زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۵۴۱
۰۱ آذر ۱۳۹۷, ۰۴:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۸ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  اگر جای شما بودم ترجیح میدادم از بین ایرانی هایی که همون طرف هستن انتخاب کنم(نه بخاطر اینکه اون طرف هستن و بخوام بگم پس اونا از کسانی که ایران هستن، بهترن .. . نه اینطور نیست بیشتر بخاطر اون اطمینانی که مدنظرتون هست و اینکه شما بیشتر وقتتون رو اونجا هستید )..
اگر دنبال دختر ایرونی باشی، اینجا خیلی آپشن کمه. حرف شما درسته،‌ اگه بشه با کسی همینجا آشنا شد، اما سخته. چون تعدادشون خیلی محدوده و مسایل دیگه ای هم درگیرن.
من دوستان پسر خیلی خیلی خوبی دارم که ۳۵ سالشون شده ولی هنوز دختر مطابق میلشون رو نتونستن پیدا کنن.

There is no there there.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۸۵۴۲
۰۱ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
یه چیز بگم واستون بخندین یخورده(شایدم نخندین و متاسف بشید بیشتر، شایدم حالتون بد بشه، شایدم عصبی بشید)

یکی از دوستام(خانوم، کارشناسی ارشد هم هستن) زنگ زده بود یه چی تعریف کرد واسم اصن موندم من...
میگفت یه مبحثی از درس رو نفهمیده بودم، به دخترا گفت، کسی چیز خاصی بلد نبود گویا..به یکی از آقایون توی کلاس گفت میتونید این مبحث رو یادم بدید، اونم گفت باشه..هیچی دیگه..رفتن نشستن(توی فضای سبز دانشگاه) شروع کرد به یخورده یاد دادن و اینا، یهو پسره برگشت گفت میتونم ببوسمتون Smile Smile Smile
دوست ما هم کتاب زد توی سر طرف و رفت..Smile
یهو نمیدونم چه فعل و انفعالاتی توی مغز طرف شکل رفت که این حرف رو زد..SmileSmile
حالا یه ماه هم نمیشه میشناسن همدیگرو ها.در حد همکلاسی...
اینقد خندیدم من که روده بُر شدم..Big Grin

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۸۵۴۳
۰۱ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۰۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  یه چیز بگم واستون بخندین یخورده(شایدم نخندین و متاسف بشید بیشتر، شایدم حالتون بد بشه، شایدم عصبی بشید)

یکی از دوستام(خانوم، کارشناسی ارشد هم هستن) زنگ زده بود یه چی تعریف کرد واسم اصن موندم من...
میگفت یه مبحثی از درس رو نفهمیده بودم، به دخترا گفت، کسی چیز خاصی بلد نبود گویا..به یکی از آقایون توی کلاس گفت میتونید این مبحث رو یادم بدید، اونم گفت باشه..هیچی دیگه..رفتن نشستن(توی فضای سبز دانشگاه) شروع کرد به یخورده یاد دادن و اینا، یهو پسره برگشت گفت میتونم ببوسمتون Smile Smile Smile
دوست ما هم کتاب زد توی سر طرف و رفت..Smile
یهو نمیدونم چه فعل و انفعالاتی توی مغز طرف شکل رفت که این حرف رو زد..SmileSmile
حالا یه ماه هم نمیشه میشناسن همدیگرو ها.در حد همکلاسی...
اینقد خندیدم من که روده بُر شدم..Big Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ....
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart:heart:000
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile.....
ارسال: #۴۸۵۴۴
۰۱ آذر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۴ ب.ظ
کاش بعضی آقایون یخورده لباس‌پوشیدن رو یاد بگیرن. قد و قیافه دست خود آدم نیست٬ لباس پوشیدن که هست. طرف با بلیز خونگی اومده اجلاس رسمیExclamation

ارسال: #۴۸۵۴۵
۰۱ آذر ۱۳۹۷, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  اجلاس رسمی
اجلاس رسمی وزرای اوپک؟

+ ایرانسل که اینترنتش رو گرون کرده اصلا نمی صرفه واسه من که ماهی ۳۰ گیگ مصرف دارم، یه خط ADSL راه انداختم تا الان ۵۵۰ بیشتر خرجم شده، حداقل خوبیش اینه که دیگه لازم نیست گیگا رو بشمارم !
ارسال: #۴۸۵۴۶
۰۱ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۳۵ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  اجلاس رسمی
اجلاس رسمی وزرای اوپک؟

+ ایرانسل که اینترنتش رو گرون کرده اصلا نمی صرفه واسه من که ماهی ۳۰ گیگ مصرف دارم، یه خط ADSL راه انداختم تا الان ۵۵۰ بیشتر خرجم شده، حداقل خوبیش اینه که دیگه لازم نیست گیگا رو بشمارم !
به دلایل امنیتی نمی‌تونم اسم اجلاسو بگم. یکی از اجلاسای مهم کشور.

