زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۸۹۱
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۵۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  یعنی واقعاً همهٔ اینا رو من برای ?P=NP نوشتم؟
فکر کنم استعاره ای کنایه ای چیزی بود

نه والا.
اون‌موقع واقعاً تمام ذهنم درگیر ?P=NP بود و اینا رو در کمال صداقت براش نوشتم. Shy
منتها الآن خودم تعجب کردم از اینهمه ذوق!
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۰۸۹۲
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط αɾια.)
Big Grin Big Grin Big Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۰۸۹۳
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
نه آواتارمو تازه عوض کردم. جواب کاربر خاصی هم نباشه. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , RASPINA
ارسال: #۴۰۸۹۴
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  پسرخاله ام زنگ زده بهم و میگه مدتهای زیادی هست از دخترعمه ات خوشم میاد. زنگ بزن به مامانم و دخترعمه ات را به مامانم معرفی کن و بگو خیلی به هم میخورن و کلی تعریف کن از دخترعمه ات. بهش گفتم تو هنوز پخته نشدی برای زن گرفتن و زوده برات به دلیل اینکه دخترعمه من دوسال ازت بزرگتره و همچنین اینکه کارت هنوز ثابت نیست. اول چندتا ناسزا بارم کرد بعد گفت کاری که بهت میگم بکن. حالا قراره زنگ بزنم به خاله ام و کارآگاه بازی در بیارم معرفی کنم. من یه تفکری که دارم دوست ندارم همسرم از خودم کوچکتر باشه حس خوبی ندارم فکر نمیکنم بتونم مطیع پسری باشم که از خودم کوچکترم. پسرخاله ام گفت تفکر احمقانه ات برای خودت نگهدار و کاری که بهت میگم انجام بده . خدا ایشالله همه جوونها را عاشق کنه و بهم برسونه به حق پنج تن TongueSmile

داشتم نگاهی به پستهام در چندماه اخیر میکردم. این پستم نظرمو جلب کرد. امشب برای این دو جوون شیرینی خوران بود Smile
خوب بود معرف من بودم. به پسرخاله ام میگم منم میخوام بیام تو مراسم. میگه فعلا جای بزرگترهاس Dodgy
منم گفتم دارم برات.همچین حالتو بگیرم نفهمی از کجا خوردی Tongue
خدا همه جوونها را خوشبخت و عاقبت بخیر کنه. مخصوصا جوونهای دم بخت مانشت را (مخصوصا آقا پسرهاشو Wink )
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , pioneer01 , SepidehP , ele , RASPINA
ارسال: #۴۰۸۹۵
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۸ ق.ظ
خیلی خوبه که

یکی رو دارم که بهش بگم و بهم بگه :

رفیقم کجایی . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , pioneer01 , RASPINA
ارسال: #۴۰۸۹۶
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یه پسر تا ۲۲ سالگی داره لیسانس میگیره. ۲ سال ارشد. ۲ سال سربازی. ۲ سال هم طول می کشه تا به یه حد استیبلی برسه که بتونه لااقل یه پراید بخره! بعد از طی شدن این مراحل این اتفاقات میفته:
۱- رسیده به سن ۲۸ سالگی (تازه اگه فرض کنیم هیچ فاصله ای نیفتاده باشه)
۲- احساساتش کم شده (بعضی هم کم نشده البته Smile )
۳- عقل محاسبه گرش فعال تر شده
۴- مورد های دیده اش بیشتر شده در نتیجه موارد زیادی رو در انتخاب هاش در نظر میگیره (مشکلاتی که در زندگی های متاهلی دوستاش دیده).
۵- بعد از گذشتن از این مراحل توقع داره دختر هم یه مراحلی رد کرده باشه، یه هنری داشته باشه لااقل.

حالا توقع دارید در این شرایط پسره بیاد عاشق بشه یا مثلا هم سن خودشو بگیره؟! به نظر من (نظر شخصی) توقع زیادیه!

پ.ن: صرفا نظر شخصیه و بر اساس مشاهدات خیلی محدود به دست اومده و پشتوانه علمی نداره اصلا.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7 , big cloud , SepidehP , RASPINA
ارسال: #۴۰۸۹۷
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط Saman.)
خواستم اینا رو بخرم همش دو دل بودم!!!

موجودی تموم شد . . .

