زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۷۳۱
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۴۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۱۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  اینجا کولر و اینا ندارن کلا،‌ فوقش پنکه دارن.

خونه ای که توش زندگی میکنم حاشیه خیابونه. متنفرم از این قضیه، مخصوصا توی تابستون. توی هوای گرم باید پنجره رو باز بزارم.
پنجره رو که باز میکنم حس میکنم توی پیاده رو خوابیدم بس که صدای ماشین میاد. باز نکنم هم مثل کوره میشه خونه (حتی با پنکه)!

من پوستم حساسه رو دمای اتاق تنظیم کردم Tongue Tongue
[تصویر:  468359_Capture_7c47d.png]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۰۷۳۲
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۵۵ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۱۷ ب.ظ)variable نوشته شده توسط:  سلام. امکانش هست. گروه های تلگرامی معرفی کنید.؟
کانال گیزمیز را معرفی میکنم Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۰۷۳۳
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۲۳ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۵ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۱۷ ب.ظ)variable نوشته شده توسط:  سلام. امکانش هست. گروه های تلگرامی معرفی کنید.؟
کانال گیزمیز را معرفی میکنم Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کانال گیج و ویج گروهه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , khayyam
ارسال: #۵۰۷۳۴
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۳۰ ق.ظ
همین امروز دوتا خبر جدایی شنیدم، یکی طلاق توی دوران عقد، یکی هم جدایی بعد از دوستیِ سه ساله...جفت شون هم بخاطر خیانت آقا پسرا....چرا واقعا؟؟تنوع طلبی یعنی چی آخه..اینم شد دلیل؟؟یکیش که میگفت من جوونم، میخوام عشق و حال کنم...نمیتونم بمونم دیگه باهات...

کی وقت میکنن مللت اینقدر بیشعور بشن...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , αɾια , khayyam , Javad Street , Avril89
ارسال: #۵۰۷۳۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۳۶ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۷ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  یه همچین سایتی (ایرانی) در زمینه مهندسی نداریم ؟

به هیچ دردی نمی‌خوره، یا در واقع زیاد به درد نمی‌خوره

چرا به نظرم به یه دردایی میخوره
واسه یه تحلیل اجمالی که مفیده
جون میده واسه پروفسورسنجی!
پروفسورایی با ایندکس تک رقمی!

فکر کنم اگه واسه مهندسی یه همچین چیزی بزن آبروریزی بشه پاک!
حالا باز پزشکی یه ذره وضع بهتره
بعید میدون تو کل مهندسی ایندکس بالا ۴۵ داشته باشیم

ارسال: #۵۰۷۳۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۴۶ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۲۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  منم موافقم با حرف ایشون، همیشه راه حلی وجود داره و همیشه میشه از لحظات بهترین استفاده رو برد، و یادتون نره که هستن خیلی ها که توی شرایط بد تر از شما هستن و ...
به نکته‌ی ظریفی اشاره شد. دقیقا همیشه میشه از تهدیدها فرصت ساخت. مثلا در این مورد خاص به جای اینکه پنکه بچرخه، خود شخص میتونه به صورت هلی‌کوپتری دور تا دور اتاق بچرخه. تازه اگه یه دینام هم به خودش وصل کنه می‌تونه برقِ در و همسایه رو تأمین کنه.

(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۷ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  یه همچین سایتی (ایرانی) در زمینه مهندسی نداریم ؟

به هیچ دردی نمی‌خوره، یا در واقع زیاد به درد نمی‌خوره

چرا به نظرم به یه دردایی میخوره
واسه یه تحلیل اجمالی که مفیده
جون میده واسه پروفسورسنجی!
پروفسورایی با ایندکس تک رقمی!

فکر کنم اگه واسه مهندسی یه همچین چیزی بزن آبروریزی بشه پاک!
حالا باز پزشکی یه ذره وضع بهتره
بعید میدون تو کل مهندسی ایندکس بالا ۴۵ داشته باشیم

والا من زیاد ندیدم سواد رو با h-index بسنجند. یه ماه پیش یه خانوم با ایندکس ۶ و شصت هفتاد سایتشن استادِ MIT شد، دستاورد دیگه‌ای هم به جز ۳ تا پیپر اسم اولش نداشت. برعکسشم زیاد بوده (و هست) که دانشجو دکترا با نزدیک ۱۵۰۰ سایتشن و ایندکس ۲۵ رو هیچ جا نمی‌گیرن.
بالای ۴۵ هم شخصا ۳ نفر از شریف می‌شناسم، قطعا بیشتر هم هست. بقیه‌ی مهندسی‌ها که باید بیشتر هم باشه؛ دومیری گنجی رو از قبل شنیده بودم الان دوباره نگا کردم ایندکس‌ش ۱۰۴ هست و اتفاقا اون کنار صفحه‌ش دیدم محمد حاتمی (استاد دانشگاه صنعتی اسفراین، خراسان شمالی) هم ایندکس‌ش ۴۲ هست، احتمالا دو ماه دیگه ۴۵ هم می‌شه. ولی خب که چه.
ارسال: #۵۰۷۳۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۵۰ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۲۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  همیششه ی راه حلیی وجوود داره
منم موافقم با حرف ایشون، همیشه راه حلی وجود داره و همیشه میشه از لحظات بهترین استفاده رو برد، و یادتون نره که هستن خیلی ها که توی شرایط بد تر از شما هستن و ...
من اززاین زاویهه نگفتمم
من۵-۶میاهیی تو همچی شرایطس بودم
مثلن رو زمینن خنکتر از تختهه یا مثلن ملافه ها و میذاشتیمم تو کیسه پلاستیکیی تو فریزرر
ی بخشیش هم ب خاطر اثراات دستپخت خوبههBlush

سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , Amir V
ارسال: #۵۰۷۳۸
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۵۱ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۰ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  همین امروز دوتا خبر جدایی شنیدم، یکی طلاق توی دوران عقد، یکی هم جدایی بعد از دوستیِ سه ساله...جفت شون هم بخاطر خیانت آقا پسرا....چرا واقعا؟؟تنوع طلبی یعنی چی آخه..اینم شد دلیل؟؟یکیش که میگفت من جوونم، میخوام عشق و حال کنم...نمیتونم بمونم دیگه باهات...

کی وقت میکنن مللت اینقدر بیشعور بشن...

قشنگتررین قسمتشش تعهده ک ایناا هیچ نفمیدن ازش

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۰۷۳۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۱۷ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۴۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  [quote='Riemann' pid='468358' dateline='1559595541']
منم موافقم با حرف ایشون، همیشه راه حلی وجود داره و همیشه میشه از لحظات بهترین استفاده رو برد، و یادتون نره که هستن خیلی ها که توی شرایط بد تر از شما هستن و ...
به نکته‌ی ظریفی اشاره شد. دقیقا همیشه میشه از تهدیدها فرصت ساخت. مثلا در این مورد خاص به جای اینکه پنکه بچرخه، خود شخص میتونه به صورت هلی‌کوپتری دور تا دور اتاق بچرخه. تازه اگه یه دینام هم به خودش وصل کنه می‌تونه برقِ در و همسایه رو تأمین کنه.

....................................................
بهنام خدا خفت نکنه خیلی خندیدم.بهنام اگر دختر بودی به قول شهرام ،اگر مروارید بشی بری ته دریا .... میومدم خواستگاریت.مهرت هرچی بود قبول
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۰۷۴۰
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۳۵ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۰ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  کی وقت میکنن مللت اینقدر بیشعور بشن...
خیلی وقتِ شروع کردن...

(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۴۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  مثلا در این مورد خاص به جای اینکه پنکه بچرخه، خود شخص میتونه به صورت هلی‌کوپتری دور تا دور اتاق بچرخه
تصورشم جالبه [تصویر:  468370_24.gif]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۵۰۷۴۱
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۱۷ ق.ظ)Javad Street نوشته شده توسط:  بهنام خدا خفت نکنه خیلی خندیدم.بهنام اگر دختر بودی به قول شهرام ،اگر مروارید بشی بری ته دریا .... میومدم خواستگاریت.مهرت هرچی بود قبول
جوون بیا با هم ریسرچ کنیم [تصویر:  N_aggressive%20(27).gif] [تصویر:  468373_21.gif]
[تصویر:  468373_21.gif][تصویر:  468373_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Javad Street , Milad_Hosseini
ارسال: #۵۰۷۴۲
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۰۹ ب.ظ
«اَلَم یَعلَم بِاَن الله یَری»
آیا انسان نمی داند که خداوند همه اعمالش را می بیند؟

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۰۷۴۳
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۱۱ ب.ظ
چرا کلیه کشورهای همسایه ایران امروز رو عید فطر اعلام کردن ولی تو ایران فردا عیده !
ارسال: #۵۰۷۴۴
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۱۲ ب.ظ
در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن
شرط اول قدم آن است که مجنون باشی
کاروان رفت و تو در خواب و بیابان در پیش
کی روی؟ره ز که پرسی؟ چه کنی ؟ چون باشی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , ezra
ارسال: #۵۰۷۴۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۳۴ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۱۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  پنجره رو که باز میکنم حس میکنم توی پیاده رو خوابیدم بس که صدای ماشین میاد
بعضی هندزفریها بدک نیستن (اونایی که سرشون ی چیز پلاستیکی داره که چفت گوش بشه) لااقل شدت صدا رو کم می کنن، ی درب و داغونشو برداشتم سیمشو کوتاه کردم، وقتی میریم مسافرت شبها میذارم تو گوشم می خوابم برای تحمل صدای خر و پف پدر جان
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close