زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۷۴۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ، توسط WILL.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چرا کلیه کشورهای همسایه ایران امروز رو عید فطر اعلام کردن ولی تو ایران فردا عیده !

علمای اونا نظرشون با علمای ما فرق فوکوله
اینا رو فقط باید یه جوری هضم کرد که بشوره ببره
برای اونا باید خطش ظاهر شه حالا دیده هم نشد نشد ولی برای ما باید خطش دیده بشه!!

(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  «اَلَم یَعلَم بِاَن الله یَری»
آیا انسان نمی داند که خداوند همه اعمالش را می بیند؟

جاااان؟
نمی دانم که می داند یا نمی داند
اگه یه لحظه دقت کنه می دونه ولی اکثرا حواسش نیست.. حالا این شخص می داند یا نمی داند؟
خیلی ها می گن نمی داند
میگم می داند ولی حالت خواب یا مستی یا غمزدگی یا افسردگی یا گره بسته ذهنی و اینا داره
وگرنه هممون می دونیم

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۰۷۴۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط elect.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۱۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  پنجره رو که باز میکنم حس میکنم توی پیاده رو خوابیدم بس که صدای ماشین میاد
بعضی هندزفریها بدک نیستن (اونایی که سرشون ی چیز پلاستیکی داره که چفت گوش بشه) لااقل شدت صدا رو کم می کنن، ی درب و داغونشو برداشتم سیمشو کوتاه کردم، وقتی میریم مسافرت شبها میذارم تو گوشم می خوابم برای تحمل صدای خر و پف پدر جان

اونججا نمیدونمم ولیی اینجا فروشگاهاییی ک لوارم ایمنیی و اتشنشانیی دارن, صداگییر حرفهه ای میفروشن

(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۶ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
نقل قول: «اَلَم یَعلَم بِاَن الله یَری»
آیا انسان نمی داند که خداوند همه اعمالش را می بیند؟
جاااان؟
نمی دانم که می داند یا نمی داند
اگه یه لحظه دقت کنه می دونه ولی اکثرا حواسش نیست.. حالا این شخص می داند یا نمی داند؟
خیلی ها می گن نمی داند
میگم می داند ولی حالت خواب یا مستی یا غمزدگی یا افسردگی یا گره بسته ذهنی و اینا داره
وگرنه هممون می دونیم
مییدانند و با گفتنن ایشالاا گربه س خودشوو گولل میزند
در توهمم این ک بقیه مم گول میخوورن اینجورری

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۰۷۴۸
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۵۲ ب.ظ
ولی محبوب اگه آدم بودی الان طرفای نوشهر بودیم...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۵۰۷۴۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  بعضی هندزفریها بدک نیستن (اونایی که سرشون ی چیز پلاستیکی داره که چفت گوش بشه) لااقل شدت صدا رو کم می کنن، ی درب و داغونشو برداشتم سیمشو کوتاه کردم، وقتی میریم مسافرت شبها میذارم تو گوشم می خوابم برای تحمل صدای خر و پف پدر جان
من خیلی بدخوابم. با صدای تیک تیک ساعت هم بیدار میشم.
اینجا صداهای عجیب هم زیاد میاد،‌ مثلا یهو یه ماشین یا موتور خفن میاد نصف شب گاز میده صداش دیوارا رو میلرزونه.

ولی خب چاره ای نیست،‌ راه حلی که پیدا کردم اینه که پنجره رو ببندم و پنکه رو از فاصله کم به صورت مستقیم به سمت خودم روشن کنم Big Grin

There is no there there.
ارسال: #۵۰۷۵۰
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط Javad Street.)
............................
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۰۷۵۱
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۲۴ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  فروشگاهاییی ک لوارم ایمنیی و اتشنشانیی دارن, صداگییر حرفهه ای میفروشن
تا حالا نشنیده بودم چیزی به اسم گوش گیر یا محافظ گوش هست، الان که سرچ کردم دیدم، ی مدل مثل هدفون هست که خب موقع خواب نمیشه استفاده کرد، ی مدلم داخل مجرای گوش بیرونی قرار می گیره که ممکنه آدم سرشو ی طوری بذاره که به گوش آسیب بزنه. اینجا اومده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ولی خب چاره ای نیست،‌ راه حلی که پیدا کردم اینه که پنجره رو ببندم و پنکه رو از فاصله کم به صورت مستقیم به سمت خودم روشن کنم
ی مدت دیگه می بینید دچار گرفتگی عضلات شدید، گردنتون درد می کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۵۰۷۵۲
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۲۱ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  ی مدت دیگه می بینید دچار گرفتگی عضلات شدید، گردنتون درد می کنه
دقیقا!

(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۱۳ ب.ظ)Javad Street نوشته شده توسط:  امیر این لینکا رو نگاه کن شاید بکارت بیاد:

Air Coolers:

اینایی که توش آب میریزن هوا رو مرطوب نمیکنه؟

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl
ارسال: #۵۰۷۵۳
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۰۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۲۱ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  ی مدت دیگه می بینید دچار گرفتگی عضلات شدید، گردنتون درد می کنه
دقیقا!
اشکال نداره امیر یکی رو بیار گردنت رو ماساژ میده Big Grin
ارسال: #۵۰۷۵۴
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط Javad Street.)
................................
ارسال: #۵۰۷۵۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۵۸ ب.ظ
غمِ تو دردِ من و
خنده ی تو عیدِ من است
ماه من!
عید مگر خنده ی دلدارت نیست؟

عیدتتونن مبارک

............
شایدد...

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , Milad_Hosseini , Javad Street
ارسال: #۵۰۷۵۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۵۷ ق.ظ
خبر خوب امروزم، این هست که بنده برای دومین بار دارم عمو میشم...Tongue
این حس خوب رو برای همه‌تون آرزومندمHeart

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Javad Street , khayyam , αɾια , Autumngirl , ezra
ارسال: #۵۰۷۵۷
۱۵ خرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۰۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۲۱ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  ی مدت دیگه می بینید دچار گرفتگی عضلات شدید، گردنتون درد می کنه
دقیقا!
اینایی که توش آب میریزن هوا رو مرطوب نمیکنه؟
[/quote]
صدا گیر بذار تووگوشت و پنجره رو باز بذار.
من ۶ ساله با صداگیر میخوابم.صدای پای مورچه رو هم توو خواب میشنوم بدون صدا گیر
ارسال: #۵۰۷۵۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۱۰ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۷ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خبر خوب امروزم، این هست که بنده برای دومین بار دارم عمو میشم...Tongue
این حس خوب رو برای همه‌تون آرزومندمHeart
بهت تبریک می گم ولی من
تا حالا ۷ بار عمو شدم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۰۷۵۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۲۳ ب.ظ
عبّر عن حبک،
نحن لا نقرأ العقول

عشقت رو بیان کن،
ما فکر کسی رو نمیخونیم...

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , ezra
ارسال: #۵۰۷۶۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط αɾια.)
هوا یجوریه که اگه آدم یه لحظه غفلت کنه دستش میره رو شماره و تماسی برقرار میشه که...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۹۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close