفروشا بدن به مردم. به ما میگفتن نخرید..... الان هر کی هم از راه میرسه به خاطر تعطیلی بازار و مغازه ها داره از این دستفروشا خرید میکنه. ماهی نیست، سبزه نیست، عید نیست، فقط بازار دستفروشا که تازه کنار خیابون شروع کردن دارن ژل ضد عفونی و الکل هم میفروشن......

دلم برای حرامی الکل تنگیده به خداBig Grin چون کسی چه میدونه، این همه آدم تو خوزستان رو کی الکل داده خوردن؟ لابد یکی توصیه کرده ، مثل روغن بنفشه..... صداشو در نمیارنSadSadSadSadSadSad
ما که تا جایی که میشناسیم آدما خودشونو تو خونه هاشون حبس کردن، پس اینا کین دارن میرن شمال؟ میرن کیش؟
تو کیش چه خبره ما نمیدونیم؟
کاش بخوابیم چشمامونو باز کنیم ببینیم دیگه نیستن، همشون رفتن.....

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۳۸۴۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۲:۵۹ ب.ظ
بهتره کم تقصیرات رو گردن دولت بندازیم شک ندارم دولت کم کاری زیاد داره و دروغ تو کاراشون زیاده ولی خداوکیلی چند وقت پیش مگه همش دنبال این نبودیم خونه بشینیم و خسته شده بودیم از بیرون رفتن خب الان وقتشه ولی کسی رعایت نمی کنه شرایط حساسه باید مغازه ها بسته بشه به جز موارد حساس مثل نانوایی ها و سوپرمارکت ها ، مردم بیهوده نباید برن خرید من والا وقتی می رم بیرون هیچ احساسی نمی کنم که تفاوتی باشه مردم مثل قبل هستن تو خیابان ها بدون هیچ ماسکی و دستکش و تمام مغازه ها باز تازه خیلی جاها صف هم کشیدن مثل همین پمپ بنزین ها من خدایش دیگه امیدی به این مملکت ندارم بیشتر از مسئولین خود مردم مقصر هستند پس هر چی بلا سرشون میاد حقشونه امیدوارم یه نسل دیگه بیاد و تمام خرافاتی ها از بین بره !
ارسال: #۵۳۸۴۹
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۳:۱۲ ب.ظ
وای بعد از ۳ سال و اندی دوباره لاگین شدم ، البته ۳ سال هم بیشتر از سال ۹۴ دیگه خیلی نیومدم
نمیدونم الان چجوری اینجا
بچههای قدیم هستن یا نه
قبلا ک عالی بود ، خخخ حس میکنم خیلی پیر شدیم دیگه

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , crevice
ارسال: #۵۳۸۵۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط Javad Street.)
..........................

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۷۴۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close