زمان کنونی: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۷۸۱
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۷ ب.ظ
بدون شرح!
CMU Qatar

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۷۸۲
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط moslem73421.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.....
ارسال: #۴۵۷۸۳
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط SepidehP.)
دوستان کسی میدونه تو شیراز بخوام نت بگیرم واسه خونه کدوم شرکت بهتره؟
اصن ای دی اس ال بهتره یا مثلا مودم همراه بگیرم یا نت گوشی؟؟؟Huh
قبلا ( تا سه سال ) پیش مخابرات بود و خوبم بود ینی بد نبود ولی الان میگن مخابرات بد شده.

مچکرم

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۴۵۷۸۴
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۵۷۸۵
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۴۷ ب.ظ
این آرژانتین همون سیستم علی اصغریِ زمان مارادونا رو داره. حذف بشه به جام جهانی لطف کرده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۵۷۸۶
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  سلام
من های وب دارم
۸۰ تومن ماهانه میدم واسه آخرین سرعت و بیشترین حجمش
مشکلی نداره
گرون نیست؟Undecided

ارسال: #۴۵۷۸۷
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۵۷۸۸
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۱۴ ب.ظ
آدمایی که خیلی راحت دروغ میگن رو تو زندگیم حذف میکنم
مگه من بیکارم بشینم غصه اینو بخورم چرا فلانی دروغ میگه و همه چیم میپیچونه آخرشم فک میکنه خیلی زرنگه

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad , RASPINA
ارسال: #۴۵۷۸۹
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۳۱ ب.ظ
چه بازی خوبی بود!
فغانی هم عالی ایول نماینده ایران

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۵۷۹۰
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۴۵۷۹۱
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۹ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  نزدیک ۳۰ سال که تحمل کردیم ۳۰ سال دیگه هم روش... میدونی هیچکی نمیخواد بشناستت به عنوان یک انسان همه دنبال اینن ببینن چقدر براشون منفعت داری، با بقیه گزینه ها مقایست کنن و قبولت کنن و ردت کنن. حتی اگر قبولم بشی میدونی به خاطر خودت به عنوان یک انسان نیست. به خاطر پولته یا شغلته یا ویزای کاناداس یا هرچی.... ولی همه چیز transaction (معامله) هست.
البته این کار غلطی نیست، در واقع پروسه ی درستیه. چون که آدما همیشه تصمیماتی میگیرن که نیازهاشون رو بیشتر ارضا کنه. طبق نظریه انتخاب، آدما ۶ تا نیاز اصلی دارن که تصمیماتشون بر اساس ارضای یک یا چند تا از اون نیاز هاست.

اما مسئله نحوه ی تحلیل محیط این افراد هست. مثلا من برای شام شما رو دعوت میکنم به خونم. من میتونم با این کار نیاز به قدرتم رو ارضا کنم. مثلا با خودم بگم من چه آدم خفنی ام که فلانی رو دعوت کردم خونم، کلی به خودم کردیت بدم و احساس قدرت کنم.
از طرفی میتونه برای ارضای نیاز به تفریحم این کارو بکنم، و تو رو به چشم یه نفر برای احساس قدرت نگاه نکنم.

البته که به نظرم روش دوم مطلوب تره... ولی خب این بستگی به اون آدم داره. اینه که کسی که ارزش رو ارزش بدونه از نظر من خیلی جذابه. و متاسفانه این روزا خیلی کم پیدا میشه.

خیلیا رج لب زدن و عکس با لب اردکی براشون ارزشه و نیازش به قدرتشون رو رفع میکنه، بعضیا هم فلان رمان رو خوندن. بعضیا به هرررر قیمتی که شده لباس برند فلان پوشیدن نیاز Y شون رو رفع میکنه، بعضیا چیز دیگه.

(۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۸ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  چرا برای حج واجب که فرد استطاعت مالی دارد باید از جیب بیت المال ارز ۳۹۰۰ی اختصاص پیدا کند؟

شما جواب هزاران چراهای دیگه توی این مملکت رو هر وقت پیدا کردی، جواب این سوالتون رو هم میدا میکنی....

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۵۷۹۲
۱۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۴ ق.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۱ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  

واسه کار با لپ تاپ مناسبند به نظرتون ؟

فکرنکنم با این شرایط نشستن بشه تمرکز داشت رو کار. برا فیلم دیدن و اینا خوبه بیشتر.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۴۵۷۹۳
۱۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۷۹۴
۱۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۰۳ ق.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۴ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  

پشت میز کار نشستن واسه کد زدن منو خیلی اذیت میکنه
من صندلی بادی داشتم یه مدت اصلا خوب نبود. الان یه ابر ضخیم خریدم دادم آستر کشی کردن، اون را استفاده میکنیم خیلی بهتره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۴۵۷۹۵
۱۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط Milestone.)
من از عملکرد فغانی خیلی خیلی بیشتر از تیم ملی خوشحالم؛ بدون تعصب، داور خیلی مسلط، منطقی و ریلکسی هست و هر بازی‌ای که قضاوت کرده قشنگ شده، چون جریان بازی رو متوقف نمی‌کنه، جایگیری مناسبی داره، تمارض‌هارو خوب تشخیص می‌ده و بهترین بازیکن‌ها هم نمی‌تونن به واسطه بزرگیشون روش مسلط بشن؛ رفتاری که با نیمار تو فینال المپیک یا تونی کروس تو بازی آلمان داشت اینو نشون می‌ده. کارشناس‌ها و طرفدارهای خارجی هم خیلی خوب در موردش صحبت می‌کنند و تقریبا می‌شه گفت بهترین داور بازی‌هاست. شاید تنها مشکلی که تو این سه بازی وجود داشت، کمک داور دوم بود که دو سه تا آفساید خیلی آفساید رو نگرفت که البته خوب شد که موقعیت حساسی نبود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , MarkLand , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۸۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۹,۵۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۳۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۰۶۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close