زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۶۵۶
۱۵ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ق.ظ، توسط Autumngirl.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  وقتی استرس دارید یا حالتون گرفتس چه کار سالمی میکنید؟ من جدیدا میشینم ات و اشغال میخورم بعدش عذاب وجدان میگیرم .

پیاده روی در پارک در حال گوش کردن به موسیقی مورد علاقه ام (اگه کنار رودخونه باشه بهتر) یا تماشای یه فیلم خوب که البته بدون خوراکی امکانپذیر نیست

(۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۲ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  فک می کنید ماشین در اینده چقد در زندگی انسان نقش داره؟ ماشین خوب یاد میگیره و بهتر از اون می تونه تصمیم بگیره اینقد پیشرفت میکنه که بهترین مخاطب ادم میشه با شناخت و یادگیری انسان رو وابسته می کنه جوری که هر کسی به یه ماشین وابسته میشه یه چیزی مث گوشی های الان که همه جا در دستن و وابسته شدیم اگر ماشین وارد حوزه احساسات بشریت بشه روابط انسانی رو به شدت تحت تاثیر قرار میده و انسان به سمت نابودی خودش جلو میره...

ولی ربات برای مراقبت از سالمندان خوبه امیدوارم تا ما به سالمندی برسیم فراگیر باشه و در دسترس که ما هم یکی داشته باشیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷۶۵۷
۱۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۰ ب.ظ، توسط αɾια.)
تو این هوا دست اولین نفری که دیدین رو بگیرین و برید باهاش پیاده‌روی!
اگه مقاومت هم کرد اهمیت ندین، با کتک ببریدش... Big GrinCool

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini , diligent , negarin_ , SepidehP
ارسال: #۴۷۶۵۸
۱۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۲۵ ب.ظ
سلام
میگم شما هم اینجوری هستید که اگه یه نفر یه حرف بی منطق ناراحت کننده بهتون بزنه ناراحت بشید و گریه کنید؟؟؟
من نمیخوام اینجوری باشم چون انرژی ام گرفته میشه ولی نمیتونم ناراحت نشم. چیکار کنم؟؟ دست خودم نیست گریه کردن . من ناراحت میشم و همون موقع هم گریه ام میگیره .
لطفا راه حل بدید.ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۴۷۶۵۹
۱۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۷ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  تو این هوا دست اولین نفری که دیدین رو بگیرین و برید باهاش پیاده‌روی!
اگه مقاومت هم کرد اهمیت ندین، با کتک ببریدش... Big GrinCool

وا چرا می زنی خب!!!! یه قهوه داغ مهمونش کنی خودش میادTongueTongue

(۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۵ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  سلام
میگم شما هم اینجوری هستید که اگه یه نفر یه حرف بی منطق ناراحت کننده بهتون بزنه ناراحت بشید و گریه کنید؟؟؟
من نمیخوام اینجوری باشم چون انرژی ام گرفته میشه ولی نمیتونم ناراحت نشم. چیکار کنم؟؟ دست خودم نیست گریه کردن . من ناراحت میشم و همون موقع هم گریه ام میگیره .
لطفا راه حل بدید.ممنون

به این فکر کن که حیف چشمات واسه هرکسی گریون بشه. شاید یکی عمدا بخواد ناراحتت کنه، نقطه ضعفت هم میدونه دیگه بدتر. سریعا محل را ترک کرده و خود را به کار دیگری مشغول کنید تا فراموشتان شود
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۷۶۶۰
۱۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۲۳ ب.ظ
خیلی ممنون و متشکر از خانم های خلیل پرور جان و دختر پاییز
بعضی مواقع نمیشه اون مکان رو ترک کرد. توی اونجور مواقع چیکار کنم؟؟؟
خدا کنه از این به بعد بتونم تو اینجور مواقع خودمو کنترل کنم. البته بهتره دعا کنم که اصلا دیگه از این مواقع پیش نیاد Undecided
به نظر خودم با گریه کردن بیشتر ضعف خودمو نشون میدم. دوست ندارم اینجوری باشم.
بازم اگه کسی راه حلی داره خوشحال میشم بشنوم(بخونم). ممنون
ارسال: #۴۷۶۶۱
۱۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
من که چندین بار گفتم و اتفاقی نیفتاد ولی خب شما اسم تاپیک رو اینجوری بخونید:
"هرچه میخواهد دل تنگم میگویم و منتظر میمانم که دیگران قضاوتم نمایند و منم بیخود و بی جهت باید جوابگوی قضاوت آن ها باشم...."

شاید منم قضاوت نابجا کرده باشم که بعید میدونم...ولی خب جواب سوالارو دادم بعضی مواقع و توی بحث ها بودم و کم و بیش...

