زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۷۷۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵:۵۱ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  قضیه چیه؟
مشخصه دیگه، یه پیشنهادی بهت میدن که نمیتونی ردش کنی Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۳۷۷۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۳۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۵۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  قضیه چیه؟
مشخصه دیگه، یه پیشنهادی بهت میدن که نمیتونی ردش کنی Smile
کاشکی اینجور شرکتی اینجا هم بود. دیگه بقیه شرکت ها مجبور می شدن دست از خسیس بازی و زرنگ بازی بردارن. Sad

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۳۷۷۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۴۱ ب.ظ
خسته‌ام... خیلی خسته‌ام...
مثلاً امروز جمعه بود!
روز استراحت!
ارسال: #۴۳۷۷۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۷:۳۰ ب.ظ
[تصویر:  452038_top-10-fastest-car-in-the-world-2...24x768.jpg]

خدایا الان من اینو با چی مقایسه کنم ؟؟ Undecided
با اسکیت هام یا پراید هاچ بکی که قراره ده سال آینده بخرم ؟؟ Confused

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۳۷۷۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۰۳ ب.ظ
داشتم سرچ میکردم شام چی بپزم که با این صفحه رو به رو شدم:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جالب بود Smile

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۳۷۷۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  داشتم سرچ میکردم شام چی بپزم که با این صفحه رو به رو شدم:

جالب بود Smile

من برای ناهار قیمه گذاشتم، اما تا شب وقت نکردم از پای لپتاپ بلند شم برم برنج دم کنم! به شام هم نرسید! :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۳۷۷۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  من برای ناهار قیمه گذاشتم، اما تا شب وقت نکردم از پای لپتاپ بلند شم برم برنج دم کنم! به شام هم نرسید! :|
کل پخت و پز ۴۵ دقیقه طول میکشه ! با ۴۵ دقیقه هیچ کسی به هیچ جایی نرسیده Smile
ارسال: #۴۳۷۷۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  من برای ناهار قیمه گذاشتم، اما تا شب وقت نکردم از پای لپتاپ بلند شم برم برنج دم کنم! به شام هم نرسید! :|
کل پخت و پز ۴۵ دقیقه طول میکشه ! با ۴۵ دقیقه هیچ کسی به هیچ جایی نرسیده Smile

ای آقا!
از صبح تا حالا نشستم پای لپتاپ تا تازه الآن رسیدم به وضعیت قبلی! :|
ارسال: #۴۳۷۷۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۲۲ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  داشتم سرچ میکردم شام چی بپزم که با این صفحه رو به رو شدم:

جالب بود Smile
وقتی میزنی یخچال خالیه Smile
[تصویر:  452044_5901_screen_shot_2018-02-09_at_9.21.16_pm.png]
ارسال: #۴۳۷۸۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۲۴ ب.ظ
Akcent - my lady این شبیه یه اهنگ فارسیه ولی هر چی فک میکنم نمیاد ب ذهنم اسمش:\\
ارسال: #۴۳۷۸۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  کل پخت و پز ۴۵ دقیقه طول میکشه ! با ۴۵ دقیقه هیچ کسی به هیچ جایی نرسیده [تصویر:  smile.gif]
درست کردن قیمه ۴۵ دقیقه طول می‌کشه؟
شاید زمانی که صرفش میشه به طور خالص ۴۵ دقیقه طول بکشه (که بازم خیلی از غذاهای سنتی بیشتر از اینا طول میکشه)، ولی هر چند دقیقه یه بار باید بهش سر بزنی که تمرکز کارهای دیگه مثل برنامه‌نویسی رو از آدم میگیره و در عمل کل اون مدت رو از دست دادی.

(۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چه داستانی درست کردن سر یه گوشی بی ارزش اول که میگن به ایرانی ها نمی دن بعد میگن میدن به شرطی که پسش بدن بعدا ۴ نفر ورزشکارای کشور ما هستن ۴ تا نهایت ۴ میلیون میشه ۱۶ میلیون ارزش داره؟ باید گوشی ها رو جلوی نماینده ای که نداده اول بعد مشروط میخواد بده بشکونن حساب کار دسشون بیاد Big Grin والا بازار ایران رو درو کردن حالا یادشون به تحریم افتاده
بحث ارزش مالی نیست، در قبال ارسال تکنولوژی‌های خاص به ایران حساس هستند. در این مورد مشکل از سامسونگ نبوده و همون اولش هم مشکوک بود که چرا سامسونگ همچین کاری باید بکنه، چون خودش اطلاع داره که در بازار ایران فعالیت می‌کنه و در این مورد مشکلی از بابت تحریم‌ها نداره، اشتباه از سمت کمیته المپیک بوده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۳۷۸۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  کل پخت و پز ۴۵ دقیقه طول میکشه ! با ۴۵ دقیقه هیچ کسی به هیچ جایی نرسیده [تصویر:  smile.gif]
درست کردن قیمه ۴۵ دقیقه طول می‌کشه؟
شاید زمانی که صرفش میشه به طور خالص ۴۵ دقیقه طول بکشه (که بازم خیلی از غذاهای سنتی بیشتر از اینا طول میکشه)، ولی هر چند دقیقه یه بار باید بهش سر بزنی که تمرکز کارهای دیگه مثل برنامه‌نویسی رو از آدم میگیره و در عمل کل اون مدت رو از دست دادی.
الان شما اونجا با چالش غذا چیکار میکنی؟ چیا درست میکنی؟ کی ها درست میکنی؟ هفتگی، روزانه یا چی؟
البته اگه ایرادی نداره دوس دارم بدونم Smile
پیشاپیش تشکرناکم
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۳۷۸۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۰۳ ق.ظ
بحث تخصصیه! Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۳۷۸۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  الان شما اونجا با چالش غذا چیکار میکنی؟ چیا درست میکنی؟ کی ها درست میکنی؟ هفتگی، روزانه یا چی؟
البته اگه ایرادی نداره دوس دارم بدونم [تصویر:  smile.gif]
پیشاپیش تشکرناکم
من خانومم در مقایسه با من کاراش یه ذره کمتره، زحمتش رو می‌کشه الان. همه چی هم درست می‌کنه. خودم هم آشپزیم بدک نیست و قبلا که تنها زندگی می‌کردم خودم می‌ذاشتم و اگه وقت داشتم باشم سرگرمی هم هست اتفاقا، ولی الان بدعادت و تنبل شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , salam5 , big cloud
ارسال: #۴۳۷۸۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  درست کردن قیمه ۴۵ دقیقه طول می‌کشه؟
من حدس میزنم ایشون گاز ۵ شعله دارن و به صورت پارالل میشه خیلی چیزا رو انجام داد،‌ برنج که قبلا خیس خورده،‌توی زود پز هم گوشت داره پخته میشه،‌ و مشکلی از نظر تعداد ظرف ندارن.

من خودم با یه گاز سه شعله زپرتی و یه ماهیتابه بدون دسته و یه قابلمه کج و کوجه دیگه خفن ترین غذا رو بخوام درست کنم بیشتر از یک ساعتو ۱۵ دقیقه وقتم رو نمیگیره !

شما برنامه نویسی و هر کار دیگه هم بخوای بکنی دیگه هر بیست دقیقه یه استراحت دو دقیقه ای و هر یک ساعت یه استراحت ۵ دقیقه ای به خودت باید بدی، اینکارو نکنی کلی مشکل به هم میزنی ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۹۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close