زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۷۷۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۱۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  بزرگترااشون اونطور فک میکنن, ایشونن ک تازه اولل راهن, توقعیی نیس

///////////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\
خلاصصه افکارر آقایون اینجاا دید کالایی صرفه، دخترر ی انساان نیس ی کالایی ک مثثلن از ۲۲ رد شده, تاریخ مصررفش گذشته ، بایدد سفید باشه والاا ارزشش کم میششه...

دخترر موجودیس مصرفف کننده -بیکار-پرتوقعع-بیدغدغه- بیفکر- بیمنطق-بیهدف-بیبرنامه-دارایی انواع مشگلات شخصیتیی و کلن پوچ وفاقد هرگوونه صفت مثبتت

تازه اگهه خودشش پیشقدمم شه ک دیگهه واویلاا .....

و معاشرت باشون فقطط باعث اتلافوقت و انرژیست

وخودشون مظههر همه کمال و جمالل و خ عاقلل هستن ک خودشوون گررفتارر نکرددن
واقعا!
باا این حسااب پادگاانا بهشت رو زمیین هستن بدونن هیچ موجودد مونث. عجیب نیس ک اینن بهشتت کابوستونه؟ دیگهه هرچقد سخت بگذرهه بازم درمقایسهه با همچی موجودات وحشتناکیی هرلحظهش شیرینه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۹۷۷۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۱۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  بزرگترااشون اونطور فک میکنن, ایشونن ک تازه اولل راهن, توقعیی نیس

///////////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\
خلاصصه افکارر آقایون اینجاا دید کالایی صرفه، دخترر ی انساان نیس ی کالایی ک مثثلن از ۲۲ رد شده, تاریخ مصررفش گذشته ، بایدد سفید باشه والاا ارزشش کم میششه...

دخترر موجودیس مصرفف کننده -بیکار-پرتوقعع-بیدغدغه- بیفکر- بیمنطق-بیهدف-بیبرنامه-دارایی انواع مشگلات شخصیتیی و کلن پوچ وفاقد هرگوونه صفت مثبتت

تازه اگهه خودشش پیشقدمم شه ک دیگهه واویلاا .....

و معاشرت باشون فقطط باعث اتلافوقت و انرژیست

وخودشون مظههر همه کمال و جمالل و خ عاقلل هستن ک خودشوون گررفتارر نکرددن
واقعا!
باا این حسااب پادگاانا بهشت رو زمیین هستن بدونن هیچ موجودد مونث. عجیب نیس ک اینن بهشتت کابوستونه؟ دیگهه هرچقد سخت بگذرهه بازم درمقایسهه با همچی موجودات وحشتناکیی هرلحظهش شیرینه

یاد یه جمله از دکتر انوشه که چن سال پیش شنیده بودم افتادم. به چنین مضمونی میگفت... گر زنی بمیرد ز قبرش گلی بروید... گر همه زنها بمیرند ... دنیا گلستان شودBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۹۷۷۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اوکی شما یه دختر با قیافه معمولی سن ۲۵ به بالا به من معرفی کنید ولی پرتوقع نباشه ( خونه ، ماشین و عروسی و طلا و ... ) نخاد من کلا دیدم به دخترا عوض خواهد شد ولی اگر نتونید معرفی کنید به همه همون دید پرتوقعی رو خواهم داشت نه فقط من همه ی پسرا با n تعداد دختر آشنا بودن همشون روی هوا حرف زدن مگه نه بلک ؟
خونه هم نخواد؟؟؟؟
یعنی همین که شما را داشته باشه کافیه!!!!!!!
وایی راسپیناا جان ینی میگی کفران نعمت کنه!

مگه پسری ک نه مال دنیا دااره, ن اندازهه خاکک کف کفشش عزتت و احترامم برات قائله ن میفمه دلتنگی چیه عشق چیه عقل و هوشتم در حد جلبک میدونه. همشم تحقیرتت میکنه

تازشم انقد شخصیتشش محکم و مستقلهه ک بدون تاییدد دوستشش ( ک اونمم شدیدن قبولش دارهه!Big Grin) نظر نمیتونهه بده کم چیزیه! اگه از دس بدی ناشکریی تمام و ظلم بینهایت ب خودته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Autumngirl
ارسال: #۴۹۷۷۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یکی از دوستام ترم یک ارشد هست یکی از درس هاش را افتاده و خیلی ناراحته
قصد دکتر خوندن داره .این براش مشکلی پیش میاره بعدا
نه میتونه دوباره درس رو برداره بخونه با نمره خوب پاس شه و موقعی که میخواد کارای فارغ التحصیلیش رو انجام بده درخواست حذف نمره قبلی رو بده و معدلش هم پایین نیاد.
محض اطمینان از آموزش دانشگاهشون بپرسه تا مطمئن شه
زبان و پایان نامه فکر کنم مهمتر از معدل باشه .. معدل رو ترم های بعد میشه جبران کرد.

