زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۷۱۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  تا کی میشه نخرید؟ اگر ملت تا بی نهایت نخرن ریال میشه ۱۰۰۰۰ دلارWink ولی خب عملی نیستش که...
حد گرفتی؟ Tongue

سری تیلورشو تقریب زدم حدش مبهم میشد مشتق دوم گرفتم درست شد Wink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , blackhalo1989
ارسال: #۴۶۷۱۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  تا کی میشه نخرید؟ اگر ملت تا بی نهایت نخرن ریال میشه ۱۰۰۰۰ دلار[تصویر:  wink.gif] ولی خب عملی نیستش که...
واقعا تا کی میشه نخرید
مثلا کسی که ۲۰ روز دیگه عروسی اشه میشه جهیزیه نخره؟

من کلاس اندروید میرم گوشیم برای اجرای برنامه ها ج نمیده .میشه گوشی نخرم؟
اگه بخوام بخرم j7 که ۱۳۰۰ بود الان شده ۲۴۰۰ -۳۲۰۰ [شکلک گریه ]
RAMلپ تاپم هم ۶ هست ج نمیده
[شکلک گریه زیاد]

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , Avril89
ارسال: #۴۶۷۱۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دست ما نیست. قیمت دلار بالا رفته٬فروشنده هم حاضر نیست جنسشو ارزون بفروشه چون میگه خودم هم گرون میخرم. حتی کالاهای ایرانی هم قیمتش رفته بالا میگن مواد اولیه‌اش از خارج میاد.
درسته.ولی اگر همه متحد باشن و نخرن جامعه دچار رکود میشه و بزرگان تردید بهشون دست میده.ممکنه قدرتشون از دست بدن دیگه و باعث میشه سرعقل بیان. اتحاد ما میتونه اونها را قوی کنه یا تضعیف کنه.

شما اینا رو برو به مردم جامعه بگو ببین چی میگن به شما...بعله..این چیزی که میگید خوبه..ولی نه توی جامعه‌ی اسلامی ما Smile
ملت اینجوری نیستن که بگن نمیخریم تا ارزون تر بشه که، ملت به هم میگن بخر بخر تا گرون تر نشده..
بعدشم وقتی توی جامعه اکثرا دزدن و دارن میخورن و میبرن (به هر طریقی، دزدی فقط برداشتن پول و بالا رفتن از خونه مردم نیست، .... )، خیلیا با خودشون میگن چرا ما اینکارو نکنیم. آخرش که میخوان اون دنیا یقه مارو بگیرن..پس حداقل اینجا لذت ببریم..
امام علی میگه:
اَلنّاسُ بِاُمَرائِهِمْ اَشْبَهُ مِنْهُمْ بِآبائِهِمْ؛
مردم، به دولت‌مردان خود شبیه‌ترند تا به پدران‌شان..

و من الله توفیق

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , RASPINA , saeidkhan
ارسال: #۴۶۷۱۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یه سری کد می زنی بعد یه مدت میای ببینی چه کار کردی تغییری بدی اصن ادم خوف میکنه چه کردهههه!

[تصویر:  459759_trs1_359487.jpg]

اولین قانون برنامه نویسی: اگه کار میکنه بهش دست نزن Big GrinCool

و به قول یه بنده خدا "فرض کنید کسی که میخواد کد شما رو بخونه یه قاتل زنجیریه و آدرس خونه شما رو هم داره!!
حالا اون فرد میتونه من باشم، یا خودتون باشید که ۲-۳ سال دیگه میخواید دوباره این کار رو ادامه بدید و به کدهاتون نیاز پیدا میکنید..."
(منظورش خوانا نوشتنِ کدِ فقط یکم بیانش خشنِ)

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۶۷۱۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۴ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  شما اینا رو برو به مردم جامعه بگو ببین چی میگن به شما...بعله..این چیزی که میگید خوبه..ولی نه توی جامعه‌ی اسلامی ما [تصویر:  smile.gif]
ملت اینجوری نیستن که بگن نمیخریم تا ارزون تر بشه که، ملت به هم میگن بخر بخر تا گرون تر نشده..

