زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۳۴۱
۲۳ فروردین ۱۳۹۸, ۰۹:۲۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  والا من هرچی دختر مکزیکی دیدم خوشگل و تو دل برو بودن
من که خوشم اومده
علف باس به دهن بزی شیرین بیاد
تازه مکزیک دومین کشور زیبای جهان هست.
میرم اونجا یه تجارت سالم مواد مخدر راه میندازم و یه زندگی آروم واسه خودم میسازم
چشه مگه؟
منم سر راه میلان پیاده کنید، بی زحمت Blush
و در مورد انتخاب شغل... تبریک میگم! همین الان بهترین شریک کاری قرن رو برای خودتون رقم زدید Cool

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۰۳۴۲
۲۳ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸ ق.ظ، توسط Autumngirl.)
به امید پیروزی واقعی
نه در جنگ
که بر جنگ

قیصر امین پور
---------------------------
هر دم از این باغ بری می رسدSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۵۰۳۴۳
۲۳ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۱۷ ق.ظ
حافظ انسان کامل نیست، کاملاً انسان است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۰۳۴۴
۲۳ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۳۷ ق.ظ
تجارت سالم مواد مخدر گفتن دوستان، یاد فیلم متری شیش و نیم افتادم..دیدن دوستان این فیلم رو؟؟نظرتون چیه؟؟

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۰۳۴۵
۲۳ فروردین ۱۳۹۸, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ، توسط negarin_.)
(۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۶ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  خیلی طرفدار شغل های کارمندی نیستم ( البته بگذریم از کارمندی در شرکت های تاپ دنیا مخصوصا شرکت های تکنولوژی) اگرچه یک سری مزایا داره و شاید خیلی ها براش سر ودست بشکنن ولی فک میکنم اصلا پویا نیست البته این طور هم نیست که همین الان چند تا پیشنهاد کارمندی داشته باشم و همه رو رد کرده باشم و به قول معروف نفسم از جای گرم بلند بشه نه اصلا این طور نیست ولی نمیدونم چرا هر وقت به این فکر میکنم که هرروز سر یک ساعت مشخص باید حاضر شد و یک سری کار روتین رو انجام داد و سریک ساعت مشخص تعطیل و دوباره تکرار وتکرار خیلی خسته کنندست ویه جورایی مرگ تدریجیه انگیزه وخلاقیت ادمه Sad
برای همین خیلی به کارهای پروژه ای فکر میکنم که حضور فیزیکی هرروز مثل کارمندی مهم نباشه اگرچه اون هم سختی خودش رو داره مخصوصا وقتی ددلاین داشته باشی ولی به نظرم خیلی بهتر و باحال تره ادم دستش خیلی بازتره هم برای درس خوندن هم یاد گرفتن مهارت های بیشتر نمیدونم شاید هم اشتباه میکنم ولی چیزی که میدونم این هست که به احتمال خیلی زیاد یک زبان تخصصی ( به احتمال زیاد سی شارپ ) را به صورت حرفه ای طی چند ماه اینده استارت میزنم و ادامه میدم و پروژه میگیرم از اون طرف به طور موازی سراغ زبان دیگری میرم به قول یکی از استاد هامون میگفت وقتی تخصص خوبی داشته باشی کار دنبالت میگرده نه تو دنبال کار خدا کنه که همین طوری بشه
به امید موفقیت Smile
سلام
اینجا رتبه بندی زبان های برنامه نویسی رو دیدم گفتم شاید علاقمند باشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(21 فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۶ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  خیلی طرفدار شغل های کارمندی نیستم ( البته بگذریم از کارمندی در شرکت های تاپ دنیا مخصوصا شرکت های تکنولوژی) اگرچه یک سری مزایا داره و شاید خیلی ها براش سر ودست بشکنن ولی فک میکنم اصلا پویا نیست البته این طور هم نیست که همین الان چند تا پیشنهاد کارمندی داشته باشم و همه رو رد کرده باشم و به قول معروف نفسم از جای گرم بلند بشه نه اصلا این طور نیست ولی نمیدونم چرا هر وقت به این فکر میکنم که هرروز سر یک ساعت مشخص باید حاضر شد و یک سری کار روتین رو انجام داد و سریک ساعت مشخص تعطیل و دوباره تکرار وتکرار خیلی خسته کنندست ویه جورایی مرگ تدریجیه انگیزه وخلاقیت ادمه Sad
برای همین خیلی به کارهای پروژه ای فکر میکنم که حضور فیزیکی هرروز مثل کارمندی مهم نباشه اگرچه اون هم سختی خودش رو داره مخصوصا وقتی ددلاین داشته باشی ولی به نظرم خیلی بهتر و باحال تره ادم دستش خیلی بازتره هم برای درس خوندن هم یاد گرفتن مهارت های بیشتر نمیدونم شاید هم اشتباه میکنم ولی چیزی که میدونم این هست که به احتمال خیلی زیاد یک زبان تخصصی ( به احتمال زیاد سی شارپ ) را به صورت حرفه ای طی چند ماه اینده استارت میزنم و ادامه میدم و پروژه میگیرم از اون طرف به طور موازی سراغ زبان دیگری میرم به قول یکی از استاد هامون میگفت وقتی تخصص خوبی داشته باشی کار دنبالت میگرده نه تو دنبال کار خدا کنه که همین طوری بشه
به امید موفقیت Smile
جاداره یادی کنیم از باگ مانشت که نمیشه پیام‌های شما رو نقل قول فوری زد، به نظر من اگه میخوای پروزه ای کار کنی، React و React Native و کلا پروژه‌‌های front-end خیلی فضاش باز تره تا C#، سی شارپ معمولا سمت سرور هست و سرور هم یک آدم ثابت نیاز داره ... و نکته مهم تر اینه که توی این حوزه ها که من گفتم آدمای کاربلد بسیار کم هستن..
سلام
ممنون میشم اگر منابعی رو برای شروع کار برای این زبان معرفی کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life , Avril89
ارسال: #۵۰۳۴۶
۲۳ فروردین ۱۳۹۸, ۰۴:۰۳ ب.ظ
گفتی هرچه دل تنگت میخواهد بگو...