واقعا همیشه بهم ثابت شده موقع دو دل بودن ، آخرش پشیمون میشم
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۰۸۹۸
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ۵- بعد از گذشتن از این مراحل توقع داره دختر هم یه مراحلی رد مرده باشه، یه هنری داشته باشا لااقل.
دور از جونشSmile)
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا توقع دارید در این شرایط پسره بیاد عاشق بشه یا مثلا هم سن خودشو بگیره به نظر من (نظر شخصی) توقع زیادیه.
؟
ارسال: #۴۰۸۹۹
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  ؟
یعنی پسره چرتکه میندازه. Smile

ارسال: #۴۰۹۰۰
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  ؟
یعنی پسره چرتکه میندازه. Smile
همینه دیگه میگین عشق وجود ندارهSmile)
ارسال: #۴۰۹۰۱
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  همینه دیگه میگین عشق وجود ندارهSmile)
بنده نگفتم. کاربران دیگری بودن که اظهار نظر کردن. عشق کلا از اون چیزاییه که حس می کنم به من ربطی نداره قضیه اش. Smile)))

ارسال: #۴۰۹۰۲
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  همینه دیگه میگین عشق وجود ندارهSmile)
بنده نگفتم. کاربران دیگری بودن که اظهار نظر کردن. عشق کلا از اون چیزاییه که حس می کنم به من ربطی نداره قضیه اش. Smile)))
کاربران دیگری که قبلا با هم خیلی تفاهم داشتین البتهSmile)

(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یعنی پسره چرتکه میندازه. [تصویر:  smile.gif]
چرتکه میندازین که براتون چرتکه میندازن!Big Grin
ارسال: #۴۰۹۰۳
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  کاربران دیگری که قبلا با هم خیلی تفاهم داشتین البتهSmile)
بنده با هیچ کاربری تفاهم ندارم. فقط مسئول پست های خودم هستم. Smile
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  چرتکه میندازین که براتون چرتکه میندازن!Big Grin
من نگفتم که چرتکه میندازم. اتفاقا راجع به من تقریبا صدق نمی کنه.

(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  جناب بلک ، یعنی میگید پسر ۲۸ساله بره دختر بزرگتر از خودش بگیره؟
خب چرا نمیره دختر ۲۵-۲۶ساله انتخاب کنه؟
اتفاقا پسر ۲۸ ساله بیشتر دنبال دختر ۲۳ ساله است. Smile)))

ارسال: #۴۰۹۰۴
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه پسر تا ۲۲ سالگی داره لیسانس میگیره. ۲ سال ارشد. ۲ سال سربازی. ۲ سال هم طول می کشه تا به یه حد استیبلی برسه که بتونه لااقل یه پراید بخره! بعد از طی شدن این مراحل این اتفاقات میفته:
۴- مورد های دیده اش بیشتر شده در نتیجه موارد زیادی رو در انتخاب هاش در نظر میگیره (مشکلاتی که در زندگی های متاهلی دوستاش دیده).
۵- بعد از گذشتن از این مراحل توقع داره دختر هم یه مراحلی رد کرده باشه، یه هنری داشته باشه لااقل.

حالا توقع دارید در این شرایط پسره بیاد عاشق بشه یا مثلا هم سن خودشو بگیره به نظر من (نظر شخصی) توقع زیادیه.

پ.ن: صرفا نظر شخصیه و بر اساس مشاهدات خیلی محدود به دست اومده و پشتوانه علمی نداره اصلا.
اینایی که گفتی فکر کنم شرح حال خودت بود که خیلی هم تازه زرنگ بودی Big Grin وای به حال امثال من
ارسال: #۴۰۹۰۵
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه پسر تا ۲۲ سالگی داره لیسانس میگیره. ۲ سال ارشد. ۲ سال سربازی. ۲ سال هم طول می کشه تا به یه حد استیبلی برسه که بتونه لااقل یه پراید بخره! بعد از طی شدن این مراحل این اتفاقات میفته:

حالا توقع دارید در این شرایط پسره بیاد عاشق بشه یا مثلا هم سن خودشو بگیره به نظر من (نظر شخصی) توقع زیادیه.

اینایی که گفتی فکر کنم شرح حال خودت بود که خیلی هم تازه زرنگ بودی Big Grin وای به حال امثال من
نه. شرح حال من که فرق داره. اما شرایط من تازه به قول تو به نسبت خوبه از جهات مختلف.

یه اتفاق دیگه هم هست که تو اطرافیانم میبینم اونم اینکه هر چی سن بیشتر میشه اهمیت ازدواج میاد پایین تر (یه جورایی ترازش کمتر مثبت میشه). یه پسر ۲۰ ساله شاید زندگیشو به ازدواج گره خورده ببینه. یه پسر ۲۵ ساله ازدواج رو اتفاق مثبتی میدونه اما نه دیگه در حد پسر ۲۰ ساله. وقتی رسید به ۳۰ سال ازدواج رو کماکان مثبت میدونه اما مسیرش رو مستقل از ازدواج تعریف می کنه.
در هر سن پسرها ازدواج رو یه اتفاق مثبت میدونن اما هر چی سنشون بیشتر میشه مقدار مثبت بودنش کمتر میشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7 , The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۰۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۹۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close