زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۳۲۶
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۲۲ ب.ظ
نمونه بارز تُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاء همین آقای جهان‌بخش با این برگردونی که زد توی لیگ جزیره. اینقدر گلش قشنگ بود که همه تقدیر کردن از گلش. ولی بازم هیچی به برگردونه کریس رونالدو و وِین رونی نمیرسه. بازم رونی.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۳۲۷
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۸ ۰۱:۲۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  نمی دونم خوبه یا بده وقتی رو کارم تمرکز می کنم همه چی یادم میره یهو به خودم میام می بینم عه باید این ساعت مثلا به فلانی زنگ می زدم یادم رفت!
عاشق شدی ؟HuhHeart
عشق چیه؟ من مشق دارم اینقد که عشق فعلا در حالت معلق به سر می بره تا بشه معلق و اماده تا بشه اماده تا بشه اجرا هووو...
من میگم رو مانیتور خوابم می بره یکی میگه در شبکات (الان دهخدا میگه کاش زنده بودم کلمه این مخترع رو هم معنی می کردم! ) اجتماعی نگردین کاش وقت بود یه کم می گشتیم ببنیم دنیا چه خبره فعلا که کدا اجازه نمی دن

think positive
ارسال: #۵۳۳۲۸
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۴۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۳۴ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۸ ۰۱:۲۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  نمی دونم خوبه یا بده وقتی رو کارم تمرکز می کنم همه چی یادم میره یهو به خودم میام می بینم عه باید این ساعت مثلا به فلانی زنگ می زدم یادم رفت!
عاشق شدی ؟HuhHeart
عشق چیه؟ من مشق دارم اینقد که عشق فعلا در حالت معلق به سر می بره تا بشه معلق و اماده تا بشه اماده تا بشه اجرا هووو...
من میگم رو مانیتور خوابم می بره یکی میگه در شبکات (الان دهخدا میگه کاش زنده بودم کلمه این مخترع رو هم معنی می کردم! ) اجتماعی نگردین کاش وقت بود یه کم می گشتیم ببنیم دنیا چه خبره فعلا که کدا اجازه نمی دن

شما به جای شبکات از چه کلمه ای توصیه میکنید من استفاده کنم؟ من اگه قرار باشه با ادبیات خودم اینجا بنویسم دیگه هیچکس هیچی متوجه نمیشه، من متنفر هستم از عربی و کلمات عربی که ظاهر فارسی رو آلوده کردن ، مخترع هم نیستم. من مثال زدم گفتم مثلا تو اینستا و تلگرام و یا حالا هر social media ی دیگه (بهتر شد؟) چون اینا ذهن رو درگیر میکنن. حتی قید کردم که منظورم اصلا شما نیستی و کلی دارم صحبت میکنم.
به هر حال قصد جسارت نداشتم ، ولی دوست ندارم کسی سواد ادبی منو ببره زیر سوال. من در عالم مهندسی حرف گنده نمیزنم، ولی اگه قرار باشه در عالم ادبیات و هنر باشه کسی جلودارم نیست. خصوصا ادبیات و بحث پاس داشتن زبان. پروپوزال دکتری منم همش در مورد پالایش زبان فارسی و غنای زبان فارسی از پهلوی میانه به اینطرف هست. کاری که نیمی از اونو دکتر خانلری بزرگوار انجام داد.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۳۳۲۹
۱۲ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  شما به جای شبکات از چه کلمه ای توصیه میکنید من استفاده کنم؟ من اگه قرار باشه با ادبیات خودم اینجا بنویسم دیگه هیچکس هیچی متوجه نمیشه، من متنفر هستم از عربی و کلمات عربی که ظاهر فارسی رو آلوده کردن ، مخترع هم نیستم
« آت » در زبان عربی نشانه ی جمع مونث سالم است. در زبان عربی اسمی را که دارای علامت تانیث « ة » باشد، با این نشانه جمع بسته می شود. بدین صورت که « آت » را جانشین « ة » می کنند:
خانلری؟ یا خداا Big Grin

think positive
ارسال: #۵۳۳۳۰
۱۲ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۲۲ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  شما به جای شبکات از چه کلمه ای توصیه میکنید من استفاده کنم؟ من اگه قرار باشه با ادبیات خودم اینجا بنویسم دیگه هیچکس هیچی متوجه نمیشه، من متنفر هستم از عربی و کلمات عربی که ظاهر فارسی رو آلوده کردن ، مخترع هم نیستم
« آت » در زبان عربی نشانه ی جمع مونث سالم است. در زبان عربی اسمی را که دارای علامت تانیث « ة » باشد، با این نشانه جمع بسته می شود. بدین صورت که « آت » را جانشین « ة » می کنند:
خانلری؟ یا خداا Big Grin

