زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۷۹۱
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۰۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  vbhnjklkjhgfrgthujkl;'

میبینیم که داری زبون شیوای هلندی رو یاد میگیری Big Grin

There is no there there.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , azarakhsh1986
ارسال: #۴۴۷۹۲
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۴۰ ب.ظ
من پارسال کنکو دادم و قبول شدم ، بعد انصراف و امسال هم دوباره کنکور . به نظرم سوالات امسال بد نبود در کل ، ولی واقعا هنوزم به خاطر کنکور پارسال تأسف میخورم به حال مسئولین . چه تعداد زیادی از دانشجوهای کشور (مهمترین قشر جامعه به نظرم) به خاطر اشتباه مسخره سازمان سنجش تلاش هاشون از بین رفت و هیچکس و هیچ سازمانی هم پاسخگو نبود! واقعا هنوز هم ناراحتم به خاطرش

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , pioneer01
ارسال: #۴۴۷۹۳
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من پارسال کنکو دادم و قبول شدم ، بعد انصراف و امسال هم دوباره کنکور . به نظرم سوالات امسال بد نبود در کل ، ولی واقعا هنوزم به خاطر کنکور پارسال تأسف میخورم به حال مسئولین . چه تعداد زیادی از دانشجوهای کشور (مهمترین قشر جامعه به نظرم) به خاطر اشتباه مسخره سازمان سنجش تلاش هاشون از بین رفت و هیچکس و هیچ سازمانی هم پاسخگو نبود! واقعا هنوز هم ناراحتم به خاطرش
منم!
کنکور سال قبل یه کابوس بود واقعا! تا دیروز نتونسته بودم نتیجه اش رو قبول کنم و دیروز بعد از اینکه با اون شرایط دوباره یه جورایی روبرو شدم و این بار تا حدودی از پسش براومدم کمی بهتر شدم و باور کردم اون کنکور گذشت دیگه.. درسته نخونده بودم و رتبه خیلی خوبی نمیارم مسلما ولی همین که با آرامش کنکور دادم برام یه موفقیت بزرگه.
کنکور سال قبل برای بقیه یه حرفه فقط! حتی تو دلشون شاید مسخره کنند بگن اینم شد دغدغه؟! چون نمیدونن چه بلایی سر روح و روانمون اومد به خصوص اونایی که حسابی زحمت کشیده بودند و یک سال رو فقط درس خونده بودند...نمیدونن واقعا خیلیامون رو داغون کرد و خیلی زمان میبره که بتونیم بعد اون ضربه ای که از کنکور سال قبل خوردیم بلند شیم و با قدرت به مسیرمون ادامه بدیم.
امیدوارم امسال اتفاقات خوبی برای همه پشت کنکوری ها بیفته و این بار از دیدن نتیجه هامون خوشحال بشیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , pioneer01 , RASPINA
ارسال: #۴۴۷۹۴
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۳۶ ب.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه حرفایی هست آدم میترسه بزنه یهو مسیر زندگی یه نفر عوض بشه.
الان هم اومدم از اون حرفا بزنم! اما ترسیدم و سانسور شد.

اگه راجع به کنکور و ادامه تحصیله بفرمایید
جسارت نباشه ولی شاید به درد اون خیلیایی که میگن از فردا شروع میکنیم به خوندن بخوره
ارسال: #۴۴۷۹۵
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۰۶ ب.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ)ce96 نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه حرفایی هست آدم میترسه بزنه یهو مسیر زندگی یه نفر عوض بشه.
جسارت نباشه ولی شاید به درد اون خیلیایی که میگن از فردا شروع میکنیم به خوندن بخوره
بیشتر در راستای نچسبیدن به کنکور بود تا روش درس خوندنو اینا. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۴۷۹۶
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ)ce96 نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه حرفایی هست آدم میترسه بزنه یهو مسیر زندگی یه نفر عوض بشه.
بیشتر در راستای نچسبیدن به کنکور بود تا روش درس خوندنو اینا. Big Grin

منظورم همونه
اینکه یه عده الآن تو جو کنکورن و فکر میکنن خوب ندادن یا هر دلیل دیگه و دوباره میخوان از فردا !!!! بخونن برای سال دیگه
بخونن ؟ نخونند ؟ چرا بخونن ؟ چرا نخونن ؟ نخونن چی کار کنن؟ الان دیگه لیسانس رو همه دارن مهارت کسب کردن هم که هزینه داره هم مالی هم وقت هم معلوم نیست بین این همه رقیب جایی داشته باشن و ....... درس نخونیم چه کنیم ؟!!!!
ارسال: #۴۴۷۹۷
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۲۱ ب.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بیشتر در راستای نچسبیدن به کنکور بود تا روش درس خوندنو اینا. Big Grin
بالاخره برای بعضیا مثل خودم مهمه Smile مطمئنم هیچ چیز خاصی از درس خوندن نصیبم نمیشه , ولی ی قسمتایی از تحصیل واقعا لذت بخشه (شاید ده درصد هم نشه ولی لذت هاییه که نمیتونه از جای دیگه پر بشه)