ارسال: #۴۸۵۴۷
۰۱ آذر ۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط ezra.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

والا با هر متری حساب میکنم گل اون تیم ازبکستانی از همه بهتره, نیست؟
کلاً ایرانی جماعت اولویت اولش تعصبشه!

(۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  مودم ADSL فرقشون توی چیه؟ از ۲۵۰ تومن داره تا ۳۵۰ ! همشونم عین هم.

فرق که زیاد میکنن, تعداد پورت, تعداد آنتن, برد, پشتیبانی از استانداردها, پشتیبانی پروتکل های رمزنگاری, سرعت کانکت شدن ....

ارسال: #۴۸۵۴۸
۰۱ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  فرق که زیاد میکنن, تعداد پورت, تعداد آنتن, برد, پشتیبانی از استانداردها, پشتیبانی پروتکل های رمزنگاری, سرعت کانکت شدن ....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینو خریدم.

+ متوجه شدم که پریز تلفن کنار میزم متاسفانه اصلا وصل نیست و اگه بخوام گیم بزنم باید سیم کشی کنم تا پای لپتاپ : (
ارسال: #۴۸۵۴۹
۰۱ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  فرق که زیاد میکنن, تعداد پورت, تعداد آنتن, برد, پشتیبانی از استانداردها, پشتیبانی پروتکل های رمزنگاری, سرعت کانکت شدن ....

اینو خریدم.

+ متوجه شدم که پریز تلفن کنار میزم متاسفانه اصلا وصل نیست و اگه بخوام گیم بزنم باید سیم کشی کنم تا پای لپتاپ : (
عه این از نوع مودم منه من اینو چند سال پیش ۹۰ هزار خریدم ..
در رابطه با مودم ها خیلی فرقی نمی کنند در کل ولی مودم های سیسکو یخورده امکانات بیشتری دارند و این نوع مودم هم که خریدی مودم خوبیه ، دقت کنید امکاناتی که مودم میده خیلی کارایی ندارن منظور هیج وقت یه مودم نمی تونه کار یه روتر یا مثلا میکروتیک رو انجام بده مثلا آپشنی تو بعضی مودها هست Qos که حتی این گزینه رو فعال هم کنی همچین قابلیتی بهت نخواهد داد کار مودم مشخصه تبدیل سیکنال های انالوگ به دیجیتال و بلعکس !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۸۵۵۰
۰۲ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط ezra.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  

اینو خریدم.

مبارکه
ولی به نظرم زیادی خرج کردی
یه تک آنتنه کافی بود. ۴ تا پورت هم احتمالاً بلااستفاده میمونه! و یه پورت کافی بود.
همون دی لینک و تی پی لینک بیشتر رایجه که البته شنیدم کیفیت چیپستاشون پایین اومده نسبت به قبل که امیدوارم درست نباشه!

منظورتم نفهمیدم, مگه قرار نیست با وای فای کانکت بشی؟ دیگه سیم کشی میخواد چکار؟گیرم هم که بخواد چرا میز لپ تاپو نمیبری پیش پریز سالم؟

یا خدا
۲۷۰ تومن بدی مودم!
مودم یه زمانی ۴۰ پنجا تومن بود!
وایرلساشونم نهایتا ۸۰ نود تومن!

ولی دایالآپ یه صفایی دیگه داشت
قیـژ ویژ گیـــژ اُاُاُاُاُاُاُاُ لوبلولوببو ایـــــ

من بار اولی که خودم دستی با دایالاپ وصل شدم اینترنت دیگه خدا رو هم بنده نبودم, حس میکردم دیگه اطرافیانم در سطح من نیستن و من به یه انسان جهانی تبدیل شدم

ولی باید سجده شکر بجا بیاریم که خداوند باری تعالی عنکبوت رو در جثه ی بزرگ نیافرید
وگرنه واقعاً موجود خوفی بود بخوای فکرشو کنی

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۵۵۱
۰۲ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۲ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ولی به نظرم زیادی خرج کردی
تک آنتنه همون حدودای ۲۵۰ هست، بعد کد تخفیف ۱۰ درصدی داشتم که باز همون ۲۵۰ شد : )
شاید بعدا مودمو بدم خواهر زادم یا یه نفری تو خونه ...
(۰۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  منظورتم نفهمیدم, مگه قرار نیست با وای فای کانکت بشی؟ دیگه سیم کشی میخواد چکار؟گیرم هم که بخواد چرا میز لپ تاپو نمیبری پیش پریز سالم؟
با wifi که وصل بشی latency میره بالا Smile
میز و مانیتور و صندلی جابجا کردنش کلی انرژی میخواد، تازه دکوراسیون خونه به هم میخوره : ))

