زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونگی باید برای استخدام در دانشگاه اقدام کرد ؟

ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ، توسط good-wishes.)
من خیلی به تدریس علاقه دارم.میخواستم ببینم کسی میدونه چه جوری میشه اقدام کرد؟دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور و ایناش برام خیلی مهم نیست.پولش هم چندان اهمیتی نداره(چون میدونم پولش خوب نیست).من الان دانشجوی ارشد یکی از دانشگاه های دولتی تهرانم.میخوام ببینم اصلا میشه با اینکه دانشجو هستی حق التدریسی کار کنی یا نه!اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۴ ب.ظ
استخدام در دانشگاه
لطفا کسی راهنمایی کنی
به نظر من برای این کار باید حضورا بری و در همان دانشگاه صحبت کنی چون یکی از بچه‌ها دانشجوی کارشناسی ناپیوسته بود و درس میداد البته دانشگاه سما و بعضی درسا رو تو پیام نور و هنرستان فکر کنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: someone
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ ب.ظ
RE: استخدام در دانشگاه
(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ب.ظ)someone نوشته شده توسط:  من خیلی به تدریس علاقه دارم.میخواستم ببینم کسی میدونه چه جوری میشه اقدام کرد؟دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور و ایناش برام خیلی مهم نیست.پولش هم چندان اهمیتی نداره(چون میدونم پولش خوب نیست).من الان دانشجوی ارشد یکی از دانشگاه های دولتی تهرانم.میخوام ببینم اصلا میشه با اینکه دانشجو هستی حق التدریسی کار کنی یا نه!اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

باسلام وآرزوی موفقیت برای شما دوست گرامی.
برای تدریس در دانشگاهها بایدبه دانشگاهی که مد نظرتان می باشدرجوع کرده ودرخواست تدریس بدهید.بهتراست ازدانشگاه آزادوغیرانتفاعی شروع کنید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: someone
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ب.ظ
استخدام در دانشگاه
آره میشه مشکلی نداره
البته بسته به شهری که میخواهید برید تدریس کنید هم داره که کادر اساتیدشون کامل یا ناقص باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: someone , mosavat , fatemeh69
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ب.ظ، توسط alireza3742.)
استخدام در دانشگاه
دوست عزیز احتمالا با مدرک کارشناسی( دانشجوی کارشناسی ارشد )شما فعلا فقط میتونید مربی آزمایشگاه باشید و دروس آزمایشگاهی رو تدریس کنید . ولی با گذشت زمان و ارتقاء مدرکتون در آینده‌، میتونید با انتقال به سمت هیئت علمی رسمی یا پیمانی‌، در یکی از دانشگاهها مشغول بکار بشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , someone , fatemeh69
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ق.ظ
استخدام در دانشگاه
(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  دوست عزیز احتمالا با مدرک کارشناسی( دانشجوی کارشناسی ارشد )شما فعلا فقط میتونید مربی آزمایشگاه باشید و دروس آزمایشگاهی رو تدریس کنید . ولی با گذشت زمان و ارتقاء مدرکتون در آینده‌، میتونید با انتقال به سمت هیئت علمی رسمی یا پیمانی‌، در یکی از دانشگاهها مشغول بکار بشید.
نه عزیزم این فقط در حد حرفه که وزارت علوم گفته اکثر استاد های پیام نور و آزاد و غیر انتفایی منطقه ما همه دانشجوی ارشد یا پشت کنکور ارشد هستند
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  دوست عزیز احتمالا با مدرک کارشناسی( دانشجوی کارشناسی ارشد )شما فعلا فقط میتونید مربی آزمایشگاه باشید و دروس آزمایشگاهی رو تدریس کنید . ولی با گذشت زمان و ارتقاء مدرکتون در آینده‌، میتونید با انتقال به سمت هیئت علمی رسمی یا پیمانی‌، در یکی از دانشگاهها مشغول بکار بشید.
نه عزیزم این فقط در حد حرفه که وزارت علوم گفته اکثر استاد های پیام نور و آزاد و غیر انتفایی منطقه ما همه دانشجوی ارشد یا پشت کنکور ارشد هستند