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , RASPINA
ارسال: #۴۴۷۹۸
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۴۸ ب.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۱۸ ب.ظ)ce96 نوشته شده توسط:  منظورم همونه
اینکه یه عده الآن تو جو کنکورن و فکر میکنن خوب ندادن یا هر دلیل دیگه و دوباره میخوان از فردا !!!! بخونن برای سال دیگه
بخونن ؟ نخونند ؟ چرا بخونن ؟ چرا نخونن ؟ نخونن چی کار کنن؟ الان دیگه لیسانس رو همه دارن مهارت کسب کردن هم که هزینه داره هم مالی هم وقت هم معلوم نیست بین این همه رقیب جایی داشته باشن و ....... درس نخونیم چه کنیم ؟!!!!
دنیا فقط درس و دانشگاه و کنکور نیست. کمی خارج از این چارچوب فکر کنید. تو دانشگاه حل نشید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA , ce96
ارسال: #۴۴۷۹۹
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۱۱ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من پارسال کنکو دادم و قبول شدم ...
منم!
...
دقیقاااا
کنکور پارسال خیلی بد بود به هر کی هم میگفتم میگفت هر سال همینه:| اخه کدوم سالی بود ک تخصصی هوش و نرم افزار و از هم جدا کردن و با هم ندادن؟ بعد از مراقب میپرسیدی دفترچه بعدی چیه میگفت سوالات تخصصی تــــــر =ـ= خلاصه فمیدیم سوالات تخصصی هوش ینی سوالات تخصصی تــــر و ... o_o
اصلا انتظار نداشتم اونطوری باشه بخاطر همونم خیلی برام سخت بود قبول کردنش و تا یه ماه نمیفمیدم چی به چیه و اون موقع تازه تاپیک های بجز تاپیک های مصاحبه کنکوری های مانشت رو پیدا کردم:‌ )
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , قاصدک۲۳ , RASPINA
ارسال: #۴۴۸۰۰
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۴۱ ب.ظ
آیا کسی هست که مثلا نقاشی‌های پیکاسو را بهتر از خودش درک کنه؟ یا مثلا ساخته‌های بتهوون را بهتر از خود بتهوون بفهمه؟
ارسال: #۴۴۸۰۱
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  آیا کسی هست که مثلا نقاشی‌های پیکاسو را بهتر از خودش درک کنه؟ یا مثلا ساخته‌های بتهوون را بهتر از خود بتهوون بفهمه؟
تو هنر یه پدیده ای هست که ممکنه یه نفر به بعدی از یه اثر هنری دقت کرده باشه که خود صاحب اثر هم حواسش بهش نبوده باشه.

ارسال: #۴۴۸۰۲
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۲۷ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۲۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  بالاخره برای بعضیا مثل خودم مهمه Smile مطمئنم هیچ چیز خاصی از درس خوندن نصیبم نمیشه , ولی ی قسمتایی از تحصیل واقعا لذت بخشه (شاید ده درصد هم نشه ولی لذت هاییه که نمیتونه از جای دیگه پر بشه)
با اجازه این جمله رو زیاد قبول ندارم،‌ چند تا کلمه خطرناک رو پشت هم به کار بردید Smile مطمعنم :| هیچ:|
اتفاقا اولش که نوشتم به این صورت بود -> مطمئنم هیچ چیزی از درس خوندن نصیبم نمیشه .
بعد دیدم به صورت ناخواسته تاثیرات مثبتی روی آدم میزاره و برای همین تغییرش دادم به "هیچ چیز خاصی" Big Grin

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۲۷ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  یه بار یکی از استادا یه حرفی زد در رابطه با ادامه تحصیل، خیلی خوب بود به نظرم.
گفتند دنیا مثل یه تابلو میمونه که افراد تحصیل کرده زیبایی های این تابلو رو واضح تر میبینن اما افراد تحصیل نکرده مثل کسانی که چشماشون ضعیفه تار میبینن.
مسلما اینجا منظور از ادامه تحصیل، مطالعه با علاقه اس نه صرف مدرک گرفتن. (برای جلوگیری از بحث های ناقص خوندن مطلب گفتم)
حالا هر کس با توجه به علایق و اهداف خودش مسیر زندگیشو تعیین میکنه.
به نظرم اگه علاقه باشه احتیاج نیست که حتما درس بخونی تا ی چیزی یاد بگیری . ولی خب مثلا من به هیچ وجه بدون اینکه بیام دانشگاه نمیرفتم دنبال اینکه درسی مثل سیستم عامل بخونم ولی وقتی میخونی و روند کلی پشت صحنه فرآیند ها رو متوجه میشی خیلی کمک میکنه (البته نه کنکوری , منظورم کلیاته )

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , MarkLand
ارسال: #۴۴۸۰۳
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۰۴ ب.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  vbhnjklkjhgfrgthujkl;'

میبینیم که داری زبون شیوای هلندی رو یاد میگیری Big Grin
Big Grin
دیشب یکم عصبی بودم یه چیزی نوشتم. امروز King's Day بود؛ همه چیزو فراموش کردم بجاش سرودایی که ملت امروز میخوندن شبیه چیزی بود ک توی ادیت نوشتم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۴۸۰۴
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  به نظرم اگه علاقه باشه احتیاج نیست که حتما درس بخونی تا ی چیزی یاد بگیری . ولی خب مثلا من به هیچ وجه بدون اینکه بیام دانشگاه نمیرفتم دنبال اینکه درسی مثل سیستم عامل بخونم ولی وقتی میخونی و روند کلی پشت صحنه فرآیند ها رو متوجه میشی خیلی کمک میکنه (البته نه کنکوری , منظورم کلیاته )
بله منظور منم مطالعه بود، اینکه حتما مطالعه باشه حالا به هر چی که علاقه داره هر فرد. منم الان یه سری کتابا هست که دوست دارم بخونم ولی تو سیلابس این رشته نیس، بر همین خودم هر روز چند صفحه ازشون میخونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۴۴۸۰۵
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۵۸ ب.ظ
پند امشب:
بکشید بیرون خودتونو از مثلثی که شما ضلع سوم شید!
تو زالو نیستی که از رابطه ۲نفره دیگران تغذیه کنی!
هوم؟

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۹۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close