زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۲۴۱
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۴۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  شما با دختری که قبلا نامزد بوده ازدواج می کنید !؟
با دختری که قبلاً ازدواج بوده نامزد نمیکنم. TongueBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , ele
ارسال: #۴۸۲۴۲
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  شما با دختری که قبلا نامزد بوده ازدواج می کنید !؟
با دختری که قبلاً ازدواج بوده نامزد نمیکنم. TongueBig Grin
بامزه شدی بلک Dodgy
ارسال: #۴۸۲۴۳
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  شما با دختری که قبلا نامزد بوده ازدواج می کنید !؟
بستگی به نامزدیش داره، خیلی دخترا دوست پسرشون رو مثلا نامزد میدونن، که از دید من این مردوده این مدلیش (یعنی با این بهانه به خودشون اجازه هر کاری رو دادن)، یه مدل دیگه هم هست که خانواده ها در جریانن، باز بستگی به کم و کیفش داره که مثلا صیغه محرمیت خوندن یا نه و ... به شخصه ترجیحم اینه که هیچ کدوم از اینا نباشه ولی دیگه دنیا عوض شده باید با یه سری چیزا کنار اومد.

+ امروز لاتری ثبت نام کردم، ایشالله که قبول بشیم : )

(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  واقعا چی میشه که یه دختر بچه متولد ۷۸ و ورودی ۹۷ رشته نقاشی، بخاطر یه جر و بحث ساده با استادشون توی ترم یک، یک پاکت سیگار کِنت سیلور ۴ رو از غروب تا شبش میکشه....
تَکرار میکُنم، یک پاکَت سیگار کِنت سیلور ۴
یک پاکت از ساعت چهار تا دو نصفه شب...حالا خیلی زیاد نیست قطران و نیکوتینش (قطران ۴ میلی گرم و نیکوتین ۰٫۴ میلی گرم) ولی بازم عقلانی نیست به نظرم...
من نمیدونم طرف چیکارته ولی اگه از اقوام و آشناها نیست به نظر من خیلی ذهنت رو درگیر نکن. یکم ریز تر بشی احتمالا به کار‌های دیگری هم میرسی
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۸۲۴۴
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۷:۳۸ ب.ظ
اینجا هرکس براساس تجربه‌ها و عقاید خودش سوالا رو جواب میده که لزوما درست هم نیست به نظرم اگه سوالای این مدلی دارید از یه مشاوری کسی بپرسید مثلا کانال دکتر شیری هست جواب خیلی سوالا در مورد رابطه رو داده یا حالا هر مشاور و روانشناسی که قبولش دارید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۸۲۴۵
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۳۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  لزوما درست هم نیست
حرفای من همیشه درسته

(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۳۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  مشاوری کسی بپرسید
بهم ثابت شده که توی حرفای مشاور ها، ما فقط اون حرفی رو که به مزاجمون سازگاره میپذیریم، باقی حرفاشو اصلا گوش نمیکنیم. توی دخترا این قضیه قوی تره.
ارسال: #۴۸۲۴۶
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۳۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  لزوما درست هم نیست
حرفای من همیشه درسته
اثباتِ formal بده براش. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۸۲۴۷
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۴۷ ب.ظ

دختری که سالم بوده اهل رابطه های قبل ازدواج نبوده و نامزدی با نظارت خانواده داشته.البته که ازدواج میکنم.
دختری که ادای دخترای افتاب و مهتاب ندیده را در آورده ولی یواشکی با ان تا پسر در ارتباط بوده و احتمالا قراره این اطلاعات را ازم مخفی هم بکنه. خدا رحم کنه ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam , Riemann , big cloud , ele
ارسال: #۴۸۲۴۸
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۰۹ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۴۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  شما با دختری که قبلا نامزد بوده ازدواج می کنید !؟

