زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۲۵۱
۱۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۲۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۱۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چی بود جایزه؟
یه سری کد تخفیف تو سایت هایی مثل بامیلو و فیلم های آموزشی و کتاب،
کادوی روز مادر و کتاب های خواهر کوچیکه و آموزش های خودم جور شد Blush

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Avril89
ارسال: #۴۴۲۵۲
۱۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ما دنیا نیومدیم که طبق یک نسخه ی مشخص زندگی کنیم که. هر کی هر جور حال میکنه از زندگی ش لذت میبره.
دقیقا بحث منم همینه Smile

خیلی ها که عمرشون رو توی دانگشاه هدر میدن،‌به خدا برای دانشگاه و پژوهش ساخته نشدن : ))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , ezra
ارسال: #۴۴۲۵۳
۱۳ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط MarkLand.)
خدایا شکرت..

think positive
ارسال: #۴۴۲۵۴
۱۴ اسفند ۱۳۹۶, ۱۲:۳۵ ق.ظ
پیرو این بحث اخیر من خودم از آدم هایی هستم که اولویت اول زندگی حرفه ای ام پیشرفت علم و پژوهش و این جور چیز هاست. ولی نکته ای که به تازگی بهش رسیدم اینه که پول قدرت هست. حتی اگر بخواین پژوهشگر خوبی بشید و با آرامش کاراتونو بکنید. بخواین ایده های خودتونو دنبال کنید و علاف فلان استاد و فلان فاند نباشید. بخواین پژوهش های پر ریسک انجام بدین. باید پول داشته باشید.
من شخصا الان به همون اندازه ای که برای ریسرچم اولویت قائلم اگر جایی پولی موجود باشه به دست آوردن اون پول اولویت اولمه. چون همون پول تاثیر مستقیم داره روی کیفیت زندگی ام و به تبع اون کیفیت ریسرچم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , diligent , Avril89 , crevice , nlp@2015 , big cloud , pioneer01 , Skyrim , mahyamk , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۴۴۲۵۵
۱۴ اسفند ۱۳۹۶, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط αɾια.)
(۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۵۲ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  لذت شرکت در مسابقه کتاب خوانی و کسب امتیاز کامل! Smile
واقعا سرحالم کرد ،مخصوصا جوایزش Big Grin
بعد از کلی ذوق و شوق و سرچیدن و پر کردن سبد خرید ،هنگام ثبت کوپن! متوجه شدیم در هر خرید فقط از یک کد تخفیف میتوان استفاده نمود!! Confused
بسی حالمان گرفته شد.. Undecided

بعضی وقتا فک میکنم من یه نمونه آزمایشی تو آفرینش بودم که خدا ببینه یه بشر تا کجا میتونه به هرچی میخواد نرسه و باز هم انقدر پررو باشه که به آینده‌ش امید داشته باشه Big Grin
ولی بازم خدا رو شکر Angel

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۴۲۵۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۶, ۱۰:۴۵ ق.ظ
‏حسرت یه سری لحظه ها همیشه به دل آدم میمونه...

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۴۲۵۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۶, ۱۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بله حرف شما درست،‌ ولی من معتقدم که آدم در مرحله‌ی اول باید به سمت درامد زایی بره،‌ یعنی اگر شما شده ۳۰ سالتون و هنوز درآمد مناسبی ندارید،‌ مسلما دارید اشتباه میکنید.
مشکل مملکت الان حادتر از این حرف شده ، طرف دکتری کامپیوتر داره الان ۳۵ سالشه و خیلی هم ادعا پشت اسم دکتری برا خودش علم کرده
حالا اومده استخدامی پیش مدیر فنی خوب سوالات و جوابها
+یه بک گراند انگلیسی از خودتون بگید
- شرمنده من کارم بیشتر ریسرچ بوده و زیاد به انگلیسی مسلط نیستم و در نهایت یه بکگراند ارائه میده در حد دوم ابتدایی
+سابقه کار دارین؟
-همین که تا الان درس خوندم خودش سابقه کاره
+به چه زبان های برنامه نویسی مسلط هستین
- سرگرم درس بودم سراغ کارهای عملی نرفتم
+به چه نرم افزارهای شبیه سازی مسلط هستید، به عنوان مثال متلب و...
- حقیقت من کارم جوی نبوده که نیاز به شبیه سازی پیداکنه

خود شما باشید این فرد را استخدام میکنید؟؟؟

ما درس میخونیم تا کار کنیم و پول دربیاریم، کیفیت زندگیمون را ببریم بالا و بهترین جاهای دنیا زندگی کنیم و بهترین تفریح را داشته باشیم و گرنه درسی که فقط مدرک بدن عمر تلف کردنه

حضرت سعدی هم در ادامه فرمودن

دو کس رنج بیهوده بردند و سعی بی فایده کردند یکی آن که اندوخت و نخورد و دیگر آن که آموخت و نکرد

علم چندان که بیشتر خوانی

چون عمل در تو نیست نادانی

نه محقق بود نه دانشمند

چارپاپیی برو کتابی چند

آن تهی مغز را چه علم و خبر

که بر او هیزم است یا دفتر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۴۲۵۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲:۲۴ ب.ظ
تلگرام قطع شد چرا

