زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۴۲۱
۲۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۳۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۵۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۴۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خداییش دیگه نمیدونیم چه کار کنیم...
امروز برای چندمین بار قند خون مادرم اومد پایین(۴۰)..انسولین میزنه،ولی چون نمیتونه خوب غذا بخوره و چیزای شیرین نیمخوره خیلی، بخاطر همین قندش میاد پایین سریع...
مراقب سلامتی مادر و پدرتون باشید..ایشالله که همیشه شاد و سلامت باشن..اگه سلامت هستن که همینجوری فقط نگاشون کنید و کیف کنید خدایی....
اصن خونه ای که مادرش مریض باشه، انگاری یه غم خاصی هست همش توی خونه...
میلادعزیز برای سلامتی مادرتون دعا می کنیم و امیدوارم زودتر خوب بشن ...
یه نوع ماساژ درمانی هست که بهش یومی هوتراپی می گن و در اصلاح و درمان بسیاری از بیماریها مفیده من درباره بیماری پارکینسون از یکی از اساتید یومی هو سوال کردم جواب زیر رو به من دادن اگر خواستی بیشتر صحبت کنی باهاش من کانالشو که تو تلگرام دارن رو برات می فرستم ...

سلام ، یومی هوتراپی راهکاری در درمان بیماری پارکینسون داره ؟

سلام
درزمینه بیماریهاى سیستم مغزى عصبى نوروپاتى،بطور عمومى کمکهاى خوبى میشه کرد،ولى کاملا نسبى هست.

روى افراد مختلف جوابهاى مختلف داده میشه،

برحسب تجربه شخصى خودم که تاالان کارکردم براى پارکینسون،باتوجه به اصلاح تغذیه واصلاح سیستم زندگى بیمار،شیاتسو ویومى هو کمکهاى شایانى کرده است.
مرسی دوست عزیز...
آره سرچ کردم الان توی اینترنت، چیز جالبی به نظر میومد این ماساژ ژاپنی.. ولی خب بعید میدونم توی شهر ما(و حتی توی استان) جایی باشن انجام بدن و مهم تر اینکه اصلن حوصله این کارا رو نداره مادرم..چون قبلا رفتیم ماساژ درمانی..خیلی تاثیری نداره توی روند بیماری..و اصلن سوای همه اینا شکستگی دست داره..واقعا سخته واسش..و اون ویدئوهایی که من دیدیم بعید میدونم خوشش بیاد و بتونه دووم بیاره..
شیاتسو هم باحال بود..

من خودم دیسک کمر داشتم یعنی الانم دارم پارسال شدتش خیلی بیشتر بود ۹ جلسه رفتم یومی هو تراپی خیلی بهتر شد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۸۴۲۲
۲۲ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط αɾια.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۳۵ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  سلام . . .
سلام بر تو ای Saman

بعد ظهر داشتم فکر میکردم... به زمانی که ارتباطات انقدر سریع نبود،
زمانی که روابط حرمت داشت و کلمات مسئولیت!
یادم افتاد که چقدر شیرین بود انتظار پیامک دوست رو کشیدن... و نه چک کردن آنلاین بودنش توی انواع پیام رسان ها!
اینکه یه وقتایی چندساعت فکر میکردیم به پیام که قراره بفرستیم و در آخر دو کلمه "به یادتم" بود که ارسال میشد و چقدر با همون یک پیام حالمون خوب بود... و الان نیست حتی با n پیام و استیکری که بدون حتی ثانیه ای فکر کردن برای هم ارسال می کنیم!
یادمِ اونوقتا خیلی باید صبر میکردی تا عبارت "دوستت دارم" روی صفحه گوشیت ببینی... و چقدر سخت بود ادای اون کلمات پشت تلفن.. و شنیدنش اشک شوقی روی گونه های شنونده!
زمان هایی که نگران نبودی اگه "چند روز نباشی" یا "شب زود بخوابی" طرف حوصله ی سر برده ش رو نمیبره با یکی دیگه قسمت کنه!
زمانی که "وفاداری" ،"آویزون" بودن تعبیر نمیشد و خبری از دوست معمولی، مثل داداشمه/آبجیمه، جاست فرند، فقط باهاش درمورد درس حرف میزنم، و این داستانا نبود.
یه وقتایی بود که.....
خب اگه با همین فرمون برم فک کنم به این نتیجه برسیم که یکم دیر بدنیا اومدم(احتمالا چند قرن)

پ.ن: مرسی از عزیزانی که همیشه بهم لطف دارن... Heart
و یه تشکر خاص از یه دوست خوب که دلیل نوشتن این متن شد و یادم آورد انتظار برای یه آدم درست چقدر میتونه لذت بخش و شیرین باشه Heart من واقعا باید ورودی ۸۷ میبودم Big GrinTongue

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , negarin_ , Avril89
ارسال: #۴۸۴۲۳
۲۳ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۴۵ ق.ظ
سوگند به خیرگی ِخیالمان

به نگاهی در دامن هر سکوت

در طغیان اسارت امروز

"مرگ"

شیدای زندگیست . . .!