خوبه داری میگی زبان عربی ... این ات وارد فارسی هم شده و اصلا در فارسی نشان جمع مونث نمیباشد. مثلا صادرات درسته که ات عربی داره ولی صدور عربی هست. اگه هم کلا بخوای ته توشو دربیاری هر چی کلمه که ص دارن همه از زبان عربی حمله کردن به فارسی.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۳۳۱
۱۲ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط codin.)
ای بابا هرکی هرچی رو دوس داره تبریک میگه دیگه. توی این چیزای شخصی هیچ جای دنیا کنکاش نمیکنن خداییش...کریسمس هم جزو فرهنگ رایج جهانه و کل جهان به هم تبریک میگن... تعطیلات و روزهای خاص یه جور قرارداد اجتماعیه بیشتر از این که برین توی بهرش که حالا ایرانیا چرا باید تولد حضرت مسیح را تبریک بگن یا نه!! طرف به خدا اعتقاد نداشته باشه هم تبریک میگه. مخصوصا که با سال نو میلادی در یک زمان هست...
ارسال: #۵۳۳۳۲
۱۲ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۱۳ ق.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ای بابا هرکی هرچی رو دوس داره تبریک میگه دیگه. توی این چیزای شخصی هیچ جای دنیا کنکاش نمیکنن خداییش...کریسمس هم جزو فرهنگ رایج جهانه و کل جهان به هم تبریک میگن... تعطیلات و روزهای خاص یه جور قرارداد اجتماعیه بیشتر از این که برین توی بهرش که حالا ایرانیا چرا باید تولد حضرت مسیح را تبریک بگن یا نه!! طرف به خدا اعتقاد نداشته باشه هم تبریک میگه. مخصوصا که با سال نو میلادی در یک زمان هست...

تمام تاریخ دنیا داره بر اساس تاریخ میلادی میگرده بعد اینا نشستن میگن چرا سال نوی میلادی رو جشن بگیریم؟ یا اصلا تبریک بگیم؟؟؟؟
کریسمس یادواره ی تولد میترا الهه ی خورشید یا همون اولین خدای پرستیده شده در ایران بوده خدای مهر و حالا اشکال پیدا کرده چون ایرانی هستیم کریسمس رو تبریک بگیم؟
آزادی بیان باید باشه، من شروع مهرپرستی در ایران رو تبریک میگم اصلا. روز پرستار هم بود (روز مادر شوهرم بود) بهش تبریک میگمWinkWinkWinkBig Grin
بچه ها چیزی به روز مهندس نمونده ها، اونم از حالا تبریک میگم خدمت همه مهندسین گرام، روز تئاتر هم تو عیده، یادتون نره اونم مبارکه.... تولد پسرخالم هم هست از همینجا تبریک میگم. Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

بابا بیخیال دوستان، ایرانیان در زمان ساسانیان ۳۶۵ لحن و یا سرود برای ۳۶۵ روز سال داشتن، یعنی هر روز جشن بوده در ایران باستان و این یعنی یه دموکراسی تمام عیار. یعنی اون موقع هر روز رو به هم تبریک میگفتن. بگین تبریک بگین تا جنگ نشده...

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۳۳۳۳
۱۲ دى ۱۳۹۸, ۰۹:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۲۱ ق.ظ، توسط gogooli.)
جمع شبکه می شه شبکه ها
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۳۳۳۴
۱۲ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۳۵ ق.ظ
یه تی ای دارم میخوام سر به تنش نباشه
هم ورودی همیم اون فقط سال قبل این درس رو برداشت من امسال! جو استادی گرفته! یعنی نشد تو یه تمرین یا پروژه ای به من نمره کامل خودم رو بده.
یکی دو بار هم کلا ب تمرینم نمره نداد گفت نرسیده دستم و از این حرفا که با اسکرین براش ثابت کردم قبل ددلاین فرستادم!
الان نمرم اومده فرق زیادی با نمره خام امتحانم نداره...میخوام ب استاد پیام بدم ولی با این استاد هم رودروایسی دارم و نمیدونم چطور مطرح کنم ک تا نمره تائید نهایی نشده خودت یکبار دیگه تمرین های منو چک کن.
ارسال: #۵۳۳۳۵
۱۲ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۲ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  یه تی ای دارم میخوام سر به تنش نباشه
هم ورودی همیم اون فقط سال قبل این درس رو برداشت من امسال! جو استادی گرفته! یعنی نشد تو یه تمرین یا پروژه ای به من نمره کامل خودم رو بده.
یکی دو بار هم کلا ب تمرینم نمره نداد گفت نرسیده دستم و از این حرفا که با اسکرین براش ثابت کردم قبل ددلاین فرستادم!
الان نمرم اومده فرق زیادی با نمره خام امتحانم نداره...میخوام ب استاد پیام بدم ولی با این استاد هم رودروایسی دارم و نمیدونم چطور مطرح کنم ک تا نمره تائید نهایی نشده خودت یکبار دیگه تمرین های منو چک کن.
شاید بهتون علاقه داره Smile
من یادمه تی ای میشدم از دختر خانمی که دوست داشتم تقلب میگرفتم بعد میومد خواهش و تمنا اینا میکرد نمرشو میدادم.Shy بهونه ای میشد باهاش بحرفم و اینا و یه جورایی تحت تاثیر جذبه ام قرار بگیره Rolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , The BesT , Amir V , Avril89
ارسال: #۵۳۳۳۶
۱۲ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۴۱ ب.ظ
من به این نتیجه رسیدم تو دنیایی مجازی ارتباط سخت تر از دنیای واقعی هست........
کاش میشد با همه آدما تو دنیایی واقعی کنارهم آشنا شد...
من دوستای دنیایی واقعی رو میخووووووووووواااااااام...........
ارسال: #۵۳۳۳۷
۱۲ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۵۳ ب.ظ
هر وقت و هر جا بحث از ازدواج شد، مهم‌ترین نکته‌ای که همیشه گفتم و میگم "شعور مزدوج شدن" هست. یخورده که دقت کنید می‌بینید میشه این رو به خیلی جاها تعمیم داد و خیلی جاها این مسئله هست به طریق مختلف. از دوستانمون در شُرُف ازدواج هستن با بستگانشون (گویا دخترخاله محترمه متولد ۸۰) رفتن خواستگاری و اینا. الانم مثلا در حال صحبت هستن که بیشتر بشناسن همون. بعد آقا یهویی هوای عشق قبلی میزنه به سرش و پیام میده به اوشون. بهش میگیم چرا این کارو کردی؟ میگه خب دوستیم باهم. میخوام منطقی کنار بیایم با این قضیه. من مشکلی ندارم. اون خیلی وابسته شد. یعنی چی خب این کار؟ یعنی چی این حرفا؟
خودم تا حدودی به این جمله که میگن "دنیا پر از آدمایی هست که کسای دیگه رو دوست دارن ولی با شخص دیگه ازدواج کردن و زندگی میکنن" اعتقاد دارم. ولی خب وقتی نتونستید کنار بیاید با این مسائل هنوز، هنوز نتونستید هضمش کنید شخص دیگه‌ای رو معطل خودتون نکنید. درست نیست این کارا. عیبه. زشته.