جالبه Exclamation

پس حتما پارتی داشتند‌، بدون پارتی خیلی بعید به نظر میرسه که با این شرایط بشه تدریس کرد
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ
استخدام در دانشگاه
البته آشنا باید داشته باشند ولی بعضی‌ها ....
تازه چون تو شمال دانشگاه زیاده و استاد کم ... و اکثر اینهایی که گفتم دانشگاه آزادند
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  دوست عزیز احتمالا با مدرک کارشناسی( دانشجوی کارشناسی ارشد )شما فعلا فقط میتونید مربی آزمایشگاه باشید و دروس آزمایشگاهی رو تدریس کنید . ولی با گذشت زمان و ارتقاء مدرکتون در آینده‌، میتونید با انتقال به سمت هیئت علمی رسمی یا پیمانی‌، در یکی از دانشگاهها مشغول بکار بشید.

درسته ولی بسته به محل هم ممکنه متفاوت باشه.
من دیدم جایی استادش کارشناسی داره و حتی دانشجوی ارشد هم نیست ولی داره تدریس می کنه و خوب هم درس میده.
ولی محلش از مناطق محرومهSmile
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ)mosavat نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  دوست عزیز احتمالا با مدرک کارشناسی( دانشجوی کارشناسی ارشد )شما فعلا فقط میتونید مربی آزمایشگاه باشید و دروس آزمایشگاهی رو تدریس کنید . ولی با گذشت زمان و ارتقاء مدرکتون در آینده‌، میتونید با انتقال به سمت هیئت علمی رسمی یا پیمانی‌، در یکی از دانشگاهها مشغول بکار بشید.

جالبه Exclamation

پس حتما پارتی داشتند‌، بدون پارتی خیلی بعید به نظر میرسه که با این شرایط بشه تدریس کرد

نه پارتی هم نیاز نداره بستگی داره اون مرکز استاداشو سطح دانشگاهش در چه سطحی باشه؛ و چقدر به استاد نیاز داشته باشه ؟ غیر انتفاعی و به خصوص پیام نور این جوری میگیرن.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69
ارسال: #۱۱
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ
استخدام در دانشگاه
توی تهران و اطراف تهران امکانش نیست
دانشگاه آزاد واحد های اطراف تهران(پرند، رباط کریم‌، شهریار ..) هم به سختی با مدرک ارشد حق التدریس میگیرن
ولی توی مناطق محروم و بعضا غیر محروم به هر حال در شهرستانها امکانش هست
بخش های جنوبی کشور من خودم کسی رو میشناسم ترم ۱ ارشد دانشگاه آزاد یه شهرستانی بود، رفته بود تدریس میکرد یه دانشگاه آزاد دیگه و وقتی ترم ۲ بود میخواست هیئت علمی هم بشه!!
یا تو شیراز کسی رو میشناسم به محض قبولی در مجازی علم وصنعت برای تدریس در علمی کاربردی شیراز اقدام کرد.
توی ترم اول انصراف داد!!! و الان سه ساله اونجا داره کماکان تدریس میکنه (با مدرک کارشناسی)

به هر حال امکانش هست ولی نه توی تهران
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69
ارسال: #۱۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ
آیا توی دانشگاه آزادهای تهران، مثلا تهران شمال میشه با مدرک ارشد دولتی و معدل بالا و سابقه پژوهشی خوب حق التدریس شد؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۱۶۴ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۰۵ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۷۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۶۹۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۱,۹۱۴ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۳۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۰۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  چگونگی دانلود مقاله از سیویلیکا؟ sun-shine ۱۳ ۳۶,۵۷۱ ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: moghim1349

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close