چرا به جای ماشین لرنینگ ،شبکه عصبی برنداشتم آخه؟!
برعکس دیتاماینینگ ، خیلی خشک و بی روحه :/
مفاهیمش زیاد سخت نیست ولی آدم نمیدونه تو امتحان چه سوالی از این درس میدن :/
ارسال: #۴۹۷۷۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  نه میتونه دوباره درس رو برداره بخونه با نمره خوب پاس شه و موقعی که میخواد کارای فارغ التحصیلیش رو انجام بده درخواست حذف نمره قبلی رو بده و معدلش هم پایین نیاد.
محض اطمینان از آموزش دانشگاهشون بپرسه تا مطمئن شه
زبان و پایان نامه فکر کنم مهمتر از معدل باشه .. معدل رو ترم های بعد میشه جبران کرد.
سلام به رنگی رنگی عزیزم
دلتنگت شده بودم
خوشحالم که هستی
خیلی خوشحالم.......Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۴۹۷۷۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۲۲ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  سلام به رنگی رنگی عزیزم
دلتنگت شده بودم
خوشحالم که هستی
خیلی خوشحالم.......[تصویر:  smile.gif]
سلام به روی ماهت : )
ما نیز هم رسپینای نازنین ^_^
دلتنگت بودم عزیزم و خوشحالم اینجایی هنوز هم :*
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۹۷۷۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۲۷ ق.ظ
الهی غافلانیم نه کافرانیم...
ارسال: #۴۹۷۷۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
البته بعضی از رفتارها فرار رو به جلو هست. بدون جواب منطقی.
به علاوه، اینکه آدم به در بگه که دیوار بشنوه رو من رفتار غیر بالغانه میدونم. درستش اینه که آدم مشکل رو مستقیم و در یه فضای منطقی با خود فرد در میون میذاره.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۹۷۷۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۱۳ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اوکی شما یه دختر با قیافه معمولی سن ۲۵ به بالا به من معرفی کنید ولی پرتوقع نباشه ( خونه ، ماشین و عروسی و طلا و ... ) نخاد من کلا دیدم به دخترا عوض خواهد شد ولی اگر نتونید معرفی کنید به همه همون دید پرتوقعی رو خواهم داشت نه فقط من همه ی پسرا با n تعداد دختر آشنا بودن همشون روی هوا حرف زدن مگه نه بلک ؟
خونه هم نخواد؟؟؟؟
یعنی همین که شما را داشته باشه کافیه!!!!!!!
وایی راسپیناا جان ینی میگی کفران نعمت کنه!

مگه پسری ک نه مال دنیا دااره, ن اندازهه خاکک کف کفشش عزتت و احترامم برات قائله ن میفمه دلتنگی چیه عشق چیه عقل و هوشتم در حد جلبک میدونه. همشم تحقیرتت میکنه

تازشم انقد شخصیتشش محکم و مستقلهه ک بدون تاییدد دوستشش ( ک اونمم شدیدن قبولش دارهه!Big Grin) نظر نمیتونهه بده کم چیزیه! اگه از دس بدی ناشکریی تمام و ظلم بینهایت ب خودته

متاسفانه با خودتون درگیر هستید کاش با منطق حرف می زدید .
ارسال: #۴۹۷۸۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط elect.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  البته بعضی از رفتارها فرار رو به جلو هست. بدون جواب منطقی.
به علاوه، اینکه آدم به در بگه که دیوار بشنوه رو من رفتار غیر بالغانه میدونم. درستش اینه که آدم مشکل رو مستقیم و در یه فضای منطقی با خود فرد در میون میذاره.

صحیح میفرمایید. فقط خواستمم برای چند دقیققه ی آینه جلوتون بذارم. تاا شاید باعث بشه با دیدد باز به تصوراتتون (نه شخص شماا، بلکه تمام دیدگاههای غیرمنصفانه و غیرمنطقیی ک اینحا خوندم)نگاهه کنیین. هیچ کس داناای کل نیس. همه اشتباهاتیی داریم.

(۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  متاسفانه با خودتون درگیر هستید کاش با منطق حرف می زدید .
خیر، ج ک به اقای بلک دادم مطالعهه بفرمایین

بارهاا شما فرمودین همه دختراا و در ادامش ی صفت منفی ک این روش تعمیمم, دور از منطق بودنش واضحه.

شما میفرمایین ک از مادیات توقعیی اززتون نداشته باشن. از طرفی خودتنم فرمودین ک احساساتم اهمیتیی نداره براتون.