کاملا درست میگید.
بیشتر از اینکه بخوام به مردم جامعه بگم باید به پدر خودم بگم! دلار گرون میشه میره کارتون کارتون روغن و پودر لباسشویی میخره!
بهشون حق میدم. میدونید چرا؟ چون مردم دچار یک ترس شدن. و ترس اولین عامل شکست هست.اگر نترسیم از اینکه قراره چی بشه میتونیم قدم برداریم.ما میترسیم اگر اعتراض کنیم چی میشه. بعد گرونتر میشه.میگیرن میبرنمون زندان. فلان میشه بهمان میشه.ولی بعضیها هستن از این ترس خودشونو رها کردن. حاضرن برن حرفشونو بزنن ولی زندان بیفتن. میگن ما حرف حق زدیم.این حرف میتونه تاثیر داشته باشه در درازمدت. حاضرن جون خودشونو به خطر بندازن ولی نسلهای آینده رنچ نبرن. حالا توی هر زمینه زندگی که باشه فرقی نداره.
ما تا وقتیکه بترسیم نمیتونیم رشد کنیم و این ترس را توی وجود ما نهادینه کردن و مشکل رنج ملت هم همین هست.
من و شما اگر قدم برداریم میتونیم شاید نسلهای آینده را روشن کنیم. و هرکسی در حد خودش باید قدمی برداره.
ولی اینم حق میدم که باید محافظه کارانه عمل کنیم.
الان دوست من که برای فرصت مطالعاتی رفته سوئد، میگه من وقتیکه دفاع کنم حتما تمام ظلم هایی که در حق ما کردن در دوره دکتری را اعلام میکنم. الان کافیه یه پیام بفرستی توی گروههای درسی و دانشگاهی و اسم استادی برده بشه. خودشونو جمع و جور میکنن. ولی ما میترسیم !
من الان میدونم این پیام من توسط خیلی دانشجوها و استادها خونده میشه و برام ممکنه بد بشه چون توسط بعضیها شناخته شده هستم. ولی مهم نیست. یک نفر که روشن بشه نسل بعدی ما اوضاعش بهبود پیدا میکنه.
=========
یک نمونه شاید ساده تر در محیط دانشگاهی هست. توی زمان دانشجویی ما یه بی برنامگی توی گروه دانشکده رخ داد. یکی از پسرهای کلاسمون رفت وزارت علوم اعتراض کرد. توبیخی بسیار بدی برای دانشکده اومد و آبروی دانشکده رفت. اون پسر را نمیذاشتن دفاع کنه و دیگه دست استاد بود که نگذاره دفاع کنه. تا دو ترم معطلش کردن که دفاع نکنه. همکلاسیمون هم گفت اگر نذارید دفاع کنم میرم مجدد وزارت علوم! و اونها محبور شدن بگذارن دفاع کنه. اون پسر محکم جلوشون ایستاد . اولش خیلی برای گروه اموزشی سخت بود بپذیره کسی اومده اینجوری جلوشون ایستاده. ولی کاری باهاشون کرد که مدیرگروه و رئیس دانشکده عوض شد و نظم به گروه دادن. از اون به بعد اوضاع منظم شد. و اون پسر وقتی دفاع کرد استاد بهش گفت امیدوارم بری و دیگه برنگردی!!!!! اون پسر رفت و الان توی بهترین دانشگاهها درس میخونه و اون دانشکده حسرت از دست دادن همکلاسیمون میخوره. بهش استادها ایمیل میدن میگن بیا باهامون کار کن مقاله بدیم!
وقتی میخواست بره اعتراض کنه گفت من از هیچی نمیترسم. و تونست ورودیهای بعد از ما را از این شرایط رها کنه.
هرکسی در هرجایی که هست باید بتونه تاثیر مثبت بگذاره. حتی با یک حرف.

به قول خودتون : " و من الله توفیق " Big Grin
ارسال: #۴۶۷۱۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ ب.ظ
بحران گرونی به اینجام مگه رسیده؟Huh
من الان پایین بودم یه دونه بادمجون گرفتم ۰/۹۹ یورو!Confused
ینی چییییییییییی آخه؟؟Big Grin :|||
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۶۷۱۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۵۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  مثلا کسی که ۲۰ روز دیگه عروسی اشه میشه جهیزیه نخره؟
فراموش نشه منو هم دعوت کنید. TongueBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۶۷۱۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بحران گرونی به اینجام مگه رسیده؟Huh
من الان پایین بودم یه دونه بادمجون گرفتم ۰/۹۹ یورو!Confused
ینی چییییییییییی آخه؟؟Big Grin :|||