نتیجه اخلاقی اینکه حقیقتا یکبار بیشتر زندگی نمی‌کنید و حتی نمیدونید که چقدر زندگی می‌کنید، پس بهتره که انسان باشید و درست زندگی کنید.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , The BesT
ارسال: #۵۳۳۳۸
۱۲ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۰۰ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  شاید بهتون علاقه داره [تصویر:  smile.gif]
من یادمه تی ای میشدم از دختر خانمی که دوست داشتم تقلب میگرفتم بعد میومد خواهش و تمنا اینا میکرد نمرشو میدادم.[تصویر:  shy.gif] بهونه ای میشد باهاش بحرفم و اینا و یه جورایی تحت تاثیر جذبه ام قرار بگیره [تصویر:  rolleyes.gif]

خدا خیرتون بده وسط عصبانیت و ناراحتیم خیلی خندیدم Big Grin
به هر احتمالی فکر میکردم جز این Big Grin
یکی از عجیب ترین و جالب ترین روش های مخ زنی بود که شنیدم Big Grin خوش به حال اون دختر خانوم که میدونست بیاد خواهش تمنا نمره میدین بهش و تحت تاثیر هم قرار میگیره.
ولی این تی ای رو نه .. فکر نکنم علاقه ای داشته باشه که با خواهش من نمره تغییر کنه. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , codin
ارسال: #۵۳۳۳۹
۱۲ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۰۳ ب.ظ
تست جدید هم اتاقی..‌
امروز با دوستم قرار گذاشتیم ما حرفی از ناهار نزنیم ببینیم طرف پا میشه ی حرکتی بزنه که تا ۱۲ و۱۵دقیقه ب روی مبارک چیزی نیاورد دیگه دوسم بیچاره از رو رفت پا شد غذا درست کرد

همیشه من و دوستم غذا های وقت گیر را درست می کنیم خیلی وقتا هم میگسم بذار اون برا دکتری میخونه وقتش نگیره ولی فکر نمی کردیم به وظیفه تبدیل میشه
توی زندگی به هیچکی رو ندیم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , .:tarannom:.
ارسال: #۵۳۳۴۰
۱۲ دى ۱۳۹۸, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۰۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  تست جدید هم اتاقی..‌
امروز با دوستم قرار گذاشتیم ما حرفی از ناهار نزنیم ببینیم طرف پا میشه ی حرکتی بزنه که تا ۱۲ و۱۵دقیقه ب روی مبارک چیزی نیاورد دیگه دوسم بیچاره از رو رفت پا شد غذا درست کرد

همیشه من و دوستم غذا های وقت گیر را درست می کنیم خیلی وقتا هم میگسم بذار اون برا دکتری میخونه وقتش نگیره ولی فکر نمی کردیم به وظیفه تبدیل میشه
توی زندگی به هیچکی رو ندیم
چرا خونه نمی گیرید ، از نظر من خوابگاه جای مناسبی نیست نه میشه درست زندگی کرد و نه می شه خوب درس خوند ، البته تنها حسن خوابگاه هزینه پایین اونه .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۴۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close