آقااااا آموزش تله گذاری موش چیه دیگه Smile قیمه ها رو چرا میریزن تو ماستا...ولی تله چسبی نزاری...موش اذیت میشه..میچسبه و فقط جیغ میزنه...خیلی بده...همون مرگ موش رو بریزین توی پفک یا پنیر بهتره...
بچه بودم یه بار چسب موش گذاشتیم..و موش هم چسبید بهش...من و مادرم رفتیم بالا سر موش...منه خنگ نظر دادم که بزار آب جوشِ جوش بریزیم که این جزغاله بشه و بمیره...ما رفتیم آب جوش رو آوردیم و رفتیم بالای صندلی ریختیم روی موش یک جیـــــــــــــــــــغی زد که نگو...و از چسب جدا شد و فرار کرد Smile Smile Smile Smile Smile)

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , alma1988 , αɾια
ارسال: #۴۷۶۶۲
۱۵ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ ب.ظ
جدیدا دیگه با چای قند نمی خورم نمی دونم چی شده از قند زده شدم! البته خیلی بهتره چیزای شیرین حذف شن

think positive
ارسال: #۴۷۶۶۳
۱۵ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  جدیدا دیگه با چای قند نمی خورم نمی دونم چی شده از قند زده شدم! البته خیلی بهتره چیزای شیرین حذف شن
اشتباه میکنی، قند بخور، یه مشت هم بزار تو جیبت هر وقت هوس کردی بخور، حرف هیشکی رو گوش نده، حتی من !

++ به لطف خدا، امروز ۲۳ روزه پاک پاکم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۷۶۶۴
۱۵ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط negarin_.)
.......

(۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  آقااااا آموزش تله گذاری موش چیه دیگه Smile قیمه ها رو چرا میریزن تو ماستا...ولی تله چسبی نزاری...موش اذیت میشه..میچسبه و فقط جیغ میزنه...خیلی بده...همون مرگ موش رو بریزین توی پفک یا پنیر بهتره...
بچه بودم یه بار چسب موش گذاشتیم..و موش هم چسبید بهش...من و مادرم رفتیم بالا سر موش...منه خنگ نظر دادم که بزار آب جوشِ جوش بریزیم که این جزغاله بشه و بمیره...ما رفتیم آب جوش رو آوردیم و رفتیم بالای صندلی ریختیم روی موش یک جیـــــــــــــــــــغی زد که نگو...و از چسب جدا شد و فرار کرد Smile Smile Smile Smile Smile)
اولین و آخرین تجربه چسب موش برای من برمیگرده به موقعی که تو ارشد با اینکه یه خوابگاه لوکس داشتیم ولی نمی‌دونم چطور این موش های موزی تونسته بودن از داخل دیوار تا طبقه ۳ بیان، جالب این بود که طبقه همکف موش نداشت... خلاصه شب ها که برق اتاق رو خاموش میکردیم موش میومد تو آشپزخونه ..چه صدای چندشی بود و ما همش نگران که یه وقت نیان روی تخت ها و صورتمون. خلاصه چسب موش گرفتیم و دو تا موش رو تو تله انداختم .. از اون

(۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۳ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون و متشکر از خانم های خلیل پرور جان و دختر پاییز
بعضی مواقع نمیشه اون مکان رو ترک کرد. توی اونجور مواقع چیکار کنم؟؟؟
خدا کنه از این به بعد بتونم تو اینجور مواقع خودمو کنترل کنم. البته بهتره دعا کنم که اصلا دیگه از این مواقع پیش نیاد Undecided
به نظر خودم با گریه کردن بیشتر ضعف خودمو نشون میدم. دوست ندارم اینجوری باشم.
بازم اگه کسی راه حلی داره خوشحال میشم بشنوم(بخونم). ممنون
سلام
آره وقتی من غمگین میشم بیشتر با خودم لج میکنم و غصه میخورم اما راه حلی که همیشه انتخاب میکنم و بهم کمک می‌کنه اینه که اون موضوعی که منو ناراحت کرده رو تو یوتیوب سرچ میکنم مثلا مینویسم حرف مردم+ دکتر هلاکویی، بعد صحبت های دکتر رو که گوش میدم اینقدر بیان دکتر عاالی هست که میفهمم چقدر الکی غصه خوردم یا یاد میگیرم چه کنم، در کل صحبت های دکتر مثل آب روی آتیش هست.. هیچ وقت نشده که گوش بدم و ناراحتم رفع نشه.
پ.ن: ورزش هم عاالیه، عاشق شنا هستم..
؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , αɾια , diligent
ارسال: #۴۷۶۶۵
۱۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  سلام
آره وقتی من غمگین میشم بیشتر با خودم لج میکنم و غصه میخورم اما راه حلی که همیشه انتخاب میکنم و بهم کمک می‌کنه اینه که اون موضوعی که منو ناراحت کرده رو یو یوتیوب سرچ میکنم مثلا مینویسم حرف مردم+ دکتر هلاکویی، بعد صحبت های دکتر رو که گوش میدم اینقدر بیان دکتر عاالی هست که میفهمم چقدر الکی غصه خوردم یا یاد میگیرم چه کنم، در کل صحبت های دکتر مثل آب روی آتیش هست.. هیچ وقت نشده که گوش بدم و ناراحتم رفع نشه.
پ.ن: ورزش هم عاالیه، عاشق شنا هستم..
؟
خیلی ممنون از راه حلتون Blush حتما این رو دانلود میکنم.
فقط باید بزارم تو ساعتهای که دانلود رایگانه آخه حجم اینترنتم خیلی کمه Smile
ارسال: #۴۷۶۶۶
۱۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۱ ق.ظ
شکر نعمت نعمتت افزون کند...
خدایا شکرت