آرام زیر لب گفتم:برایم دعا کن....

بچه لطفا برام دعا کنید توی بدمرحله ای از زندگی ام..که بتونم سربلند بیام بیرون...

سپاسگزارمSmile

آدم باید مثل خورشید باشه هر اتفاقی هم بیفته اون فقط طلوع میکنه و غروب میکنهAngel
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , ezra , αɾια , elect , big cloud , negarin_
ارسال: #۵۰۳۴۷
۲۳ فروردین ۱۳۹۸, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  یعنی بدترین پایگاه داده و بک اند را سایت های ایرانی دارن. از صبح دارم سعی میکنم یه برچسب عوارضی را شارژ کنم نمیزاره.... تا دیروز اکی بود، اما الان میگه اصلا برچسبی با این مشخصات وجود نداره[تصویر:  undecided.gif]
بانک مسکن؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۰۳۴۸
۲۳ فروردین ۱۳۹۸, ۱۰:۱۵ ب.ظ
دردناکتر از اینکه دسته خرابه رو دادن به ما میدونید چیه؟
اینکه اصلا سیمش به دستگاه وصل نیست!! UndecidedBig Grin

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Avril89
ارسال: #۵۰۳۴۹
۲۳ فروردین ۱۳۹۸, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  یعنی بدترین پایگاه داده و بک اند را سایت های ایرانی دارن. از صبح دارم سعی میکنم یه برچسب عوارضی را شارژ کنم نمیزاره.... تا دیروز اکی بود، اما الان میگه اصلا برچسبی با این مشخصات وجود نداره[تصویر:  undecided.gif]
بانک مسکن؟
همهه شون افتضاحنن در مدلایی مختلفDodgy

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۰۳۵۰
۲۳ فروردین ۱۳۹۸, ۱۰:۵۱ ب.ظ
نقل قول: منم سر راه میلان پیاده کنید، بی زحمت

باشه
ولی من جا شما بودم فلورانس پیاده میشدم یا ناپل! میلان هواش آلودست!