سپاس‌گزاری شده توسط: ele , αɾια
ارسال: #۴۴۲۵۹
۱۴ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  تلگرام قطع شد چرا
آقای جهرمی هر وقت با زنش دعواش میشه به جای اینکه بلاکش کنه میزنه کل تلگرام را از بیخ قطع میکنهUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , farzaneh.bn , Riemann
ارسال: #۴۴۲۶۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه چطور میشه از چت تلگرام بکاپ تهیه کرد؟

سلام
من پیامای مهممو به pdf تبدیل میکنم

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۴۲۶۱
۱۴ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۲۷ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  تلگرام قطع شد چرا
آقای جهرمی هر وقت با زنش دعواش میشه به جای اینکه بلاکش کنه میزنه کل تلگرام را از بیخ قطع میکنهUndecided
مشکل از سرور خود تلگرمه؛ آخه با فیلتر شکنم باز نمیشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۲۶۲
۱۴ اسفند ۱۳۹۶, ۰۳:۳۲ ب.ظ
تلگرام اکی شد ، بله مشکل از سرورها بودSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۴۲۶۳
۱۴ اسفند ۱۳۹۶, ۰۵:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۳۳ ب.ظ، توسط Amir V.)
۱۰ روز دیگه بعد از بیشتر از یک سال میرم ایران.Blush
خیلی هیجان زده ام! نزدیک عید هم هست و حال و هوای همه خوبه.

تنها مشکلی که هست خرید سوغاتیه! نمیدونم چه رسمیه که هر کی هر جا میره باید واسه n نفر چیزی بیاره! Angry

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud , The BesT , pioneer01 , ele , tabassomesayna
ارسال: #۴۴۲۶۴
۱۴ اسفند ۱۳۹۶, ۰۶:۲۳ ب.ظ
لحظه‌ها می‌گذرد
آنچه بگذشت ، نمی‌آید باز
قصه‌ای هست که هرگز دیگر
نتواند شد آغاز...

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۴۲۶۵
۱۴ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بله حرف شما درست،‌ ولی من معتقدم که آدم در مرحله‌ی اول باید به سمت درامد زایی بره،‌ یعنی اگر شما شده ۳۰ سالتون و هنوز درآمد مناسبی ندارید،‌ مسلما دارید اشتباه میکنید.
مشکل مملکت الان حادتر از این حرف شده ، طرف دکتری کامپیوتر داره الان ۳۵ سالشه و خیلی هم ادعا پشت اسم دکتری برا خودش علم کرده
حالا اومده استخدامی پیش مدیر فنی خوب سوالات و جوابها
+یه بک گراند انگلیسی از خودتون بگید
- شرمنده من کارم بیشتر ریسرچ بوده و زیاد به انگلیسی مسلط نیستم و در نهایت یه بکگراند ارائه میده در حد دوم ابتدایی
+سابقه کار دارین؟
-همین که تا الان درس خوندم خودش سابقه کاره
+به چه زبان های برنامه نویسی مسلط هستین
- سرگرم درس بودم سراغ کارهای عملی نرفتم
+به چه نرم افزارهای شبیه سازی مسلط هستید، به عنوان مثال متلب و...
- حقیقت من کارم جوی نبوده که نیاز به شبیه سازی پیداکنه

خود شما باشید این فرد را استخدام میکنید؟؟؟

ما درس میخونیم تا کار کنیم و پول دربیاریم، کیفیت زندگیمون را ببریم بالا و بهترین جاهای دنیا زندگی کنیم و بهترین تفریح را داشته باشیم و گرنه درسی که فقط مدرک بدن عمر تلف کردنه

حضرت سعدی هم در ادامه فرمودن

دو کس رنج بیهوده بردند و سعی بی فایده کردند یکی آن که اندوخت و نخورد و دیگر آن که آموخت و نکرد

علم چندان که بیشتر خوانی

چون عمل در تو نیست نادانی

نه محقق بود نه دانشمند

چارپاپیی برو کتابی چند

آن تهی مغز را چه علم و خبر

که بر او هیزم است یا دفتر
سلام خدمت همه دوستان
خب واقعا راه حل منطقی چیست از یک طرف قبولی در یکی از دانشگاههای تاپ تهران نیازمند این هست که فول تایم درس بخوانی در مرحله بعد اگر بخت باهات یار باشد و وارد دانشگاه مورد نظرت بشوی باز باید فول تایم در اختیار درس و پایان نامه باشی خب این وسط دیگر وقتی برای یادگرفتن حرفه ای کار عملی باقی نمیماند مخصوصا انجام پروژه های تجاری برنامه نویسی مخصوصا برای افراد ایده ال گرا بنابراین عملا دو راه بیشتر نداری
۱- قید رفتن به دانشگاههای تاپ دولتی روزانه را بزنی و به یک دانشگاه سطح پایین تر حتی غیر دولتی قانع شوی ولی در عوض خودت را وقف یادگیری حرفه ای کار عملی وورود به بازار کار نمایی .
۲- قید یادگیری حرفه ای کار عملی را حداقل برای مدت یک سال بزنی و سفت وسخت بچسبی به درس خواندن برای قبولی در کنکور وبعد درس ودانشگاه
البته در هر مسیله ای استثنا هم وجود دارد ممکن هست فردی هر دوی این کار ها را به بهترین نحو وبه صورت پارالل پیش ببرد که خب همانطور که گفتم استثنا است وما با انها کار نداریم
به همین دلیل اکثرا افراد مجبور به انتخاب تنها یکی از این مسیر ها میشوند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , hun73r.9h0s7

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close