زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۸۲۶
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ ق.ظ
البته خب معمولا درآمدها اون طرف بهتر است، بعضا قیمت ها هم بالاتر است.
شاید استادهاشون هم بهتر از اینجا باشن... بچه نباشن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۹۸۲۷
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  از زبان کسانیکه خارج هستن شنیدم. یکی از آشناهامون استاد یکی از دانشگاههای آمریکاست تعریف میکنه. یکی دیگه آلمان هست میگه برای کسی که تدریس میکنه ارزش زیادی قائل هستن. و بقیه هم از طریق نقل قولها از بقیه شنیدم
شخصا نمیپسندم این حرفا رو.
این وضعیت درآمد معلم های ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در آمریکا:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میبینید که خیلی با میانگین درآمد در آمریکا تفاوت نداره.
این فهرست بهترین مشاغل آمریکا بر حسب درآمد:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میبینید که تفاوت زیادی با شغل معلمی داره.
این هم جالبه:

معلم ابتدایی ۸مین بدترین مدرک ارشد برای شغل حساب میشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , The BesT
ارسال: #۳۹۸۲۸
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۴ ق.ظ
این مصاحبه رو خوندید ؟

این رفتار دیشب قرائتی واقعاً قضاوتش سخته !

واقعاً نمیدونم اگه خودم جای قرائتی بودم چکار می کردم !!

همچین کاری واقعاً بیماری روانیه ؟ نیست ؟ و هزار فکت دیگه که در دست نداریم پس سخته قضاوتش واقعاً !

فقط تا اینجاش که اینکار در پخش زنده اصلاً قابل قبول نبود پذیرفتنیه واسم !

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۹۸۲۹
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  این مصاحبه رو خوندید ؟

این رفتار دیشب قرائتی واقعاً قضاوتش سخته !

واقعاً نمیدونم اگه خودم جای قرائتی بودم چکار می کردم !!

همچین کاری واقعاً بیماری روانیه ؟ نیست ؟ و هزار فکت دیگه که در دست نداریم پس سخته قضاوتش واقعاً !

فقط تا اینجاش که اینکار در پخش زنده اصلاً قابل قبول نبود پذیرفتنیه واسم !
امروز قرائتی ویدیو داد و معذرت خواهی کرد.

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , RASPINA
ارسال: #۳۹۸۳۰
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ، توسط pioneer01.)
خشت اول چون نهد معمار کج/ تا ثریا می رود دیوار کج
ارسال: #۳۹۸۳۱
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  اوه ۱۰/۵ ؟؟؟!!
چرا بالاس؟
خب یا ریجکت میشه یا ریوایز میخوره دیگه، نه؟ Undecided
مشکل همینه که چندین ماه معطل میشی و یک ناامیدی بخاطر کامنتایی که دریافت میکنی و...

(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  جناب crecieve سابمیت کن.این ریسکها به حدی هیجان آور هستن که آدم نمیتونه با میلیونها تومن پول عوضش کنه Smile
فوقش ریجکت میشه. ممکنه جایی ضرر براتون داشته باشه که نگرانید؟
نه از اون لحاظ. دقیقا بخاطر اینکه کار پابلیش شده دارم به اندازه کافی به فکر اینجا افتادم . هر چند ترسم بیشتر از اینه که ژورنال در حوزه کاری من نیست و در حوزه کاری راهکاریه که واسه حل مسئله استفاده میکنم. ولی واقعا همین هیجانی که میگین خیلی عالیه دقیقا تجربه ش کردم چند ماه پیش یکی از کارامو فرستادم برای بهترین ژورنال حوزه کاری م و بعد از ده هفته که ماینور خورد قشنگ تا چند روز از خوشحالی و کامنتهایی که گرفته بودم داشتم پرواز میکردم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , pioneer01
ارسال: #۳۹۸۳۲
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۳ ق.ظ
عاشق که بشی مست
بوی نم باروونی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RASPINA
ارسال: #۳۹۸۳۳
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۶ ب.ظ
امروز و فردا آخرین روزهای برگزاری نمایشگاه ایران تلکام (صنعت مخابرات و ارتباطات) تو نمایشگاه بین‌المللی تهرانه که از نظر فنی مقداری از نمایشگاه الکامپ تخصصی‌تر هست.

یکی از خوبی‌های این نوع نمایشگاه‌ها اینه که وقتی می‌ری تو دست خالی هستی اما وقتی برمی‌گردی می‌تونی به اندازه چند سال اقلامی مثل خودکار، دفترچه، جاسوئیچی، کیف، کلاه، فلش مموری و حتی پد موس رو تامین کنی! Big Grin منم دوست ندارم زیاد بگیرما اما خب وقتی تعارف می‌کنن دیگه خوب نیست آدم دست طرف رو رد کنه! زشته! Big Grin دفعه پیش تو غرفه شرکت ارتباطات زیرساخت (Dodgy) یه چیزی بهم دادن، یعنی تا کل اون روز درگیر بودم که خدایا این چی هست آخه، یه چیز مشکی پارچه‌ای از جنس برزنت و لوله‌ای فرم که یک طرفش بسته و یک طرفش به صورت دایره کشی بود که خیلی سخت می‌شد بازش کرد، بعد از چند روز تحقیق فهمیدم سطل زباله داخل خودرو هست! |: |: |: هنوز بعد از سال‌ها متوجه نشدم که اون سطل زباله چه ارتباطی به ارتباطات و از اون مهم‌تر زیرساخت داشت؟! DodgyBig GrinSmile

