زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۸۴۱
۱۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۴۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بگو آخه به تو چه که دخالت میکنی
جریمه ت اینه که وایسی تا قورتت بدن

"یارب نظر تو برنگردد"
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۸۴۲
۱۴ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۱ ق.ظ
با گیر دادنای مادرم جون میگیرم
با دمپایی از سر کوچه نون میگیرم

عکس پروفایل یارو بود!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۵۸۴۳
۱۴ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۴۶ ق.ظ
بعد ۲ ماه پیام داده چه پیامی ... "i couldn't connect to REST API " ... یا اصلا من چه میدونم.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۴۵۸۴۴
۱۴ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط αɾια.)
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
... Cool ...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10
ارسال: #۴۵۸۴۵
۱۴ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۳۴ ب.ظ
در من آشوبیست که تنها با تو آرام میشود و در من آرامشسیت که تنها با بودن تو آشوب میشود.
و من در میانه‌ی تمام این آشوب‌ بی تو و با تو مانده‌ام.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , MarkLand , αɾια , majidnourirad10 , crevice , big cloud , diligent
ارسال: #۴۵۸۴۶
۱۴ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۴۳ ب.ظ
از همه دوستان دعوت میکنم لینک زیر رو مطالعه کنن و نظرشونو راجع به این متن اعلام کن..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۵۸۴۷
۱۴ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  از همه دوستان دعوت میکنم لینک زیر رو مطالعه کنن و نظرشونو راجع به این متن اعلام کن..

نقدش که خودش یه مبحث مفصله! میشه حتی چند ساعتی در مورد صحبت کرد (مکتوبش که میشه یه فصل کتاب Smile)
اون متن اصلی که بچه مدرسه ایه نوشته با نمک بود.

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۵۸۴۸
۱۴ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۵ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  من یه موس وایرلس ازین برند دارم الان فک کنم ده ساله داره برام کار میکنه

من یک موس دارم ماله ۵ ساله پیشه تقریبا... یعنی وقتی که رفتم توی مغازه و گفتم "ارزون ترین موس و صفحه کلیدی که دارید چنده؟" اون زمان دو تاش با هم شد ۱۵ هزار تومن فکر کنم . ولی تا الان که آخ نگفته و داره کار میکنه Smile

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۸۴۹
۱۴ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۴ ب.ظ، توسط crevice.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  از همه دوستان دعوت میکنم لینک زیر رو مطالعه کنن و نظرشونو راجع به این متن اعلام کن..

با احترامات وافر، خیلی مسخره و چرت بود

(۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اون متن اصلی که بچه مدرسه ایه نوشته با نمک بود.
دقیقا به نظرم خِرَدِ اون بچه خیلی بیشتر از این فردی بود که به قول خودش تحلیل کرده بود ((((((:
ارسال: #۴۵۸۵۰
۱۴ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دقیقا به نظرم خِرَدِ اون بچه خیلی بیشتر از این فردی بود که به قول خودش تحلیل کرده بود ((((((:
نظر اون بچه قابل اعتنا نیست به اون صورت.

سپاس‌گزاری شده توسط: ftmbghrn
ارسال: #۴۵۸۵۱
۱۴ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  در من آشوبیست که تنها با تو آرام میشود و در من آرامشسیت که تنها با بودن تو آشوب میشود.
و من در میانه‌ی تمام این آشوب‌ بی تو و با تو مانده‌ام.
اگه واقعا اون "تو" هست، بش بگین، حقشه بدونه. از طرف خودتون جای اون تصمیم نگیرین که با یکی دیگه خوشبختر میشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۴۵۸۵۲
۱۵ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ ق.ظ
دیجی کالا هم مسخره شو درآورده، سبد کالاش سکته ای کار میکنه. دفعه سومه که میرم ۴-۵ تا چیزی رو که میخام اضافه میکنم آخرش میشه فقط یه دونه آخری تو سبدم هست. DodgyDodgy

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۴۵۸۵۳
۱۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۳ ق.ظ
مادربزرگ را بلند کردم ببرم از اتاقش بیرون. چندقدم راه اومد دیگه حرکت نکرد. بهش گفتم قدم بردار.دیدم مکث کرد. گفتم راه بیا قدم بردار. عکس العملی نشون نداد. سرش داد زدم گفتم قدم برداااار راه بیااا کمرم درد گرفت چندقدم دیگه راه بیا . سست شد.بدنش لخت شد. کج شد. محکم گرفتمش گفتم نیفتی چرا صاف واینمیسی.... اون کج شد.منم برای اینکه باهاش نیفتم اونطرفی میکشیدمش. دیگه کمرم توان نداشت وزن خودم و خودشو تحمل کنه. فقط گرفته بودمش محکم که با شدت نیفته. فکر کنم بازوهام کش اومدن خیلی درد میکنن. به سختی نشوندمش. گفتم چی شده.حرف نزد.گفتم خوبی؟ حرف نزد. گفتم حرف بزن بگو آره. فقط سرشو کمی برام تکون داد. دیگه خوابوندمش .به زور قرص زیرزبونی هل دادم تو دهنش و دهنشو به زور باز میکردم آب میریختم تو دهنش. فشارشو گرفتم ۲۰بود. زنگ زدم دکترش.گفت فشارش اگه پایین نیومد باید زنگ بزنید اورژانس. یک ساعت به یک ساعت فشارشو میگرفتم تا اینکه آخرشب ۱۶شد و صداش که میزدم سرشو به سمتم برمیگردوند. دیگه خوابید.منم اومدم خونمون.
عزیزکم نمیتونه حرف بزنه. سه چهارماه پیش سکته کرد و قدرت تکلمشو از دست داد . فردا صبح هم کتاب و دفترمو جمع میکنم میرم مجدد پیشش. نمیدونم به دغدغه های خودم فکر کنم؟ به مامانم فکر کنم که تنهایی نفرستمش خونه مادربزرگ؟ به مادربزرگ فکر کنم؟ به چی فکر کنم؟
اون لحظه که بدنش لخت شد و حس کردم داره توی بغلم از بین میره به بی ارزشی و پوچی دنیا پی بردم..
ولی باز هم در میان اینهمه دلواپسی، فکر کردن به آرزوهام منو سرپا نگهداشته. اما چه آرزویی جز نفس کشیدن عزیزانمون؟
لحظاتتان شاد و زیبا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Distance , adel71 , ftmbghrn , majidnourirad10 , diligent
ارسال: #۴۵۸۵۴
۱۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۵۰ ب.ظ
اسبم آرزوست ...
ارسال: #۴۵۸۵۵
۱۵ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴ ب.ظ، توسط αɾια.)
[تصویر:  457869_p02j_5411451.jpg]

... [تصویر:  457869_7yy1_15646m.gif] ...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۳۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۱۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close