زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۰۰۱
۰۶ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  از یه جایی به بعد هیچکس و هیچ چیزی نمیتونه تنهایی ت رو پر کنه...

این یه حس موقتیه علی. درست میشه.

There is no there there.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۱۰۰۲
۰۶ تیر ۱۳۹۸, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  از یه جایی به بعد هیچکس و هیچ چیزی نمیتونه تنهایی ت رو پر کنه...

موافقم
خودتی که خودتو از تنهایی در میاری
خودت با خودت
ولی فقط از یه جایی به بعد نه قبلش

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۱۰۰۳
۰۶ تیر ۱۳۹۸, ۰۷:۰۸ ب.ظ
دلم گرفته به یاد مه بنی هاشم...

به مشک خال او صد پیاله گریه کنید...

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۱۰۰۴
۰۷ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط The BesT.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  حتی تنها ترین دخترم صد تا خواستگار داشته و ردشون کرده خب اون پسرا جزو (هیشکی) حساب نمیشن؟

اون پسرها را ما جز هیشکی حساب میکنیم. Sleepy
منظور ما اونی هست که باید به خودش تکونی بده ولی لامصب نمیده Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۵۱۰۰۵
۰۷ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۱۷ ق.ظ
بچه های تهران فردا صبح ساعت ۹ صبح زیر برج آزادی همایش دوچرخه سواری هست به قید قرعه جایزه هم میدن اونایی هم که دوچرخه ندارن بهشون دوچرخه می دن اونجا من دوچرخمو امروز بردم سرویس بعدش تمیز شستمش فردا اول صبح به سمت ازادی ..
ارسال: #۵۱۰۰۶
۰۷ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۰ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  حتی تنها ترین دخترم صد تا خواستگار داشته و ردشون کرده خب اون پسرا جزو (هیشکی) حساب نمیشن؟

خب به نظر من این یه بخش مشکل هست و باعث میشه پسرای معمولی کلا بی خیال بشن. من یادمه توی لیسانس از یکی خوشم میومد سه بار ازش درخواست کردم هر سه بار رد کرد. دوستامم اکثرا تجربه های مشابه. خب با این شرایط چرا یه پسر باید خودش و غرورشو بزاره زیر پا بیفته دنیال دخترا. من بعد از اون تجربم وارد رابطه ای نشدم مگر که دختر صریحا ابراز علاقه کرده باشه.
به نظرم اگر شخصیو دوس دارید بهش بگید بهش والا حالا حالاها ممکنه تکونی به خودش نده ( به خاطر همون تجربه های قبلی بد که اکثر ما پسرا داریم)
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Milad_Hosseini
ارسال: #۵۱۰۰۷
۰۷ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۰ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  حتی تنها ترین دخترم صد تا خواستگار داشته و ردشون کرده خب اون پسرا جزو (هیشکی) حساب نمیشن؟

خب به نظر من این یه بخش مشکل هست و باعث میشه پسرای معمولی کلا بی خیال بشن. من یادمه توی لیسانس از یکی خوشم میومد سه بار ازش درخواست کردم هر سه بار رد کرد. دوستامم اکثرا تجربه های مشابه. خب با این شرایط چرا یه پسر باید خودش و غرورشو بزاره زیر پا بیفته دنیال دخترا. من بعد از اون تجربم وارد رابطه ای نشدم مگر که دختر صریحا ابراز علاقه کرده باشه.
به نظرم اگر شخصیو دوس دارید بهش بگید بهش والا حالا حالاها ممکنه تکونی به خودش نده ( به خاطر همون تجربه های قبلی بد که اکثر ما پسرا داریم)
داداش مجردی فشار آورده Big Grin ؟
ارسال: #۵۱۰۰۸
۰۷ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۳ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۰ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  

داداش مجردی فشار آورده Big Grin ؟
اتفاقا اینجا هیچی مجردی نمیشهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , khayyam
ارسال: #۵۱۰۰۹
۰۷ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳ ب.ظ، توسط elect.)
........

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۱۰۱۰
۰۷ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۲۴ ق.ظ
سلام دوستان
یک سوال داشتم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برای شما اجرا میشه؟ من هر کاری می کنم هر مبلغی که می زنم برام محاسبه سود رو اجرا نمی کنه. با بانک هم تماس گرفتم و میگن صفحه درسته ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۵۱۰۱۱
۰۷ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۸ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
حقیقتی که هست اینه که تا خودتون رخ نشون ندید(چه پسر و چه دختر فرقی نمیکنه) و عرض اندام نکنید(سوء برداشت نشه) هیچکی به شما توجه نمیکنه و هیچکی شما رو ندوست...
#تجربه
#حقیقت

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , codin , khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۱۰۱۲
۰۷ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  خب به نظر من این یه بخش مشکل هست و باعث میشه پسرای معمولی کلا بی خیال بشن. من یادمه توی لیسانس از یکی خوشم میومد سه بار ازش درخواست کردم هر سه بار رد کرد. دوستامم اکثرا تجربه های مشابه. خب با این شرایط چرا یه پسر باید خودش و غرورشو بزاره زیر پا بیفته دنیال دخترا. من بعد از اون تجربم وارد رابطه ای نشدم مگر که دختر صریحا ابراز علاقه کرده باشه.
ببخشید خب دختر صریح ابراز علاقه کنه و نه بشنوه غرورش جریحه‌دار نمیشه؟! خب واسه اون که به مراتب سختتره با توجه به روحیه خانم‌ها.

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۱۰۱۳
۰۷ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط WILL.)
نیم لبخند تو
مایل به یک طرف
شمشیر دلربای سردهانی چون من است
فقط لبخند بزن

............
جای هالوی سیاه خالی بزنه تو ذوقمونBig Grin

در مورد بحث ابراز و بیان علاقه
من منتظر میمانم تا ذره ای محبت شکار کنم
اگر بود محاسبه میکنم
آزمایش میکنم
مشاهده میکنم

زیاد وسواس به خرج میدم که خالص باشه
چون وقتی تسلیم شدم دیگه راه بازگشتی نیست

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۱۰۱۴
۰۷ تیر ۱۳۹۸, ۰۴:۵۴ ب.ظ
آهان. اشتباه برداشت کردم. ببخشید Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco , RASPINA
ارسال: #۵۱۰۱۵
۰۷ تیر ۱۳۹۸, ۰۶:۳۹ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ********************************
اینو که گفتید ذهنم پرت شد به دقیق ۱۰ سال پیش ! یادش بخیر. پسرعمم در دوران کارشناسی بهم ابراز علاقه کرد. من بهش گفتم من درس دارم. Big Grin اونم خیلی دپرس و داغون شد.در یک حرکت نسنجیده رفت قرص خورد و خودکشی کرد ولی خداروشکر زنده موند. بعد قاچاقی میخواست از کشور قرار کنه که گرفتنش و برگردوندنش. بعد از دایی اش ( بابام ) یه کتک مفصل خورد.ولی هیچکس هنوز نمیدونه دلیل این خودکشی و فرارش من بودم. الان هم برعکس شما، هروقت همدیگه میبینیم من میایستم اون میره اونور خیابون Big Grin یادش بخیر. دیگه باهام حرف نمیزنه وگرنه بخاطر کتکی که خورد از دلش در میآوردم
یعنی دوسش نداشتین از اول؟ یا داشتتین درس داشتین؟ Big Grin الان چی همون حسه داشتن یا نداشتنه یا عوض شده؟
اوههه چقد داشتن نداشتن تو یه خط Tongue

think positive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۷۹۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close