البته بعید میدونم اصلا وقت کنم بازی کنم، پارسال cd key اوریجینال رو خریدم ۱۲۰، الان شده ۴۰۰، پارسال جمعا ۲۰ ساعت بازی کردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۸۵۵۲
۰۲ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ ق.ظ
دیشب که خوابیدم خواب دیدم رفتم ایالت آریزونا آمریکا تفریح CoolBig Grin
خیلی با صفا بود و زیبا بود. با یه جمعی از دوستان دوره دبیرستانمون رفته بودیم. چند روز توی یه هتل بودیم که میگفتن خوابگاه دانشگاه هست.
بعد روز اقامتمون که تموم شد داشتیم تصمیم میگرفتیم بریم واشنگتن یا ونکوور کانادا . Shy
خدایا چرا داری سر به سر من میذاری آخه Big Grin
در این حد ازت انتظار خواب دیدن ندارم ازت قربونت برم. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , nlp@2015 , Saman , Avril89 , .:tarannom:. , RASPINA , negarin_
ارسال: #۴۸۵۵۳
۰۲ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۰ ب.ظ
مشکلاتی که بوجود میاد قدرت ما رو به چالش می کشن چقد تحمل داریم چقد می تونیم منطقی باشیم نقاط قوت و ضعف ما بیشتر از همیشه مشخص میشه اینحاست که باید از فرصت استفاده کرد و از رخوت بیایم بیرون به چالش خوش امد بگیم و بدونیم ماموریتش اثبات قدرت نرم ماست
مارکند کاواشیما Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini , .:tarannom:. , negarin_
ارسال: #۴۸۵۵۴
۰۲ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۲۴ ب.ظ
ترامپ کله زرد به ما گفته تروریست؟؟؟
برین توی لینک زیر و از خجالتش در بیاید...

تکراریه البته Smile
ولی خالی از لطف نیست Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۸۵۵۵
۰۲ آذر ۱۳۹۷, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۱۷ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر هم که حس کنکجاویتون برانگیخت که باید عرض کنم ربطی به من نداره این سوال Smile Big Grin
پس جواب نمیدم SmileTongue

(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  توی خواستگاریا چی میگید؟ همیشه برام سوال بوده فیلمای دهه هفتاد اینطوری بود دختره میپرسید چه رنگی دوست دارید و چه گلی دوست دارید و سوالایی که واقعا predictor بسیار عالی از شانس موفقیت زندگی مشترک بود Smile
خواستگاری واسه کسایی که خارجن هم اسون شده و هم سخت شده. سخت و اسونش از این نظر که میری میفهمی طرف مقابل هر جوره میخاد نظرتو جلب کنه که اوکیو بدی و باهات بیاد خارج!!
خیلی خیلی مواظب باش. سعی کن از تکنیک یک دستی زدن و یا همراه شدن با طرف مقابل بفهمی که طرفت چقد خودتو میخاد و چقد خارجتو و اپشنی که واسش فراهم میکنی رو میخاد...
یکی از ساده ترین کارایی که میتونی بکنی اینه که سفت و سخت بگی من میخام برگردم ایران... بگی که اره من میام ایران و آینده رو هم نمیتونم تضمین کنم کی و کجاهیت علمی بشم. ولی عرضه ی اینو دارم که زندگی مو بسازم و رفاه نسبی رو واسه همسرم فراهم کنم. اونوقت اگه باز اوکی بود میشه گفت 'فقط' به آپشنت چشم ندوخته Wink
حالا اگگه با این سناریو پیس برید بعد طرف مقابل حرف شما رو بپذیره و بر اساس اون حرف تصممیم بگیره. بعد شما میخوای بگی نه من نظرم رفتنه. بیخودی فکرشو درگیر کردی بعدشم شما کهذ خواستی ینجوری راستگو یی طرفو بسنجی بعد این چرخش طرف مقابل چجوری اعتماد کنهر که حرفای دگه تون راست بوده..
کلن از دیگران توقع روراستی داریم خودمپنم روراست باشیم
شما جای پسر باشی چه میکنی؟ تعارف نداریم که با شرایط الان کشور بهت به چشم بلیط نگاه میکننUndecided

نمیدپنم راه درست چییه ولی این نیس چن تا ایراد داره یکیش اینکخ با همه اوضاع هنوزم خیلییا موندم اولویتشونه نه،نرفتن ممکنه اون شخص اسن دیدو داشته باشه

اگه کسب بخواث با این متدا منو امتحان کنه ادامه حرف باهتش و بی احترامی به خودم میثومنم

درنهایتم اگه خواستین ازین متد پیش بررین یادتون باشه زبلتر از شما کم نیست یهو دیدین دستتونو جوری خوند و ی دستی ب تون زد که بعدشم باورتوم نشه

سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , negarin_

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۲۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close