خودتون منصافنه بفرمایید طرف مقابلل ب چی دلخوشب باشه تو این شرایط؟

ارسال: #۴۹۷۸۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  صحیح میفرمایید. فقط خواستمم برای چند دقیققه ی آینه جلوتون بذارم. تاا شاید باعث بشه با دیدد باز به تصوراتتون (نه شخص شماا، بلکه تمام دیدگاههای غیرمنصفانه و غیرمنطقیی ک اینحا خوندم)نگاهه کنیین. هیچ کس داناای کل نیس. همه اشتباهاتیی داریم.
آینه؟! اشتباه؟! من تجربه شخصیم رو گفتم. اگه یه دختری بیاد اینجا بگه هر پسری دیده تا حالا هیز بوده، من قراره تعمیمش بدم به همه پسرا؟! شما خودتون تو ذهن خودتون تعمیم میدید به من چه ربطی داره؟!

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۹۷۸۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  صحیح میفرمایید. فقط خواستمم برای چند دقیققه ی آینه جلوتون بذارم. تاا شاید باعث بشه با دیدد باز به تصوراتتون (نه شخص شماا، بلکه تمام دیدگاههای غیرمنصفانه و غیرمنطقیی ک اینحا خوندم)نگاهه کنیین. هیچ کس داناای کل نیس. همه اشتباهاتیی داریم.
آینه؟! اشتباه؟! من تجربه شخصیم رو گفتم. اگه یه دختری بیاد اینجا بگه هر پسری دیده تا حالا هیز بوده، من قراره تعمیمش بدم به همه پسرا؟! شما خودتون تو ذهن خودتون تعمیم میدید به من چه ربطی داره؟!
خودتون قبلن تایید فرمودین زاویه دیدتونو. من تعمیم نمیدمم

ارسال: #۴۹۷۸۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  صحیح میفرمایید. فقط خواستمم برای چند دقیققه ی آینه جلوتون بذارم. تاا شاید باعث بشه با دیدد باز به تصوراتتون (نه شخص شماا، بلکه تمام دیدگاههای غیرمنصفانه و غیرمنطقیی ک اینحا خوندم)نگاهه کنیین. هیچ کس داناای کل نیس. همه اشتباهاتیی داریم.
الان باید چی بگم؟ باید بگم ببخشید که بر اساس تجریبات خودم زاویه دیدم رو شکل دادم؟! باشه از این به بعد با زاویه دید شما ذهنیتم رو شکل میدم!!!

ارسال: #۴۹۷۸۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ق.ظ، توسط elect.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
الان باید چی بگم؟ باید بگم ببخشید که بر اساس تجریبات خودم زاویه دیدم رو شکل دادم؟! باشه از این به بعد با زاویه دید شما ذهنیتم رو شکل میدم!!!
خیر

دید منفیی ک از تجربیاتت شخصیتونن حاصل شدهه ب آیندتون تعمییم ندینن. فرصتت تجربهه های خوبو از خودتونن نگیرینن.

از شماا , اقای خیامم و هرکس دیگه که ناراحت شدهه از حرفای من عذرخوااهیی میکنم

ولی اینا همش ب خاطرر این بود ک شماا رو دوستت خودم دونستم

نخواستمم با بدبینی نگا کن ب ادمایی اطرافتونن. نخواستتم دیگرانوو بدبین کنینن ب خودتون

خواستتمم بگمم اگهه بهمم احترامم بذاریمم اگه خوبیای همدیگه رو ببینیم زندگیمونن بهتر میشه.

///////////////////////////////////////////

خداحاافظظ همگیی

ارسال: #۴۹۷۸۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۵۸ ق.ظ، توسط Soldier's life.)
سلام
سرزدن به این تاپیک مخصوص در اوقات پرمشغله واقعا حکم زنگ تفریح را دارد
کاربر elect ممنون از نظرات مفید و خوبتان مخصوصا مثالتان درباره پادگان که در نوع خودش واقعا جالب بود
به نظرم کلا اگر تفکرات فردی پر از تناقض و اشتباه هست وعلی رغم کمک بقیه به تصحیحش فقط مقاومت میکنه خب این فقط وفقط مشکل خودش هست و اگر تاکید بر این اشتباه هم دارد باز هم فقط وفقط مشکل خودش هست پس احتمالا در اینده باید پذیرا هرگونه عوارض احتمالی اش هم باشه و به قول معروف دودش تو چشم خودش میره و با عرض پوزش باید عرض کنم که این اصلا مهم نیست بنابراین اگر ادم وقت خودش را صرف توضیح نکنه بهتر هست تا چنین افرادی در دنیا خیالی خودشان خوش باشند
البته امیدوارم این خداحافظی اصلا دایمی نباشد
در انتها هم باید بگم این نظر کاملا شخصی و کلی هست و اشاره به مخاطب خاصی ندارد. یا حق
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Autumngirl , alma1988

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۵۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close