دختری که سالم بوده اهل رابطه های قبل ازدواج نبوده و نامزدی با نظارت خانواده داشته.البته که ازدواج میکنم.
دختری که ادای دخترای افتاب و مهتاب ندیده را در آورده ولی یواشکی با ان تا پسر در ارتباط بوده و احتمالا قراره این اطلاعات را ازم مخفی هم بکنه. خدا رحم کنه ..
codin نمی دونم اصالتا بچه کجایی ولی فکر کنم اون چند سالی که تهران بودی خیلی از این اتفاق ها دیدی که دختر با چند تا پسر دوست بوده بعد به ادم که می رسن میان می گن من اولین رابطم هست Big Grin
خدایش خیلیا دید ما پسرا به ازدواج رو بد کردن
ارسال: #۴۸۲۴۹
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۱۲ ب.ظ
امروز یه جوجه دیدم رنگ موهاش حنایی نوکش طلایی میگفت جیک جیک
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande
ارسال: #۴۸۲۵۰
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۱۵ ب.ظ
سلام دوستان
یه نفر ارشد هوش امیر کبیر به من پیام بده لطفا
ارسال: #۴۸۲۵۱
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ ب.ظ

از حرف زدن تا عمل کردن توی این مورد خیلی فاصله است...یعنی ازون لحظه ای که یکی این حرف رو میگه و در جوابت میگه اره این کار رو میکنم تا اون لحظه ای سر سفره عقد برن و امضا بکنه و عسل بزارن دهن هم خیلی فرق میکنه...سخته واقعا تصمیم اینجوری گرفتن...
یه برنامه ای داشت شبکه سه راجع به همین چیزا...از چندین نفر سوال پرسیدن، همه شون گفتن نه(خیلی هم قاطع) یکی دوتاشون گفتن میبینیم دلیل طلاق یا به هم خوردن نامزدیشون چی بوده...که در نهایت اوناهم ناراصی بودن...و در نهایتش هم کلی توضیح چرت و پرت دادن که نباید اینجوری باشه و ارین چیزا...
در کل توی جامعه ای زندگی میکنیم که دید مردم نسبت به اینجوری مسائل خیلی منفیه متاسفانه....
و در نهایت اینکه عقل و عشق رو قاطی نکنین باهم به نطرم..نمیشه جفتش رو داشت...و اینکه قشنگ ترین باغچه دنیا رو هم بکنی زیرش کرم پیدا میشه...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۸۲۵۲
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ ب.ظ
خب این بحث ازدواج انگار هیچوقت به جواب نمیرسه
اگه موافق باشید این بحث رو skip بزنیم بریم سراغ بحث بعدی..

به نظرتون سیسمونی از کجا بگیریم بهتره؟

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , ftmbghrn , blackhalo1989 , Avril89
ارسال: #۴۸۲۵۳
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۱۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  + امروز لاتری ثبت نام کردم، ایشالله که قبول بشیم : )

چندروز بود میخواستم ثبتنام کنم ولی فراموش میکردم. الان که گفتید رفتم دیگه ثبتنام کنم
ممنون بابت یادآوریتونHeartHeart

(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۱۲ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  امروز یه جوجه دیدم رنگ موهاش حنایی نوکش طلایی میگفت جیک جیک

رسیدن بخیر
گوسفندها فروختید و رفتید جوجه خریدید ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande , Avril89
ارسال: #۴۸۲۵۴
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۳۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  اینجا هرکس براساس تجربه‌ها و عقاید خودش سوالا رو جواب میده ...
خوب شاید سوال کننده هم میخواد نظرات و عقاید مختلف رو بدونه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۸۲۵۵
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۰۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۴۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  

codin نمی دونم اصالتا بچه کجایی ولی فکر کنم اون چند سالی که تهران بودی خیلی از این اتفاق ها دیدی که دختر با چند تا پسر دوست بوده بعد به ادم که می رسن میان می گن من اولین رابطم هست Big Grin
خدایش خیلیا دید ما پسرا به ازدواج رو بد کردن

چی بگم والا. من شخصا خودم و دوستای اطرافم پاستوریزه بودیم ولی خب میدونم خیلی از پسرا هم کلی از روابط بی قید را تجربه کردن قبل از ازدواج.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande , ele , khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۰۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۰۶۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close