اومدی ایران دو تا چمدون بادمجونم با خودت بار بزن ببر پولدار میشی Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , crevice , big cloud
ارسال: #۴۶۷۱۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۴ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  شما اینا رو برو به مردم جامعه بگو ببین چی میگن به شما...بعله..این چیزی که میگید خوبه..ولی نه توی جامعه‌ی اسلامی ما [تصویر:  smile.gif]
مردم دچار یک ترس شدن. و ترس اولین عامل شکست هست.اگر نترسیم از اینکه قراره چی بشه میتونیم قدم برداریم.ما میترسیم اگر اعتراض کنیم چی میشه. بعد گرونتر میشه.میگیرن میبرنمون زندان. فلان میشه بهمان میشه.ولی بعضیها هستن از این ترس خودشونو رها کردن. حاضرن برن حرفشونو بزنن ولی زندان بیفتن. میگن ما حرف حق زدیم.این حرف میتونه تاثیر داشته باشه در درازمدت.
این چیزایی که گفتید در حدِ حرف، واقعا قشنگه و آدم لذت میبره...ولی تا عمل خیلی فاصلست. چند نفر مگه حاضرن از این ترس خودشونو بِرَهانن و حرفشونو بزنن؟؟؟

"ولی بعضیها هستن از این ترس خودشونو رها کردن. حاضرن برن حرفشونو بزنن ولی زندان بیفتن. میگن ما حرف حق زدیم"

جز نمونه کوچیک دانشگاهی که گفتید، که اینم به نوبه‌ی خودش نمونه جالبی بود، امکانش هست چندتا ازین بعضیها در سطح کلان جامعه (فعالیت های مدنی) مثال بزنید؟؟اگرهم نمیخوایید نام ببرید (به هر دلیلی، ببینید الان وضعشون چطوره) و ببینید این نترسیدن چه قیمتی داره...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال: #۴۶۷۲۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۸ ب.ظ
به قول دکتر هلاکوئی . . .(قسمت های ملا دارش دخل و تصرف خودمه Big Grin)

ما مقصر این وضع به وجود اومده نیستیم
و اگر ایران به بن بست اقتصادی رسیده مقصر ما نیستیم
متاسفانه(از نظر من خوشبختانه) دکتر میگفت که اگر کل دنیا جمع بشن هم نمیتونن وضع اقتصاد ایران رو دست کنن
---------------
یه عده ملا نشستن دارن نفت میفروشن و پولشو هاپولی میکنن
ارسال: #۴۶۷۲۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۴۱ ب.ظ
پرهیزگران را چه نیازیست به توبه؟
یا توبه گران را چه نیازیست به پرهیز؟

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۶۷۲۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ ق.ظ
مشتری خوب داریم و مشتری بد، شما اگه سعی کنی یه مشتری را راضی کنی خیلی کار شق القمری کردی، اما بستگی داره مشتری چه طور آدمی باشه، مثلا فرض کنید شما یک مغازه دار هستید و هر روز جنس جدید را عرضه میکنید و تمام سعی خودتون را برای راضی نگه داشتن مشتری به خرج میدید، اما یه مشتری عجیب وجود داره که یک سره دنبال بهانه جویی هست و روی هر کاری یه عیب بنی اسرائیلی میزاره! این مشتری را در هر سمتی هستید چه کد نویس، چه فروشنده، چه بازاریاب باید رد کنید بره! چون این آدم فقط یه اصطکاک محسوب میشه و میخواد نظرات عجیب و متغییرش را موقع انجام پروژه دائم به شما القا کنه، پس این آدم را بفرستید بره شاید بتونه جای دیگه و با فرد دیگه ای به توافق برسه ، شایدم اصلا نتونه اون کاری که دلخواهش هست را پیدا کنه. وقتتون را صرف افرادی کنید که تبل توخالی با ادعاهای عجیب و خواسته های غیر معقول نیستن تا بتونید به موفقیت برسید.
ارسال: #۴۶۷۲۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ ق.ظ
قیمت ها رفته بالا
از لپ تاپ بگیر تا گوشی و تمام وسایل خونگی
قیمت موادغذایی چه داخلی چه خارجی هم زیاد شده

به نظر من الان حقوق کمتر از ۳ میلیون برای شهرستان و برای تهران حقوق کمتر از ۵ میلیون زیر خطر فقر حساب میشه !

نظر شما چیه ؟
ارسال: #۴۶۷۲۴
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ ق.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  قیمت ها رفته بالا

به نظر من الان حقوق کمتر از ۳ میلیون برای شهرستان و برای تهران حقوق کمتر از ۵ میلیون زیر خطر فقر حساب میشه !

نظر شما چیه ؟
انجمن اقتصاد دان های ایران!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , αɾια , Avril89
ارسال: #۴۶۷۲۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  قیمت ها رفته بالا

نظر شما چیه ؟
انجمن اقتصاد دان های ایران!
منظور ؟ یعنی نباید اینجا اینو اینجا مطرح کنم ؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۷۸۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close