زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۳۶۱
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۳۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  مدیران گرامی، چطور میتونم نام کاربری مو تغییر بدم؟؟
Huh

باید به کدوم مدیر پیام بدم؟؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۸۳۶۲
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۵ ق.ظ، توسط Saman.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  مدیران گرامی، چطور میتونم نام کاربری مو تغییر بدم؟؟
Huh

باید فرم پر کنی Big Grin بعد درخواستت ۳ ماه بررسی میشه بعد سه ماه درخواسته گم شده و وقتی میای مانشت، من دارم خیار و گوجه میخورم
" به سبک ادارات حال بهم زن دولتی ایران"
===========

از شوخی گذشته، نام کاربری ای که مد نظرتون هست رو بفرستید برای من از طریق پیام خصوصی بعد من تغییر میدم نام کاربری رو، بعد که نام کاربری تغییر کرد دیگه با همون وارد بشید.

ساعتی بگم خدمتتون، من ساعت ۱۴:۰۰ امروز احتمالا آنلاین هستم، بهتره هر دو آنلاین باشیم، و اگر نبودیم و شما نتونستی با نام کاربری فعلیتون وارد بشید، بدونید که نام کاربری به درخواستی که دادید به من تغییر کرده و با همون وارد بشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۸۳۶۳
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۱۴ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  باید فرم پر کنی Big Grin بعد درخواستت ۳ ماه بررسی میشه بعد سه ماه درخواسته گم شده و وقتی میای مانشت، من دارم خیار و گوجه میخورم
===========

از شوخی گذشته، نام کاربری ای که مد نظرتون هست رو بفرستید برای من از طریق پیام خصوصی بعد من تغییر میدم نام کاربری رو، بعد که نام کاربری تغییر کرد دیگه با همون وارد بشید.

ساعتی بگم خدمتتون، من ساعت ۱۴:۰۰ امروز احتمالا آنلاین هستم، بهتره هر دو آنلاین باشیم، و اگر نبودیم و شما نتونستی با نام کاربری فعلیتون وارد بشید، بدونید که نام کاربری به درخواستی که دادید به من تغییر کرده و با همون وارد بشید
ممنون. خط اولو که خوندم باور کردم : )
ارسال: #۴۸۳۶۴
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  باید فرم پر کنی Big Grin بعد درخواستت ۳ ماه بررسی میشه بعد سه ماه درخواسته گم شده و وقتی میای مانشت، من دارم خیار و گوجه میخورم
===========

همراه با کپی شناسنامه و کارت ملی Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۸۳۶۵
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فرض کنید میخواید الکلاسیکو رو ببینید این امکانات رو دارید:
..............
اینا که گفتین خیلی جالبه Smile همچین فناوری ای الان وجود داره؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۸۳۶۶
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۲۰ ب.ظ
آقا دیگه درباره بحث ازدباج صحبت نمی کنید !؟Big GrinBig Grin
ارسال: #۴۸۳۶۷
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۴۵ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فرض کنید میخواید الکلاسیکو رو ببینید این امکانات رو دارید:
..............
اینا که گفتین خیلی جالبه Smile همچین فناوری ای الان وجود داره؟
بعضیاش هست. بعضیاش استارتش خورده.
مثلا جام جهانی ۲۰۱۸ رو می شد با واقعیت مجازی دید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۸۳۶۸
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۴۷ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  ساعتی بگم خدمتتون، من ساعت ۱۴:۰۰ امروز احتمالا آنلاین هستم، بهتره هر دو آنلاین باشیم، و اگر نبودیم و شما نتونستی با نام کاربری فعلیتون وارد بشید، بدونید که نام کاربری به درخواستی که دادید به من تغییر کرده و با همون وارد بشید
آقا دیگه قضیه رو چرا جناییش می‌کنی [تصویر:  463228_21.gif][تصویر:  463228_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۸۳۶۹
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط Saman.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ق.ظ)hope01 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  مدیران گرامی، چطور میتونم نام کاربری مو تغییر بدم؟؟
Huh

نام کاربریت تغییر کرد اگه الان تشخیص میدی کی هستیBig Grin

(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۴۷ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  ساعتی بگم خدمتتون، من ساعت ۱۴:۰۰ امروز احتمالا آنلاین هستم، بهتره هر دو آنلاین باشیم، و اگر نبودیم و شما نتونستی با نام کاربری فعلیتون وارد بشید، بدونید که نام کاربری به درخواستی که دادید به من تغییر کرده و با همون وارد بشید
آقا دیگه قضیه رو چرا جناییش می‌کنی [تصویر:  463228_21.gif][تصویر:  463228_21.gif]
اگر صبح که ۷ بیدارم تا ۱ و اینا ۵ ساعت کار نکنم افسردگی میگیرم به جون بچه مSmile
برا همین ساعت دقیق دادم که بار بعد ورود نده ببینه خطا میده.گفتم آنلاین باشه و تست کنهSmile

(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  باید فرم پر کنی Big Grin بعد درخواستت ۳ ماه بررسی میشه بعد سه ماه درخواسته گم شده و وقتی میای مانشت، من دارم خیار و گوجه میخورم
===========

همراه با کپی شناسنامه و کارت ملی Big Grin
بین ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ میتونی لیز بخوری روی گوجه و خیار،یعنی بازار تره بار اندازه اداره ثبت اسناد بوی گوجه و خیار نمیده!Big Grin
========
کارت ملی، خلافی ماشین، سند ازدواج، (داد زد : من اصلا ماشین ندارمBig Grin، جواب داد مشکل خودته Big Grin ) "خنده بازار"
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۸۳۷۰
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۳۳ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۵۳ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  نام کاربریت تغییر کرد اگه الان تشخیص میدی کی هستیBig Grin
خیلی مچکرم
خودم که تشخیص میدم Smile
تازه با این پستم، دیگه بقیه هم تشخیص میدن Smile

امروز بعد از دو سه سال هات چاکلت خوردم.
دو سه سال پیش تو خوابگاه برای اولین بار هات چاکلت خوردم به نظرم خوشمزه تر از الآن بود.
یعنی موادش تغییر کرده!
یا الآن یه مارک دیگه خریدم!
ارسال: #۴۸۳۷۱
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۴۳ ب.ظ
داداشی؟! آبجی؟! ملت زرتی صمیمی میشن!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۸۳۷۲
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۰۱ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  داداشی؟! آبجی؟! ملت زرتی صمیمی میشن!
خونتو کثیف نکن دااش
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۸۳۷۳
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۰۴ ب.ظ
۷ روز دیگه قرارداد این ماهم تموم میشه و ۹۵۰ گیگ ترافیک بین الملل دارم هنوز. Big Grin

ارسال: #۴۸۳۷۴
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۲۵ ب.ظ
پاییز مازندران یه چی دیگست خداییش...
خیلی جنگل قشنگ میشه..
واقعا رنگارنگ میشه...
جاتون خالی بود این چند روزی واقعا Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Paraande
ارسال: #۴۸۳۷۵
۱۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۲۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  پاییز مازندران یه چی دیگست خداییش...
خیلی جنگل قشنگ میشه..
واقعا رنگارنگ میشه...
جاتون خالی بود این چند روزی واقعا Smile
عکساش کو؟

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close