نقل قول: تجارت سالم مواد مخدر گفتن دوستان، یاد فیلم متری شیش و نیم افتادم..دیدن دوستان این فیلم رو؟؟نظرتون چیه؟؟

دیدم
از ۱۰ بهش ۷/۵ میدم
از فیلم قبلیش بهتر بود
من بیشتر تحت تاثیر بازی نوید محمدزاده قرار گرفتم
اگرچه خوشم ازش نمیاد ولی فوق العاده بود.

نقل قول: دردناکتر از اینکه دسته خرابه رو دادن به ما میدونید چیه؟
اینکه اصلا سیمش به دستگاه وصل نیست!! UndecidedBig Grin

این دسته همون دسته ایه که هر ۸ سال میدن به یه رئیس جمهور!!

سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۵۰۳۵۱
۲۳ فروردین ۱۳۹۸, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  یعنی بدترین پایگاه داده و بک اند را سایت های ایرانی دارن. از صبح دارم سعی میکنم یه برچسب عوارضی را شارژ کنم نمیزاره.... تا دیروز اکی بود، اما الان میگه اصلا برچسبی با این مشخصات وجود نداره[تصویر:  undecided.gif]
بانک مسکن؟
بلهUndecided
ارسال: #۵۰۳۵۲
۲۳ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط ezra.)
ولی من وجود عشق رو قبول دارم.
وجودش رو از عشق جوونا نفهمیدم
وجود عشق رو از بعضی پیرزن و پیرمردهایی حس کردم که هنوز هم جونشون واسه هم در میره!
همین چند وقت پیشا یکیشون تو شهرمون مرگ همسرش رو نتونست تحمل کنه, هفت تیر گذاشته بود تو دهنش و خلاص!
البته این مصرع خواجو رو هم باور دارم
[تصویر:  467368_6afee3dc-8b75-45c1-836a-2a4acf010bf3.png]

من هنوز اون "وضعیت:دانشجوی کارشناسی ارشد" رو حوصلم نکشیده پاک کنم
بعد بچه ها درخواست تعویض آواتار میدن Big Grin

پیشاپیش بابت "ناگهان پرده برانداخته ای..." همتون سپاسگزارم

سپاس‌گزاری شده توسط: elect , Milad_Hosseini , negarin_ , Riemann
ارسال: #۵۰۳۵۳
۲۴ فروردین ۱۳۹۸, ۱۲:۱۲ ق.ظ
Big GrinCool

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۰۳۵۴
۲۴ فروردین ۱۳۹۸, ۰۲:۳۷ ق.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ولی من وجود عشق رو قبول دارم.
وجودش رو از عشق جوونا نفهمیدم
وجود عشق رو از بعضی پیرزن و پیرمردهایی حس کردم که هنوز هم جونشون واسه هم در میره!
توییت مربتط

مریض ٨٣ ساله‌ام اسمش مهرو، شوهرش مثل پروانه دورش میگرده و مهرو جانم از دهنش نمیفته. هر بار که ازش خون میگیرن یه گوشه وایمیسه آروم گریه میکنه. عشق رو اینا دارن نه شما بوجی موجی هایِ خرسِ قرمز به بغل

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Autumngirl , ezra
ارسال: #۵۰۳۵۵
۲۴ فروردین ۱۳۹۸, ۰۱:۲۴ ب.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  چه خوب که کاربرها عکس پروفایل میگذارن. تصوراتی که در ذهن خودم داشتم یکهو فرو میریزه و در چندصدم ثانیه حیرت وجودم را فرا میگیره و احساس میکنم در کسری از ثانیه دچار اختلال شخصیتی شده ام. [تصویر:  smile.gif] ولی باز هم خوبه. اینجوری بهتر میشه با کاربرها ارتباط برقرار کرد.
پسرها
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , The BesT , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۰۴۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۲۱۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۰۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close