پی‌نوشت: البته یه وقت سوء تفاهم پیش نیاد، واسه این چیزا نرفته بودم، واسه یه سری پژوهش‌های علمی رفته بودم! Big GrinSmile)))
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , RASPINA
ارسال: #۳۹۸۳۴
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  امروز و فردا آخرین روزهای برگزاری نمایشگاه ایران تلکام (صنعت مخابرات و ارتباطات) تو نمایشگاه بین‌المللی تهرانه که از نظر فنی مقداری از نمایشگاه الکامپ تخصصی‌تر هست.
.... واسه این چیزا نرفته بودم، واسه یه سری پژوهش‌های علمی رفته بودم! Big GrinSmile)))
امسال رو رفتین؟ چطور بود؟
ایرانسل اس داده که تا فرداعه. به نظر شما فردا غرفه ها دایره؟
پژوهشتون در چه زمینه ای بود؟ Smile
ارسال: #۳۹۸۳۵
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  امسال رو رفتین؟ چطور بود؟
ایرانسل اس داده که تا فرداعه. به نظر شما فردا غرفه ها دایره؟

تو این چند روز موفق نشدم، سعیم اینه که فردا برم،. تا جایی که من دیدم، تو اختتامیه غرفه‌ها همچنان مثل افتتاحیه باز هستن (شاید هم کامل‌تر)، فقط اینکه مقداری شلوغ‌تر هست.

(۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  پژوهشتون در چه زمینه ای بود؟ [تصویر:  smile.gif]

طراحی و پیاده‌سازی زیرساخت سخت‌افزاری دیتاسنتر؛ اون زمان تو این فاز بودم! Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۹۸۳۶
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۳ ب.ظ
انتخاب بین بد و بدتر فقط اونجا که ناهار سلف و باید از بین کوبیده و خورشت کرفس انتخاب کنی Confused

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۳۹۸۳۷
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۳ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  انتخاب بین بد و بدتر فقط اونجا که ناهار سلف و باید از بین کوبیده و خورشت کرفس انتخاب کنی Confused
برید خدا رو شکر کنید که انتخاب دارید. زمانی که ما لیسانس بودیم فقط یه گزینه داشتم تازه اونم حجمش کم بود باید با نون میخوردیم که سیر بشیم.
نمیدونم چی بود اون غذاها که چند ساعت بعد دوباره گشنه میشدیم.Confused

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۹۸۳۸
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  انتخاب بین بد و بدتر فقط اونجا که ناهار سلف و باید از بین کوبیده و خورشت کرفس انتخاب کنی Confused
برید خدا رو شکر کنید که انتخاب دارید. زمانی که ما لیسانس بودیم فقط یه گزینه داشتم تازه اونم حجمش کم بود باید با نون میخوردیم که سیر بشیم.
نمیدونم چی بود اون غذاها که چند ساعت بعد دوباره گشنه میشدیم.Confused

دوران کارشناسی شما که با کارشناسی من تفاوت آنچنانی ای نداشته که! برای ما که دو منو بود اون زمانم...

درباره حجم هم که معمولا مقدار غذایی که میدن برا دخترا زیاده و حتی اگه شده به اندازه دو سه قاشق ازش اضافه میاد ولی واسه آقایون همیشه کمه و با نون میخورن Wink

آره دیگه چون کیفیت مواد غذایی ای که استفاده میشه پایینه (گوشت یخ زده، برنج درب و داغون و ...) زود گشنه مون میشه.
البته خداروشکر من هم کارشناسی هم ارشد دانشگاهایی بودم که کیفیت غذاشون بد نبود و نیست!

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۳۹۸۳۹
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  وقتی از دیکشنری ها استفاده می کنم یکی از چیزهایی که بهش دقت می کنم فرکانس استفاده از اون لغته. مثلا تو
نوشته که این کلمه زیاد استفاده نمیشه.
بعضی از دیکشنری های دیگه هم کمابیش چنین قابلیتی دارن مثلا از
میشه فهمید که معنی سومش پر استفاده است (و نه دیگر معنی هاش). دیکشنری مریام-وبستر هم چنین قابلیتی داره.
حالا سوال من اینه که شما کدوم دیکشنری های دیگه ای رو میشناسید که چنین قابلیتی داشته باشن؟

بعدا نوشت: گویا تو دیکنشری آکسفورد کل کلمه جزو ۳۰۰۰ تا لغت پر استفاده است، نه صرفا یه معنیش. توضیحات بیشتر:
دیکشنری collins یه قسمت برای این موضوع داره که خیلی جالبه. مثلا
مشخصه که این کلمه جزو ۱۰۰۰۰ کلمه پر استفاده است.
dictionary.com در سمت راست یه قسمتی داره که سختی کلمه رو نشون میده به علاوه با متن هم توصیف می کنه که چقدر سخته. مثلا
هست. تو اون نمودار هرچی سمت راست بره سخت تره.

سپاس‌گزاری شده توسط: sss , SepidehP
ارسال: #۳۹۸۴۰
۲۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۳۶ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  انتخاب بین بد و بدتر فقط اونجا که ناهار سلف و باید از بین کوبیده و خورشت کرفس انتخاب کنی [تصویر:  confused.gif]
چه قدر شیک و مجلسی. خوبن انگار .

خوبه مجبور نیستید بین عدس پلو و ماکارونی یکی را انتخاب کنید اونموقع چی می گفتید البته اگه کوبیده درسبک دمپایی پلاستیکی با دنبه فراوان باشه حق دارید.

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۷۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close