زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۸۶۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۱۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  با احترام فراوان، ولی خیلی آرمانی فک میکنید شما..سعی کنید این مدلی فکر نکنید..بیشتر خودتون اذیت میشید..
اینقد جا واسه تاسف خوردن به حال جامعه هست که این یه بخش کوچیکی ازونه...
راجع به سند و مدرکی هم که به گفتید، به نظرم کار خاصی نمیتونید بکنید..میتونید به خبرگذاری ها بدید(با کلی زحمت) و در نهایتش مثلا یه گزارش بیست و سی ببینید و لذت ببرید از اینکه رسوا کردید آموزش و پرورش یه منطقه کوچیک ازین کشور رو Smile

و در نهایت هم اینکه تمسخرانگیز کلمه عجیبیه به نظرم...یعنی چی اصن Smile
درستش تمسخرآمیز است Smile

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۶۸۶۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
کسی هست برای ازمون نیرو بخواد دوتایی بخونیم
ارسال: #۴۶۸۶۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  کسی هست برای ازمون نیرو بخواد دوتایی بخونیم
دوست من خانه سبز عزیز من قبلا این راه رو امتحان کردم جواب نمیده دو تایی درس خوندن امکانش نیست شاید اگه دبیرستان بود و دغدغه و مشکلات ما کمتر بود می تونستیم تو اون سن دوتایی مثلا چند تا مسئله رو حل کرد ولی الان نمیشه همه یجورایی گرفتار هستن و بخصوص اینکه دو نفر بخان از راه دور با هم درس بخونن امکانش نیست تا میرن تو تلگرام یهو می بینن چند ساعت از وقتشون گذشته و رفتن تو حاشیه در کل اگه واقعا می خوای برای ازمون استخدامی یا هر ازمون دیگه ای بشینی بخونی منتظر کسی نباش تا ان شالله یه روزی بیاد و با هم درس بخونید نه
الان من می خوام یکی باشه با هم زبان بخونیم و تمرین کنیم ولی کو مگه هست مگه پیدا میشه منم بیخیال شدم .

البته این نظر من بود چون قبلا تجربه کردم نمیشه حالا تو قبول نمی کنی نکن Exclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , Milad_Hosseini , nlp@2015 , Saman
ارسال: #۴۶۸۶۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۷, ۰۵:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
کسی هست بسته فرادرس با هم تعویض کنیم من خیلی بسته هاش خریدم با بسته های دیگش عوض کنیم باهم؟؟؟
ارسال: #۴۶۸۶۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۳۸ ب.ظ
یه مطلبی تو یه کانال نوشته بود از یه نفر که عشق اول گفته بود عشق قلبی و عشق دوم گفته بود عقلی و یه سری چیزا گفته بود که دومی ارزشش اگه بیشتر نباشه کمتر از اولی نیست چون طرف کلی دیگه قبولت داشته که انتخابت کرده و خلاصه از این حرفا خواسته بگه عقلش بهت اوکی داده و این ارزشمنده
به نظر من اره خوبه ولی یه مشکلی داره کسی که دو دوتا چهارتا کرده اوکی داده خوب اگه یه روز دو دوتاش چهار نشد چی؟ اگه یه اشتباهی شد که منطق اوکی نداد چی؟ اون احساس واسه بخشش هست دیگه اگه خیلی منطقی رفته باشه جلو راحت به مشکل بر می خورن

think positive
ارسال: #۴۶۸۶۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۵۹ ق.ظ
این رئال مادریدم خوب تیمی هست
ارسال: #۴۶۸۶۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۰۱ ق.ظ
فقط رئال و استقلال
ارسال: #۴۶۸۶۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۱۱ ق.ظ
به نظرتون کار در استارتاپ ها خوب است؟ می گویند دو ماه آزمایشی بدون حقوق است چون گردش مالی نداریم. در این مدت اگه نخواستیم که سعی می کنیم زودتر بگوییم بهتون اگه بعد از دو ماه خواستیم بهتون سهم می دهیم. دنبال هم تیمی هستیم، اگه وضع مالی خوب شد شاید بتونیم به عنوان کارمند بهتون حقوق بدهیم.
ارسال: #۴۶۸۶۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۲۸ ق.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  به نظرتون کار در استارتاپ ها خوب است؟ می گویند دو ماه آزمایشی بدون حقوق است چون گردش مالی نداریم. در این مدت اگه نخواستیم که سعی می کنیم زودتر بگوییم بهتون اگه بعد از دو ماه خواستیم بهتون سهم می دهیم. دنبال هم تیمی هستیم، اگه وضع مالی خوب شد شاید بتونیم به عنوان کارمند بهتون حقوق بدهیم.
ریسکه دیگه بستگی به خودتون داره، ممکنه به نفع باشه یا نه. ولی من خودم جایی که بگن آزمایشی و از اول حقوق ندن کار نمی‌کنم.

سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , gogooli , big cloud , RASPINA , Avril89
ارسال: #۴۶۸۷۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۳۴ ق.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  به نظرتون کار در استارتاپ ها خوب است؟ می گویند دو ماه آزمایشی بدون حقوق است چون گردش مالی نداریم. در این مدت اگه نخواستیم که سعی می کنیم زودتر بگوییم بهتون اگه بعد از دو ماه خواستیم بهتون سهم می دهیم. دنبال هم تیمی هستیم، اگه وضع مالی خوب شد شاید بتونیم به عنوان کارمند بهتون حقوق بدهیم.
تجربه به من ثابت کرده که آدم رو گول میزنن.
بهتره از اول خیلی محکم پول بخواید با یه قرارداد و مبلغ مشخص
-------
بچه های اینجا انصافا خیلی خوب در مورد این چیزا حرف زدن من خودم گوش نکردم چوبشم خوردم.دقیقا دو سال عمرم تلف شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , gogooli , big cloud , RASPINA , Avril89
ارسال: #۴۶۸۷۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ق.ظ، توسط big cloud.)
امروز کار را تعطیل کردم و گفتم تا ساعت ۱۱ بخوابم چون واقعا خسته بودم،از ساعت ۷ حدود ده نفر از دوست و آشناها زنگ زدن،حتی مورد بوده ۸ رفته بیرون‌۹ زنگ زده من کلید نبردم،اینم وضع استراحت منه،نمیدونم چرا گوشیا سایلنت نکردم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۶۸۷۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۲۳ ق.ظ
من کلا اهل هیجان اونم از نوع ریسک اقتصادی نیستم، چیزی که سر و ته‌ش مشخص باشه رو ترجیح می‌دم. البته بستگی به استارتاپش هم داره، باید مطمئن بشم که احتمال موفقیتش بالاست مثل اسنپ که اول اومده بود، اون موقع مدت طولانی هم حاضرم تلاش زیاد کنم، و الا نمیرم کد گیم بزنم.
پ.ن: توو صفحه‌ی جستجو که ارسال‌ها رو میاره، متن نقل قول رو میاره ولی اسم کسی که ریپلای کرده رو میاره، نه شخص اول رو. یعنی من پست سامان رو دیدم با ابتدایِ متن شما. اما تا "خوب است" و "می‌گویند" رو دیدم متوجه شدم متن شماست Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , big cloud , Saman , Avril89
ارسال: #۴۶۸۷۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ، توسط gogooli.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  به نظرتون کار در استارتاپ ها خوب است؟ می گویند دو ماه آزمایشی بدون حقوق است چون گردش مالی نداریم. در این مدت اگه نخواستیم که سعی می کنیم زودتر بگوییم بهتون اگه بعد از دو ماه خواستیم بهتون سهم می دهیم. دنبال هم تیمی هستیم، اگه وضع مالی خوب شد شاید بتونیم به عنوان کارمند بهتون حقوق بدهیم.
من کلا اهل هیجان اونم از نوع ریسک اقتصادی نیستم، چیزی که سر و ته‌ش مشخص باشه رو ترجیح می‌دم. البته بستگی به استارتاپش هم داره، باید مطمئن بشم که احتمال موفقیتش بالاست مثل اسنپ که اول اومده بود، اون موقع مدت طولانی هم حاضرم تلاش زیاد کنم، و الا نمیرم کد گیم بزنم.
پ.ن: توو صفحه‌ی جستجو که ارسال‌ها رو میاره، متن نقل قول رو میاره ولی اسم کسی که ریپلای کرده رو میاره، نه شخص اول رو. یعنی من پست سامان رو دیدم با ابتدایِ متن شما. اما تا "خوب است" و "می‌گویند" رو دیدم متوجه شدم متن شماست Big Grin
من متن رو هرجوری بنویسند یا بنویسم عامیانه می خونم. یعنی «خوب است» و «خوبه» رو هر دو رو «خوبه» می خونم...
ارسال: #۴۶۸۷۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  امروز کار را تعطیل کردم و گفتم تا ساعت ۱۱ بخوابم چون واقعا خسته بودم،از ساعت ۷ حدود ده نفر از دوست و آشناها زنگ زدن،حتی مورد بوده ۸ رفته بیرون‌۹ زنگ زده من کلید نبردم،اینم وضع استراحت منه،نمیدونم چرا گوشیا سایلنت نکردم!
من در چنین موقعیت هایی گوشی رو میذارم روی حالت هواپیما

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۸۷۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۵۵ ب.ظ
در مورد یه فاجعه از زندگیم بگم :

مجموعه A را نسبت به عمل جمع(تفریق ، ضرب و تقسیم) بسته میگویند هر گاه حاصل جمع(تفریق،ضرب و تقسیم) هر دو عضو دلخواه A، عضوی از A باشد!!!
جز دیشب در تمام عمرم نفهمیدم این چی گفته؟!!!(بعد کل تست های کنکوری که دست نخورده بود رو هم ازش زدم!!!)

کسی این رو تجربه کرده؟! خدا میدونه که من صادقانه اینو میپرسم!!

سوالی که خیلی ذهنم رو درگیر کرده اینه که من چرا اینا رو نمیفهمیدم!!!!حتی دوره دانشگاه هم اینجور بود!!!(یعنی هی نفهمیده بودم چی به چیه)

الان خیلی سخت تر از اینا رو میخونم کاملا متوجه میشم یا حداقلش میفهمم که کجاها رو نفهمیدم و پایه م چقدر مشکل داره.
--------------
این حجم از نفهمیدن هست که منو شدیدا ناراحت میکنه و دیگر هیچ . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۷۱۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close