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , αɾια , negarin_ , SepidehP , khayyam
ارسال: #۴۷۶۶۷
۱۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۳۸ ق.ظ
فردام اینجا روز شکرگزاری و بوقلمون خوریه. مام جایی دعوتیم Smile
خدایا شکرت!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۷۶۶۸
۱۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۱۳ ق.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  من که چندین بار گفتم و اتفاقی نیفتاد ولی خب شما اسم تاپیک رو اینجوری بخونید:
"هرچه میخواهد دل تنگم میگویم و منتظر میمانم که دیگران قضاوتم نمایند و منم بیخود و بی جهت باید جوابگوی قضاوت آن ها باشم...."

شاید منم قضاوت نابجا کرده باشم که بعید میدونم...ولی خب جواب سوالارو دادم بعضی مواقع و توی بحث ها بودم و کم و بیش...

آقااااا آموزش تله گذاری موش چیه دیگه Smile قیمه ها رو چرا میریزن تو ماستا...ولی تله چسبی نزاری...موش اذیت میشه..میچسبه و فقط جیغ میزنه...خیلی بده...همون مرگ موش رو بریزین توی پفک یا پنیر بهتره...

موش و خوابگاه دانشجوییDodgy

حرفاتون منو یاد یه خاطره انداخت....دانشجو که بودم خوابگامون موش داشت
هرچند وقت صدای جیغ دخترا بلند میشد که داشتن از دست موشا اینور و اونور میدوییدن Undecided
خودمون رفتیم چسب موش گرفتیم و رو تخته های مربع شکل زدیم و گذاشتیم جاهای مختلف تا موشا موقع عملیات بهشون بچسبنBig Grin
بعد چند روز که رفتیم ببینیم که آیا موشی دستگیر شده یا نه دیدیم بللللللللله Coolزبل خان چسبیده بود به تختهBig Grin
یکی از بچه ها که زیادی شیطون بود گفتش حالا که گیر افتاده اذیتش کنمDodgy
رفت یه چوب بلند آورد و تا تونست موشه رو قلقلک دادConfusedاینقد این موش دست و پا زد که تونست فرار کنه و جیغ همه دخترا بلند بشه Dodgy
فک کنم چسبه فاسد بود که موشه پابه فرار گذاشتDodgyUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , αɾια
ارسال: #۴۷۶۶۹
۱۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۵۳ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳ ق.ظ)alma1988 نوشته شده توسط:  موش و خوابگاه دانشجوییDodgy

حرفاتون منو یاد یه خاطره انداخت....دانشجو که بودم خوابگامون موش داشت
هرچند وقت صدای جیغ دخترا بلند میشد که داشتن از دست موشا اینور و اونور میدوییدن Undecided
خودمون رفتیم چسب موش گرفتیم و رو تخته های مربع شکل زدیم و گذاشتیم جاهای مختلف تا موشا موقع عملیات بهشون بچسبنBig Grin
بعد چند روز که رفتیم ببینیم که آیا موشی دستگیر شده یا نه دیدیم بللللللللله Coolزبل خان چسبیده بود به تختهBig Grin
یکی از بچه ها که زیادی شیطون بود گفتش حالا که گیر افتاده اذیتش کنمDodgy
رفت یه چوب بلند آورد و تا تونست موشه رو قلقلک دادConfusedاینقد این موش دست و پا زد که تونست فرار کنه و جیغ همه دخترا بلند بشه Dodgy
فک کنم چسبه فاسد بود که موشه پابه فرار گذاشتDodgyUndecided
اون موشه احتمالا جِری بوده که فرار کرده Smile داشته از دست تام فرار میکرده گیر کرده به چسب. بعدشم از چسب فرار کرد.

من تو خوابگاه با هزار پا مواجه شدم. لپتاپم روی تخت بود . خودم روی زمین دو زانو نشسته بودم بعد از چن دقیقه احساس کردم یه چیزی روی زانو مه یه دفعه دیدم هزارپاست . Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , negarin_
ارسال: #۴۷۶۷۰
۱۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۴۸ ب.ظ
بعضیــآ اِنقد ᓄـاهלּ که حتے وقتے ᓄـاه نیستنـᓄ بازᓄ ᓄـاهלּ [ [تصویر:  461806_8.gif] ]
دمتوלּ گرᓄ/.

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close