"سامان"
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , negarin_ , big cloud
ارسال: #۴۸۴۲۴
۲۳ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ ق.ظ
میخوام یک سایت برای نمونه کار و استخدام طراحی کنم، ولی نمیدونم اصلا موضوعش چی باشه بهتره، اگه کسی چیزی به نظرش خوبه، بگین ممنون میشم. گیر کردم حسابی Confused Huh Exclamation
ارسال: #۴۸۴۲۵
۲۳ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۲۲ ق.ظ، توسط codin.)
(۲۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۲۴ ق.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  میخوام یک سایت برای نمونه کار و استخدام طراحی کنم، ولی نمیدونم اصلا موضوعش چی باشه بهتره، اگه کسی چیزی به نظرش خوبه، بگین ممنون میشم. گیر کردم حسابی Confused Huh Exclamation
باحال ولی سخت طوری که تمام توانایی ها و دانشت را باید درگیر کنی : سیستم وبلاگ دهی مثل بلاگفا طراحی کن. البته ساده تر خب قطعا. یا شبکه اجتماعی مثل توییتر یا اینستاگرام به همراه اپ موبایل برای اندروید و ای او اس Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , big cloud
ارسال: #۴۸۴۲۶
۲۳ آبان ۱۳۹۷, ۰۶:۳۴ ق.ظ
بیش از دو ساله که کلا ثبات و آرامشی توی زندگیم نیس.
فکر کنم شاید دلیلش اینه که بیش از دو ساله دلی زندگی نکردم. انگار دلمو دوساله چال کردم...
حس عجیبیه، انگار خودمو توی یکی از ورقای سپری شده ی تقویم جاگذاشتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , ele , big cloud
ارسال: #۴۸۴۲۷
۲۳ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۵۴ ق.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بیش از دو ساله که کلا ثبات و آرامشی توی زندگیم نیس.
فکر کنم شاید دلیلش اینه که بیش از دو ساله دلی زندگی نکردم. انگار دلمو دوساله چال کردم...
مخور غم گذشته ، گذشته ها گذشته ، هرگز به غصه خوردن گذشته بر نگذشته Sleepy به فکر آینده باش ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , crevice , big cloud
ارسال: #۴۸۴۲۸
۲۳ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۵۹ ق.ظ
“مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید.
این را بدانید… فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”
- لِس براون

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , negarin_ , RASPINA , Avril89 , Milad_Hosseini , .:tarannom:.
ارسال: #۴۸۴۲۹
۲۳ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۲۴ ق.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  میخوام یک سایت برای نمونه کار و استخدام طراحی کنم، ولی نمیدونم اصلا موضوعش چی باشه بهتره، اگه کسی چیزی به نظرش خوبه، بگین ممنون میشم. گیر کردم حسابی Confused Huh Exclamation
یه فروشگاه نسبتا ساده ایده خوبیه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , .:tarannom:. , big cloud
ارسال: #۴۸۴۳۰
۲۳ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۲۶ ب.ظ
قبلنا چقد کتاب می خوندم بعضا فیلم نگاه می کردم فوتبالا رو کامل ولی الان مطالعم شده سایتهای برنامه نویسی یا مقاله چقد از اون خود قبلیم دور شدم!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , Paraande , big cloud
ارسال: #۴۸۴۳۱
۲۳ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بیش از دو ساله که کلا ثبات و آرامشی توی زندگیم نیس.
با تفریحات کوچیک شروع کن
ساعت هایی را بذار برای خودت برای اینکه یه خلوت درون داشته باشی
ورزش هم خوبه در کل به خودت برس هم جسمی و هم روحی
بعد ی مدت جسم و ذهنت آزاد میشه و می تونی قدم های بلند تری برداری

البته پروفایل ات هم عوض کن من میبینمش همیشه ناراحت میشم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , crevice , .:tarannom:. , Paraande
ارسال: #۴۸۴۳۲
۲۳ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۴۳۳
۲۳ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط negarin_.)
گاهی وقت ها تمام مشکلاتی که فکر میکنی وجود داره، فقط یه سرشون رو بگیری بقیه حل میشن...
اگر فرصتشو داریم بجنبیم..
ارسال: #۴۸۴۳۴
۲۳ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۵۴ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(23 آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بیش از دو ساله که کلا ثبات و آرامشی توی زندگیم نیس.
مخور غم گذشته ، گذشته ها گذشته ، هرگز به غصه خوردن گذشته بر نگذشته Sleepy به فکر آینده باش ....
نمیشه به این اسونی

دلی زندگی کردن قشنگه خوبه ولی سسخت م هست

انگار زندگی ی مسابقه س همه دارن میدون جلو بزنن.وقتی یکی میخواد برا دل خودش زندگی کنه قدم زنون راه بره تو جاده مزاحم بقیس میخوان کنار بزننش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۴۳۵
۲۳ آبان ۱۳۹۷, ۰۶:۲۸ ب.ظ
غر (قر؟ غور؟) نزن علی‌،‌ همه چیز روز به روز بهتر میشه برات Wink
فقط حواست باشه زندگیت یک بُعدی نشه. از بُعدهای آمستردام استفاده کن Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Avril89 , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۰۷۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۹۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close