زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۹۲۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۳:۳۰ ب.ظ
سرما خوردگی واقعا خر است...
و من الله توفیق..

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۳۹۲۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط Amir V.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۷ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بهترین کار واسه تنهایی شب نیگا کردن فیلمای طنز ایرانیه در کنارش چیپسو ماست موسیر و نوشابه و رانی Big Grin
چیپسشم مزمز باشه Tongue

بری آمستردام نوشابه و رانی نمیخوری Tongue

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , αɾια , big cloud
ارسال: #۴۳۹۲۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵:۲۱ ب.ظ
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۰۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  شما هم صبح زود از خواب بیدار میشین ی ساعت کار میکنین بعد تا ظهر میخابین یا چی؟ :||

یا چی (ق)

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
ارسال: #۴۳۹۲۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۱۱ ب.ظ
به این فکر می کنم که با وجود این که این روزها دوست دارم همه چی بخرم اما از دلم نمی یاد پولم را خرج کنم

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
ارسال: #۴۳۹۲۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۱۳ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۷ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بهترین کار واسه تنهایی شب نیگا کردن فیلمای طنز ایرانیه در کنارش چیپسو ماست موسیر و نوشابه و رانی Big Grin
چیپسشم مزمز باشه Tongue
بری آمستردام نوشابه و رانی نمیخوری Tongue
من که نفهمیدم چرا نوشابه و رانی نمیخورم که Big Grin Tongue البته شنیدم توی آمستردام ملت خیلی شربت شهادت میخورن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , Amir V
ارسال: #۴۳۹۲۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۹ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۱۱ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  به این فکر می کنم که با وجود این که این روزها دوست دارم همه چی بخرم اما از دلم نمی یاد پولم را خرج کنم
آخ همین حالو من موقع دانلود شبانه دارم! کلی چیز هست که میخوام دانلود کنم بعد ۵صب بیدار میشم میگم اینکه قدیمیِ اونم محتوی نداره ولش کن بگیر بخواب... Big Grin

(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۳۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  سرما خوردگی واقعا خر است...
و من الله توفیق..
وای گفتیناا ،البته این فقط یه آنفولانزای فیلیِ ساده و تب ۶۵درجه معمولیه! و این چیزها نمیتونه مارو از پا دربیاره Cool

(۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۰۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یکی از دوستام که متاهله دیروز میگفت که داشتم شلوار شوهرمو مینداختم توی لباس شویی، یه ۲۰ تومن ته جیبش پیدا کردم...
انشاا.. که از خواهران دینی هستند ایشون Big Grin

(۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  اولین شبی که توی خونه تنهام. الان که نمیترسم ولی نمیدونم آخر شب چطور میشه؛ خوابم میبره یا نه Big Grin حس غریبیه نازنین Big Grin
چقدر جای من خالی بوده دیشب Angel

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , فاطمه سلیمانی , Avril89
ارسال: #۴۳۹۲۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۱۱ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  به این فکر می کنم که با وجود این که این روزها دوست دارم همه چی بخرم اما از دلم نمی یاد پولم را خرج کنم
جای شکرش باقیه با وجود پول دلتون هنوز یه چیزی میخواد. من که دلم چیزی نمیخواد. مستقل شده برای خودش.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , فاطمه سلیمانی , big cloud
ارسال: #۴۳۹۲۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۳۹ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اتفاقاتی هست که تنهایی میفته دیگه. Big Grin
شاید برای شما هم اتفاق بیفتد CoolTongue

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۳۹۲۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۳ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  چقدر جای من خالی بوده دیشب [تصویر:  angel.gif]
آره احساسش کردم Smile
چیزایی که دوست داری رو بخر تا بعدا پشیمون نشی. میخواین بدین به من براتون نگه میدارم Tongue

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۴۳۹۳۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۱۲ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  سعی کنید به جن و اشباح فکر نکنید.
اجنه سرگردان ،مرگخوار ،زامبی های ول شده در شهر ،پرندگان وحشی گوشت خوار..

(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۲۳ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  با این ترکیبی که کنار هم چیدی، به خط پائین که رسیدم ناخودآگاه خوندم "چیپسشم مزه باشه" :')))
مزشم ماست ممدو باشه Big Grin

(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۰۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  شما هم صبح زود از خواب بیدار میشین ی ساعت کار میکنین بعد تا ظهر میخابین یا چی؟ :||
صبح زود از خواب بیدار میشیم یه ساعت وول میخوریم تو رختخواب تا ظهر میخوابیم و دیگر هیچ Big Grin

(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بری آمستردام نوشابه و رانی نمیخوری Tongue
آره میگن ذرت مکزیکی و بادوم هندی های خوبی داره Sleepy

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۳۹۳۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط pioneer01.)
خب میبینم که همه گزینه یا چی رو انتخاب کردن. اصن هیچوقت دلم نمیخاسته مثل بقیه باشم Big Grin

(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۲۱ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  یا چی (ق)
(ق) ینی چی؟!
ارسال: #۴۳۹۳۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۸ ب.ظ، توسط αɾια.)
آقا نیاین بگین بعضی کاربرا یکی در میون پست گذاشتنا ،من میخواستم همه رو منسجم تو یه پست جواب بدم خودتون وسطش حرف زدین Blush

امتیاز مانشت بعضی کاربرا هم مصادف با سال تولدشون شده!! چقدر عجیب ،چقدر خواندنی Big Grin

چقدر جای کاربر WILL خالیه ،بیان بگن "شما برو تو کار تولید محتوا"
انشاا.. هرجا هستن حال دلشون خوب باشه Smile

(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یاچی
یا همبرگر Big Grin

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۳۹۳۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۴۱ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  بری آمستردام نوشابه و رانی نمیخوری Tongue
هوم، اما از جنس همون مایعات چیزای دیگه‌ای جاش هست Big GrinCool
ارسال: #۴۳۹۳۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۷:۰۶ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۸ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۴۱ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  بری آمستردام نوشابه و رانی نمیخوری Tongue
چقد گفتم تحصیل در بلاد کفر آخر و عاقبت نداره مادر Big Grin

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۳۹۳۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۷:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۱۳ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۰۶ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۸ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
چقد گفتم تحصیل در بلاد کفر آخر و عاقبت نداره مادر Big Grin
A sturdy young waiter with wavy blond hair appeared. He was maybe even taller than Augustus. "Do you know," he asked in a delicious accent, "what Dom Pérignon said after inventing champagne"No?" I said.
"He called out to his fellow monks, "Come quickly: I am tasting the stars."

منم میخامBig GrinTongue

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۹۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close